Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) Bici válasza Thyb (#3580) üzenetére


Bici
félisten

Természetesen én is tisztában voltam ezzel már jóval a választások elött.
:) azaz :((
Én nem is hőbörgök, csak nem értem, hogy miért a kevésbé durva dolgon lovagol mindenki a lényeg helyett. És az, hogy minden éppeszű ember tisztában volt vele, semmit nem vesz el a jelentősségéből.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3602) kymco válasza tildy (#3509) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem nem vele kellene foglalkozni...56-os halálraítélt, azt hiszem 200 napig siralomházban ült... nem való a politikai életbe, az tény, de meg lehetne érteni a lelkiállapotát.

www.refujvaros.hu

(#3603) Muton válasza erdey_a (#3599) üzenetére


Muton
addikt

ennyire szűk látókörű hogy lehetsz?
ki mondta h gyújtogassanak?
gonolkozz már!
itt a kispolgári önző hozzáálláodon vn hangsúly!
áldozatot hozni egy cél érdekében nem csak anyagi veszteséggel lehet.
de te ezt soha sem fogod a korlátolt agyasddal felfogni. sajnállak ;)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3604) tildy válasza aesir (#3595) üzenetére


tildy
nagyúr

Kiscsillag: Odaírtam: csak viccelek. Tanulj meg olvasni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3605) Senior tag válasza bullseye (#3597) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Van egy törvény, aminek egy része a kisajátításokról szól. Van egy másik, ahol az önkormányzatok idevágó jogait szabályozzák. Nem bírom felidézni, hogy ezeknek a köz érdekében történő megváltoztatására lépéseket tettek volna az illetékesek.

Ugorgyunk!

(#3606) opr válasza erdey_a (#3591) üzenetére


opr
veterán

Ezért is írok ide ritkán. Sokan olyan hangnemben beszélnek baromságokat h 5 perc alatt ideges leszek. Csak a tegnapi események után gondoltam benézek, hátha javult azóta a szint... De sajnos nem, van itt 4-5-6-10 ember, aki jól gondolkodik, látja a lényeget, látja azt, ami a dolgok mögött van, de sajnos mindíg elrontják. Szerintem tudod jól kikre gondolok, nem nevezném meg őket nem akarok anyázást meg vitát :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3607) beencee válasza aesir (#3595) üzenetére


beencee
senior tag

igen, politikailag rendkívül kényes az ügy, szerintem elég megnézni mindkét oldalon az arcokat. Hogy a Fidesz mennyire nem örül a dolognak, nekem mindent elmondott tegnap Navracsics arca a tegnap Estében.

Bármilyen furcsa (vagy inkább természetes), jelenleg patthelyzet van, a tömeg tudja erre, vagy arra eltolni a dolgokat. Nagy kérdés, hogy mit lépnek a Kossuth tériek engedélykérésére (elvileg meg kell adni), mik lesznek vidéken, stb.

Érdekes fejlemény az Európai Néppárt állásfoglalása, illetve az, hogy Gyurcsány még nem reagált Sólyomra hivatalosan.

(#3608) aesir válasza tildy (#3604) üzenetére


aesir
veterán

Nem szívesen írok neked ilyent, de kiscsillagnak maximum a húgodat nevezheted. Ez a tanulj meg olvasni, egyenesen otrombaság.

Kérlek gondolkodj el ezen.

Van saját életem...

(#3609) bullseye válasza kymco (#3602) üzenetére


bullseye
addikt

én se nagyon akarom bántani, mert valszeg tett már az országért eleget, de ha az ember kettőből nem tudja megnevezni a miniszterelnököt, aki eleln tűntetés zajlik - csak jobb, ha nem megy fel beszélni az emelvényre...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3610) tbs válasza tildy (#3604) üzenetére


tbs
addikt

Úúúúútálom, amikor nők nyalva marják egymást... :(

(#3611) Thyb válasza Bici (#3601) üzenetére


Thyb
senior tag

De értse már meg valaki az én álláspontomat - ha az számit egyáltalán -, nekem nem kell azt mondani egy 25 éves trabantal rendelkező taxisnak, hogy 200-al megy meg ez meg az mert tudom, hogy nem igaz, s ha miután beültem azt mondja, hogy jó csak viccelt és max 80-al tud elvinni a rendeltetési cimre, akkor ha ugy látom, hogy el tud vinni addig a célig akkor nem fogok kiszálni, mert bár áll ott egy másik csóka de annak még kocsija sincs. :(

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#3612) tbs válasza beencee (#3607) üzenetére


tbs
addikt

Ki is az Európai Néppárt egyik prominens hazai politikusa..? Csak nem elfogult..? :D

Sólyom kolléga meg hihetetlen vízember... :((( De legalább nem paraszt.

