Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1501) Old Death


Old Death
senior tag

az ilyenekért jó élni.. de legalább kreatív ;]
Bővebben: link

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1502) _Volkovy_ válasza Esmein (#1499) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

rgb hogy beszopta azt a képet..

:D

(#1503) Esmein válasza _Volkovy_ (#1500) üzenetére


Esmein
nagyúr

1:20 körüli superpi1M-re emlékszem ;)
#1502: kente volna egyből Gambitra, mert kéznél volt, közben fogalma nincs hogy ki csinálta :DD

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1504) _Volkovy_ válasza Esmein (#1503) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Meg arról se,hogy a kisbetűset ki írta oda.;)

[Szerkesztve]

(#1505) 50 CENT válasza Old Death (#1501) üzenetére


50 CENT
tag

Az újoncokat meg jól ledorgálnák ezért még talán banolnák is. Mert káprázik a szemem ettől a sok smiley-tól! Most már betelt a pohár!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#1506) Esmein válasza _Volkovy_ (#1504) üzenetére


Esmein
nagyúr

.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1507) Gh0sT válasza Old Death (#1490) üzenetére


Gh0sT
addikt

Van egy második megoldás is, hogy ne legyél addikt... :) Kitalálod? ;]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1508) L_ajos válasza Batman (#1498) üzenetére


L_ajos
őstag

Nálam volt a hiba mint kiderült. Valamit bekavart a rendszerem! :(

Sikerült neki...megvolt az első éjj :D (majd halálra röhögtem magam ahogy mesélte:D )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1509) L_ajos válasza Old Death (#1501) üzenetére


L_ajos
őstag

ezen besz@rok :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1510) TexT-BoY válasza _Volkovy_ (#1500) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Az van oda irva hogy EGGYIK legnagyobb tuningját és ezt a mhz-ek tekintetébe a mai napig tartom 4016mhzen ment egy proci azért az nem rossz ...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1511) Old Death válasza Gh0sT (#1507) üzenetére


Old Death
senior tag

abba kéne hagyni a post gyártást? ;]
gondoltam rá.. nem jövedelmező...

50 cent: idd ki a poharat ;] piacos topicban volt... nem rondított annyira bele... most linkelnék vmit, de nem teszem mert félő, h te is elkezded, így a nyugalom megörzése végett nem teszem :)

L_ajos: egészségedre :DD

oldy



[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1512) faster válasza 50 CENT (#1505) üzenetére


faster
nagyúr

Most már betelt a pohár!

:))
Pont most?

(#1513) zoleeE 13 válasza 50 CENT (#1505) üzenetére


zoleeE 13
tag

hát ez durva ő neki van 400hsz 32nap allaatt és ő oktatja ki a többi magasrangú embert eszem megáll

LollR fiam LollR

(#1514) _Volkovy_ válasza TexT-BoY (#1510) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nem azt mondtam,hogy rossz lenne,de ne legyél úgy elszállva tőle.
Itt a fórumon több ember van,akinek 4.1-et megy.És ez még nem az a tuning,ahol vízhűtés vagy neadjisten peltieres bűvészkedés van..
Itt a szomszédban is van egy srác,akinek egy éve volt 4ghz fölött üzemelő P4-e..

Jelzem az egyik egy GY.

(#1515) Gambit válasza TexT-BoY (#1510) üzenetére


Gambit
őstag

Elég szomorú, hogy ez van odaírva, és még ismételgeted is...

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1516) TexT-BoY válasza _Volkovy_ (#1514) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Akkor jovolt fél éve...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1517) escie


escie
őstag

játszott valaki a Morrowind-del?
itt a következő rész trélere, elég ütős. gépet kell újítanom. :U
Bővebben: link

vigyázat, elég furcsa formátum, 1280x720...

I'm back, baby!

(#1518) dannnnn válasza Gambit (#1515) üzenetére


dannnnn
aktív tag

Gambit Gambit!! tegnap este megvolt a hsz!! :D de most nem találom VÁÁÁÁ!!! :(:(:(:(:Y:Y:Y valahogy ugy volt hogy nem azt mondtad hogy mindenkit megversz hanem : verhetetlen vagy. :( :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1519) _Volkovy_ válasza escie (#1517) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az egyik kedvenc játékom../Csak sajnos a gépigénye miatt néha megy a gépemen,néha nem.Most éppen nem.:)/

Ha az új résznek is akkora lesz a hardverigénye,mint a réginek megjelenéskor,felkötheti a gatyát a 6800Ultra is..

(#1520) Gambit válasza dannnnn (#1518) üzenetére


Gambit
őstag

Csak álmodtad, erre én is emlékeznék... :D Miért mondtam volna ilyet?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1521) brownus válasza 50 CENT (#1505) üzenetére


brownus
veterán

nem küldted a vicces mélt!

