Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) Viktor0610 válasza tildy (#798) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szvsz. inkább add el a régi notid, aztán pótold ki az árat, mert így val.sz.leg jobban jársz -mobiltelefonos tapasztalat.

Samsung Galaxy A54

(#802) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A noti jó dolog, de vannak dolgok, amit nem tud pótolni. Például elég nehéz bővíteni.

Való igaz, hogyha most választanom kellene, hogy egy vadiúj noti, vagy a jelenlegi, szintén nem régi gépem, könnyen lehet, hogy a notebook mellett döntenék. hiába van a gépem mindenféle multimédiával felcicomázva, nagyrészét nem használom ki. A szállíthatóságról, és a kábeldzsungel elmaradásáról nem is beszélve...

(#803) VladimirR válasza Loretto (#787) üzenetére


VladimirR
nagyúr

rej****szolj kevesebbet :P

(#804) net84


net84
őstag

Szép Jó Éstét Mindenkinek!

Tudomásom szerint az acerre lehet garanciakiterjesztést kérni... Legalábbis nálunk működik (3 évre az 1 év helyett), igaz némi anyagi plusz költsége van...

Read only...

(#805) Viktor0610 válasza ngabor2 (#802) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én azért szeretnék venni notebookot (csak még nincs ''kedvem''), mert egy gépünk van itthon, és egy második gépet nehéz volna elhelyezni. Illetve szeretném majd a későbbiek folyamán elmélyíteni a számítógépes hibaelhárítás dolgot, amihez elengedhetetlen egy laptop...

Samsung Galaxy A54

(#806) Sanya válasza Szalma (#795) üzenetére


Sanya
nagyúr

hehe :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#807) Sanya válasza Loretto (#787) üzenetére


Sanya
nagyúr

hát, nem értem:)

lehet vladimir világított rá a dolgokra?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#808) vallas


vallas
senior tag

basszus ma ezt kaptam mailbe ,és nem bírtam ki hogy ne osszam meg veletek!
pitbull kontra tarajossün

Bővebben: link
Bővebben: link

azér ez kicsit durva szerintem, vajon ki győzött?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#809) VladimirR válasza vallas (#808) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az a nyakorv nagyon lol....

(#810) vallas


vallas
senior tag

milyen egy pucér tarajossün?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#811) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Jónapot emberek!

Többhetes kihagyás után újra kérdezni szeretnék valamit (aztán megint nem leszek egy jódarabig, ígérem).

Szal az a helyzet, hogy kellene nekem valami, és nem tudom, hogy hol lehet olyat kapni, hátha van valami pesti, aki tudja.

Szal mi kell nekem: új jeles LADA-s téli kabát :B Valami olyasmire gondoltam, hogy jó vastag, kék alap, háttulján egy új LADA jel, alatta LADA felirat, meg az elején ugyanez kicsitbe. A többi extra, de ilyen vackok ne legyenek rajta, és lehetőleg ne ''sufnikészült'' legyen. Tudom kicsit nagyok az elvárások, de ha lehet kapni ferrarisat, mercedesest, meg subarusat, akkor pont ezt a világmárkát miért hagynák ki? :B

Szal minden segítséget megköszönnék!

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#812) Sick Boy válasza Bazsesz (#811) üzenetére


Sick Boy
őstag

LADA fanclubok oldalán esetleg bele lehet botlani ilyenbe, ezek akkora állatok, hogy képesek csináltatni maguknak :DDD :R

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#813) Lord Zero válasza vallas (#808) üzenetére


Lord Zero
addikt

vagy simán sün, vagy tarajos sül (kettő darab különböző állat t.i.)
szerintem ez a kép fake
a nyakörv meg tényleg állatlol

nem, mindegy

(#814) tildy válasza Bazsesz (#811) üzenetére


tildy
nagyúr

Höhöjjj .Kérnék szépen linket az anno készült ladás kiselőadásodra:D Tudod, mikor megvettétek írtál róla valamely topicban. Párom látott új ladát, és tetszett neki, mondtam, van egy ph-s ismerősnek, majd megkérdezem a véleményét:D

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#815) Rez_Grof válasza tildy (#784) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A salit én az alábbiak szerint követtem el (mivel ezen összetevők álltak rendelkezésre, meg mert ezek a kedvenceim):

- 1 db szép nagy kaliforniai paprika
- 5 db kb 5cm átmérő körüli paradicsom
- 1 db jó 25-30cm-es kigyóuborka
- 250gr fetasajt most kisérleti jellegel füstölt fetát próbáltam
- 1-2 apróra darabolt fokhagyma, mert ezt még fagylathoz is eszek. :DDD
- Olivabogyó (ebből általában egy hosszúkás üvegnyi kb 140gr került bele, mert
ezt is nagyon szeretem)
- oregánó, olivaolaj mennyisége izlés szerint.