[Szerkesztve]

(#3613) kymco válasza tildy (#3592) üzenetére


kymco
veterán

Látszik, hogy nem tanítják 56-ot... A sortüzekre 56-ban a parancsot nem az oroszok adták ki... a harcok egy jó részében magyar lőtt magyarra...

www.refujvaros.hu

(#3614) bullseye válasza Senior tag (#3605) üzenetére


bullseye
addikt

nem is kellett, nem ott volt a gond... SZVSZ simán csak aszonták, a sok kellemetlenségért cserébe, amivel az építkezés jár, kapjank ők új iskolát, uszodát, mittoménmit, vagy jön az alkotmányos jogalapú tüntetés, anyázás, félpályás útlezárás (legrosszabb esetben találnak az XX négyzetkilóméteren egy védett növényt...

Jó kérdés persze Orbán alatt miért nem voltak ilyen pofátlanok az önkormányzatok. lehet kevesebb út épült, vagy csak ott, ahol baráti erők voltak, esetleg féltek, hogy lehazaárulózzák őket, vagy csak a kisugárzása...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3615) erdey_a válasza Muton (#3603) üzenetére


erdey_a
őstag

Én szívesen hoznék áldozatot anyagi veszteség nélkül.
Téged dobnálak tűzre.






szerk.: Régóta mondják, hogy aki a múltjával foglalkozik, annak nincs jövője.
Mi 56 óta 56-ozunk.

Leszarom 56-ot.


szerk 2.: További jó marakodást. Nekem ebből elég. Remélem akinek kijár, az bünhődni fog.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Vérboci

(#3616) Senior tag válasza beencee (#3607) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Mi számít hivatalos állásfoglalásnak? Tegnap már nyilatkozott Lendvai oldalán, ahol azt mondta, közjogilag igaza van a köztársasági elnöknek, és az erkölcsi feddéssel is egyetért.

Ugorgyunk!

(#3617) Rive válasza kymco (#3602) üzenetére


Rive
veterán

Semmi baj se lenne Wittnerrel. Csak ne emelték volna be az ellenzék képviselői közé, ugye. Vagy legalábbis jelen munkássága alapján kizárnák onnan. Vagy legalább egy ejnyebejnye.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3618) kymco válasza bullseye (#3609) üzenetére


kymco
veterán

Egyetértek veled...De ki akadályozza meg ebben?

www.refujvaros.hu

(#3619) beencee válasza tbs (#3612) üzenetére


beencee
senior tag

:Y

Ember, egy kicsit politikai, diplomáciai logikával, ha kérhetem.

Az EU legnagyobb pártja, német kezdeményezésre, Martens elnök előadásában lemondásra szólította fel az egyik tagállam kormányát, miután a soros elnök is aggodalmát fejezte ki. Teljesen mindegy, ki az alelnök.

A másik: A köztársasági elnök felszólítására, nyilatkozatára válaszolnia kell a miniszterelnöknek, teljesen mindegy kik a személyek.

(#3620) aesir válasza beencee (#3607) üzenetére


aesir
veterán

Azt gondolom, jól látod. Ugyanazt a kínt lehet most látni mindegyik politikus arcán, oldaltól függetlenül. És ez így is van, mert a helyzet valójában senkinek sem jó.

Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha az mszp választmánya maga mondatná le a kormányt, és kiállítana egy új csapatot, amelyik aztán valóban azt teszi amit kell.