(#1522) escie válasza _Volkovy_ (#1519) üzenetére


escie
őstag

az én konfigom nem túl űber, de azért nem is oly rossz. nos, elmegy szépen a Morrowind, de nem túl sok tartalék marad a gépben. :DDD

az Oblivionról nem is beszélve. honnan lesz nekem új vga-m?! jön valaki bankot rabolni? :U:DDD

I'm back, baby!

(#1523) L_ajos válasza _Volkovy_ (#1519) üzenetére


L_ajos
őstag

Vigyázz mert lehet a videó lejáccáshoz is SLI 6800U kell :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1524) dannnnn válasza Gambit (#1520) üzenetére


dannnnn
aktív tag

sakkban. vagy nem emlékszel? :F :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1525) Gambit válasza dannnnn (#1524) üzenetére


Gambit
őstag

Na elmondom lassan is, külön a te kedvedért. Soha_nem_mondtam_még_csak_hasonlót_sem! Eddig fogod? Nem fogsz találni ilyen szöveget, tegnap nyilván hallucináltál. Ha ilyet mondtam volna, arra én is emlékeznék! De azért jó keresgélést!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1526) dannnnn válasza Gambit (#1525) üzenetére


dannnnn
aktív tag

hmmm. nem tegnap mondtad. jojo. hadjuk. amugy kicsit olvass vissza. hadjuk hadjuk.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1527) Esmein válasza dannnnn (#1526) üzenetére


Esmein
nagyúr

Rosszul értelmeztél, megint Gambitot fogják lecseszni, pedig rendes gyerek az. ;]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1529) dannnnn


dannnnn
aktív tag

Bővebben: link

nics gambittal semmi bajom.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1530) Gambit válasza dannnnn (#1526) üzenetére


Gambit
őstag

A soha szó nem egyenlő a tegnap szóval. Én azt mondtam, hogy soha nem mondtam ilyet. Tudod ebbe beletartozik a tegnap, meg a tegnapelőtt, meg az azelőtt, és így tovább. De ha szerepelt a hsz-emben a ''verhetetlen'' szó, akkor már csak a topicra kell visszaemlékezni, és erre rákeresni. Vagy már a topicra sem emlékszel? Netán a fórumra sem?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1531) dannnnn válasza Gambit (#1530) üzenetére


dannnnn
aktív tag

de emlékszem. akkor nem mondtad. bocsánatot kérek. nem akaorok veszekedni senkivel. nem akarok mbit lenni. elnézést.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1532) Gambit válasza dannnnn (#1531) üzenetére


Gambit
őstag

Most feleslegesen felizgattál, hogy végre megvan a régóta keresett hsz. Rákerestem gyorsan a sakk topicban a ''verhetetlen'' szóra, de nem talált semmit. Mondjuk meg is lepődtem volna, ha találok valamit.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1533) fokukac válasza Gambit (#1530) üzenetére


fokukac
nagyúr

never say never... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1534) TéKrys válasza Gambit (#1530) üzenetére


TéKrys
senior tag

Jó estét.

Még mindig ennél a sakkos dolognál tartatok?

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1535) (Kolombusz) válasza 50 CENT (#1505) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mondd meg neki, ez az!!!!:o

(#1536) Gambit válasza fokukac (#1533) üzenetére


Gambit
őstag

Then try to find it! ;) I'm sure that you'll fail! :D

Tékrys: Igen, mert dannnnn állítólag megtalálta az ominózus hsz-t, de most már nem emlékszik, hogy vajon hol.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1537) Loretto


Loretto
veterán

Na ma megvillantottam ''hatalmas'' darts tudásomat. azért egy ''közepe'' összejött, és csak 3 sör csusszant le :D

Soirée...

(#1538) erdeya válasza Old Death (#1483) üzenetére


erdeya
senior tag

''kiváncsi leszek, h vérbocival mennyi lesz...''

Kell a baj öreg halál barátom? :D

Tévedsz ha azt hiszed, hogy délutánonként meg egész este itt fogok nyomulni. Bár szeretek itt lenni, de mivel ugye általában 4-5 órakor érek haza délután, aztán még kajcsi, meg fürdés, nem nagyon van időm netezni. Talán hétvégén.
A netet amúgy elsősorban a webcamerás messengerezéshez köttettem be. Most vagyok túl egy 1 órás csevegésen a kedvesemmel. Hang+videó. Nagyon jó.

Na meg aztán amikor nem msn megy, akkor nála vagyok, onnan meg nem PH-zom. De azért majd igyekszem gyakrabban itt lenni :DDD ha ekkora az igény :D

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1539) ReJim válasza erdeya (#1538) üzenetére


ReJim
őstag

megszabadna tudni, hogy mi választ el titeket? Meló? már ha nem vagyok indiszkrét (;])...

</end.?>

(#1540) erdeya válasza ReJim (#1539) üzenetére


erdeya
senior tag

Szerencsére nem választ el semmi...
Csak arról van szó, hogy minden nap nem szoktunk találkozni. Egyrészt mert ha 4-ig dolgozom, akkor már csak az 5 órási busszal tudok hozzá kimenni és még fél óra az út. Van hogy fáradt is vagyok, van hogy neki van dolga.

