Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1746) Racecam válasza Racecam (#1743) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Na, megvan a cikk, amit kerestem!!
Íme: [link]
Sajnos a táblázatot nem tudom ide beilleszteni, ezért most is a szövegből idézek:

''Orbán nyolc gépkocsival gyarapította a kormányfői autóparkot, egyet elődjétől örökölt. A jelentés megjegyzi, hogy ő volt az első, akinek a szolgálati kocsin kívül személyes használatra is tartottak fent kincstári autókat (1998-ban egyébként Horn Gyula is kapott egy Opel Astrát), köztük olyanokat is, amelyek nem tartoznak a kifejezetten elegáns gépkocsik közé. Ezek leghíresebb darabja az a Toyota RAV 4-es,...''

''Orbán magánhasználatra egy limuzint, egy buszlimuzint és egy terepjárót használt. A listában viszont nem szerepelnek azok az autók, amelyeket a fideszes kormányfő csupán kipróbálásra kapott.''

''Medgyessy Péter nem tartott igényt az Orbán által családi célokra használt autóra, és három, a Fidesz kormány alatt beszerzett Mercedest használt, az egyiket még ma is.''

''Gyurcsány Ferenc 2005-ben szakított az addigi hagyománnyal, és a Mercedes ''bálnái'' helyett Audikat kezdett használni. Tavaly egy A8-as 4,2 literes quattro-t, valamint biztonsági autónak egy A6-os 3,2-es V6-os FSI quattro-t vásároltak számára. Magánhasználatra a rendelkezésére áll még egy hétéves A6-os is, de a jelentés szerint a ''hivatalban lévő kormányfő magánemberként többnyire a felesége Opeljával jár''.''

Jó lenne, ha valaki be tudná tenni a táblázatot is! :U

Ezt az egészet csak ezért nem hagytam annyiban, mert úgy fogalmaztam az előzőekben, hogy utálom a Fideszt (tudom sírok, mint a fürdőskurva), és be akartam mutatni, hogy - többek között - miért is! :U



Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.