Megjegyzem, gyurcsánynak pont ez lett volna a feladata a hatalomátvételkor, de az esztelen költekezés megállítása, és akkor még sokkal kevésbé fájó megszorítások helyett inkább azt az utat választotta, hogy elhazudik két évet, aztán még négyet eltölt kormányon. Szerintem, ha akkor MAGÁTÓL őszinte lett volna és rendet csinál, akkor gond nélkül újraválasztották volna a kormányát az emberek, mert az VALÓDI eredmény lett volna, arra tényleg lehetett volna hivatkozni mindig a jobboldal ellenében.
Nem ez történt, ez megmutatja gyurcsány és a kormánya jellemét.

Van saját életem...

(#3621) beencee válasza Senior tag (#3616) üzenetére


beencee
senior tag

Papíron, az MTI-nek kiadva a miniszterelnök titkársága által.

(#3622) tildy válasza aesir (#3608) üzenetére


tildy
nagyúr

Elgondolkodtam: odaírtam, hogy viccelek, erre lenaivázol, és komoylan veszed. Na msot erre mit lehet mondani?:F
Igazad van, a hangnememmel túllőtem a célon. :B Te nem voltál velem ilyen (na oké lenaívoztál) , úgyhogy utólagosan elnézésedet kell kérnem a kiscsillagozás miatt..

kymco: látszik, nem tanítják 56-ot. Tényleg nemnagyon. Szerinted ott talán korábbi jószomszédok estek egymásnak? Ezt komolyan gondolod? Én nem. Szerintem félreértetted amit írtam.:U



[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3623) brownus válasza erdey_a (#3615) üzenetére


brownus
veterán

rossz napod van?

Te is legyél csak readonlyban mint én, úgy már szórakoztató(bb)




(#3624) kymco válasza Rive (#3617) üzenetére


kymco
veterán

Szerintemsem volt jó ötlet aktív politikussá tenni... de már a politika ilyen... szív is a FIDESZ ezért a döntéséért rendesen.... De akkor is tisztelem Wittnert, mégha feláll a szőr a hátamon néha a nyilatkozatai után... :)

www.refujvaros.hu

(#3625) bullseye válasza kymco (#3613) üzenetére


bullseye
addikt

sőt, állítólag azzal kezdődött, hogy az ÁVÓ belelőtt a tetőről a tömegbe. Mások szerint az ÁVÓ lőtt a tetőn lévő ÁVÓsokra provokációként. (mások szerint ugyanez de CIA alapokon persze...)

de azért hazai haderő jó része átállt már az elején

és az sem elhanyagolható, hogy ott a ruszkik már előre átcsoportosították a tankokat, hoyg legyen mivel bejönni

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3626) Kicker válasza tbs (#3610) üzenetére


Kicker
senior tag

''nők nyalva'' az jól hangzik pedig... :DDD szerintem beszéljünk inkább a szexről.... :B




ez a csomagocska senkinek nem jó, elég egyszerű a miértje. eddig is megérte feketén dolgozni, csalni, stb büntetlenül, vagy nevetséges büntetésért. ezután mi lesz? még jobban megéri majd. és a büntetésekről annyit még

Az APEH mindig túlszárnylja a terveit és iszonyat bírásgokat szabnak ki, ami jól hangzik, nem? csak azt nem valják be, hogy a felét jó ha be tudják hajtani..... egy fantomcégtől hogy hajtasz be 30 millio áfát? megkeresed a hajléktalant akinek a nevén fut? jó kilátások. előbb utóbb összeroppan ez az ország


Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3627) Muton válasza erdey_a (#3615) üzenetére


Muton
addikt

ezt gyorsan fejez be! ez még viccnk is rossz volt. h rjtm múlna már kpnál egy napi bant :(((
menj is ha képteln vagy érveken alapuló kommunkációr, vitára. nem fogsz hiányozni senkinek

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3628) aesir válasza tildy (#3622) üzenetére


aesir
veterán

Ha nem érted, nincs miről beszélnünk a továbbiakban. A hangnem méltatlan hozzád, a stílus pedig maga az ember.

Van saját életem...

