Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10951) BITBOYS válasza bolondember (#10950) üzenetére


BITBOYS
addikt

Eszméletlen szép volt. :K
Mondjuk még látható, bár már nagyon megközelítette a horizontot.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10952) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Hol vannak jó áron szép szövetkabátok?:) Vettetek mostanában?

Üdv: Csabee.

(#10953) BlacKSouL válasza BITBOYS (#10951) üzenetére


BlacKSouL
addikt

kilométer vastag felhőtakaró borította az eget kb kedd éjjel óta, úgyhogy hiába meresztettem a szemem, napot csak naptárban láttam.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10954) zolynet válasza Csabee. (#10952) üzenetére


zolynet
addikt

vettem, de nőit, sárkány center
női szövetkabát 5,5k, de van 6,5 és 8,5ért is
ill orsay üzetben 10k

megint összefutottam a dagályban Hajóssal

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#10955) BITBOYS válasza BlacKSouL (#10953) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hmm...innen Zuglóból tökéletesen látszott. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10956) venember83 válasza zolynet (#10954) üzenetére


venember83
nagyúr

Te mióta viselsz női szövetkabátot? :U

(#10957) tildy


tildy
nagyúr

De ennék egy kis zselés szaloncukrot :o :( :(
Le vok törve, mitn a bilcsi füle. Bár lehet cska az időjárásváltozás miatt fáj a fejem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10958) zolynet válasza venember83 (#10956) üzenetére


zolynet
addikt

látom átlátsz a szitán :U
nővérjemnek karácsonyra vettem

Life is too short to stay stock!

(#10959) bolondember válasza venember83 (#10956) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, Soundon még tök oké volt a strác... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10960) Csabee. válasza zolynet (#10954) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hm megnézem :) :R

Üdv: Csabee.

(#10961) Dylen


Dylen
aktív tag

Hát ez elképesztő! A főnök behozta a tv-jét meg a videójátékát! Most éppen Dj Hero-t játszunk :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10962) venember83 válasza zolynet (#10958) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindenen. Majdnem. :U

BE: Mi ez a kirekesztő viselkedés? Csak azért, mert női szövetkabátot hord, már nem is oké?

Dylen: Nem rossz szórakozás. Munka előtt/után/közben/helyett?

[ Szerkesztve ]

(#10963) Dylen válasza venember83 (#10962) üzenetére


Dylen
aktív tag

Leginkább helyett:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10964) NoLF


NoLF
addikt

ha boríték nem is, de egy kis kyocera kés nekem is kijárt :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10965) Mawyx


Mawyx
senior tag

Mekkora egy nem egész 1 éves gyerek, belefér ebbe kb? Vagy még nem is tud ilyenben aludni?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10966) venember83 válasza NoLF (#10964) üzenetére


venember83
nagyúr

Hátadba? :U

(#10967) NoLF válasza venember83 (#10966) üzenetére


NoLF
addikt

honnan tudod, hogy oda szeretem? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10968) benvolio


benvolio
őstag

Hello mindenki!
Van olyan topic, hogy dühöngő? /mert kicsit :O :W vagyok/

(#10969) BITBOYS válasza NoLF (#10964) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kezdődik a prémium időszak :D
Tavaly jólmegszívtam :U

benvolio: Szerintem nyiss egyet :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10970) benvolio válasza BITBOYS (#10969) üzenetére


benvolio
őstag

jó ötlet, de csak ritkán vagyok az, rendszeresen nem tudnék bele írni :)

(#10971) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

Cudar hideg lett az estére, igaz, most van itt az ideje. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10972) BITBOYS válasza benvolio (#10970) üzenetére


BITBOYS
addikt

Különben már volt ilyen topik, viszont cseppet elszálltak benne a zindulatok.:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10973) Bubu79 válasza bnss (#10971) üzenetére


Bubu79
addikt

Helyenként alig -12,5-t mutatott a gépsárkány kijelzője hazafelé a céges évbúcsúztató vacsoráról :K

Asszem ilyenkor már a jegesmedvék sem fagyiznak, izzítják a forralt boros termoszokat ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10974) venember83 válasza Bubu79 (#10973) üzenetére


venember83
nagyúr

De ugye te nem voltál alkoholos befolyásoltság alatt? :U

NoLF: Gondoltam, hogy vagy ennyire perverz. :DDD

(#10975) Bubu79 válasza venember83 (#10974) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem én vezettem, de egyébként sem - ügyeletes vagyok :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10976) venember83 válasza Bubu79 (#10975) üzenetére


venember83
nagyúr

Gyerekre kell felvigyázz? :U

(#10977) Bubu79 válasza venember83 (#10976) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogyne - egy egész seregnyire - állandóan rángatják a szelepeket, aztán ha sikerül elrontani a technik legójukat, nekem kell autóba ülni és rendbe tenni, mer' ahhoz ostobák :P

Tegnap előtt csak este kilencig szórakoztam remekül, előtte való nap este hétig - reggel hattól egész jó mulatság volt ;)

Ha ma is telefonálnak, viszek magammal bozótvágót is és megkérdezem melyik kezük volt...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10978) bnss válasza Bubu79 (#10973) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Ne is mondd, elfelejtettem sapkát vinni magammal, és éppen ma reggel voltam fodrásznál, ergo még a hajam sem melegített. :DDD

A jegesmedve is szívatóval indul? ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10979) Bubu79 válasza bnss (#10978) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát látod - próbálkoznak - de...

