Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) akaido válasza opr (#3646) üzenetére


akaido
addikt

A pirmitív állat(Dolák-Salytól) nem gondolkodik, csak túlélni akar.

Amíg van mit enni...akkora nagy sz_r nem lehet(na ez sem igaz), illetve viszonyítás, és helyzet kérdése az egész. Imhol is egy idézet Hofitól, a '70-es évekből?:

Bemegy a tőlünk keletebbre lakó állampógár a húsboltba.
- Kérek egy kiló bélszínt.
- Nincs - mondja a hentes
- Akkor egy kiló combot.
- Nincs.
- Akkor egy kiló fejhúst.
- Nincs.
Erre a főnök kiszól a raktárból:
- Józsi, ki az aki ennyire válogat?




[Szerkesztve]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#4002) divot válasza Gregorius (#3999) üzenetére


divot
veterán

Ne haragudj, de nem emlékszem, hogy mikor és hol írtad le ezt. Segítenél?

(#4003) kapcs-ford válasza shift+ő (#4000) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Az jött le mert azt akarták hogy nézd. :(((

Aláírás

(#4004) divot válasza hobizoli (#3996) üzenetére


divot
veterán

Mondjuk ki, ne kerülgessük: Orbán Viktor szervezte az egészet, a Hír TV közreműködésével.

Egyéb?

(#4005) shift+ő válasza kapcs-ford (#4003) üzenetére


shift+ő
senior tag

A hirTV közvetítését néztem, ahol riporter fiatal forradalmárzat ezeket az állatokat.

(#4006) kapcs-ford válasza divot (#4004) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Nem joorcsány szervezte?
De hogy jön ide most OV??? :(

Aláírás

(#4007) phanfantom válasza shift+ő (#4005) üzenetére


phanfantom
senior tag

Én is osztom a véleményed.

(#4008) grabber válasza divot (#3998) üzenetére


grabber
addikt

Valójában nem valotta be ez tény,de elismerte,hogy ő mondta és nem tagadta.
Fidesz amikor az Mszp szerverre felmentek :DDD Jaj hacker volt biztosan,mindkét oldalon komoly emberek dolgoznak a biztonságon(néha hackerek is felkérnek,hogy védje meg az oldalt)Akkor persze tagadtak mindent.

(#4009) hobizoli válasza divot (#4004) üzenetére


hobizoli
nagyúr

En aszittem a rendorok szerveztek, a Szijjarto #1 megmondoember megmondta, hogy azok provokaltak a tuntetest, meg a titkosszolgalat :DDD


hobizoli

több drón kell ;P

(#4010) divot válasza grabber (#4008) üzenetére


divot
veterán

Tehát mostantól a morális szint az, hogy ha valakit bűncselekmény közben tettenérnek, és elismeri, hogy bűnt követett el, akkor jó fej.

(#4011) divot válasza hobizoli (#4009) üzenetére


divot
veterán

Az egyik ország titkosszolálata el tudta intézni, hogy a fél világ háborúba keveredjen Irakkal.
Szerinted olyan kurva nehéz feladat megcsinálni, hogy a felheccelt tízezres tömeg háromszáz métert megtegyen?

(#4012) Dare2Live válasza divot (#3933) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

belebukik, gyurcsány, belebukik a kormány és ők lesznek 4évig a janik. Ez nem elég ok?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4014) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Az a szegény lányt hogy összeverte az a rendőrcsaj. :(

Aláírás

(#4015) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Tartózkodjunk egymás minősítésétől!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4016) divot válasza Dare2Live (#4012) üzenetére


divot
veterán

Ennek nem volt, és most sincs esélye. Tehát nem elég ok.

(#4017) grabber válasza JagdPanther (#3995) üzenetére


grabber
addikt

Próbálok az lenni,mivel még tanuló vagyok,muszáj.
Orbán milyen jó szónok.Mindig csodállom.Sajnos manapság már mindenki a szívére hallgat és nem mindig az eszére.Jó szónok sok tábort kaphat+ha még a másik sokat veszít(most).