(#3629) nemcso válasza beencee (#3619) üzenetére


nemcso
senior tag

1. Belpolitikai kérdésbe ne dumáljanak bele kívülről.

2. Alapvető, hogy a Köztársasági Elnöknek válaszoljon a megszólított.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#3630) beencee válasza aesir (#3620) üzenetére


beencee
senior tag

Egyetértünk. Az MSZP baja most az, hogy miután majdnem az egész frakció ott volt, a többi része nyilván hallott róla, az SzDSz rögtön GyF mellé állt, így nincs szűsz ember. Nem marad más, mint tövig nyomni a gázt és meglátjuk, ki rántja el hamarabb a kormányt. Nekem továbbra is érdekes Szily hangütése, középre helyezkedése, nem fikázza a jobboldalt, hogy ő a felelős, stb.

(#3631) joshua7 válasza dabadab (#3508) üzenetére


joshua7
veterán

Nade nehogymár azzal takarózzon, h más is hazudik/hazudott! Ő a felelős magyar kormány feje, nem ad neki felmentést, h más is ezt csinálta. Bár speciel olyanra én nem emlékszem, h valaki is tudatosan hazudott volna korábban az államháztartás helyzetéről, csakhogy megnyerjen egy választást... Szóval ne vonjunk már párhuzamot, mert nem lehet.

Semper Fi

(#3632) shift+ő válasza Kicker (#3626) üzenetére


shift+ő
senior tag

Jó!

A politika jó hatással van a szexuális életünkre. Tegnap összevezstem az asszonnyal a politiaki nézetkülönbségünk miatt, aztán éjszaka kibékültünk. HÁROMSZOR. :B ;)

(#3633) kymco válasza nemcso (#3629) üzenetére


kymco
veterán

1... Az Euban már kevés dolog belpolitika.... lehet, hogy ez még az

www.refujvaros.hu

(#3634) tbs válasza beencee (#3619) üzenetére


tbs
addikt

Egy igen érdekes Néppárt szólít fel egy általa féloldalasan ismert kormányt.

Sólyom nem paraszt, mert nem sürget.

Válasz jöhet még mindkét oldalról. 99% hogy az MSZP a Fidesz nagyreakciójára vár.

Most úgy tűnik minden szónak (arcnak!) súlyos jelentőséget tulajdonítanak.

Jó is lesz, ha mostantól vigyáznak a szájukra.

(#3635) akaido válasza opr (#3587) üzenetére


akaido
addikt

Miért gyújtogattak, romboltak? Arra tippelek, hogy mint az ipari forradalom idején: nem értik mi történik, hogy működik a rendszer( megjegyzem én sem értem) és ha nem értem, nincs is rá szükség. 1szerű logice ez. nem azt mondtam, hogy 1etértek vele. Csak próbáltok rájönni miért volt a vanadlizmus.
Az bizti, hogy ha a családomat, tuljadonomat fenyegetné bárki, nem tárnám szélesebbre a kaput, hogy: jer pajtás, szabad a pálya, tiéd vagyok.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3636) gege71.hu válasza aesir (#3620) üzenetére


gege71.hu
addikt

Jaja
oly nagy szakértelemmel osztotta itt az észt pár kollega, hogy a jobboldalnak a választási vereség után MECCSODANAGY megújulás kellene.
Jelen helyzetben az mszp az általad vázoltan jönne ki valszeg a legjobban a szarból amibe került. maradjanak, de ne ezzel a vezetéssel. Am blokk ha van a soraikban olyan erő és tehetség le kéne a veszetésből ráznia a kamujancsikat. Bár még ez is erősen illuzórikus
Ha kötik az ebet a karóhoz...mint ahogy kötik..akkor itt a közeljövőben semmi de semmi jó dolog nem néz ki.
Ha a szitu gellert kap akkor már nem lemondatják Feriéket hanem a hajuknál fogva rángatják elő őket vackaikból ha addig sivalkodva el nem pucolnak vmi Isten háta mögötti helyre. Ahogy most állnak a dolgok azt emberfia már nem tudja józan ésszel kézben tartani...szerintem.

(#3637) beencee válasza nemcso (#3629) üzenetére


beencee
senior tag

1. Nem is szoktak, ezért meglepő. De talán jelzi a súlyát. Amikor a finn soros elnök kifejezte aggodalmát, kettővel mellette ott állt Kovács László is...

