Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10651) venember83 válasza kételkedem (#10649) üzenetére


venember83
nagyúr

Vonat? Busz? Bp-i ismerősök, akiket egyúttal meg lehet látogatni?

(#10652) NoLF válasza kételkedem (#10649) üzenetére


NoLF
addikt

vonat? busz?

nemtom jobb-e

na... a vén friss, mint a tavalyi hó

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10653) Pisztillus válasza bolondember (#10645) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor végre megy a gép? Win7 hagyta magát felzavarni?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10654) kételkedem válasza venember83 (#10651) üzenetére


kételkedem
addikt

Nincs Bp-en rokon, ismerős lenne, ha Pisztillus, NoLF, bolondember annak számít a vonatjegy 2*10.000+7.000=27.000 :O

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10655) NoLF válasza kételkedem (#10654) üzenetére


NoLF
addikt

jó, hogy lehet kapni... :|

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10656) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Cs. Kádár Péter származását tekintve nem cigány, de annak vallja magát. Egyike azoknak, akik sikeres vizsgát tettek a roma diplomásoknak meghirdetett programban:a közeljövőben állást kap a közigazgatásban.

Az anyjukat is eladnák ezek...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10657) venember83 válasza zoltanz (#10656) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó módszer ahhoz, hogy az ember állást kapjon. Meg szerepeljen a híradóban.

(#10658) kételkedem válasza zoltanz (#10656) üzenetére


kételkedem
addikt

Mindenkinek jó! A srác diplomát és állást kap. A suli leírhatja, hogy lám nállunk roma is diplomázott már. A romák felzárkóztzatásáért felelős szervezetek mutogathatnak rá, hogy lám sikeres a tevékenységük, hiszen itt egy roma fiatalember, aki diplomásként a közigazgatásban dolgozik.

Hogy a srác nem roma, és csak azért vallotta magát annak, hogy ösztöndíjat, könyvkedvezményt, ingyen kollégiumot kapjon, az most csak kötekedés lenne.

Igen, van aki az anyját is simán eladná ha lenne rá megfelelő vevő!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10659) bolondember válasza Pisztillus (#10653) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, valami olyasmi...

egy kérdés: nekem az elején bejön (annak ellenére, h formáztam a partíciót) a linx boot izéja, h mit indítanék - ezt lehet valahogy kioperálni/eltünteni? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10660) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A zindex másnak se jönbe? :F

(#10661) venember83 válasza ToBeY (#10660) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, én se szeretem.

(#10662) bolondember válasza ToBeY (#10660) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10663) zoltanz válasza kételkedem (#10658) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én nem végezetem egyetemen/fősikolán nem végeztem el hasonló elismertséggel járó iskolát sem itthon sem külföldön, de a munkámból kifolyólag sokat járok fősulira/egyetmre nem mondanám sok romát látni. :DDD kb mint benzikúton tankolni...Félreértés ne essék nem "feketékről" (feketepárducokról beszélek) beszélek, azt látni valamint egyéb nációt is. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10664) ToBeY válasza venember83 (#10661) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én az indexponthu-ra gondoltam :P

(#10665) venember83 válasza ToBeY (#10664) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt se.

(#10666) hejesírásó válasza NoLF (#10642) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ettet honnan szedted, beteg!

zoltanz: hát inkább egy aláírás néhány papíron h roma vagyok mint h diploma végére 1-1,5 millás diákhitelem legyen...

[ Szerkesztve ]

(#10667) NoLF válasza hejesírásó (#10666) üzenetére


NoLF
addikt

láb a lábé, kar a karé, láb a karé, karalábé!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10668) hejesírásó válasza NoLF (#10667) üzenetére


hejesírásó
senior tag

heszusz krisztó.

ha 6 éves lennék megkérnélek h legyél az apukám :C

(#10669) zoltanz válasza hejesírásó (#10666) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én inkább élek kenyéren és vízen 3 évig minthogy beírjam... :) Ha már kisebbség inkább német.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10670) pohár válasza kételkedem (#10649) üzenetére


pohár
félisten

Az szép :Y
Én bebuszozok Debrecenbe (bérlettel), és megnézem annyiért amennyiért plusz a harapnivaló mellé :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10671) hejesírásó válasza zoltanz (#10669) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem látom a problémát.

ha nem vagy az + nem látni rajtad mert nem vagy az + mindenki tudja h csak spórolásdiból írod be. akkor nem értem a problémát.

adva vannak szervezetek akik támogatnának romákat a felsőoktatásban->akik nincsenek, így ezek a szervezetek ezen támogatása nincs elhasználva. ha beírod mindenki jól jár.
és senkinek sem fog fájni, mert nem vesze d el romák elől a támogatásokat, mert nincsenek a felsőoktatásban.

x év alatt soha egyet nem láttam. holott tavaly láttam egy fehér hollót a déli pályaudvarnál, szval jahm ritka mint roma a felsőoktatásban - ez helyesebb mint a hollós.

ha aláírnám nem érezném h kevesebb vagyok, vagy puhább a gerincem.

