Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) supesz válasza ngabor2 (#1397) üzenetére


supesz
aktív tag

Ctrl+F5

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#1402) tildy válasza Racecam (#1400) üzenetére


tildy
nagyúr

Kicsit az az érzésem, hogy sokan azért mondják mert ''muszáj''. Meg így ebben a topikban, de az összes nőkkel foglalkozó topikban is kb erről van csak ma szó/kép.
Besokaltam na, ennyi. Nekem ez már tömény.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1403) Janoska26 válasza tildy (#1402) üzenetére


Janoska26
addikt

Van bajod, tegnap a ciciddel problémáztál, ma meg hogy mindenki köszöntgeti a nőket, na de persze ha kicsik lennének, és nem köszöntgetnének akkor meg az lenne a baj, hiába a női agy kifűrkészhetetlen :F Egyébként nem muszáj, csak ajánlott nem elfeledni, főleg egy kapcsolatban :D

[Szerkesztve]

(#1404) C4mp3r válasza tildy (#1402) üzenetére


C4mp3r
addikt

Akkor a legegyszerűbb megoldás. Az ilyen jellegű hozzászólásokat akkor /ignore.

(#1405) djtoomi válasza Janoska26 (#1403) üzenetére


djtoomi
addikt

Főleg ha nemsokára akarod megbeszélni az esküvő idpontját pől. aki ma estére tervezte megdumálni esküvő idpontját jól a pénztárcájába kell(ett) ma nyúljon. :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1406) tildy válasza C4mp3r (#1404) üzenetére


tildy
nagyúr

Janoska: engem ugyan nem zavarna ha nem lenne említés se róla ... (Topiccímben is elég , már az is egy jóleső gesztus, nem kell túljátszania szerepet... Mindenkinek. Csak mert kötelességnek érzik néhányan, hogy jaj nehogy kimaradjanak... )

Ha elfeledik akkor sincs semmi baj . Tudni kell helyesen kezelni a dolgot.
Hasonló véleménnyel vagyok a valentinnapról is...


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1407) djtoomi válasza C4mp3r (#1404) üzenetére


djtoomi
addikt

Te má megint élsz és megint nem vagy fent MSN-en?Nem értem ha itt rádszólok hogy mé nem vagy fent visszatiltasz ha meg elmegyek akkor meg letiltasz?Ez nem tetszik :((( :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1408) C4mp3r válasza djtoomi (#1407) üzenetére


C4mp3r
addikt

De fent vagyok!!! Egész nap fennt voltam, és most is fennt vagyok. Nem is tiltottalak le. A hiba nálad lehet, mert nálam meg Te nem vagy fennt, és még senki sem jelezte, hogy nem vagyok elérhető.

(#1409) Janoska26 válasza djtoomi (#1405) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem ma estére terveztem, az már kirajzolódott, hogy jövő májusban lesz, valamikor a 31. szülinapja környékén a Drágának :DDD . A virágár meg nem volt annyira gáz.
Tipp:Tecsó, cserepes orchidea, 2399 péz ;) Ez mindíg bejön :DDD

(#1410) djtoomi válasza Janoska26 (#1409) üzenetére


djtoomi
addikt

Tesco-s virág.Ha megtudná hol vetted nem hogy házzaság hanem váló per lenne. :DDD Én egyébként valami virágot vbettem neki ilyen cserepes hótszart(új barátnő,firss,egy hetes)de vagy 6k-ba került.Amit tegnap kaptam névnapomra pénz fele ráment. :D De mivel bicycle-el voltam picit összerázódott és kilönyögött a viz és nedves lett a cucc.De vagy 40cm-es a feje.Jó nagy! :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1411) C4mp3r válasza djtoomi (#1410) üzenetére


C4mp3r
addikt

Mégiscsak lehet valami.:[link]

(#1412) djtoomi válasza C4mp3r (#1411) üzenetére


djtoomi
addikt

Na ugye!Amúgy nálam ilyenkor általában 50-60-an vannak fent a már 500 valahányból.Most vannak fent 14-en.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1413) tildy válasza djtoomi (#1410) üzenetére


tildy
nagyúr

Normális nőt nem érdekli, hogy hol és mennyiért vette a kedvese az ajándékot :( :( :W

djtoomi: mintha kicsit anyagias lenne a lányzó... :U

Janoska: :C

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1414) Janoska26 válasza djtoomi (#1410) üzenetére


Janoska26
addikt

Tecsó ide vagy oda, az orchidea ott is orchidea, szerencsére nem gazdaságos csomagolásban van :DDD
tildy : Nem is árulom el neki, hogy mennyi vót, meg nem is igazán szokott érdekelni, ha veszek neki valamit sosem az árcédula az amit először megnézel rajta, Ő inkább árnézegetős, sokszor rá kell szóljak, hogy ne sasolgassa az árat hanem azt vegye el ami teccik, a többit meg bízza rám(mod: szőrös mellkidöntős smiley) :DDD

[Szerkesztve]

(#1415) djtoomi válasza tildy (#1413) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát akkor Ő nem normális? :F Ha látja hogy valamit veszek nem neki hanem egyáltalán és tescos zacsiban van már furán néz. :U

