Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10701) venember83 válasza Pisztillus (#10700) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg a floppynál.

(#10702) Tim82 válasza venember83 (#10701) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez ilyen, hallod. :U

Nekem még van 5.25" floppy meghajtóm is! :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10703) Tim82 válasza venember83 (#10701) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem is pont RI/OS motor frissítésekor sikerült elküldeni a hsz.-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10704) bolondember válasza Tim82 (#10702) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

olyat én is ettem már! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10705) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nézegetem a myvip en ezt a széségversenyt, lehet én vagyok sötét, de nem tudom mi abban a pláne ha valaki felrak 6 db képet összesen magáról, és minden a mosdóban a tükör elött vakuval, van lefotózva mobillal. Akkora szám a mobil még mindig vagy mi van? :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10706) NoLF válasza zoltanz (#10705) üzenetére


NoLF
addikt

ne nézegesd.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10707) hejesírásó válasza zoltanz (#10705) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ha vkinél ilyen képet látok azt törlöm az ismerőseim közül, és szégyelem magam mert ismerem. ;)

ez egyébként 1-2 éve terjedt el. én sem látom értelmét. olyan mint egy szegénységi bizonyítvány.

[ Szerkesztve ]

(#10708) zoltanz válasza NoLF (#10706) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mondjuk már nem is kéne nehézbombázó csaj, csak idegeskednék mindig, hogy megcsal meg lecsapják a kezemről (öreg vagyok én már és nem is bírom a túlzott izgalmakat sokáig). :)

hejesírásó

De mindig a fürdő ki kiváncsi rádsul ált rendetlen is...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10709) hejesírásó válasza zoltanz (#10708) üzenetére


hejesírásó
senior tag

akkor ez nem neked való :B

[ Szerkesztve ]

(#10710) zoltanz válasza hejesírásó (#10709) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Na azért nincs gondom ám, csak már a mértéktelen duhajkodást bulizást nem bírom. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10711) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Hideg van kint nagyon .. :S

Üdv: Csabee.

(#10712) Tim82 válasza hejesírásó (#10709) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezeket a fotókat elnézve egyszerűen csöpög, érted, CSÖPÖG belőlük az együttlét öröme! :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10713) venember83


venember83
nagyúr

My back is killing me. :U

(#10714) zoltanz válasza venember83 (#10713) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Rosszul emeltél vagy túl puha az ágy? (felfújhatós matracon soha ne próbálj aludni). :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10715) Pisztillus válasza venember83 (#10701) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Azt már lassan sikerül száműznöm az életemből... Úgy tűnik, a TB is hamarosan neten fogadja az elszámolásokat - ha ez bejön, az az utolsó szög lesz a floppy koporsójába, legalábbis nálunk.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10716) kételkedem válasza venember83 (#10713) üzenetére


kételkedem
addikt

Annak pedig nem nagyon használ a kerékpározás. Mondjuk a rúdugrás sem, ezért maradj csak a kerékpárnál.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10717) bnss válasza Tim82 (#10694) üzenetére


bnss
veterán

Azt hittem meglepetés... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10718) zoltanz válasza NoLF (#10706) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A forró sör milyen lehet? :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10719) Tim82 válasza bnss (#10717) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerinted beírnám, ha olvasná a PH!-t? :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10720) philoxenia válasza zoltanz (#10718) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Habos....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10721) Timocicu válasza zoltanz (#10718) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Olyan, mint hidegen, de forrón ... ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10722) venember83 válasza zoltanz (#10714) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem. Irodai munkának hívják.

kételkedem: Valami sport pedig kell, így kizárásos alapon csak ez, a síelés meg a futás maradt. Ezek közül a hátnak tudtommal a síelés a legkevésbé megterhelő, de azt tudom a legkevesebb ideig űzni, sajnos.

(#10723) zoltanz válasza philoxenia (#10720) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A lyuk is lyuk aztán mégsem olyan egyforma :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10724) venember83 válasza zoltanz (#10723) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogynem, csak a fizikai és intellektuális, valamint lelki körítés változik.

(#10725) Bubu79 válasza venember83 (#10713) üzenetére


Bubu79
addikt

Vagy ha az nem, hát majd segítünk cseppet ;]

Hihetetlen - este kilenc előtt végeztem a melóval és még be is tudtam vásárolni.

Piramitális. :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10726) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a téhóm monnyonle! kikapcsoláskor piszok gyorsak bírnak lenni. dec. 31-re megrendeltem egy vonalkikapcsolást egy hete, már ki is kapcsolták. majdnem egy óra telefonálgatásomba került, hogy visszakapcsolják.

(#10727) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép napot mindenkinek! :)

Bubunak hatalmas gratulációm, amiért ilyen sikeresen abszolválta az előtte álló feladatokat. :))

(#10728) Racecam válasza venember83 (#10724) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A fene tudja. Én azért mindig találok különbséget. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10729) zolynet válasza ngabor2 (#10726) üzenetére


zolynet
addikt

ha a hibaelhárítás ilyen gyors lenne ....