2. Pontosan.

(#3638) tbs válasza aesir (#3628) üzenetére


tbs
addikt

Annyira aranyosak vagytok, reggel óta nincs miről beszélnetek... :D

(#3639) bullseye válasza aesir (#3620) üzenetére


bullseye
addikt

na de akkor legyen új MSZP vezetés, ami végrehajtja az ígért költekezést, amikor így is szarban vagyunk??? az se jó.

SZVSZ Fidesz is ezért nem boldog. Felvetették a ''Raegen-i'' gazdasági gyorsítás modelljét, de az EU nem nagyon értékelné, az megszorításokat akar, ergó ha átveszik most a dolgokat, uyganúgy belekeverednek az ígéreteikbe.

ezért hozzák fel sokan, hogy ez SZDSZ/MDF-nek jó... pedig nekik se

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3640) Newl válasza bullseye (#3573) üzenetére


Newl
tag

haggyad már a fideszt, ne keverd ide
semmit nem tettek eddig
már az is baj?

Mondom, Meseországban élünk.

(#3641) erdey_a válasza Muton (#3627) üzenetére


erdey_a
őstag

.

ez privi akart lenni, de inkább semmi.
Nem éri meg.
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Vérboci

(#3642) bullseye válasza beencee (#3630) üzenetére


bullseye
addikt

SZily... naná, ő a belső puccsra készül, mióta nem lett Sólyom...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3643) Rive válasza Newl (#3640) üzenetére


Rive
veterán

semmit nem tettek eddig
már az is baj?

Ja.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3644) bullseye válasza Rive (#3643) üzenetére


bullseye
addikt

és nem is erről írtam...
az is baj! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3645) tildy válasza tbs (#3638) üzenetére


tildy
nagyúr

Engem spec 3 -5 hetes nagyon mély depressziómból rángatott ki (ki tudja mennyi ideig) ez a hercehurca ;] ;]

Végre van miért ''lelkesedni'';]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3646) opr válasza akaido (#3635) üzenetére


opr
veterán

Ez triviális (mármint h fingjuk nincs az egészről :D), de ha valamit nem étenek akkor üljenek otthon, próbálják megérteni. Olvassanak sokat stb(egyébként én sem értem, de úőgy gondolom h senki nem is értheti, aki nem ''belsős'', beavatott. Ha minden apró részletet tudnék, valszeg simán megérthetném én is, de bárki más is).
Bár kétséges h tudnak olvasni :U

Egyébként az érvelésedben van v.mi, akkor is, most is a primitív emberek módszere volt a rongálás, most is az.úgy egy politikai esemény, mint egy focimeccs vagy bármi más miatt...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3647) beencee válasza bullseye (#3639) üzenetére


beencee
senior tag

Ha új MSZP vezetés lesz, nem költekezést kellene végrehajtania.

Jelen helyzetben az EU-ban a OV beágyazottsága sokkal jobb, mint GyF-é, különösen, hogy a nagy pártfogó, Blair, már nem játszik. Ezért is ment Putyinhoz, de lásd a mai orosz lapok kommentárjait a látogatásról.

(#3648) Zamery válasza erdey_a (#3615) üzenetére


Zamery
senior tag

Aki a multjával foglalkozik az s*ggel megy a jövőbe. Igen ezt mondják.

De azt nem hogy lesz@rom '56-ot. Ha egy családtagod elvesztetted volna, esetleg ült volna 5 évet mondjuk röplapterjesztésért, vagy csak azért mert valamit nem vallott be amit meg sem csinált akkor biztos másképp vélekednél erről a dologról.

Elnézést ha ezzel a hozzászólással nem tükrözöm a többség véleményét. De ez kikivánkozott.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3649) beencee válasza bullseye (#3642) üzenetére


beencee
senior tag

Nem hiszem, a politika sztem nem mindig ilyen 87 lépésre előre megtervezett valami, nem sakkozó itt senki (vagy legalábbis kevesen). Inkább a jó reakciók, megérzések a fontosak egy csomó helyzetben. Mint általában...

(#3650) Newl válasza Rive (#3643) üzenetére


Newl
tag

jót meg nem tudnak tenni ugyhogy talán jobb is mi?
sztem Viktor beszéde nagy jelentőségű lesz

mindenesetre jól támadják majd érte, ez már most borítékolható

[Szerkesztve]

Mondom, Meseországban élünk.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.