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1416) C4mp3r válasza djtoomi (#1412) üzenetére


C4mp3r
addikt

Mert a többi letiltott. ;]

(#1417) djtoomi válasza C4mp3r (#1416) üzenetére


djtoomi
addikt

Csakis :DDD De majd ha valaki letiltott én is őt ;] :DDD

Na ámen mindekinek fél óra és leszek.Amúgy valaki csinált sceershotot az én adatlapomról mikor dőlt és szükre betűkkel volt ott a nevem utáni *-os felirat?Vagy volt egyáltalán Ban?Mert kicsit túl sokáig tartott horrorra akadva és már addiggra elmúlt mkikor benéztem :)
Üdv mindenkinek én most húzok egyet tekerni!

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1418) supesz válasza djtoomi (#1415) üzenetére


supesz
aktív tag

ilyenben nem lehet tanácsot osztani. a nők furák. nem lehet általánosítani. nincsenek klisék. mindegyik más és más. azért a kényelmet és a biztonságot szeretik. nekem a kedvenc nőtípusaim a cicák. ez nálam azt jelenti, hogyha lenne megfelelőjük állatban, akkor cicák lennének. :DDD /*nem tudom ez most hogy jött, de biztos van aki érti*/

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#1419) C4mp3r válasza djtoomi (#1417) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én csináltam a biztonság kedvéért.:[link]

(#1420) tildy válasza supesz (#1418) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, találó hasonlat:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1421) Janoska26 válasza supesz (#1418) üzenetére


Janoska26
addikt

Az a bújós fajta jánykány, vagy az agyatlan plázacicák? ;]

(#1422) djtoomi válasza C4mp3r (#1419) üzenetére


djtoomi
addikt

Köszike!Tök jó!Már voltam BAN-olva is.Többet nem lehet(remélem :DDD ). :)
AMúgy már ismét vagyok. :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1423) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

boldog napot.

Pesti ZTE-Manchester meccs megvan valakinek valamilyen változatba?

(#1424) marsu válasza mayerlaci (#1423) üzenetére


marsu
addikt

Kellemes csajszinapot a lányoknak!

:) :) ;)

Press any key to continue ...

(#1425) supesz válasza Janoska26 (#1421) üzenetére


supesz
aktív tag

na szerinted? /*megoldás: símulós, kedves, kiváncsi, önálló, ügyes, szép*/

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#1426) dokar


dokar
addikt

nőnap alkalmából jól meg....tam az asszonyt ;]

extra - SEXRay

(#1427) VladimirR válasza supesz (#1418) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkorgondolom te nem ertesz egyet velem abban, hogy a macka az egy alattomos, ketszinu allat (vagy eppenhogy egyetertesz?)

[Szerkesztve]

(#1428) Janoska26 válasza dokar (#1426) üzenetére


Janoska26
addikt

Akkor nálunk minden nap nőnap van :U :DDD

(#1429) C4mp3r válasza VladimirR (#1427) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én valamilyenszinten egyetértek. A mi macskánk sem különb.

(#1430) ngabor2 válasza VladimirR (#1427) üzenetére


ngabor2
nagyúr

méghogy kétszínűek a macskák... láttam már egyszínű feketét, és pokrócmintásat is. nomeg ugyebár kifordítva minden macska rózsaszín ;] csak túl rövid az élettartama.

nomeg nagyon sportos állatok, jól lehet velük focizni.

(#1431) C4mp3r válasza ngabor2 (#1430) üzenetére


C4mp3r
addikt

Túl nagy hatással van rád az avatarod szellemisége. ;]

(#1432) djtoomi válasza ngabor2 (#1430) üzenetére


djtoomi
addikt

Kegyetlen disznó :(((...izé szarvas... :DDD AMúgy basszus kiment a fejemből már vagy 5 perce azon gondolkozom hogy mondják a repülőgépet.Nem jut eszembe bammeg. :DDD De komolyan valaki segitsen már hogy mondják a repülőgépet

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1433) Janoska26 válasza djtoomi (#1432) üzenetére


Janoska26
addikt

Vasmadár :F :DDD

(#1434) Thrawn válasza djtoomi (#1432) üzenetére


Thrawn
félisten

erplén :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1435) djtoomi válasza Janoska26 (#1433) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem teljesen igy gondoltam. :DDD Mármint angolul.C4mp3r jól leb@szott hogy nekem lehet egyértelmű a kérdés de neki rohadtul nem az. :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1436) C4mp3r válasza djtoomi (#1435) üzenetére


C4mp3r
addikt

De semmi utalást nem adtál, hogy angolul kéne. Jelenleg még nem vagyok azon a szinten, hogy csupán a gondolatodból kiolvassam, hogy idegen nyelven kéne. ;]

[Szerkesztve]

