Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23651) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Jó étvágyat a későn ebédelőknek. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#23652) Esmein válasza bnss (#23651) üzenetére


Esmein
nagyúr

Meg a későn ébredőknek is... Padlizsánkrémes piritós narancsos savóval, nyam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23653) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ikea polcszerelős, közben zenét hallgatós és letöltős délután következik.

(#23654) ngabor2 válasza Jhonny06 (#23653) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ikea polc nincs, zene és hallgatás az van.

kéne nézni valami filmet, csak annyi van, hogy nem tudom, melyiket...

(#23655) Esmein válasza ngabor2 (#23654) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nézd meg a dark knightot, nagyon állat lett, esetleg javasolnám még a wall-e-t ha nem láttad, az is telitalálat. Én a napokban néztem újra a Zsernyákokat, meg tervezem a Taxisofőrt, mert eddig kimaradt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23656) 1010 válasza Esmein (#23655) üzenetére


1010
őstag

a setet lovagot felirattal csakis
nem szabad szinkronnal.

(#23657) Jhonny06 válasza ngabor2 (#23654) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ma adták kölcsön az "Anyám" című filmet, ilyen tipikus hülye amerikai vígjáték, gondoltam megnézem, mert új ( :DDD ), de a felénél abbahagytam, olyan szar. Pedig az eleje jó volt. Meg kéne újítanom a tagságom a tékában, de nincs kedvem ilyen melegbe elmenni. Ezek vannak.

(#23658) Esmein válasza 1010 (#23656) üzenetére


Esmein
nagyúr

Fogalmam nincs a szinkronról sajna, egy-két éve még feliratot se szedek. (hazudok, a zsernyákokhoz szedtem angol feliratot, mert eredeti nyelven néztem)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23659) AMD Power


AMD Power
titán

Ez lesz majd az igazi! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#23660) Bubu79


Bubu79
addikt

Háddevau...

Gatyarohasztó a hőség mostanság, a Nap monnyon le... :U

De legalább van szilvásgombóc, az is valami :)

Szép napot Mindenkinek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23661) ngabor2 válasza Bubu79 (#23660) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hosszú távon elég szomorú lenne, ha a nap lemondana...

viszont van söröm :C

[ Szerkesztve ]

(#23662) Bubu79 válasza ngabor2 (#23661) üzenetére


Bubu79
addikt

Sok jó dolgot lehet csinálni sötétben is, csak partner kell hozzá :P :DDD

Nekem is van :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23663) Tim82


Tim82
nagyúr

Ha már délutáni filmnézés, azt bírom a 24-ben, hogy realisztikus: a fontosabb szereplők is úgy hullanak időnként, mint a legyek. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23664) 1010 válasza Tim82 (#23663) üzenetére


1010
őstag

akkor a prison break nem neked valo
mert ott jol megolt halott szereplok tamadnak fel :DDD

(#23665) Tim82 válasza 1010 (#23664) üzenetére


Tim82
nagyúr

A 24-ben is előfordul. :U

De mondjuk csak minden 4. kinyírt szereplő támad fel. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23666) Bubu79 válasza Tim82 (#23665) üzenetére


Bubu79
addikt

Jóféle matériából gyúrják őket - bizonyára nem a kommersz porból lettem, porrá leszek figura alapján kreálták őket :P :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23667) Tim82 válasza Bubu79 (#23666) üzenetére


Tim82
nagyúr

Inkább gumi, némi kevlár bevonattal...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23668) Bubu79 válasza Tim82 (#23667) üzenetére


Bubu79
addikt

Érdekes fílingje lehet - de azt hiszem én nem szeretnék örökké élni vagy feltámadni, annyira nem jó a műsor ezen a sárgolyón :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23669) Verus


Verus
senior tag

Szépet!

