Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 17 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1301) Esmein


Esmein
nagyúr

Megy a cigánykodás a hardver piacon. Undorító.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1302) Loretto


Loretto
veterán

Mindenkit megőrjít ez az sli hercehurca?
Az az érzésem hogy felmegy a 6600-gtk ára hamarosan, ha sokan sli-znek.

Soirée...

(#1303) Esmein válasza Loretto (#1302) üzenetére


Esmein
nagyúr

gf2mx400-at lehet slibe kötni ? Mert ha nem akkor engem nem őrjít meg ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1304) Dilikutya válasza Esmein (#1303) üzenetére


Dilikutya
félisten

próbáld meg... nem az a nagy dolog ha veszel egy alaplapot meg két videókártyát, ami tudja hanem az ha sli-be kötöd olyanban és azt, ami nem tudja ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1305) Esmein válasza Dilikutya (#1304) üzenetére


Esmein
nagyúr

Sztem ez az sli ott hülyeség ahol van. Minek 2 db 6800 ultra, mikor nekem 20-ad annyi számítási teljesítményem nincs gpu fronton és mégi 65 fpssel farcryozok ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1306) Dilikutya válasza Esmein (#1305) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mert nem mind1, mekkora felbontás és részletesség :) Amúgy 2db 6800ultra valóban hülyeség, bár ha figyelsz teszteket, 1600*1200-ban, high detailen, 16/4-en van ahol már csak 50fps körül megy egyes játékokban az egy darab 6800ultra, szal kell a kettő, ha 2048-ban még akarsz valamit :)... de a két GPU-s kártya sem rossz a régi oldschool SCSI kártyákat is megszégyenitő méreteivel :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1307) Loretto válasza Dilikutya (#1304) üzenetére


Loretto
veterán

:C

Esmein: engem sem érdekel annyira a dolog, most lett 100k vga-ra +ramra elcseszve, pici pause.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#1308) Esmein válasza Loretto (#1307) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nekem miért nincs 12k ramra elcseszni valóm ?...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1309) Monya78 válasza Loretto (#1307) üzenetére


Monya78
veterán

Na hali rég nem láttalak...

(#1310) Dilikutya válasza Esmein (#1308) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nézz a konfigomra... nem költök sokat nőkre ;] nemsoká melesz a pénz +ramra és VGA-ra is, bár a VGA pénz valószinű másra megy majd el ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1311) Esmein válasza Dilikutya (#1310) üzenetére


Esmein
nagyúr

hát ja, nekem is kellene ramot tápot vennem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1312) Loretto válasza Monya78 (#1309) üzenetére


Loretto
veterán

Vagyok vagyok, csak talán passzívabban. :B De talán már jövő 7-től többet tudok lenni.
Látom függővé váltál. :C

[Szerkesztve]

Soirée...

(#1313) VladimirR válasza Dilikutya (#1306) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''de a két GPU-s kártya sem rossz a régi oldschool SCSI kártyákat is megszégyenitő méreteivel'' hol vannak ezek a vesa-s vga-ktol meg

(#1314) Monya78 válasza Loretto (#1312) üzenetére


Monya78
veterán

Ja...
Pont ezt kérdezgettem hogy mi a p.csát jelent az hogy addikt... utánna homályosítottak fel hogy szenvedélybeteg (függő) vagyok :DDD

(#1315) Dilikutya válasza VladimirR (#1313) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hmm én láttam már régi IBM szerverbe való SCSI kártyát, hát az elég szép példány volt :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1316) Loretto válasza Monya78 (#1314) üzenetére


Loretto
veterán

Nem mondod :D Lassan készítek majd új minitesztet.

Soirée...

(#1317) mbit


mbit
tag

kéne kábeltesztelő program, tud vki ilyet? Coax kábelhez, 10Mbites hálóhoz kellene.

RGB voltam

(#1318) Esmein válasza mbit (#1317) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ping parancs ? Egyébként meg csak fizikailag tesztelhető.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1319) Monya78 válasza Loretto (#1316) üzenetére


Monya78
veterán

Szóval csak lesz egy hatezernyolcgétéd???

(#1320) Loretto válasza Monya78 (#1319) üzenetére


Loretto
veterán

''gétéd'' nélkül :)

Soirée...

(#1321) mbit


mbit
tag

műholdvevő kártyát akarok venni, segítesetek már! Ha a kártya nem tud hardveresen dekodolni, és szoftveresen se próbálom, attól még a kódolt adást lehet winyóra írni, kódolt formában?