Eddig képviselőknek 2 db autó járt.Most a megszorítások miatt csak 1 db.Van jó oldala is,elkezdtünk sporolni.

(#4018) Stimpy válasza divot (#4004) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Így van, bepalizták szegény kis randalírozókat, akik amúgy csak odakeveredtek, pedig jámbor, jóravaló gyerekek amúgy.

Mellesleg tényleg az egyik legnagyobb probléma, hogy az emberek képesek gondolkodás nélkül elhinni, amit a tv vagy rádió közöl, vagy az általuk favorizált (jelen esetben) politikus.Kollégám is egész nap szónokolt, már majdnem ott tartottam, hogy bekötöm a száját.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#4019) grabber válasza divot (#4010) üzenetére


grabber
addikt

Sajnos nem,de manapság már ennek is örülni kell

[Szerkesztve]

(#4020) shift+ő


shift+ő
senior tag

A legnagyobb vicc azért még is ov mai beszéde, hát undorító amit csinál.

4 éve uszítja a híveit a kormány ellen, ez embrei forradalomról beszéltek, és amikor baj van akkor csak a kormány és gyurcsány felelős, ez nem demokratikus politikusra vall.

Felteszem a kérdést, ez az ember normális????

(#4021) kapcs-ford válasza divot (#4011) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Ha az a titkosszolgálat annyira ügyes akkor miért nem akadályozták meg 9/11-et? Vagy talán azt is ők szervezték? :F

Aláírás

(#4022) divot válasza shift+ő (#4020) üzenetére


divot
veterán

Nem normális, és minden egyébben is igazad van.

(#4023) iguana


iguana
őstag

elolvastam tomcat blogját a történtekről.
ez egy beteg ember. bűzlik a kitalált részekről, és az olyan hazugságoktól, amit egyébként a közvetítésen keresztül egyértelműen lehetett látni.
nem mintha bármiben mérvadó lenne hisztipókos pattogása, de sikerült túltennie mindenen.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4024) Dare2Live válasza divot (#4016) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hát lehet te úgylátod nincs szerintem meg van.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4025) divot válasza kapcs-ford (#4021) üzenetére


divot
veterán

Hát ehhez őszintén bevallom nem értek.

(#4026) Stimpy válasza kapcs-ford (#4021) üzenetére


Stimpy
aktív tag

:U :U :U esélyes.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#4027) divot válasza Dare2Live (#4024) üzenetére


divot
veterán

Leírnád, hogy miként?
Mert már nagyon unom a igen-nem szintű ''vitákat''.

(#4028) kapcs-ford válasza iguana (#4023) üzenetére


kapcs-ford
őstag

[link]

A közvetítés akkor elérte a célcsoportját. :C

Aláírás

(#4029) james válasza faster (#3549) üzenetére


james
aktív tag

''Szerintem szét kell választani a tüntetést a vandáloktól, meg az ilyen petíciópontoktól, hogy a Fradi legyen NB1-es. Tüntetni szabad, a kormány ellen tiltakozni, demonstrálni szabad, Gyurcsány Ferencet szidni (mértékkel) azt is szabad. Autókat, épületeket felgyújtani viszont nem, és erre való a karhatalom, hogy ezt megakadályozza. Ez a balhé nem mentség a kormányra nézve.''

Mi szétválaszthatjuk, de ők ettől még együtt járnak! Egyszerüen nem tudod szabályozni a békés tüntetést és a hözöngőket. A TV elött világosan látszott, hogy a tömeg 90% elképedve néha helyeselve nézte az egészet, egy két mazoista még a ''kopaszok'' elé is kiállt. Másrészt a ''kopaszok'' roppant felbátorodtak a mögöttük álló, fütyörésző, bekiabáló pár ezer embertől, míg a rendőrök meg nem tudtak pont ezektől hatékonyan fellépni, meg nem is akarták megzavarni őket, a ''békés'' demonstrációban.