Tartsunk már javaslatok órát. Ma reggelre osztatlan örömmel konstatáltam, hogy a bal fülemre újfent nem hallok semmit. Az idén történt már ilyen (január) doktorbácsi kimosta. De most nem igazán szeretnék ezért egy napig a fül-orr-gégén ülni, ezért kinek van ötlete erre, hogy házilag mindez hogy javítható? :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#23670) Bubu79 válasza Verus (#23669) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked is :)

Melegített só, egy kis zsákba töltve, fület ráhelyez ;)

Fültisztító pálcika sok fogy? Csak mert azzal lehet a legjobban eldugaszolni a hallójáratot - tisztítás címszóval...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23671) Verus válasza Bubu79 (#23670) üzenetére


Verus
senior tag

Hát de ez nem akar kidugulni egy pillanatra sem :( Zúg, sípol fejem már majd szét szakad :U
Erre megoldás az egyszerű só? :)
Igen, igaz inkább babapopsi ( :D ) törlővel törölgetem, de előferdül a pálcika, csakhogy ez már katasztrófa évente többször ezzel szenvedni.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#23672) Bubu79 válasza Verus (#23671) üzenetére


Bubu79
addikt

A meleg a megoldás - az összezömült anyag a hő hatására "kienged" és szépen kifolyik.
A só csak a hőt közli majd ;)

Kislábosban megmelegíteds akár egy konyharuhába, vagy törölközőbe is tekerheted, ha kész - a lényeg, hogy ne égesd össze a füled vele, de azért legyen meleg ;)

Jobbulást ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23673) Verus válasza Bubu79 (#23672) üzenetére


Verus
senior tag

Akkor megyek felmelegítem a sót, törölközőbe tekerem és teszt indul :)
Remélem megjavítja :)
Köszi :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#23674) bolondember válasza Bubu79 (#23668) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, szar játék az élet - de a grafikája komolyan odab@sz... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23675) Verus válasza Bubu79 (#23672) üzenetére


Verus
senior tag

Bahh egymás alá postolok.
Na meleg, épphogy nem éget :)
Fekszem én :)

Sipi: Egyik sincs :(

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#23676) Sipi válasza Verus (#23673) üzenetére


Sipi
addikt

Jó lesz, meglátod. ;)
Úgy tudom, ilyenkor nem jó mindenfélét a fülbe dugni, gyógynövényes ecsetelésen kívül. (Körömvirág nagyon jó, vagy kövirózsa. De más szuper cuccot ne tegyél bele, ronthat rajta. Hát még a pálcikázás.)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#23677) Bubu79 válasza bolondember (#23674) üzenetére


Bubu79
addikt

Arany igazság :D

Verus: Irány a pamlag és kéretik eldőlni, ráfeküdni az anyagra, hogy mielőbb használjon ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23678) Esmein válasza Sipi (#23676) üzenetére


Esmein
nagyúr

...és ha holnapra se javul, azért csak nézz el a GG-szhez

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23679) bolondember válasza Bubu79 (#23677) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

néha rühellem az "örök igazságokat" - bár sokat használom őket... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23680) Bubu79 válasza bolondember (#23679) üzenetére


Bubu79
addikt

Üdv a klubban :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23681) 1010


1010
őstag

halkan kerdem valaki nem akar procit venni vagy tv tunert :U

(#23682) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok! Szép estét kívánok mindenkinek! :)

Verus: ha nem használ a só, akkor jövök! Gyógyulj meg, minél hamarabb...
:)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#23683) Bubu79 válasza 1010 (#23681) üzenetére


Bubu79
addikt

Milyen tunerről van szó?

Szia Rarri :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23684) Verus válasza rarri (#23682) üzenetére


Verus
senior tag

Szépet Neked is!

Na gyere :) Mert nem igazán akarja az igazságot :(

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#23685) bolondember válasza Bubu79 (#23680) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mit nem adnék, ha ezt a "szépek és gazdagok és sikeresek és boldogok klubjában" mondanák... :U :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23686) Bubu79 válasza bolondember (#23685) üzenetére


Bubu79
addikt

Szívemből szóltál :K :D

Én lottózom - hát Te? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23687) 1010 válasza Bubu79 (#23683) üzenetére


