Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6451) nike_ válasza (Kolombusz) (#6450) üzenetére


nike_
addikt

Na, ne gonoszkodj! :DDD

(#6452) troland26


troland26
őstag

sziasztok

Lenne egy kérdésem...az SMBD minek a rövidítése? (az sm-et tudom csak a másik kettőt nem) ha túl extrém..jöhet a válasz privátban is.... és ez komoly kérdés

köszi

(#6453) Tim82 válasza troland26 (#6452) üzenetére


Tim82
nagyúr

Google search, második találat. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6454) troland26 válasza Tim82 (#6453) üzenetére


troland26
őstag

igaz..bamba vagyok

köszi :)

(#6455) ngabor2 válasza Racecam (#6436) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mert maradi vagy ;] nem haladsz a korral. nem akarnak játszani, vagy ha igen, akkor max flash játékokkal, az meg megy linux alatt is.

magyarázd ezt el 6 db informatikai anafabétának, hogy ne klikkelgessen oda, ahova az van írva, hogy klikkelj ide. próbáltam párszor... inkább egy ubi 8.10. azt nem tudják elrontani. te meg ne téríts itt :P

(#6456) Pisztillus válasza Esmein (#6443) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A te eseted más, a kulcs a 4-5 éve. Ezek a bacik nem kaptak kiképzést, a sima penicillin is (nagy adagban, ezért a Maripen Extra) hatékony még rájuk. Felezni meg nem szabad, mert a gyomorsav nem tesz jót a hatóanyagnak. Jobbulást.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#6457) Tim82 válasza troland26 (#6454) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs mit. :)

Mikubá és Rudolf: legyen OS X, csak hogy Ti ne vesszetek itten össze. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6458) tiv83us válasza Racecam (#6416) üzenetére


tiv83us
veterán

Apamnak olyan fasza gyogyszert irtak fel az orvosok a borallergiajara, hogy tegnap elott hoztam haza, 4 ejszaka, abbol 3-bol sokra nem emlekszik es abbol az elsot az intenziven toltotte. Azt mondta a doki, hogy ha 3-4 oraval kesobb hivom a mentoket, akkor most komaban van. Awesome.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6459) tiv83us válasza (Kolombusz) (#6450) üzenetére


tiv83us
veterán

Egyszer lattam egy "felnottt" sorozatban, hogy a pali lankado nemiszervet hogy birtak ujra mukodesre.
Meg nem probaltam, ugyhogy sajat felelossegre probalando ;]
Egy mutato ujj, ra erospista, majd a delikvens anuszat celba venni es cupp.
Na ez jut a mostani avatarjarol az eszembe :))

ps: elvileg azert jon vissza az erekcio, mert odavandorol az osszes ver a tabasco/erospityura.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6460) ngabor2 válasza Tim82 (#6457) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem lesz osx. nem veszünk össze, megmondom a magamét, úgyse tud ellene tenni semmit t-lapó bácsi ;]

(#6461) nike_ válasza tiv83us (#6458) üzenetére


nike_
addikt

Nekem is olyasmim van, mint a bőrallergia. Kicsi pöttyök vannak a kézfejemen.

(#6462) 1010 válasza ngabor2 (#6460) üzenetére


1010
őstag

osx re nincs vírus,nem omlik össze,nem kell újratenni,biztonsagos,és van suport meg discous forum vagy mi a turó

télleg tiv
megvan még a fehér macbookod?

(#6463) bnss


bnss
veterán

Sziasztok! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#6464) tildy válasza Esmein (#6443) üzenetére


tildy
nagyúr

Rúgás? Inkább simogatás emg paskolás legyen. Meg persze masszír :)
tiv83us :apudnak jobbulást.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6465) tiv83us válasza 1010 (#6462) üzenetére


tiv83us
veterán

aha :K

tildy: thx!

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6466) ngabor2 válasza 1010 (#6462) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és legálisan, ingyenesen meg lehetszerezni, illetve egy pentium d procis gépre fel lehet tenni? :U mert ha ezek közül egyikre is nem a válasz, akkor nem alternatíva.

arról nem is beszélve, hogy osx-es ismereteim leginkább a 0-hoz tartanak (értsd: sose láttam... és nem is igazán érzek rá késztetést, hogy megismerjem).

[ Szerkesztve ]

(#6467) Pisztillus válasza tiv83us (#6458) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Édesapádnak jobbulást!
Mit írtak fel neki?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#6468) tiv83us válasza Pisztillus (#6467) üzenetére


tiv83us
veterán

thx!

