Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 17 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) Jim Tonic válasza faster (#1249) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Érdekességnek. Hogy legyen fogalmatok, hogyan viselkedik egy motor 200-zal való becsapódásnál:
[kép]
A motornak a hengerfeje is leszakadt!!! Nincs első felni.
[kép]
Belső képeket nem teszek fel, hová szorultam be, mert tiszta vér minden.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1252) fokukac válasza Jim Tonic (#1251) üzenetére


fokukac
nagyúr

nagyon durva. eddig is utáltam ezeket a kiafaszagyerek, 200-zal menő motorosokat, de most már végkép... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1253) Jim Tonic válasza emvy (#1250) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Igen, jól emlékszel.
A rendőr elnézést kért tőlem, mielőtt azt mondta, hogy örül, hogy vége, és nem halt meg senki.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1254) BenJoe válasza Jim Tonic (#1251) üzenetére


BenJoe
senior tag

Részvét. Sajnálom. :U

Hmmm... Most 2 dolgot érzek:

-Sajnálatot, irántad. /Gondolom indokolnom nem kell!;)/
-Dühöt, eksünhíró-eksünmen iránt.

Sok újat nem mondtam... :B

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1255) anaqer válasza fokukac (#1252) üzenetére


anaqer
veterán

Miért, ha ugyanezt bömössel csinálja az jobb lett volna? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1256) Jim Tonic válasza anaqer (#1255) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ezt a kanyart nem tudja BMW-vel ennyivel bevenni.
A szakértők sem tudják ezt mindig egyértelműen megmondani. Ugyanis a motoron nincs gyűrődési zóna. Olyan, mint egy nagy kés. És felbucskázik rajtad. Az ablak felé...
Ha megnézed, mi is csak azért éltük túl, mert az A oszlopba csapódott a motor. Ha ablakon jön...
Persze ütközni semmivel sem jó. Főleg nem váratlanul, főleg nem ártatlanul.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1257) escie


escie
őstag

nem mutat túl sokat az az óra?! úgyértem, hogy nem-e mutat többet, mint a valós érték? nagyon hihetetlennek tűnik... :U
(nem hitetlenkedek, tényleg szarság, amit csinál a tag, csak nekem pl a 100-as tempó olyan lassúnak tűnt a videon...)

ha egyszer gazdag leszek, megkérek valakit, hogy fogjon le, ha ilyen motort akarok venni. :U
gyarló vagyok, nem tudnám megállni, hogy lassan menjek...

Jim!
Jobbulást, és kitartást a kezelésekhez!


[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#1258) BenJoe


BenJoe
senior tag

Ahol a legtöbbet lehet szopni, az az egészségügy, utálom, mint a sz@rt, szerencsére nincs komolyabb betegségem, nem kell sűrűn menni!:C

Nameg az oktatás is szuper! :((:U

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1259) anaqer válasza Jim Tonic (#1256) üzenetére


anaqer
veterán

Igaz, ezekre nem gondoltam. Csak furcsálltam hogy a vad motorosok mintha több fikázást kapnának mint a vad autósok... mondjuk én mindig is azt tartottam hogy a legnagyobb baleseti tényező éppen a bizonytalan vezető...

Ma pl. egy balra parkolóba bekanyarodó Corsa volt kedves satufék után félig visszatolatni (!!!) a sávba, mert egy szemből jövő kocsi megzavarta (simán befordulhatott volna előtte). A kiccsaj olyan szinten leblokkolt, hogy megállt a két sáv között, a busz amin voltam alig tudott elóvatoskodni mellette... olyan volt az egész mint valami sketchben, tipikus ''rénszarvas a reflektorfényben'' tekintet, kéz jár oda-vissza váltó/kormány/ajtókilincs között... :(

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1260) fokukac válasza anaqer (#1259) üzenetére


fokukac
nagyúr

én párszor már kifejtettem a vad autósokról is a véleményem... :U
Pesten pl. a vezetés az arról szól, hogy résen kell lenni, hogy kikerüld a hülyéket... :((


a nők meg kritikus szituációban eléggé el tudnak felejteni vezetni. leblokkolnak.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1261) eri válasza Jim Tonic (#1251) üzenetére


eri
tag

Ha jól látom ez egy clio, vagy tévedek?

Amugy tényleg elég durva!

