Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10051) Pisztillus válasza Killing (#10050) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor fussál 14 kilométert... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10052) Killing válasza Pisztillus (#10051) üzenetére


Killing
addikt

Ha van mi után futni akkor még 30 km-t is. Csak szerezz pár kajakos csajt. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10053) Bubu79 válasza Killing (#10050) üzenetére


Bubu79
addikt

Töltsd hasznosan a futást - hogy karácsonyra alul fogyasztási rekordot dönthessek, tolhatnád a gépsárkányt a teljes hosszon ;]

30km? Pazar - 100-on egészen 6 literig is lemehetnék így :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10054) Killing válasza Bubu79 (#10053) üzenetére


Killing
addikt

Dunaújvárosra nem megyek. :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10055) Psychonaut válasza Killing (#10052) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miért pont kajakosat?
Épp itt volt nálam néhány Playboy-nyuszi (Hefner nagybátyám küldte előkarácsonyi ajándéknak), de hát ha kajakos kell... ;]

ÉKE! :D

(#10056) venember83


venember83
nagyúr

Köszönöm szépen mindenkinek a köszöntést, és hogy számon tartjátok.

Egészségedre SetíTLéleK!

Psychonaut: A kajakosnak sok előnye van, pl. nem kell attól félned, hogy összetöröd, tuti nem nyámnyila tornász felsőtesttel meg lábbal rendelkezik (van mit fogni), meg ugye jobban mutat az izom, mint a löttyedt bőr és/vagy a bőr alatt kidudorodó csontok. Meg el lehet vele menni sportolni, futni , bringázni, nem plázapita.

[ Szerkesztve ]

(#10057) Killing válasza Psychonaut (#10055) üzenetére


Killing
addikt

Ezt higgyem is el? ;] Nem láttad még a szegedi kajakos csajokat. Nem Janicsra gondolok. :DDD

Hmm, ha mellettem futna egy talán nem is fáznék. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10058) kételkedem válasza Kalandor (#10044) üzenetére


kételkedem
addikt

THX!
Csekkolom! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10059) BlacKSouL válasza venember83 (#10056) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link] :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10060) Psychonaut válasza venember83 (#10056) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kinek a pap, kinek a paplan. Nekem nem kell, hogy kajakos legyen - az sem, hogy ne - feleljen meg az igényeimnek és legyen értelmes. Nagyjából ennyi. :))

Killing: hidd is el. :P

(#10061) venember83 válasza Psychonaut (#10060) üzenetére


venember83
nagyúr

Erről beszélek nyuszó muszó. Én se mondtam, hogy kajakos kell legyen, csak felsoroltam pár előnyét a kajakos barátnőnek. Mondjuk kicsit sem árt, ha kajakos léte mellett tutajosnak is beválik.

(#10062) Psychonaut válasza venember83 (#10061) üzenetére


Psychonaut
addikt

Netalán csónakosnak, hajósnak, bárkásnak, hogy a vízijárműveknél maradjunk.

UI: shame on me, most jutottam el odáig a visszaolvasásban, hogy lássam, hogy mid van neked (nem arra gondolok). Sok boldogat!

(#10063) venember83 válasza Psychonaut (#10062) üzenetére


venember83
nagyúr

A tutajos másképp értendő. :U

(#10064) Killing válasza Psychonaut (#10060) üzenetére


Killing
addikt

Képet, képet! ;)

venember: Pontosan erre gondoltam. :K Sok boldogat még! :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10065) venember83 válasza Killing (#10064) üzenetére


venember83
nagyúr

No de kajakkal nem szokás fát szállítani. :U

Kellene valami normális whiskeyt vegyek, ez a Ballantines eléggé egészségügyi szesz ízű, vagy csak én nem vagyok elég kifinomult.

kieg.: Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10066) Killing válasza venember83 (#10065) üzenetére


Killing
addikt

Lehet, csak nem farönk nagyságút. De ha fa van a vízben és nekimész akkor mélygarázsba küldöd a hajót...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10067) zolynet válasza Csabee. (#10047) üzenetére


zolynet
addikt

én vasárnap a legelső exemmel,
nem láttam már lassan 6éve, nem változott se a kinézet se a stílus (nem hagyott nyomot, pedig 3,5év volt)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#10068) bandus


bandus
veterán

mobil tokot hol a fenében lehet venni? még nem tettem ilyet, és elképzelésem sincsen. nem ien övre csatolhatós bőr izé kell, hanem csak kis sima szütyő, hogy zsebben hordva se legyen baja a telónak. egy se w5xx-hez kellene.

köszönöm az infót

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10069) Psychonaut válasza venember83 (#10065) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jujj, most esett le, hogy a tutajos faszállító. :O

Ha már whiskey, akkor Jack Daniel's. :K

(#10070) Bubu79 válasza Killing (#10054) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem mondtam, hogy gyere erre - majdcsak találunk valami úti célt az egészséged érdekében ;]

Vénség: Füled érjen bokáig - csak hogy itt is meglegyen, valamint boldogságosat Laffaelnek is :D

bandus: Táskás boltokban, ahol pénztárcát is árulnak elő szokott fordulni ( bár ott jobbára bőrből készültek vannak ), valamint GSM boltokban is :) NET-en is akadnak boltok - pl: [link]... ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10071) Killing válasza Bubu79 (#10070) üzenetére


Killing
addikt

Ágy. Ott szoktak az emberek gyógyulni általában. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10072) Bubu79 válasza Killing (#10071) üzenetére


Bubu79
addikt

Beteg vagy? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10073) kételkedem válasza bandus (#10068) üzenetére


kételkedem
addikt

gsm bolt, papírbolt, bőrdíszmű bolt, sarki abc, vatera stb stb

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10074) Killing válasza Bubu79 (#10072) üzenetére


Killing
addikt

Fontos a megelőzés.
Hadd ne mondjak példát. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10075) venember83 válasza Bubu79 (#10070) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz B+! Kopaszon s bokáig érő fülekkel tényleg fasza lenne leélni a fennmaradt pár évet...