Átlagban heti 7 napból 4x találkozunk, néha kevesebbszer, néha többször.

A probléma ott volt, hogy amikor nem találkoztunk akkor minimum 30 perces telefonokat bonyolítottunk. Az az én 19 forintos percdíjammal is majd 600HUF.
Így most kevesebb lesz a telefonköltség, igaz a netet fizetem, De azért ennek meg többcélú a felhasználhatósága. Hiszen már a PH miatt megéri a 8700 pénzt :D

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1541) erdeya


erdeya
senior tag

Na látom mindenki elhúzott TV2-t nézni...

''A profi'' megy. Az egyik legjobb film a világon. Aki látta azért nézze, aki még nem, az meg azért. Jóccakát...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1542) L_ajos válasza Loretto (#1537) üzenetére


L_ajos
őstag

Ez szomorú. Én már kitapasztaltam a dartsozás elősegítő arányát. A felvezetésben 2-3 sör. Majd a nagy meccsek előtt sör és unikum majd a döntő környékén csak unikum majd a győzelem után sör :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1543) Loretto válasza erdeya (#1540) üzenetére


Loretto
veterán

Haverokra is legyen ám time ;)
Látom nagy elannal vetetted bele magad az msn-be :D

Soirée...

(#1544) brownus válasza erdeya (#1541) üzenetére


brownus
veterán

vazz, milyen hegyes melle van/volt a francia nőknek a filmben:)

(#1545) Loretto válasza L_ajos (#1542) üzenetére


Loretto
veterán

Lol :D Na ezt majd próba. Esetleg vmi alternatíva van unicum helyett? (pl. viszki)... Mert az nem igazán jön befele...

Soirée...

(#1546) ReJim


ReJim
őstag

ha esetleg valakit érdekelne, akkor esetleg beírom, hogy akkor esetleg megnézheti, és akkor esetleg látja, és akkor esetleg az az én oldalom...
esetleg: Bővebben: link
(winner_hun, meg többiek... hagyjatok a helyesírással.... :P)

</end.?>

(#1547) L_ajos válasza Loretto (#1545) üzenetére


L_ajos
őstag

Alternatínának csak nemes Csodaszarvas lehet. :D (St. Hubi)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1548) ReJim válasza erdeya (#1540) üzenetére


ReJim
őstag

:R
hát nem voltam indiszkrét (:

</end.?>

(#1549) Old Death válasza erdeya (#1538) üzenetére


Old Death
senior tag

a baj sosem kell jön magától ;]

én meg mostanában reggelente ill. napközben nem vagyok... este is csak fel-fel nézek... belefáradtam - de talán nem is gond - h este itt hagyom és amikor újra feljövök 300 posttal több van, és nincs erőm elolvasni... pedig jó lenne olvasni, h kivel éppen mi történik mint régebben, amikor mesélted, h éppen mi a helyzet a cégnél ill. még pár ember... de a topic nagyon elment csetbe mindenki itt beszéli ki a dolgait a válaszhsz- közt nem telik el 2 perc sem... kicsit lehangoló... de talán velem van a gond - megint szentimentális vagyok - így, már nem érdekel... :)
belefáradtam abba, h tizenévesek ugrálnak itt, h övék a világ és megsértődnek ha az ember leoltja... én sem vagyok egy matuzsálem, de talán máshogy neveltek, más az életfelfogásom és tudok olvasni... sőt még értelmezi a szavak között fentálóó konteksztust is - hű ez most tudományos volt, de csak azért, h igazoljam a felsőbbrendűségem :D - ők meg csak írnak, és írnak..
Forrest Gump-ot idézve zárnám soraim: Ha valaki azt mondja rád, h az a bajod, h tudatlan vagy és levert, csak annyit mondj: ''Nem t'om és szarok rá.''

Gambit-nak üzenném: Felejtsd el, hogy ''Ne dühöngj és simítsd el!'' Ha tényleg dühös vagy, csak rajta taposd szét a szemétládáját. szintén F.G. idézet

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1550) Bash


Bash
őstag

Kár, hogy I_Am megölte a windózerét, pedig neki akartam elmondani, hogy most voltunk élelmet vásárolni, elköltöttünk egy kis pénzmagot.
Készül a vacsorám: egy kis sült krumpli, egy kis rántott gomba tartármártással, egy kis rántott csirkemáj, egy kis rántott shrimp. Még nem döntöttem el, hogy utána milyen desszertet eszek, van egy kis almás pite, cheesecake, gofri, meg néhány Klondike jégkrém. :)

Old Death!
Délelőtt olvasgattam jelen topic-ot, valahogy úgy éreztem, hogy az átlagéletkor olyan 10 évvel alattam van, pedig én sem vagyok olyan idős. :(


Esmein!
Hidd el, hogy engem semmi sem hízlal. Megehetnék naponta 5 kiló szalonnát, az sem látszana meg.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.