Life is too short to stay stock!

(#10730) venember83 válasza Racecam (#10728) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó néked.

(#10731) philoxenia válasza Racecam (#10728) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyikben vannak darazsak a másikban nincsenek, az a kérdés melyik a jobb..... :D :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10732) bolondember válasza ne_nezze (#10691) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez sajnos nem jött be, egyik parancsot se fogadta be.. :(

de azért köszi!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10733) ngabor2 válasza zolynet (#10729) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miután letettem a telefont, volt net. tehát pillanatnyilag a hubaelhárítás is ilyen gyors volt.

(#10734) Psychonaut válasza philoxenia (#10731) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azt olvastam, hogy valami bantu néger törzs tagjai bekenik mézzel a nemesebb szervüket, majd darázsfészekbe dugják, ahol a darazsak össze-vissza csipkedik. Állítólag miután lelohadnak a csípések, némileg nagyobb lesz... ;]

(#10735) philoxenia válasza Psychonaut (#10734) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miután lelohadnak kisebb lesz nyilván, de lohadás előtt kell vele akciózni... Nemhiába rúgta oldalba Jane-t Tarzan..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10736) Timocicu válasza Racecam (#10728) üzenetére


Timocicu
aktív tag

A külsőről nem is beszélve ... :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10737) Racecam válasza Psychonaut (#10734) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Meglepne, ha a darazsak "csipkednék" a mézes nunit. :U

Ha valamit bekensz mézzel, azt nem fogják összeszúrni a méhek, vagy darazsak, úgyhogy ez a másik nem, bizonyos testrészének növelésére sem jó módszer. Viszont esetleg fokozhatja az ízélményt. :) De ha csak úgy belógatod egy kaptárba, a siker garantált. De azt nem kívánom senkinek. Láttam már ilyet. Több a kára, mint a haszna. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10738) philoxenia válasza Racecam (#10737) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Láttál már ilyet? :Y Inkább fogalmazzunk úgy, hogy nagyobb a kára, mint a haszna.... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10739) zolynet válasza ngabor2 (#10733) üzenetére


zolynet
addikt

mázli, bár gondolom nem tart tovább 4 egérkattintásnál a móka

Life is too short to stay stock!

(#10740) zoltanz válasza Psychonaut (#10734) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A fakírok át is tudják szúri, igaz én is át tudom, csak utána már ülve tudnék pislantani kizárólag. :) Menne a szélrózsa minden irányában a cucc...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10741) Pisztillus válasza bolondember (#10732) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor marad az XP-s módszer. De lehet, hogy ngabor2 tud segíteni abban, hogy lehet még kiüldözni onnan a grub-ot.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10742) Racecam válasza philoxenia (#10738) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Így pontos. :K

Használni nem lehet, nadrágot viselni, de egyáltalán menni sem nagyon néhány napig.
Különösen durva a herék kb. 8-10x-eresére dagadása. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10743) Psychonaut válasza Racecam (#10737) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor talán csak hozzáképzeltem a mézet? Nem tudom, lehet. What ever, a lényeg, hogy létezik...

SZERK: Race te orvos vagy, vagy a Blikk riportere? Más nem hiszem, hogy ilyet látott volna..

[ Szerkesztve ]

(#10744) bnss válasza Tim82 (#10719) üzenetére


bnss
veterán

Nem arra gondoltam, hanem a meglepetés csomagra, amely mégsem meglepetés. Meglepő megfogalmazás. ;]

(Agymenés, képem kapcsolja ki!)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10745) bolondember válasza Pisztillus (#10741) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vicces, h most már el se indul a 7 újra... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10746) Pisztillus válasza bolondember (#10745) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Műtét előtt, vagy után? Mert utána nem is indulhat el, ahhoz kell az indítás javítása a win7 telepítővel.
Ha meg újra kell telepíteni a win7-t, akkor ne csak formázd a partíciót, hanem előbb töröld, és hozd létre újra, ez majd kitakarítja az MBR-t.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10747) pohár válasza kételkedem (#10680) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen, Nyíregyen van IMAX, Debrecen nem tudom hányszor nagyobb oszt' ott meg nincs :U

Bon3ss... milyen parfümöt?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10748) Bubu79 válasza pohár (#10747) üzenetére


Bubu79
addikt

Ájmex, ájpod, ájmek, ájmegegyszóra ;]

Igen, tudom, hogy az elsőnek semmi köze a másik kettőhöz :P

Szóval akkor a menőség mérőszáma a városoknál, hogy van-é legalább egy ultraszuper mozi benne? :F

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10749) Racecam válasza Psychonaut (#10743) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Esetleg méhész? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10750) pohár válasza Bubu79 (#10748) üzenetére


pohár
félisten

Hülye :W :DDD

Nem, de akkor is lehetne Debrecenben, hát milyen dolog az hogy a tirpákoknál van :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.