(_8(l) - The Simpsons

(#1262) Jim Tonic válasza eri (#1261) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Igen, az volt. Clio kisteherautó.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1263) eri válasza Jim Tonic (#1262) üzenetére


eri
tag

Sajnállak!
Sok sikert a dokikhoz!:D

(_8(l) - The Simpsons

(#1264) Bazsesz válasza Jim Tonic (#1232) üzenetére


Bazsesz
őstag

Húvazz, jó sok OFF-ot tele kéne turkálnod, hogy megtaláld. Valamikor július-augusztus-könyékit.

Lényg annyi, hogy augusztusban a behorpadt mellkasom megtámogatták egy 32cm-es fémmel, hogy normálisan álljon. Most volt 1+6 hónapos kontroll.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1265) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Jézus.
Elsősorban szegény Te és barátnőd,ötödsorban szegény Clio.

(#1266) #57764352 válasza EEdem_Dtx (#1237) üzenetére


#57764352
törölt tag

A tételeket vágom,azt nagyon megtanultam!!
Csak egyszer nem lélegeztettem még életemben a vizsgán kívül, így jó hogy fogalmam sem volt róla.
18-án lesz forgalmi vizsgám (30 a kötelező óraszám), és nagyon mérges leszek, ha a qrv@ elsősegély miatt nem lesz meg a jogsim!!!

(#1267) #57764352 válasza Lord Zero (#1239) üzenetére


#57764352
törölt tag

Elsősegélynyújtó nem végezhet szívmasszázst, és az orrába kell fújni...
Úgy csináltam, mint az a könyvben van, mégis megrántottak!!

(#1268) _Volkovy_ válasza #57764352 (#1266) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Egy kalappal a forgalmira.:D

(#1269) BenJoe válasza _Volkovy_ (#1265) üzenetére


BenJoe
senior tag

Jenő, látom Vektor és Rammstein rulzik! ;)

Szerk: _Volkovy_-ra, és nem a postra vonatkozott a válasz! :U

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1270) VladimirR válasza Lord Zero (#1239) üzenetére


VladimirR
nagyúr

oooo....orrot befog?
nekem szajbol-orrba (esetleg orrba-szajba csecsemo eseten) lelegeztetest magyaraztalk anno
most akkor hogy van?

mondjuk nekem a vizsga az nevetseges volt, az egyik csajnak szo szerint a szajaba adtak a valaszokat (na, na, milyen oldalfekves?)

Jim Tonic: jobbulast

(#1271) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Köszi mindenkinek a jókívánságokat! :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1272) _Volkovy_ válasza BenJoe (#1269) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Persze.

(#1274) #57764352 válasza _Volkovy_ (#1268) üzenetére


#57764352
törölt tag

THX!

Hála istennek nagyon rendes oktatóm van, a család barátja, apám kollégája...

(#1275) Slayer Valor válasza Bash (#1194) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Aha, ok... amúgy is míg én PH! Addikt leszek, még eltelik 2-3 év:DDD Egyébként már megvan az avatarom, máshol is használom, csak az a baj, hogy itt még nem:DDD Na mind1. Szerinted ez illik a PH arculatába?:DD :
[kép] [kép]

(#1276) tildy


tildy
nagyúr

Ajándék lónak ne nézd a fogát.
Tartja a mondás.
Én meg jól seggberúgnám ezeket az elkényeztetett mai fiatalokat , hogy mégis nézik.
hugomnak pár nap múlva 18. Szülinapja.
Gondoltam meglepem egy ezüst gyűrűvel emg egy ezüst fülbevalóval(4500Ft fizettem érte, miközben alig van pénzem, de inkább nem eszek, csakhogy eme jeles alkalomra legyen neki ajándék)...
És mi a hála na mi?
:O:O:O:O:O:O:O:O
Mikor én voltam gimis, a mi családunk votl a legcsóróbb az osztályban de sosem hosztiztem menő ruhákért blablabla...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1277) #16741888 válasza Kalandor (#1273) üzenetére


#16741888
törölt tag

Én pont egy éve ütöttem el, egy öreg embert motorral, de nem 200al, hanem 20al sem, pont kikanyarodtam a főútra, nem mentem gyorsan, ő meg bevágott elém, szétnézés meg karlóbálás nélkül 1mre tőle, fékeztem próbáltam kikerülni de már nem lehetett.:(
Elvágódtunk mind a ketten, én horzsolódtam ő meghalt.:(
Az volt a szerencsém hogy voltak tanúk akik egybehangzóan elmondták hogy nem én voltam a hibás, és hogy az ütközést nem lehetett elkerülni,(egyébként nem is volt ütközés, inkább csak eldölt az öreg de rosszul:(, agyalapi törés.....). Ezúton is köszönöm, annak a Szigethalmi vagy Miklósi válalkozónak aki akkor amolyen ''koronatanu'' volt, ha ő nincs én már Tökölön, vagy a Markó ucában vagyok.:(

ezzel csak azt aakrtam elmondani, hogy itt teljesen mindegy(azért annyira nem, de szerintem nem elsődleges) hogy ki mennyivel megy, itt az ember a fő tényező... mint már többen is mondták, és igazából ezt mindenkinek mondom...