Methylprednisoline
Diphenhydram

:F

ngabor2: Az OS X-t meg a macskam is elhasznalna gond nelkul ;] Bar o sem erez ra kesztetest, inkabb a szardinias konzervet bokdosi :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6469) ngabor2 válasza tiv83us (#6468) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jobbulást édesapádnak. elég mocsok dolog lehet így rájönni egy masszív gyógyszerallergiára.

a macskákat se szeretem, és arra se érzek késztetést, hogy ezen változtassak ;] viszont a polipos-tintahalas durumtésztát szeretem, épp helyezem befele arcomba :K

[ Szerkesztve ]

(#6470) tiv83us válasza ngabor2 (#6469) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat eleg remiszto volt.

No worries, a macskam se szeret teged ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6471) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

jól indul az év...
két térdem lila, bedurranva
bal csípőm megdagadva
most meg a jobb vádlimat zúztam szét..
király..
no önbizalom :(
WINNER!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#6472) Tim82 válasza tiv83us (#6458) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jobbulást neki, várjuk vissza a fórumra. :)

Blixen: a Hackintosh ingyenes. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6473) ngabor2 válasza Tim82 (#6472) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ingyenes ÉS legális? az is szempont... (mielőtt kérdezed: igen, a win legális, oem volt.)

nálam a melóhelyen is a (természetesen szintén legális oem) windows linux alól fut...

(#6474) Pisztillus válasza tiv83us (#6468) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A másodikkal nincs gond, az egy antihisztamin. Az elsőt (metilprednizolon (Medrol, Metypred)- jó kis szteroid) viszont túlzásnak tartom, és biztos vagyok benne, hogy ez volt a tettes. Lásd MarKoo esete, ahogy azt a blogjában leírta.
Édesapádnak mégegyszer jobbulást!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#6475) pohár válasza tiv83us (#6465) üzenetére


pohár
félisten

Aztaaa, Samu 2232BW vagy 2233BW monitorod van?? :D

Jobbulást apudnak!! :R

Vod(k)a (:D)... Winner elvert vagy mi? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6476) Tim82 válasza ngabor2 (#6473) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hackintosh és a legalitás, érdekes kérdés ám. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6477) kételkedem válasza ladybug (#6437) üzenetére


kételkedem
addikt

Ahogy Pisztillus is írta, Kisvárda. Nagy hó nálunk sincs, de a néhány km távolságra levő tuzséri Tisza töltésen jót bohóckodtunk. Vittük a vizslát, nagyon élvezte a rohangálást a hóban.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6478) 1010 válasza tiv83us (#6465) üzenetére


1010
őstag

szép :)
vettél moncsit meg perifériát,hosszutávon kényelmesebb sztem is.
elvileg kedden érekzik az én fehérem. :D
jó kis pohar tartó ennek örülök mert lesz hova tennem a bögrémet

csak azt nem értem miért bash oldalan van fent a kép :U


ngabor2

nem, ez igaz,eooo :U megismerni nem nehéz,annyira nincsnagy külömbség
egyszerübb mint a win,inkább sokminden masképp van.
de azt is tudom hogy nem 2ftegy ilyen rendszer

[ Szerkesztve ]

(#6479) nike_ válasza pohár (#6475) üzenetére


nike_
addikt

Inkább 2233BW, nekem 2232BW van, és annak egyenes a teteje ;)

(#6480) pohár válasza nike_ (#6479) üzenetére


pohár
félisten

Nekem meg 2233BW van, és annak van kék LED a monitor alján ;)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6481) ladybug


ladybug
őstag

Voltunk kint a helyi halastavon csúszkálni. Micsoda élet van ott. Rengetegen voltak kint. Szánkóval, korcsolyával, csak úgy. Zene szólt, a parton termoszokban meleg tea várta a jégen siklókat. Nagyon hangulatos volt. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#6482) ádyz válasza pohár (#6480) üzenetére


ádyz
addikt

Az én samumnak is kék ledje van. :P

(#6483) Str8 sk8r válasza pohár (#6480) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...az én CRT-s iilyama 19-esemnek csak zöld jutott... :P ...de Aninak LG-jén is kék van... :K ...

...Tiv: apudnak jó bulást... :)) ...egész sokáig gondolkodtam, hogy a borra hogy lehet valaki alergiás... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6484) pohár válasza ádyz (#6482) üzenetére


pohár
félisten

Nah de milyen a Samud?

Nekem a Samsung felírat alatt van egy csíkban kék színáradat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6485) ádyz válasza pohár (#6484) üzenetére


ádyz
addikt

923NW

(#6486) Racecam válasza tiv83us (#6468) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi van apáddal?? :Y
Inkább privi..

Ma hosszú éjszakám lesz. :K
Már alig vártam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6487) Racecam válasza Esmein (#6443) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

(Tüszős) mandulagyulladás -> Baktériális fertőzés -> Antibiotikum.
Ez így teljesen rendben van. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6488) Winner_hun válasza BlacKSouL (#5743) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mai ellenpélda

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6489) Winner_hun válasza VoDaFoNe (#6471) üzenetére


Winner_hun
félisten

:(
Inkább nem írok semmit;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6490) Algieba válasza VoDaFoNe (#6471) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Te, drága, hiszen te vállaltad, hogy tested és szellemed edzése miatt küzdősportot művelsz.
Borogasd, kend be sportkrémmel a bibis részeket és pihenj. Elmúlik mind.