A másik dolog, hogy a demokrácia eleve nem ad lehetőséget a tömegrendezvények eldurvulásának megfékezésére. Egyszerűen nem lehet egy több 10 vagy 100 ezres rohamrendőrhadsereget fenntartani, ha esetleg valamelyik parlamenten kívüli erő kiviszi az utcára, a statisztikailai jelentéktelen 10-60 ezernyi fanatikus hívét. A Fidesz féle utcai politika önmagában talán nem is veszélyes, de a hozzácsapódó szélsőségesek miatt az lehet. Kb. mint a betegségek esetén a szövődmény. Ennek örülni, ezt buzdítani aligha érdemes.

A demokrácia nem szólhat a szabad körmánydöntögetésről, főleg nem az izomalapú megoldásokon...a többség álláspontja adott esetben ''mint népfelség'' szent, aki a többség ellen tüntet az tulajdonképpen a demokrácia ellen is tüntet. A többség adott esetben 4 évente megjelöltetik (másképp nem is lehet), a kissebbség vagy elfogadja vagy kivándorol. Aki ezt pl. nem érti azt aligha nevezném demokratának.

(#4030) grabber válasza shift+ő (#4020) üzenetére


grabber
addikt

Békés tüntetés :(((
Miért van az,hogy az mszp-s rendezvényeken mindig beszól,fütyül,piros lapot mutogat,seggét mutogatja valaki és a fideszén meg nincsenek ilyenek.
OV mindig uszította a népet,miért kell?Így is elég fanatikusok egyesek.

[Szerkesztve]

(#4031) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Szegény gyerkőcöket bedobták a mélyvízbe..


''Gyáva rendőrvezetők messziről irányították egyenruhásaikat
2006-09-19. 19:33:06

Az MTV ostrománál megsebesült rendőrök közül többen is felháborítónak tartják, hogy eddig egyetlen rendőri vezető sem akadt, aki napközben meglátogatta volna őket kórházi ágyuknál - értesült a HavariaPress.

Egy neve elhallgatását kérő egyenruhás szerint parancsnokaik gyáván a háttérből, egy néhány utcával odébb felállított mikrobuszból irányították őket. Az egyenruhások elvárták volna, hogy feletteseik meglátogassák őket.

Az ORFK szóvivője nem cáfolta a hírügynökség információit, de mint mondta, az este folyamán a rendészeti miniszter társaságában felkeresik sebesült kollégáikat.''

Aláírás

(#4032) divot válasza grabber (#4030) üzenetére


divot
veterán

Igen, az MSZP szavazói sokkal, de sokkal kulturáltabbak, értelmesebbek, tanultabbak. Végre felismerted!

(#4033) Gregorius válasza divot (#4002) üzenetére


Gregorius
őstag

Például itt: [link]
Aztán [link] (válaszul erre: [link])
Elég lesz?

Tehát mostantól a morális szint az, hogy ha valakit bűncselekmény közben tettenérnek, és elismeri, hogy bűnt követett el, akkor jó fej.
Enyhítő körülménynek szokták hívni.

Dare2Live:
belebukik, gyurcsány, belebukik a kormány és ők lesznek 4évig a janik. Ez nem elég ok?
Nem. Mert egy megszorító csomagba jelen társadalmi viszonyok mellett (adjatok mindent ingyen, de ne kelljen adót fizetni) csak belebukni lehet. Vagyis csak úgy lehet belőle győztesen kijönni, ha a másik viszi el a balhét. Az egész balhét.

[Szerkesztve]

(#4034) steveetm


steveetm
őstag

Gz Gyurcsány, mostmár jön a duma hogy az elmúlt 10évre értette a hazugságokat.
Hát nemtom az a hazudtunk az elmúlt 1,5-2 évben mennyire 10. Jó hogy ien sokáig kitartott az új erkölcs^^
Üdv.: steveetm

(#4035) deniro2 válasza divot (#4032) üzenetére


deniro2
senior tag

Felesleges sarkítani, direkt félreérteni... Lehet, hogy csak kevesebb munkát fektetnek a birkák feltüzelésébe...