Nagyjából minden olyan 1*1*0,5cm-re darabolok (a parit ha nagyon puha akkor kicsit nagyobbra, mert nem pürét szeretnék enni), a sajtot kb 1cm élhosszúságú kocekákra darabolom, az összetevők szépen sorjában kerülnek bele a saláta tárolására kiszemelt tálba, ha mindenki bent van akkor, beleöntöm a lecsepegtetett olivabogyót, megszórom oregánóval, fokhagymával, leöntöm egy kis olivaolajjal és összeforgatom.
Utolsó lépésként repül befelé pár órára pihenni a hűtőbe.
Ez az adag általában 2 vacsit bír ki nálam, meg egy délutánni nassolást. :D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#816) Bazsesz válasza tildy (#814) üzenetére


Bazsesz
őstag

húúúúúha. sok topikba írtam én ladás kiselőadást. majd összetolok valamit, addig szedje össze a kérdéseket, hogy azok is benne legyenek. Bár vezetési élményem nem sok van, mert most csinálom a jogsit, és csak egy kicsit gyakoroltam rajta, de mint anyósüléses kukautasnak azért van jópárezer kilométernyi. :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#817) Vallon válasza Rez_Grof (#815) üzenetére


Vallon
tag

Hélo fokhagymás-elvtárs! Fokhagyma-4ever!

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#818) tildy válasza Rez_Grof (#815) üzenetére


tildy
nagyúr

NYamm de fininek tűnik, és még diétás is:D
Bazsesz: Csak tőmontaban: pozitív vagy negatív élmény az ''új'' lada?:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#819) neongorack


neongorack
senior tag

Bővebben: link
Egykis feladvány az offolóknak :D
Mik a különbségek?....várom a megfejtéseket :DDD
HajrÁ!

(#820) Papa-Georgo válasza neongorack (#819) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

teljes név, telefonszám, www cím, elérhetőség...

beszólások , és gép adatok...;]

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#821) neongorack válasza Papa-Georgo (#820) üzenetére


neongorack
senior tag

Kevés kevés nagyon kevés......de eddig jó!

(#822) Rez_Grof válasza Lord Zero (#813) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Szvsz valamilyen sül lesz az elkövető:
Tarajos sül: Bővebben: link

A Gyalogsülök (Hystricidae) családja: Bővebben: link

Illetve a mi kis süninkről se feledkezzünk el: Bővebben: link

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#823) Papa-Georgo válasza Papa-Georgo (#820) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Fülön Fos prohardver, és fatal kommander lent...

nagy balhé topic...betépés NO! ;)

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#824) neongorack válasza Papa-Georgo (#823) üzenetére


neongorack
senior tag

Nagy Balhé topic olyan tényleg volt az kivételesen nem kamu....:DDD
Ez is jó de még nagyon sok van....

(#825) Papa-Georgo válasza neongorack (#824) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

taglétszám sem jó...

Első ph ! fejléc sem jó...mert az nem tag...

Akkor radikalmod sem moddosító....

Akkor nincs 13'' tft..
Pio 108 9x? ...gyenge...

Állarc képed felett
felbasználó név, és t-mail...

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#826) Lord Zero válasza neongorack (#821) üzenetére


Lord Zero
addikt

jobboldalon: regisztrált tagok száma, belépésnél ok helyett no..
baloldalon: a pio típusa..
a többit unom

szerk> nah, meg is előztek..
akkor játsszátok tovább :P

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#827) neongorack válasza Papa-Georgo (#825) üzenetére


neongorack
senior tag

Ok!
Nézz egy kicsit baloldalra (kis segítség)!

