Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 17 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nah, medjek előadásra...

I am having fun staying poor.

(#1753) VladimirR válasza Kalandor (#1752) üzenetére


VladimirR
nagyúr

par honapja a javitsuk a topicban felvetettem, hogy jo lenne, ha nehany topic folyamatosan lathato lenne es erre azt a valaszt kaptam, hogy keszulofelben van, vagy tervbe van veve -- lehet, hogy ez az (lesz, ha elkeszul)?

mitobb, az elobb meg hibat is dobalt az oldal, sz'al lehet, hogy heggesztes alatt all

[Szerkesztve]

(#1754) Racecam válasza Kalandor (#1752) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez Bővebben: link nagyon fontos topik! Tulajdonképpen összefoglaló jellegű is. Mit gondolsz? ;)
És persze akkor ez is! Bővebben: link

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1757) Racecam válasza Kalandor (#1756) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezután! ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1758) MarKoo válasza Kalandor (#1747) üzenetére


MarKoo
őstag

Egy ezresért? Én 500Ft-ért. A számlaszámom mindjárt adom, rendeléseket pedig mailben várok. :DD

(#1759) mbit


mbit
tag

merre van den?

RGB voltam

(#1760) Lord Zero válasza mbit (#1759) üzenetére


Lord Zero
addikt

''merre van den''

vera nem rend,
mer endre van,
ram neve rend?
..
merev rend, na

ebből megtudhatod :DDD

nem, mindegy

(#1761) Lord Zero válasza Lord Zero (#1760) üzenetére


Lord Zero
addikt

esetleg:

Mr Den ever N/A

(kicsit sántít, de azér megáll)

nem, mindegy

(#1762) jeges válasza tildy (#1728) üzenetére


jeges
senior tag

jól hangzik :)
ez valóban így szokott lenni, humánpoloskák szerint kell kb. 4-6 hónap, míg ''beérik'' a melókeresés gyümölcse.
grat :C

(#1763) tildy válasza jeges (#1762) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát csak halkan jegyzem meg a siemensnél 1.5szer ennyi fizum volt...
nem mondom emg mennyi...
hiánba no, az szoftverfejlesztői...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1764) jeges válasza tildy (#1763) üzenetére


jeges
senior tag

akkor is jó lesz, ha másra nem, ugródeszkának ;]
vagy mi... :)

(#1765) tildy válasza jeges (#1764) üzenetére


tildy
nagyúr

Meglátjuk:U
Egyelőre bizakodó vagyok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1766) Integra


Integra
titán

egy kis para:
Bővebben: link
egyik ejtőernyős srác így kommentálta:
Egy termik becsukhatta az ernyőjét ami még nem lenne baj, de befűződött a bal szárnyvég a zsinórok közé és így ahelyett hogy visszanyílt volna, elkezdett spirálozni lefelé. Spirálozás közben megpróbálja a faszi visszarendezni a rongyot eredménytelenül, majd kb.150m-en kidobta az mentőernyőjét... Egy ilyen spirálnál a 100km/órás kerületi sebesség is elérhető + jó néhány G..:) Azért valószínűleg az én ernyőm nem így reagált volna erre, szerintem ez a fickó egy versenyernyővel repült... Nagy mákja volt.:) De nem veszélyesebb mint a reggeli csúcs az M0-son..

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1767) TéKrys válasza Lord Zero (#1761) üzenetére


TéKrys
senior tag

De unatkozik valaki...:)

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1768) mbit


mbit
tag

melyik letöltő progi tud olyat pl.

ezeket a képeket akarom letölteni:
www.xxx.yy/image123
www.xxx.yy/image124
www.xxx.yy/image125

tehát a proginak megadnám, hogy ezeket szedje:
www.xxx.yy/image*
* egy maszk, a dosból ismert: minden karakter, ill bármilyen hosszú karaktersorozat

Van ilyen letöltő progi, ami megadott nevű fileokat szed?