Önbizalom: ma szétvertem több tucat farönköt két jó barátommal, a fejszével és a baltával. :DDD A téli erőnlét megőrzésének a legjobb módja a favágás. Tavasszal egyből nekiugrok a kertnek, egy csomó munkát írtam össze, amiket feltétlenül meg kell csinálnom, hogy nyáron végre grillezhessünk a fák alatt. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6491) tiv83us válasza pohár (#6475) üzenetére


tiv83us
veterán

Az van? Nem figyeltem mikor vettem, csak tetszett a kepe, mikor ki volt teve az uzletben :)

Thx, mindjart at is adom szemelyesen, mert epp paprikas krumpli keszul odalent ;]

1010: "csak azt nem értem miért bash oldalan van fent a kép"

Mert o biztosit nekem vagy 5 giga tarhelyet :K

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6492) pohár válasza tiv83us (#6491) üzenetére


pohár
félisten

Hát a kettő közül valamelyik :D

Ez van, nem?
Ha a Samsung felírat altt van kék LED Is, akkor 2233BW :D
De a bal felső sarokban ott a típusszám :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6493) VoDaFoNe válasza Algieba (#6490) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

a buli benne az, hogy egyiknek sincs köze a TKD-hoz..
tegnap koriztunk és hasraestem mert a korim recéje beleakadt a jégbe -> két lila térd
a rece miatt szintén megint elestem ezúttal a csipőmre..

ma pedig lovagoltunk barátnőmmel, de én nem azon akin szoktam, és leestem.. és ahogy leestem, belerúghattam a sarkammal a vádlimba ami folyamatosan görcsöl meg ilyesmik.

Önbizalom.. hát tudod az embernek nem sok önbizalma marad mikor már 3x-ra esik le a lóról...

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#6494) tiv83us válasza pohár (#6492) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja ize, Samsung T220, mar latom :)
Piros a LED a jobb alsoban es mikor stand-by modban van, akkor pirosan pulzal.

Nagyon hasonlit a kepen lathatora, de jobbalsoban az a gomb nem stimmel. Ez az a google szerint.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6495) Algieba válasza VoDaFoNe (#6493) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem sose volt szimpatikus ötlet, hogy megüljek egy nálamnál jóval nagyobb állatot, aminek megvan a maga öntudata, hiába van betörve meg idomítva. A ló bizony azt tehet, amit akar, ha épp olyan kedve van.
A lovaglás nem a legjobb sport, ami a testünk épségét illeti.
Hülye lennék felülni egy lóra, hogy aztán nagyot nyekkenjek. A két lábam elvisz engem árkon-bokron, mezőn át, ha épp olyan kedvem van.
De az ember szeret magaslóról lenézni a világra. :D Jó onnan leesni?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6496) tildy válasza NoLF (#6424) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerinted az jelent valamit ha azt mondja a másik felem, hogy na akkor cigöli fel a szgépét? Kezdjek félni, hogy akar tőlem valamit? :Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6497) Racecam válasza tiv83us (#6494) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Béna!!! :O
T220P-t kellett volna venned, az full HD, de szerintem ez nem is T220 :U

mod: Upsz, ez tényleg T220, csak a sötétben nem látszott a bordó. :R

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6498) VoDaFoNe válasza Algieba (#6495) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

imádom. egyszerűen imádom az érzést hogy ott van. és ha bízik bennem az mégjobb. egyszerűen függő vagyok. de ma nem rajta lovagoltam sajnos.. viszont, mindent megadnék érte. Igazából nem a leesés a gond, mert már a zablát is szájába adom.
azért nincs önbizalmam mert barátnőmnek 2 év után sikerült esnie és akkor is csak muszájból..
- 4°-ba kimentem hozzá..

Mercury
mosoly
picit furi a feje

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#6499) Pisztillus válasza VoDaFoNe (#6493) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hallod, jól elintézted magad... Fekete nadálytő kenőcs hegyekben, meg egy kis gyulladáscsökkentő, pl. Flector vagy Fastum. Borogatás szintén jó, meg ha teheted, akkor sok pihi. Hamar rendbe fogsz jönni, de azért jobban figyelj magadra - kellesz még nekünk is! :K

Tildy: Ebből bizony akármi is lehet, pl. beköti a fejed? :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#6500) tiv83us válasza Racecam (#6497) üzenetére


tiv83us
veterán

Jovan vazze, en nem vagyok monitor magus, mint egyes feher szakallasok :U
Nekem az volt a lenyeg, hogy kepet adjon meg nagyobb legyen mint a Mac-em 13.3"-as kijelzoje :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.