RGB voltam

(#1322) Monya78 válasza Loretto (#1320) üzenetére


Monya78
veterán

de a simán is csak bekapcsolod a 16/6-ot... :D
Mikor lesz???

(#1323) Dilikutya válasza mbit (#1321) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet szerintem. De hogy azt te már sose kódolod ki, az biztos :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1324) Slayer Valor válasza Slayer Valor (#1275) üzenetére


Slayer Valor
őstag

up?:DDD
ki szerint illene ez be?:DDD

[Szerkesztve]

(#1325) Dilikutya válasza Slayer Valor (#1324) üzenetére


Dilikutya
félisten

nincsen saját avatar kérési lehetőség. és mellesleg nem is illik ide.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1326) MarKoo válasza tildy (#1208) üzenetére


MarKoo
őstag

Sajnálom, de fel a fejjel itt a karrier. ;)

OFF
Ah én meg alig várom a holnapot. Hajnalok hajnalán fogok felkelni és megyek Bp.-re onnan meg tovább Keszthelyre egy LAN-Partyra. ;]

(#1327) Bazsesz válasza tildy (#1276) üzenetére


Bazsesz
őstag

Beszélgess mélyen el vele... Hátha tudsz hatni rá valamennyire.
Bár a mostani fiatalság már nem épp olyan, mint régen. Mikor hallom, hogy néhány kilencedikes beszélget, hogy milyen köcsög az apja, hogy nem vesz neki 60k-s telót. Én nem tudom, hogy hol élnek ezek. Nyáron mikor digitcamet szerettem volna, nem mertem volna anyámnak nekiesni, hogy miért nem veszi meg nekem, mert tudtam, hogy akkora pofont kanék, hogy a fal adná a másikat. Ezért kellett nyáron dolgoznom, de nem is bántam meg, hogy dolgoztam. Valahogy egyre jobban meg tudom becsülni a pénzt, és nem költöm el minden baromságra. Ehhez az kellett, hogy napi 9 órát dolgozzak építőipari cégnél. És volt olyan, mikor eltelt 2 óra, és úgy tűnt, hogy egy év telt el. Ezért kaptam óránként 300 forintot a kezembe. És nem nyígtam, hogy jaj, ez kellene, meg az kellene, bár volt olyan, mikor KURVASZAR volt, hogy 6-kor már betont lapátoltam, 8-kor meg hívtak az osztálytársak, hogy nem-e megyek ki velük a strandra...

És érdekes lett fényképezőgép, lett memóriakártya, lett aksi, lett kártyaolvasó. Szüleim annyit pótoltak bele, hogy anyu vett nekem egy tokot (1,5k) hozzá, apu meg vett egy aksitöltőt (1k). Így meg tudtam venni az egyel nagyobb memóriakártyát, és még maradt egy kis pénzem, hogy arra a két hétre, még nem vonultam be a kórházba tudjak egy keveset szórakozni nyaralás alatt.

Nálunk az van, hogy persze, vehetek akármit, ha összegyűjtöm rá a pénzt. Mondjuk régen én is nyavajogtam 1-2 dologért, de manapság ebből már kinőttem.

Most nemsokára betöltöm a 18-at én is (ápr 3), de nem azon vagyok, hogy mennyi tizest húzzak le tőle. Mondta, hogy nézzek szét valahol, az ár mind1. Kinéztem magamnak kettő darab ezüstgyűrűt, a kettő együtt 4k. Ha azt megkapnám, már akkor boldog lennék.

Bár az egészhez azért hozzátenném, hogy eléggé nagy szigorba nevelnek a szüleim, meg aztán nem eresztenek el nagyon anyagilag, pedig valamilyen szinten megtehetnék.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1328) erdeya


erdeya
senior tag

kérdezek valami mókásat: van 256 DDR 400 ramom, asszem samsung

ha most bemegyek a boltba és veszek még 256 DDR 400 samsungot, akkor ők szeretni fogják egymást?

Mekkora az esély, hogy összevesznek?

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1329) mbit


mbit
tag

Az a gondom, hogy fat32-es filerendszert használok és a max file méret 4096MB.
Ha egy dvd iso-t akarok feltenni a winyóra, ami 4.36 GB vagy több, akkor ezt hogy oldhatnám meg?

RGB voltam

(#1330) Szalma válasza mbit (#1329) üzenetére


Szalma
őstag

(Zip?)