(#828) vallas válasza Lord Zero (#813) üzenetére


vallas
senior tag

köszi a helyreigazítást!

nekem nem tűnik fake-nek

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#829) neongorack válasza Papa-Georgo (#825) üzenetére


neongorack
senior tag

De képzeld az tényleg Tag és a radikál is oké! Az nem kamu...:P
Még 2 dolgot nem mondott senki...de a végén úgyis összesítek majd

[Szerkesztve]

(#830) Rez_Grof válasza neongorack (#821) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Esetleg ezek:
Bővebben: link


[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#831) Papa-Georgo válasza neongorack (#827) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

meg utsó reggelt tag sem te vagy :D

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#832) VladimirR válasza neongorack (#821) üzenetére


VladimirR
nagyúr

arial betutipust hasznalj, mert a ''9'' (kilenc) karakterjeid nagyon kilognak

egyebkent ha ilyenekkel akarsz szorakozni, jol jonne valami fogos feladat, Flashback topicjai nagy nepszerusegnek orvendtek
csak mondjuk levelben kerd a megfejteseket, hogy jobb legyen a verseny

(#833) Papa-Georgo válasza Rez_Grof (#830) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

kevés :P;]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#834) neongorack válasza VladimirR (#832) üzenetére


neongorack
senior tag

Ok vettem... márcsak 2 van hátra egyébként!

Rez_Grof gyenge vagy...;]

(#835) Rez_Grof válasza neongorack (#834) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Nyomlap, moderátort valaki?, meg a csúszka az adatlapon, 33:13 áll az óra.


[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#836) VladimirR válasza neongorack (#834) üzenetére


VladimirR
nagyúr

2???
Bővebben: link

jaaa, hogy zuzo csal, az mas

[Szerkesztve]

(#837) MarKoo válasza neongorack (#834) üzenetére


MarKoo
őstag

Design.

(#838) neongorack


neongorack
senior tag

Na jó ittvan a megfejtő kép:Bővebben: link
Sztem Papa-Georgo a nyertes,de Rez_Grof jött rá a legnehezebbre Grat mindenkinek!

szerk:VladimirR a nyertes mindenre rájött....:)Drakulálok!:D
Legközelebb nehezebb lesz ígérem! :D

[Szerkesztve]

(#839) Florida válasza neongorack (#838) üzenetére


Florida
tag

lol

(#840) BLiNk3r válasza neongorack (#838) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

bazzeg a 13''-os tft-t most akartam beírni :D

(#841) Rez_Grof válasza neongorack (#838) üzenetére


Rez_Grof
őstag

És a csúszka (görditősáv) hogy került más színnel az adatalapra? :F Mert nekem nem teszi rá a böngésző.

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#842) neongorack válasza BLiNk3r (#840) üzenetére


neongorack
senior tag

e'kissé e'késté' :DDD;]

(#843) AMD Power


AMD Power
titán

Tud valaki olyan oldalt vagy bármit ahol az MSN 7.5-höz tudok még szerezni letölteni Dinamikus Háttereket?:B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#844) neongorack válasza Rez_Grof (#841) üzenetére


neongorack
senior tag

Nemtudom ez egy kicsit régi kép, de tényleg fogalmam sincs azt nem én szerkesztettem oda :)

(#845) BLiNk3r válasza neongorack (#842) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

utána kellett néznem bazze, hogy van-e ilyen topik, mert ha van, az elég suxxos :D

(#846) b14


b14
senior tag

Valaki nekem el tudná küldeni ezt a könyvet digitalizált formában: Pirkó József: Turbo Pascal 5.5?
Előre is köszönet.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#847) Bazsesz válasza tildy (#818) üzenetére


Bazsesz
őstag

Akkor írom röviden, tömören a 2112 (Samara-szerű) változatot..

amolyan bevezető:
1499-es 16 szelepes, injektoros, 93 lóerős, 5 sebességes váltó, órát kiviszi 5 személlyel tele csomagtartóval röhögve (200-as az óra benne), fogyasztásra anyámnál vegyesen 7 körül, városba 8-8,5. 4 villanyablak, Kulcsos központi zár, 1-2 extra visszajelző. Bosch elektronika.

Beltér:
hatalmas tér, magam mögött simán elfére háttul teljesen hátrahúzott első üléssel, csak kicsit lehetne magasabb a háttulja (196 centi magas vagyok). automata szabályzós hűtés (nem klíma, hanem a régi ladás hűtés kicsit megautomatizálva, elég jó). Kényelmes, nincs az az érzés, mintha a padlón ülnél, és egy 2 méter magas gyerek simán elfér elől, háttul meg egy pici fejmozdítással.

Külső:
metál fényezés, gyári spoiler integrált pótféklámpával. háttul hatalmas fényvisszaverő, H1-es izzó a tompítottba is, és a távolságiba is. mind3 külön izzón van. izzócserét egy ovis elvégzi, nem túl bonyolult. karosszériában van anyag, de rendesen, nem horpad, mint a szuzuki. Példa: nekitoladás kerítésoszlopnak kicsit nagyobb sebességgel, semmi horpadás, csak egy kicsit a festék jött le.