(#1278) Lord Zero válasza #57764352 (#1267) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem tudom, ez milyen elsosegely, ha eletet akarsz menteni, szivmasszazs is kell (eltuntek az ekzeteim, nanembaj)

nem, mindegy

(#1279) Lord Zero válasza VladimirR (#1270) üzenetére


Lord Zero
addikt

igen, szajbol szajba az elsodlegesen valasztando, ha lehet, - az orrot es egyeb behatolasi pontokat (:DDD) is hasznalhatjuk, ha vmi miatt akadalyoztatott a szajon at torteno szabad legaramlas

szerk> hirtelen ezt talaltam
Bővebben: link, de mindegy is, - mikor en csinaltam (a szivmasszazst vallaltam) mellettem orrbefogasos szajbafuvos mahinalas ment

ha felkohog, kurvajo erzes
ha felora mulva kikopted a tudodet, de meg mindig csak fekszik elotted, kurvaszar

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#1280) VladimirR válasza Lord Zero (#1278) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pedig en is igy tanultam (jogsihoz szukseges elsosegely tanfolyam) - a szivmasszazsra az volt az inditek, amiert nem is tanitottak, sot, azt mondtak ne is probalkozzunk vele, hogy ez csak amolyan gyorstalpallo (2*2 ora volt nekem pl), ettol mi meg nem ertunk hozza (nem is igazan mert 4 ora alatt erre nem lehet megtanitani az embert), s meg a vegen nem jol neznek meg ver-e a szive, s esetleg ellendolgoznank a szivenek, ezzel megallitva azt

tildy: boldogat

[Szerkesztve]

(#1281) tildy válasza VladimirR (#1280) üzenetére


tildy
nagyúr

Thx.

Estére talán az lesz:)
Mármint boldog.
Párom szép ajéndékkal lepett meg:
Creative mouse optical 3000:) Hiába no, nálam legalább lehet tudni mi okoz örömet:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1282) Lord Zero válasza VladimirR (#1280) üzenetére


Lord Zero
addikt

egy szivmasszazs elmulasztasahoz (persze csak amennyiben szukseges) eleg sovany idok, h gyorstalpalo volt a tanfolyam, nem? :)
ha vkinek nagyon nincs pulzusa, inkabb azt javaslom, nyomkodd a mellkasat is egy kicsit (egy-egy szajbafuvas kozt vagy hatszor-nyolcszor) - faraszto lesz, az biztos

szerk> ja, es nem a vizsgarol beszelek (lehet, h ezzel meghuznanak :DDD), hanem ha esetleg az utcan segitened kell vkinek, es pl egy akut infarktusbol visszahozhatod (akkor pls ne a volt oktatodra gondolj :) )

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#1283) Lord Zero


Lord Zero
addikt

inkabb azt modjatok meg, h ha vitualdubbal egetek feliratot az aviba, akkor miert nem lesz ugyanolyan a minoseg?
ugyanaz a kodek, a sub/srt/stb fileokat pillanatok alatt ssa-ba tudom konvertalni, full processing, bitre pontos rata, es megis, szemmel erzekelhetoen szaggatottabb - probaltam 1pass, 2pass (itt erthetelen modon kifagy egy ido utan, de amit addig megcsinalt, az is szaggatos)
(dvd formatumba - bar az zokkmentesen megy felirattal is - nem akarom, mert divxbol/xvidbol nem eri meg + tobb avit akarok egy dvd lemezre

hulye firkak, csak a baj van veluk :DDD

nem, mindegy

(#1284) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Tuggyátok mért jobbak a P4-es arhitekturák????

Mert ha nincs lóvéd, ingyen tudsz upgradelni jobb AMD-s stuffra.

Az 1.7 celkámbol lesz 1700+, és 256SD-ből ugyanannyi DDR.

Az eszem eldobom!