1010
őstag

[link]

rola,nagyon fasza
csak a kacsintos laptoba nem tudom bele tenni

(#23688) bolondember válasza Bubu79 (#23686) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondom SIKERESEK - sose voltam sikeres ember... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23689) rarri válasza Verus (#23684) üzenetére


rarri
senior tag

Szegénykém... :( én a lányaimnál ilyenkor mindig fülgyertyát használok, és eddig bevált. De tudom hogy te most nem tudod ezt a módszert alkalmazni több okból, ezért én is csak a meleg sót tudnám ajánlani. Az fellazítja a dolgokat. Ha fájdalmad is van, arra pedig a cataflam a legjobb, de ha nincs ez otthon , akkor bármilyen álltalános fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő jó. :)

Raf: de még lehetsz... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#23690) Bubu79 válasza 1010 (#23687) üzenetére


Bubu79
addikt

Pinnacle-t keresgélek sajna :(

Bolond: Egy lottó ötös után bizton állíthatom, joggal hívhatnád Magad sikeres embernek :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23691) bolondember válasza rarri (#23689) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem az a fajta vagyok.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23692) 1010 válasza Bubu79 (#23690) üzenetére


1010
őstag

pedig ez jobb nala,vagy valami spec dolog kene?

mondjuk ebbe nincs digitalis tuner

(#23693) Bubu79 válasza 1010 (#23692) üzenetére


Bubu79
addikt

Hardveres MPEG-et hiányolom belőle - tudom, hogy nem rossz a Leadtek sem ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23694) Verus válasza rarri (#23689) üzenetére


Verus
senior tag

Csöppentem a paraffint, langyos víz fecskendőbe és kihozza. Végső megoldás, csak az még napok kérdése. :U Anya is a fülgyertyát mondta még.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#23695) rarri válasza bolondember (#23691) üzenetére


rarri
senior tag

Mondjuk az is kérdés, hogy ki mit ért sikeres ember alatt.
Bubuval ellentétben én nem mondanám hogy egy lottó 5-östől azzá válik valaki. :)

Fajta kérdése lenne? / gondolom itt a velünk született agilitásra és egyéb képességekre gondolsz / :)

Verus: miért napok kérdése?Napok múlva hat? Nem ismerem ezt a megoldást.. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#23696) Bubu79 válasza Verus (#23694) üzenetére


Bubu79
addikt

Paraffin - mi? :U

Egy alkalommal majdnem a nyakam törtem a kádban kölyökgólya koromban - a Nővérem akciózott valamit és ez a jó anyag nem távozott teljes egészében a lefolyó felé - én szerencsétlen meg beléptem a kádba...

Szerintem az alattunk lévő fürdőszobában biztosan lepergett a vakolat a mennyezetről, akkorát zúgtam :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23697) venember83


venember83
nagyúr

Megvolt az utolsó strandnap is az idén, szerencsére. Nem bírom én ezt a hőséget és a strand nyújtotta unalom-túladagolást.

(#23698) Verus válasza rarri (#23695) üzenetére


Verus
senior tag

A paraffint 2-3 napig csöppenteni kell a fülbe hogy feloldja a benne lévő zsírt és egyéb dolgokat. Paraffin helyett babaolaj is jó.
Aztán jöhet a langyos víz fecskendőbe, és azt belespriccolni nyomással de mégis óvatosan a fülbe. Az orvosnál is ezt csinálják az emberrel. Januárba amikor mosták elmagyarázták hogyan is kell, mert akinek egyszer kimossák annak ki kell többször is.

Bubu: Azt hittem a zsír nem távozott de leesett :DD

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#23699) Bubu79 válasza Verus (#23698) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogy leesett-e?

Ha nem velem történik meg a dolog, hetekig röhögtem volna rajta én is, mint a Bátyáim :DDD

Dobtam egy szép nagy hátast a kádba - szó bent ragad, szem fent akad jellegűt :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23700) rarri válasza venember83 (#23697) üzenetére


rarri
senior tag

Majd a síelés jó lesz, ha idén is mész... :)

Verus: Én így nem merném a lányaimnak kezelni a fülét. Maradok a fülgyertyánál... :)

Bubu:még jó, hogy be nem tört a fejed.. :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.