(#10076) Bubu79 válasza venember83 (#10075) üzenetére


Bubu79
addikt

Hiszen tudod, hogy a szívemen viselem a sorsodat :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10077) zoltanz válasza venember83 (#10065) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Sok boldoságot. :)

Tornász barátnőm már volt, az feledhetetlen. :DD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10078) venember83 válasza Bubu79 (#10076) üzenetére


venember83
nagyúr

(#10079) Bubu79 válasza venember83 (#10078) üzenetére


Bubu79
addikt

Azt nem, azt nem venném a szívemre ;] :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10080) zolynet válasza venember83 (#10078) üzenetére


zolynet
addikt

na akkor még ugyanennyit :P ;) ... gonosz off
csak símán igyál vmit, boldogot!

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#10081) venember83 válasza Bubu79 (#10079) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor máshova kéred? :U

zoltanz: Kösz. Tornász barátnő nem annyira rossz, de jobban szeretem a kicsit húsosabb, izmosabb, netán negyven kilónál és 14-16 évnél akár idősebb nőnemű egyéneket, kajak, kézilabda, netalán röplabda, de ott inkább az alacsonyabbak (mostanság másfajta mezben játszanak, ők lennének az irányítók, vagy mi?), a magasak már nem elég arányos testalkatúak. Persze ez csak egyéni preferencia.

zolynet: Micsoda szmájlicsokor, nekem szedted? Kösz. Megható.

[ Szerkesztve ]

(#10082) Bubu79 válasza venember83 (#10081) üzenetére


Bubu79
addikt

Esetleg dobhatod a hátad mögé is - pusztán felebaráti szeretetből átengedem Neked :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10083) zolynet válasza venember83 (#10081) üzenetére


zolynet
addikt

kimásnak, csakneked ;)

Life is too short to stay stock!

(#10084) venember83 válasza Bubu79 (#10082) üzenetére


venember83
nagyúr

Ok, a te hátad mögé. Kis perverz. :U

(#10085) kételkedem válasza venember83 (#10084) üzenetére


kételkedem
addikt

Mit kell Bubu mögé dobni? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10086) Bubu79 válasza venember83 (#10084) üzenetére


Bubu79
addikt

Kicsi? :U

Vazze - jó lesz összeszednem magam :(( :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10087) nike_ válasza venember83 (#10075) üzenetére


nike_
addikt

Boldog születésnapot!

(#10088) venember83 válasza Bubu79 (#10086) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kívántam belemenni perverzséged legmélyebb bugyraiba, szerencsére azokat nem ismerem, majd meséljen más róluk. :))

(#10089) Bubu79 válasza venember83 (#10088) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig már kezdtem félni, hogy Te még tőlem is perverzebb vagy és akarsz tőlem valamit ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10090) venember83 válasza Bubu79 (#10089) üzenetére


venember83
nagyúr

Az első részt nem tagadom, viszont a második részt mindenképp, semmilyen cekcuális indíttatást nem érzek irányodba.

Köszönöm, Kis Balázs! :)

[ Szerkesztve ]

(#10091) Sipi16


Sipi16
senior tag

Estét mindenkinek!

Na a mai filmezésnek lehet, hogy löttek.

Van K lite kodec pack fent a gépen és ugyan az a film két különbözö lejátszóval is csak elcsúszott hanggal képes menni. Valami tippetek van, hogy mi lehet a megoldás?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#10092) nike_ válasza venember83 (#10090) üzenetére


nike_
addikt

Hjajj, most számoltam ki, pontosan 11 évvel és 5 hónappal vagy idősebb nálam :) Nem sok az. :))

(#10093) zolynet válasza Sipi16 (#10091) üzenetére


zolynet
addikt

codec reinst?

Life is too short to stay stock!

(#10094) Racecam válasza venember83 (#10081) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Isten éltessen sokáig! :)
Légy még vénebb, sokkal vénebb, mint most!! :R

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10095) Bubu79 válasza venember83 (#10090) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez igazán megnyugtató, köszönöm :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10096) Psychonaut válasza Sipi16 (#10091) üzenetére


Psychonaut
addikt

VLC Player?

(#10097) venember83 válasza Racecam (#10094) üzenetére


venember83
nagyúr

Ennél is? Vááá...

Kiscipő: Semmi az.

(#10098) Racecam válasza venember83 (#10097) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jól van, nem kell máról holnapra, kapsz rá 80 évet. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10099) Sipi16 válasza zolynet (#10093) üzenetére


Sipi16
senior tag

codec reinstall után egy harmadik programmal is szar. Apám gépén meg megy. Azt hiszem, hogy feladom.

Öregcsóka boldogakat neked!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#10100) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Odalátok, de az épület pont takarja :(

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.