RGB voltam

(#1769) tildy válasza Integra (#1766) üzenetére


tildy
nagyúr

Milyen ernyőd van?Nekem Edel atlas.Basszus mit csinált ez?Full stall? vagy bespirál..Uhh bakker fáraszállás.
Ja már látom.
Nekem csak 2 méteren volt nova carbonnal egy féloldalas csukásom.(turbulens votl a leszálló) Hát kicsit fájtak utána a lábaim.
2mről hopp lepotty...
mikor feláltam remegtem....De csak ennyi bajom volt.
Emiatt kicsit jobban kedvelem inkább ezt a járgányt
Bővebben: link
Én ülök benne:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1770) TéKrys válasza tildy (#1769) üzenetére


TéKrys
senior tag

Nekem SR-nyőm van. Még nem volt semmi hasonló élményem. Szerencsére.:DDD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1771) Integra válasza tildy (#1769) üzenetére


Integra
titán

semmilyen ernyőm sincsen, csak kaptam a linket meg a szakértő elemzését.
majd egyszer biztosan én is silóernyőzni fogok, de előtte base jumping kellene, az jobban mozgat jelenleg:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1772) Bazsesz


Bazsesz
őstag

F@sza.

Elmentünk anyámmal vásárolni. Felvettük a lóvét a ram-ra, bementünk az első boltba.

''Csókolom, 512-es 400MHz-es Kingston memória van még? Kellene kettő darab Sulinetre''
''Peched van, tíz perce vitték el az utolsó darabokat''

Darabja került volna 17900 forintba.

Felugrok a másik boltba, anyám addig megvár lennt, bemegyek
''Csókolom, 512-es 400MHz-es PQI RAM-ból van még kettő darab Sulinetre?''
''Igen, van még 6 darab, akár válogathatsz is''
''Rendben, nemsokára visszajövök anyámmal''

Lemegyek anyámhoz, mondom ott van PQI ram, 18100 forint darabja.

Anyám megkérdi, hogy ugyanolyan, mint ami itt volt. Mondom nem, de memória memória, a különbség csak tuningnál jön elő, de nem tudningolok.

Erre fel azt mondja, hogy nem vesszük meg, mert ''Ja, hogy jó a szar is, csakhogy ma vegyük meg, igaz?''

Az első boltba egy hónap múlva tudnának hozni Kingston memóriákat...

Hozzáteszem 200 forintot kellett volna belepótolnia, mert a keret megvolt rá (A nyakamon a szülinapom, kamatostól megadtam volna...). Úgy döntöttem inkább most nem veszek kormányt, várok vele két hónapot, és veszek akkor egy komolyabbat, a lóvét inkább memóriára akartam költeni.

Most itt állok csalódottan., pedig tökre beleéltem magam, hogy les egy kis többletmemória a gépembe...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1773) Lord Zero válasza Bazsesz (#1772) üzenetére


Lord Zero
addikt

talán édesanyád a tuningra voksolt, ezért :DDD

nem, mindegy

(#1774) _az


_az
senior tag

a kutyám tavaly nyáron elvesztette az egyik labdáját egy kirándulás alkalmával egy ne mtúl messzi réten. ma muterral ugyanott járt és megtalálta a labdáját. ezt meg kellett osztanom. :D

az

(#1775) rdi


rdi
veterán

Ó,istenem, ilyenkor komolyan gondolom, hogy el kéne bujdokolnom a világban, vagyis inkább a világból:

Bővebben: link
:( :(( :(((

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#1776) Dilikutya válasza rdi (#1775) üzenetére


Dilikutya
félisten

A filmjük iránt is ''komoly'' érdeklődés volt, sejtem ez mennyire érdekli majd a népet ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1777) Esmein


Esmein
nagyúr

Megyünk megdonálcba, akcijó : Fogadjunk, hogy MAXIMUM 60 mp alatt kiszolgáljuk, erre haver, '' Odamegyek és kérek egy 1 megás superpi-t.''

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1778) Dilikutya válasza Esmein (#1777) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hülye.... :C:C:C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1779) Slayer Valor válasza _az (#1774) üzenetére


Slayer Valor
őstag

grat neki!:C:C:C Ügyike:DDD

(#1780) Esmein válasza Bazsesz (#1736) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ledobál az msn.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1781) Chester


Chester
tag

Mér' piros a topic jelzője?:F

Aki tenni akar,az mindenre talál megoldást. Aki nem akar tenni,az mindenre talál kifogást.