Motortér:
Kábelek kötegelve vannak, motorblokk leborítva, mint ahogy az megszokott. Motorháztető szigetelve van. Akksi ukrán, vagy orosz, vagy nemtudom hogy milyen, gond nincs vele, bár azt mondják, hogy érdemesebb lecserélni valami márkásabbra.

Csomagtartó:
Egyszóval elég nagy. Lehajtva a hátsó üléseket meg mégnagyobb. Samara csomagtartótól asszem nagyobb valamivel, lehajtva meg főleg.

Szervíz:
Miskolci szervízzel van csak tapasztalat, a többit nem tudom. Szervizesek rendesek, nem néznek hülyének, nem lazsálnak órákat egy kis dolgon. az autó tisztaságára ügyelnek, nem néznek hülyének.

Alkatrészárak:
Viszonylag nem olyan drágák, bár van itt is 1-2 húzós dolog. Amiről van tapasztalat: villanyablak darabja 10k, abszolverzár szintén 10k (bár akkor garis volt épp), légszűrőbetét 1,5k. A többivel még nem volt gond (kopp-kopp)

Észrevételek:
-elektromos ablakkal csínnyán, nem szabad teljesen felhúzott állapotban sokáig nyomni, mert hamar tönkremehet (sajnos tapasztalat, 10k darabja a gyári ablakemelőnek)
-gyárilag orosz gumi van rajta, márka meg méret az olyan, amilyen éppen van a gyárba (nekünk speciel 185/60 R 14 Barguzin márkájú, viszont 175/xx R 14-es a gyári adat), viszonlyag elmegy, de érdemesebb valami komolyat venni rá.
-ha sokat pakolsz a csomagtartóba, akkor a hátsó kerék hozzáér a műanyag ''kerékdobhoz'' (vagy hogy hívják)
-régi ladákhoz megszokottan nagy ívben lehet vele kanyarogni, csak városi ''elmegyekveszekegykilókenyeretoszthazamegyek'' inkább ne, mert a parkolás nem éppen leányálom vele (régi lada-effektus).
-régi ladákhoz megszokottan ez is össze tudja csapni a saját szélvédőjét. Ez nem hiba, de legalább ezt korrigálhatták volna :)
-viccként fogható fel, hogy villanyablak, központozár, spoiler minden vacak alap, kivéve a kulcsos tanksapka... hogy miért az még mindig nem tudni.

Röviden, tömören ennyi, amúgy nagyonüber, és 2160e Ft-ért nem drága, főleg úgy, hogy alapáron van benne jópár extra, ami más márkáknál, tipusoknál alapáron nincs benne. Családi autóként nagyon bejön, anyémék nem bánták meg, hogy ezt vették meg.

Majd ha lesz még időm írok még 1-2 gondolatot.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#848) neongorack válasza Bazsesz (#847) üzenetére


neongorack
senior tag

Jut is eszembe az LRC mikor jön ki?Valami friss infó van róla?Már nagyon várom habár azért az EA Games-es NFS Most Wanted-ot nemhiszem hogy űbereli :DDD:)

szerk:Habár az Underground 2-t is úgy beharangozták aztánmeg nagy pofáraesés lett a vége részemről....jó,jó, de nem tudott úgy lekötni mint az 1...

[Szerkesztve]

(#849) tildy válasza Bazsesz (#847) üzenetére


tildy
nagyúr

Ajaj így lehet lőttek a loganamnek;]
Sebaj. Párom nagyon örülni fog ennek a kis beszámolónak:D :R:R:R:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#850) Bazsesz válasza tildy (#849) üzenetére


Bazsesz
őstag

Amúgy nemrossz autó a logan, de én inkább elgondolkoznél rajta, hogy mit vegyek. Amit javasolni tudok még esetleg, az a Skoda Fabia. Kicsi a bors, nincs benne sok lóerő, de nagyon klasszul össze van az rakva, és megy amennyit mennie kell. És most félmisiért beszámolják a régi autót.

Amúgy a vezetésoktatóm mondta meg az igazam az autók milyenségéről. Az, hogy melyik autó mennyire van jól összerakva, az leginkább a rutinpályán derül ki hosszútávon, mert ott van a legjobban igánybe véve a kuplung, a váltó meg maga az egész szerkezet.

Szerk: amúgy mi a gond a Samarával? :)

[Szerkesztve]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.