Szeretettel:
Szalma

(#1331) tildy válasza MarKoo (#1326) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem sikerült rosszul az interjú, de az már biztos hogy kevesebbet kapnék mint a siemensnél:(
Mondjuk ha 130 körül adnának akkor már madarat lehetne fogatni velem.
Bazsesz:örülök, hogy vannak még olíanok , mint te.
Sajnos a hugom nem olían, úgyhogy tőlem soha többé nem kap semmit:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1332) erdeya válasza mbit (#1329) üzenetére


erdeya
senior tag

válts NTFS-re.
Ez a legkézenfekvőbb. Szebb is, jobb is, gyorsabb is. Meg jó neked!

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1333) fokukac válasza mbit (#1329) üzenetére


fokukac
nagyúr

a DVD Decrypter újabb verziói már tudnak FAT32-re is image-et csinálni. két db. iso file lesz : i01, i02, és lesz egy .mds. Az .mds-t kell bemountolni daemon tools-ban, és azt csinálsz vele, amit akarsz... ;)
ja, a decrypter ki is tudja írni

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1334) Bazsesz válasza mbit (#1329) üzenetére


Bazsesz
őstag

Alcohol 120% tud elkülönítést is csinálni. Beállíthatod, hogy mekkora részekre darabolja a fájlt. Van 1-2-4GB-os különítés, meg olyan is, hogy nincs különítés.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1335) erdeya válasza fokukac (#1333) üzenetére


erdeya
senior tag

1328 ???

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1336) tildy


tildy
nagyúr

Ja és köszi mindenkinek a névnapi köszöntést:B:B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1337) Bazsesz válasza tildy (#1331) üzenetére


Bazsesz
őstag

Mért, mi volt a reakciója rá, hogy ennyire kiakadtál tőle?

Gondolkodtál már azon, hogy elküldöd dolgozni? Egy hónap, és hidd el, hogy megváltozik... :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1338) fokukac válasza erdeya (#1335) üzenetére


fokukac
nagyúr

vehetsz bele másik ram-ot, biztos fog menni, de a két egyforma ram az igazi....

vedd meg, és teszteld memtest-tel.

Tildy : Boldog névnapot! ;)


[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1339) MarKoo válasza tildy (#1331) üzenetére


MarKoo
őstag

GL&HF!
A hugodra meg ''ne haragudj'', ha mondhatok ilyet. Szerintem nem tehet róla hogy ilyen, ez van mostanság. Lehet hogy olyan a baráti köre, akiktől átvette ezt. Én például nagyon örülök, hogy azok közé tartozok, aki bármilyen kis ajádnéknak is nagyon örül. (de a ''nagyobbaknak'' is) :U

Jah és boldog névnapot!

(#1340) erdeya válasza fokukac (#1338) üzenetére


erdeya
senior tag

mitől egyforma a 2 ram? hiszen sámson lesz mindegyik!

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1341) mbit válasza erdeya (#1332) üzenetére


mbit
tag

win98-am van, és nem kezeli a NTFS-t!

[Szerkesztve]

RGB voltam

(#1342) fokukac válasza mbit (#1341) üzenetére


fokukac
nagyúr

hogyne kezelné! :Y
az NTFS-t nem kezeli.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1343) Szalma válasza mbit (#1341) üzenetére


Szalma
őstag

(Ez így fogós kérdés... Esetleg írd ki egy dvd-re...)

Szeretettel:
Szalma

(#1344) mbit válasza fokukac (#1342) üzenetére


mbit
tag

Boccs, félreírtam!

RGB voltam

(#1345) mbit válasza Szalma (#1343) üzenetére


mbit
tag

attól még nem oldódik meg a két file, egyként való kezelése.

RGB voltam

(#1346) Bazsesz válasza mbit (#1345) üzenetére


Bazsesz
őstag

Nézd meg, mit írtam neked.

Ezt szedd le, igaz trial: Bővebben: link

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1347) fokukac válasza mbit (#1345) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor elmondom mégegyszer.
DVD Decrypter kell neked! érted? Bővebben: link

és nem árt egy Daemon Tools sem! Vili?

Ui. Decrypter sokkal jobb, mint az alcohol. ja, és freeware.



[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1348) Szalma válasza mbit (#1345) üzenetére


Szalma
őstag

(Ne haragudj, elvesztettem a fonalat. Nem 1 bazi állományról volt szó..? No mindegy, Alcoholt próbáld...)

Szeretettel:
Szalma

(#1349) mbit válasza fokukac (#1347) üzenetére


mbit
tag

ok, értem, és köszi!

RGB voltam

(#1350) tildy válasza MarKoo (#1339) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet süsü vagyok de ez mit jelent?: GL&HF!:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 17 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.