(#1437) djtoomi válasza Thrawn (#1434) üzenetére


djtoomi
addikt

Köszi!Igen igy gondoltam!
Felhivom haveromat mondom neki:
Szasz te nigger!
CS
Mondd má meg bammeg hogy van a reülőgép?
Köszöni szépen jól van.Mért?
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nem teljesen igy gondoltam.
Akko hogy?
Hogy mondjuk hogy repülőgép?
Repülőgép(C4mp3r is ezt mondta)
Mondom dögölj már meg nem b@szd fel az agym hogy van a repülőgép?
Elvan.Amúgy meg airplane.
B@zdmeg átmegyek és megverlek(egy utcával fölöttem lakik).
Szasz te nigger!
CS

Fájdalmas.Ennyire nem érthető amit irtam? :F Amúgymeg holnapra kell suliba angol fogalmazásba.Igaz hogy németes vagyok de a csoportban én járok egyedül angol nyelvtanfolyamra.Mondjuk ha igy haladunk akkor még a végén átmegyek a 7.B-be...Basszus üsztályfőnököm megvert vagy 5ször órán,feljelentettük,haveromat is megdobta egy fél kilós kulcscsomóval,káromkodik órán szal mindenképpen mennie kéne a csába,azt eddig az osztály tökre ellene volt most meg nagyon a pártját fogják,most meg Fábián Tünde vagy hogy hivják(tök jó fej)kihallgat minket és ha ofő visszajön vagy a suliból pucolhatok vagy pedig át kell mennem 7.A-ból a 7.B-be.Már megoldás nem nagyon van.Mondjuk nem sok kedvem van átmenni.Bocs ez már totál OFF volt de kicsúszott. :)

Szerk: OFF

C4mp3r:Erősen ajánlom hogyha el jutsz arra a szintre,keresd fel kezelőorvosod,gyógyszerészed,nőgyógyászod,meg mindnt hogy katasztrófa van. :DDD



[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1438) VladimirR válasza ngabor2 (#1430) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egyebkent en mindezek ellenere szeretem a macskakat

jol atsutve, hasabburgonyaval

(#1439) djtoomi válasza VladimirR (#1438) üzenetére


djtoomi
addikt

Úr isten.Ennyi ember kinzó embert egyhelyen.Má tudom legközelebb mért nem jövök fel PH!-ra.Mondjuk nehéz lessz mert ez a kezdőlapom... :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1440) C4mp3r válasza VladimirR (#1438) üzenetére


C4mp3r
addikt

:DDD Én még nem próbáltam. Legközelebb ha olyat étkezel akkor tegyél egy kicsit nekem is. ;] :DDD

(#1441) Racecam válasza djtoomi (#1437) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

''Mondd má meg bammeg hogy van a reülőgép?''

Téged átvertek, nincs olyan, hogy a reülőgép. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1442) C4mp3r válasza Racecam (#1441) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nincs olyan, hogy evolúció, csupán olyan élőlények listája, akiknek Chuck Norris megengedte, hogy éljenek. :DDD

[Szerkesztve]

(#1443) ngabor2 válasza VladimirR (#1438) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kultúrált ember ragadozót nem eszik! úgyhogy csak olyan macskát szabad enni, amelyik szója-és zöldségalapú tápon hízott.

ha szombaton úgyis jössz... a szomszéd 2 macskája is olyan tápot szokott kapni, úgy látom ;]

mondjuk ez meg megintcsak érdekes kérdés... a macskakonzervben valódi marhahús van, az emberek kajájában meg szójafehérje-izolátum, meg állományjavító :F átszokom a macskakonzervre.

(#1444) VladimirR válasza djtoomi (#1439) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az semmi, egyik kedvenc oldalamat meg nem is mutattam => Bovebben: [link]

[Szerkesztve]

(#1445) djtoomi válasza Racecam (#1441) üzenetére


djtoomi
addikt

Különben is azt én mondtam de mire harmadszorra végig olvastam és megtaláltam vagy 5 helyesirási hibát megláttam a hibát de már lejárt a mod idő.Ezért nem kezdtem új hsz.-t.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1446) djtoomi válasza C4mp3r (#1442) üzenetére


djtoomi
addikt

LOL!!!! :DDD :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1447) djtoomi válasza VladimirR (#1444) üzenetére


djtoomi
addikt

Úristen.Ez fájdalmas.Én szeretem a macskákat.Kiállok mellettük.Meg is ölöm aki hozzáér!!! :((( :DDD

Szerk.: F5 csodákra képes még mindig! :DDD

Szerk2.:NG nézz már be mdo kerestetik topikba van egy kis munka,pár hsz. törlés meg irkálás. :)


[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1448) ngabor2 válasza VladimirR (#1444) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezután állapította meg valaki, hogy egy beteg fasz vagy?

btw, azon miért nem háborodik fel senki, ha egy nyulat megnyúznak, viszont ha egy macska bújik ki a bőréből, akkor az már állatkínzás... no jó, én itt befejeztem ezt a témát.

Tamás: semmi sürgős. még megiszok egy sört, aztán megnézem, hogy mit tehetek :D

(#1449) VladimirR válasza ngabor2 (#1448) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szucsi volt, de nem ezutan => Bovebben: [link]

(#1450) ngabor2 válasza VladimirR (#1449) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy látom, szépítve lett :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.