(#10672) bnss


bnss
veterán

Sziasztok! Süt a Nap, egyre több a latyak... Inkább szakadna a hó. :)

pohár: parfümöt.

zolynet: így van, biztos, ami biztos alapon nem árt, ha van az embernél némi pénzmag, ha okmányokat akar.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10673) zoltanz válasza hejesírásó (#10671) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez tartás kérdése szerintem, kinek a pap kinek a sekrestyés.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10674) venember83 válasza hejesírásó (#10668) üzenetére


venember83
nagyúr

De így megkéred, hogy legyen a feleséged? :U

(#10675) hejesírásó válasza zoltanz (#10673) üzenetére


hejesírásó
senior tag

csak akkor tartanám csúnya dolognak ha valóbanromától vennéd el a támogatás ezáltal, de ez meg ugye ki van csukva. :U

venember: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10676) zoltanz válasza hejesírásó (#10675) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Értem, különösebb bajom nekem nincs velük amúgy. Nem mi döntjük el hova születünk sajna.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10677) Pisztillus válasza bolondember (#10659) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mert a grub benne maradt az MBR-ben. Ezt csak particionálás szedi ki, de azon már túl vagy. Megoldás lehet még az, hogy csak az érintett winyó van az alaplapon, és ebben az állapotban egy win98-as indítólemezről kiadod az fdisk /mbr parancsot. Ez mindent kitakarít az MBR-ből. Ezek után a win7 DVD-ről indítva a gépet, már adni fogja magát az indítás helyreállítása.

Ha erre jár egy linux-guru, biztos elmondja, hogyan lehet egyszerűbben kiüldözni a grub-ot. Nekem ez jött be.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10678) hejesírásó válasza zoltanz (#10676) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát szeméyles tapasztalatim 2 kivételtől eltekintve nagyon negatívak. az a kettő viszont nagyon pozitív és emberebb sok rokonomnál az a két roma emberke. :R

(#10679) zoltanz válasza hejesírásó (#10678) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem egy barátom féltestvére roma aki normális és amúgy jó kis csaj is szerintem. Én az afrókat általában nagyon vidám, kedves, nyitott, önfeletten örűlni tudó, erősjelleműeknek, összetartó embereknek ismertem meg. :K Sokat nyaralnak nálunk mindenféle emberek a világból, onnan tudom.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10680) kételkedem válasza pohár (#10670) üzenetére


kételkedem
addikt

Majd én is a nyíregyi multiplexben fogom megnézni. Csak az a gond, hogy ezt a filmet IMAX-ben kell nézni a teljes élmény eléréséhez.

#10679) zoltanz én gyerekkoromban nyaraltam Zánkán Kongóból érkezett gyerekekkel. Az otthoni polgárháboru elől menekítették őket. Éjszakánként bepisiltek, másnap tisztacsere. Ők se vidámak se összetartóak nem voltak. Biztosan az otthon átéltek volt rájuk ilyen hatással.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10681) bolondember válasza Pisztillus (#10677) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ö, izé.

valami egyszerübb megoldás? :DDD

se win98 lemezem nincs, se kislemezmeghajtóm.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10682) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Énsevótam!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10683) venember83


venember83
nagyúr

Én vállalom, b+! :U

(#10684) zoltanz válasza kételkedem (#10680) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Régen nekünk Kubaiak voltak sokan, ők valamivel jobban élhettek, mostanában mindenhonnan jönnek. Egyébként szépek a Kubai nők, magasak igaz a legtöbbnek nem a legjobb az alakja, fent nem voltak eléggé megáldva, ha érted mire gondulok. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10685) Tim82 válasza bolondember (#10681) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kislemezmeghajtót tudok adni. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10686) Pisztillus válasza bolondember (#10681) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az XP telepítő CD-ről indulva ha eljutsz a Javítókonzol-ig, az ott kiadott fixmbr parancs hasonló hatású, mint a win98-as fdisk /mbr.

Én meg most "örököltem" egy szép, hologramos Win98SE CD-t... :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10687) BlacKSouL válasza hejesírásó (#10668) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link] :) régi

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10688) tope


tope
addikt

Tudok adni Dos telepítőt ha kell :D

(#10689) hejesírásó válasza BlacKSouL (#10687) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ja ez!! ezt ismertem csak már elfelejtettem. köszi a linket. :B

(#10690) bnss


bnss
veterán

No még a postás is befutott, kedden délben adták fel a csomagot, egész jó teljesítmény - a karácsony előtti állapothoz képest.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10691) ne_nezze válasza bolondember (#10681) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

vista/win7 lemez be -> javítás -> parancsor
itt beírod, hogy fixboot (enter) majd fixmbr (enter) és kész.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#10692) Tim82 válasza bnss (#10690) üzenetére


Tim82
nagyúr

Engem ma hívott a cég, amelyiktől rendeltem valamit, hogy tévedésből meg fogok kapni egy másvalakinek küldött terméket + a sajátomat. Mivel nem tudják megmondani, melyiket fogom megkapni előbb, ezért ők bevállalják, hogy bebukták, tartsam meg, mert nem éri meg visszaküldeni. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10693) bnss válasza Tim82 (#10692) üzenetére


bnss
veterán

Az szép, kérdés, hogy mi lesz abban a másik csomagban. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10694) Tim82 válasza bnss (#10693) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megmondták, mi lesz benne. :K

Nem nagy dologról van szó: barátnőm kedvenc színésznője Audrey Hepburn, karácsonyra fog tőlem kapni egy A. H.-posztert bekereteztetve, ezt rendeltem meg.

A másik csomagban pedig egy Family Guy-poszter van. :D

Egyszerűen összecserélték a megrendeléseket: a Family Guy-poszter rendelője már megkapta az Audrey Hepburn-posztert, betelefonált a céghez, így derült ki, hogy gebasz van. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10695) bolondember válasza ne_nezze (#10691) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, zsír - otthon megpróbálom.
legfeljebb nem sikerül.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10696) bolondember válasza Tim82 (#10694) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az a nem semmi!

mozit nem feledted ugye?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10697) Tim82 válasza bolondember (#10696) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerinted? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10698) bolondember válasza Tim82 (#10697) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10699) Tim82 válasza bolondember (#10698) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én se. :U

... izé, milyen mozi? :F

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10700) Pisztillus válasza ne_nezze (#10691) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na ez nem jutott eszembe, hogy ezzel is lehet... Leragadtam a 98-nál... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.