...az nevet, aki utoljára nevet ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10980) bnss válasza Bubu79 (#10979) üzenetére


bnss
veterán

Azért reménykedem, hogy holnap lesz még szerencsém havazást látni. :)

...645... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10981) venember83 válasza bnss (#10980) üzenetére


venember83
nagyúr

Vót má! Tudtommal BMW topikban.

(#10982) tildy válasza BITBOYS (#10969) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet kérni prémiumként munkát?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10983) Bubu79 válasza bnss (#10980) üzenetére


Bubu79
addikt

Régi videó már ez is - Te mindig az archívumban turkálsz? ;] :DDD

De az az autó gyönyörű - kéne! :K

Remélem az összes hó a portád körül ér földet - így Te is boldog lehetsz és én sem kapok idegbajt, ha meglátom ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10984) venember83 válasza Bubu79 (#10983) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem gyönyörű. Max neked tetszik. Ebben nem egyezik az autó-ízlésünk.

(#10985) bnss válasza Bubu79 (#10983) üzenetére


bnss
veterán

Jól van, megyek, és kukoricára térdelek. Amúgy most olvastam a pécsi adás-vétel topicban... :DDD

Jöhet a hó, holnap szívesen el is lapátolom.

szerk.: azért a Mecsekre is jusson egy kevés, ha már alkudni lehet. ;]

venember: most már nem is tudom, mi lenne a méltó büntetésem. :N

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10986) Bubu79 válasza venember83 (#10984) üzenetére


Bubu79
addikt

Teljesen szubjektív vélemény nyilvánítás volt részemről - mindenki nem lehet oda az Alfákért :P

Bon3ss: Mostanában nem járok arra, üsse kavics, ott is elfér :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10987) venember83 válasza Bubu79 (#10986) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne is legyen. Különben talán Alfákból is voltak kevéssé szépek, de most mintha a BMW szándékosan ilyeneket faragna, vaskos, nehéz, kemény gépeket. Vagy csak én látom rosszul.

(#10988) bnss válasza Bubu79 (#10986) üzenetére


bnss
veterán

Ezt megbeszéltük! ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10989) pohár


pohár
félisten

Hogy ilyen kib@szott hideg legyen, majd megfagytam mire hazagyalogoltam :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10990) Bubu79 válasza venember83 (#10987) üzenetére


Bubu79
addikt

Vannak az újak között olyanok, amiktől a hideg is kiráz ( X sorozat, köztük is az X6 leginkább, a cicaszemű 5-ös és az 5GT is - ez utóbbi valami irgalmatlanul idomtalanra sikerült szvsz ) - de a hatos már a kezdetektől fogva megfogott - amikor pedig először megláttam élőben, még inkább bejött a formája - de ízlések és pofonok ;)

Csabee.: Valami ilyesmi hideg van kint...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10991) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Csípős hideg van kinn...

Üdv: Csabee.

(#10992) pohár válasza Bubu79 (#10990) üzenetére


pohár
félisten

Több :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10993) benvolio válasza Csabee. (#10991) üzenetére


benvolio
őstag

Itt van hideg :) :

(#10994) Bubu79 válasza pohár (#10992) üzenetére


Bubu79
addikt

Úgy érted kevesebb :P

Igen, helyenként ettől is hidegebb van.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10995) pohár válasza Bubu79 (#10994) üzenetére


pohár
félisten

Debrecen mellett lakom, neszójjábe! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10996) Bubu79 válasza pohár (#10995) üzenetére


Bubu79
addikt

Akárhogy is nézem, a -16 a -12-höz képest kevesebb, ez elemi matematika, még nekem is megy - Neked viszont ezek szerint komoly problémáid vannak a matekkal ;] :DDD

Mé' mivan Debrecen mellett, hogy nem szabad beszólni? ;]

Mod.: A pitsába, ez a kép mocorog, melegszik az idő arrafelé, már "csak" -15 :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10997) Csabee. válasza benvolio (#10993) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hétfőn lehet nálunk is lesz ilyen..

Üdv: Csabee.

(#10998) fokukac válasza Bubu79 (#10996) üzenetére


fokukac
nagyúr

az a nyíregyháza-debrecen tengely az ország leghidegebb része ilyenkor. oda ér először az orsoz síkságról a hideg levegő...
sokszor voltam karácsony környékén nyíregyházán, hát, sokszor volt már mínusz 10 alatt, amikor pesten alig volt mínnusz 2-5

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10999) Bubu79 válasza fokukac (#10998) üzenetére


Bubu79
addikt

Annak idején az első melóhelyemen minden reggel Krónikát kellett hallgatni az öregek miatt - reggel amikor sorolták a hőfokokat jobbára mindig Szécsény vitte el a pálmát - amolyan sarkvidéki jellegű kis szigetnek tűnt, szinte mindig hidegebb volt ott, mint bárhol máshol :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11000) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nem akarok beleszólni, de [link] mégis beleszólok... :D

Sőt: [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.