(#1285) VladimirR válasza Lord Zero (#1283) üzenetére


VladimirR
nagyúr

probald mas kodekkel, mas beallitasokkal, bitratat szamold ki, kodolast allitsd a leglassabra, allitsd a quantization type-ot mpeg-re, motion search-ot, legnagyobbra, ilyenek (sajnos felirat egetesehez teljesen ujra kell tomoritened a filmet - mivel a filterek csak full processing modban mukodnek -, szoval mindenkepp romlik a minosege, kerdes az, hogy ez szemmel eszreveheto-e, vagy sem)

(#1286) Lord Zero válasza VladimirR (#1285) üzenetére


Lord Zero
addikt

igen, en eddig 3 fele kodekkel probaltam + ultrahigh motion search + pontos(nak tippelt) bitrataval, e folott es ez alatt is, sehogy sem volt oke
de ezt a quantization type-dolgot nem alitottam at mpgre (abbol is van 2, mpg meg mpg-custom)
kiprobalom, kosze
de ma mar nem:
az elobb neztem egy kis southparkot, es ezzel a filinggel akarok nyugovora terni bakker :D

nem, mindegy

(#1287) VladimirR válasza Lord Zero (#1286) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mpeg custom-ra csak akkor tedd, ha van a filmhez quantization tablad (idonkent lehet talalni), de ezt en sem vagom igazan, hogy hogy mukodik
az mpeg vs h.263 pedig azert szamit, mert az xvid sugojara tamaszkodva) elobbi elesiti a kepet, utobbi elmossa (monjuk az, hogy elesiti, okozhat kockasodast (bar ujabban nem vettem ilyet eszre, divx4-re volt igazan jellemzo, meg a 0.x-es xvid-re, azota javult a helyzet))

(#1288) Lord Zero válasza VladimirR (#1287) üzenetére


Lord Zero
addikt

oke, holnap (ma) mpegezek majd
most el

nem, mindegy

(#1289) fokukac válasza Lord Zero (#1283) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért lesz rosszabb, mert egy veszteséges eljárással tömörített anyagok kódolsz át újra....
és ez további veszteséggel jár. Szerintem nem éri meg utólag feliratot égetni egy filmbe... erre találták ki az .srt és a .sub feliratokat.
az avi-ba való felirat-égetés csak akkor ésszerű megoldás, ha közvetlenül DVD-ről úgy csinálod az avi-t. SZerény nyomott véleményem szerint legalábbis... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1290) fokukac


fokukac
nagyúr

a francba, vettem ma öltönyhöz való cipőt. most itthon felvéve a bal az kényelmes, a jobb viszont kurvára szorít... :O
utálok cipőt venni, mindig csak szívok vele... :(
morcos vagyok. miért kisebb az egyik, mint a másik?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1291) Gorneck válasza fokukac (#1290) üzenetére


Gorneck
titán

Nem a lábad kisebb?!:D

Gorneck#1239

(#1292) fokukac válasza Gorneck (#1291) üzenetére


fokukac
nagyúr

nagyobb.... :D
vagy magasabb a rüsztöm, vagy mittudomén... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1293) Gorneck válasza fokukac (#1292) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gorneck#1239

(#1294) erdeya


erdeya
senior tag

Napsütötte, ám még itt ott hókupacokkal tarkított 2 fokos szép jó reggelt kívánok mindenkinek! [kép]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1295) DragonR+ válasza tildy (#1281) üzenetére


DragonR+
aktív tag

Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok! :C
Jó tett helyébe jót várj! :D

1 Zoltán. :DD

[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#1296) erdeya


erdeya
senior tag

Ma van fizetés nap! Beiszunk!

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1297) DragonR+ válasza erdeya (#1296) üzenetére


DragonR+
aktív tag

Hja!
A sárga zöldig :D

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#1298) erdeya válasza DragonR+ (#1297) üzenetére


erdeya
senior tag

étkezési bónon veszek jó kis teszkós szeszesitalt :DDD

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1299) DragonR+ válasza erdeya (#1298) üzenetére


DragonR+
aktív tag

Csak butítson. ;]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#1300) Lord Zero válasza fokukac (#1289) üzenetére


Lord Zero
addikt

igen, ezzel tisztában vagyok
ez olyan, mintha vmire kétszer tennék rá az áfát :DDD : semmi jó (jobb) nem sülhet ki belőle
csak gondoltam létezik egy elfogadható(bb) megoldás
a vobsub faszán odafirkantja ugyan, de hát az ugye amolyan tiszavirág típusú eljárás, addig él, míg meg nem hal, hehhe
marad a dvd, mint célszerv

nem, mindegy

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 17 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.