(#4036) nRu3 válasza grabber (#4030) üzenetére


nRu3
addikt

fidesz rendezvényekre csak komoly szürés után engedik be a polgárokat nehogy véletlenül bejuson egy baloldali vicelödö, esélyt sem adnak hogy rend bontás legyen, gyakorlaital egkülöböztetés kirekesztés megy, mig a bal oldal rendezvényén az megy aki akkar ,ezért fordul elő hogy sok nem oda egyén kerül oda és osztja az észt.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4037) divot válasza Gregorius (#4033) üzenetére


divot
veterán

Már ne haragudj, de ezeken a linkeken nincs kifejtve, hogy miért rossz mindez az MSZP-nek, ergo miért nem Gyurcsánytól került ki az anyag.

(#4038) grabber válasza divot (#4032) üzenetére


grabber
addikt

Végre felismerted!
Már régóta gondolom ezt,csak mert 10-20 ember csinálja ezt,nem mondhatom,hogy mindenki az.De ahogy ismerek sok f-es embert simán elképzelhető az egész táborra.

(#4039) he7edik. válasza divot (#4032) üzenetére


he7edik.
addikt

:DD :DD :DD :DD :DD

Égő szöveg a flém vázon

(#4040) Gregorius válasza nRu3 (#4036) üzenetére


Gregorius
őstag

Na ja, az az inkrimináló tatai felvétel is azért került elő, oszt jóvan. :U Ugyanmár.

(#4041) Dzsekó válasza shift+ő (#4020) üzenetére


Dzsekó
addikt

Engem a ködös szövege érdekel mikor nyerik ők az önkormányzati választást és mikor az MSZP?
Egy önkormányzati választásnál elég nehéz eldönteni ki nyer. Hol? Vidéken vagy budapesten vagy a települések számát tekintve? Pedig már kezdtem örülni hogy végre eltűnik legalább ő.

(#4042) divot válasza deniro2 (#4035) üzenetére


divot
veterán

Miért értettem volna direkt félre? A kolléga azt kérdezte, hogy kulturáltabbak-e az MSZP szavazói. Én meg válaszoltam, hogy igen. Az a negyven évnyi roppant kulturált Kádár-korszak már csak nem múlt el felettük nyomtalanul.

(#4043) Gregorius válasza divot (#4037) üzenetére


Gregorius
őstag

Azt, hogy miért rossz az mszp-nek (egészpontosan Gyurcsánynak és vonzáskörének, merthogy az összeesküvéselmélet ugye az, hogy ezt a kiszivárogtatást ő személyesen vezérelte le - amit erősen kétlek), azt pár hsz-szel ezelőtt fejtettem ki. Mintha válaszoltál is volna rá... [link]

[Szerkesztve]

(#4044) iguana válasza kapcs-ford (#4028) üzenetére


iguana
őstag

nem értem...

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4045) grabber válasza nRu3 (#4036) üzenetére


grabber
addikt

Még nem voltam és nem is szándékozom rendezvényre menni.
De ezt nem is tudtam.Azért a fidesznek van esze és türelme.De elég nehéz megmondani ki bal és jobb.De eddig valahogy sikerült ezek szerint.De ha be akart volna menni egy baloldali szerintem simán be tudott volna.

(#4046) mlaci válasza shift+ő (#4020) üzenetére


mlaci
csendes tag

ő igen, no de te? ez itt a kérdés....

(#4047) S.Feri


S.Feri
őstag

M1-en Gy.F. beszélget, Baló-val. Rendőrségről... Felvételről... stb... élőben :D

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#4048) divot válasza nRu3 (#4036) üzenetére


divot
veterán

Így van, egyszer én is önkéntes rendező voltam, és frappáns keresztkérdésekkel tök jól ki tudtuk szűrni a baloldali szimpatizánsokat.

(#4049) divot válasza Gregorius (#4043) üzenetére


divot
veterán

Nézd, unom.
Annyit írtál, hogy a saját dolgát nehezíti meg. Ez mi a szar? Ez lenne a kifejtés?

(#4050) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Most figyeld a Gyucsányt Divot. Látod mondtam én hogy a fidesz volt. :DD

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.