(#1782) Dilikutya válasza Esmein (#1780) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még mindig? Most mi következik? Az alaplapi hálókarit is lefeszíted? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1783) Esmein válasza Chester (#1781) üzenetére


Esmein
nagyúr

Elsőbbségi :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1784) anaqer válasza Esmein (#1777) üzenetére


anaqer
veterán

Biztos nem kocka a gyerek. :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1785) Esmein válasza Dilikutya (#1782) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem tudom, szerintem a következő az lesz, hogy a fekete drótot a házra kötöm a sárgával meg megcirógatom a deszkát.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1787) Esmein válasza anaqer (#1784) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én döbbentem le rajta, meg úgy aki hallotta és értette miről van szó, pedig nem ennyire kocka a gyerek :D

Lesokkoltam, aztán már csak azt vettem észre, hogy POSTolok :D



[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1788) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

jaj

[Szerkesztve]

(#1789) Esmein válasza _Volkovy_ (#1788) üzenetére


Esmein
nagyúr

És mit fényképeztél ? Valamit amit nem szabadott volna ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1790) _Volkovy_ válasza Esmein (#1789) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

egy körforgalmat,3mp-es záridővel..:Y

[Szerkesztve]

(#1791) Esmein válasza _Volkovy_ (#1790) üzenetére


Esmein
nagyúr

És mondtak is valamit, vagy csak gyereide.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1792) _Volkovy_ válasza Esmein (#1791) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mondtak.

(#1793) Esmein válasza _Volkovy_ (#1792) üzenetére


Esmein
nagyúr

És mit, ha szabad kérdeznem ? Stratégiailag fontos terület nefotózzá rohatt arab? vagymi ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1794) _Volkovy_ válasza Esmein (#1793) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

email.

(#1795) Shim


Shim
őstag

szeretem ha jól megírnak egy programot Bővebben: link

megnéztem a Penge 3-at és ritkasz.r film... történet nulla, színészek mintha a szomszédokból léptek volna elő olyan jól teszik a dolgukat, whislert az negyed órában meghalasztják, ami amúgy nem rossz hisz borzalmas monológot nyomott le (penge filmek során harmadszorra) hogy pengét a fiának tekinti és milyen régóta űzi az ipart. harci jelenetek amikkel legalább egy közepes akciófilmmé varázsolhatták volna ezt a förtelmet úgyszintén silányak, snipes néha rúg egyet ebben ki is merül az akrobatika. karakterek rosszul kidolgozottak, vicces fiút eltúlozták, happy kis vámpírölő szabadidőklub nagyon gyenge ötlet volt, inkább ne lettek volna, én örültem mikor ''drakula'' (ehhh) jól elkosárlabdázot velük...
ja és penge ruhája is iszonyat gáz (az előző részekhez képest pláne)



[Szerkesztve]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1796) _az válasza Esmein (#1777) üzenetére


_az
senior tag

tegnap vótam 60mp-s akcióban, becsaptak! mire kimontam, hogy 6 sajtburger(nem egyedül ettem :D), már kis is rakták és el se kezdtek még számolni...
de! tipp: MCFREEZE!!! 3-4 tölcséres mcfagyivalt TUTTI BESZÍVJÁK!!!!!!!!!!!;]

az

(#1797) Esmein válasza _az (#1796) üzenetére


Esmein
nagyúr

Jónapot, kérnék egy egymegás szuperpít meg a dragothic low-ot :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1798) Bazsesz válasza Lord Zero (#1773) üzenetére


Bazsesz
őstag

Na aztán a celeront nagyon lehet tuningolni... tökmind1, mert 3000 felé nem megy, főleg nem 5V-on járatott ventivel felszerelt Titan bordával...

Amúgy hazajött, megbeszéltük a dolgokat, és ha minden igaz, jobb belátásra bírtam... Szal lehet, hogy holnap 1GB DDR büszke tulajdonosa leszek, de nem élem bele magam, mert addigra tuti elfogy... (Bár ha jól tudom ma mentek áruért, és holnap vihető a cucc...)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1799) Shim válasza Shim (#1795) üzenetére


Shim
őstag

jut eszembe, létezik olyan progi szerintetek amivel lehet korlátozni h egy progi mennyi ramhoz férjen hozzá?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1800) _az


_az
senior tag

basszus lehet, hogy morzejeleket fog a gépem? ilyen jelek et hallok belőle kijönni... vagy halózok? (nem egér miatt!)

az

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 17 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.