Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40501) vlevi válasza Tamás9x (#40500) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez sajnos alá tudom támasztani.
Win7-el semmi bajom, atomstabilan megy a mostani gépemen, de egy Win8, vagy 8.1, vagy akár a Win10 elég furcsákat produkál. A win10-től még el is fogadnám, hogy pl. nem működik a numlock, a powergomb megnyomására nem történik semmi, vagy néha az USB meghajtók eltávolító ikonja nem jelenik meg, vagyesetleg a modern appokban nem működik némelyik multimédia gomb. Elfogadnám akkor, ha ezt csak a 10-es csinálná, mert az még bőven tesztváltozat, természetes, hogy sok benne a hiba, de ezeket a marhaságokat műveli nálam a végleges win8.1-es is.

(#40502) Ivy.4.Ever válasza vlevi (#40501) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

A win7 is ugyanezeket csinálja nekem így én már el se várom hogy ezek rendben legyenek valamikor is windowsban. De a sata1-es vinyóm csak 8.1-el használható idegbaj nélkül.

(#40503) perge666 válasza Sirandrish (#40476) üzenetére


perge666
veterán

Nem akarlak zargatni,de ment egy privát. :)

(#40504) szasanyi válasza kriszpontaz (#40499) üzenetére


szasanyi
félisten

Mindent próbáltam már, amit lehetett. Csak az maradt, hogy hozzártő (!) szétszedje és megmondja mi a hiba. már ha tudja, nyilván.

Tamás9x: ez esetben a Te álláspontod helytelen, ezt a hibajelenséget nem tudod a Win 8-ra fogni bármennyire szeretnéd is.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#40505) Sirandrish válasza perge666 (#40503) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyáltalán nem zavart :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40506) Louies


Louies
tag

Keresek egy ps/2 - usb átalakítót. Nincs valakinek feleslegbe egy, jó pénzért, csokiert.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#40507) Tamás9x válasza szasanyi (#40504) üzenetére


Tamás9x
őstag

Először ki szoktuk próbálni majd után van alapja érvelni..:D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#40508) szasanyi válasza Tamás9x (#40507) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor talán tedd meg, mert én már túl vagyok rajta. Nem ma kezdtem én sem, nyilvánvaló dolgok és közepes problémák nem adják fel hidd el.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#40509) Tamás9x válasza szasanyi (#40508) üzenetére


Tamás9x
őstag

Akkor ezt mond... ne a hülye marketing szöveget:D ez nem az SG.hu...:D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#40510) XmoD


XmoD
aktív tag

Elado

Wester Digital Velociraptor 80GB Icepack-el. Riport itt talalhato rola. Megkimelt kevesett futott allapotban. Eladasanak oka: van meg egy 150GB-s valtozat belole a polcon. Az kerul be a gepbe.
A pontos tipusa pedig WD800HLFS-75G6U1

Ara: 5 ezer forint

(#40511) szasanyi válasza Tamás9x (#40509) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem ne kekeckedj, hanem olvass ti.már (ezt is) leírtam. Ha segíteni nem tudsz, legalább ne bosszants ilyen fölösleges díszkörökkel! :(((

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#40512) XmoD


XmoD
aktív tag

bedugott allapotban a joy.cpl mit ir ra? Parancssorba bepotyogod vagy a kereso( joy.cpl) itt latja ha be van dugva ?

(#40513) szasanyi válasza XmoD (#40512) üzenetére


szasanyi
félisten

Gondolom ezt tőlem kérdezed, ugye? Nem tudom fejből megmondani, de most megnézni sem mert az öcséméknél hagytam a kontrollert.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#40514) myk74


myk74
senior tag

Eladó egy Telenoros fekete Zte blade 3.
Kb 1,5 éves,nagyon szép állapotban,dobozzal töltővel.
Képeket kérésre készítek.
Ár:11000ft
Érdeklődni privátban!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#40515) Traxx


Traxx
őstag

Emberek, autórádióból (vagy autóhifi, nem tudom, melyik a korrekt megnevezés) milyet érdemes vásárolni? Belépőszint lenne megcélozva, és az elvárások között szerepel az mp3 kompatibilitás (de gondolom, ez ma már kb. alap), illetve az USB-ről való lejátszás. Na meg az aránylag szép hang, megbízhatóság. Jó lenne 15-18K környékén megúszni. És csak új érdekel :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#40516) vrobi.nyh


vrobi.nyh
csendes tag

Sziasztok

Eladó egy TL-WR1043ND v2.1 router újszerű kifogástalan állapotú. Csak gyári fw volt rajta kb fél éves még fél év gari van Szolex Kft.-től(Nyíregyháza) az ára 9000ft fixen és csak kp akit érdekel privátban keressen köszi.

(#40518) Irmscher 353 válasza Traxx (#40515) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Autóhifi témában nézz szét itt. Azt kell eldönteni az MP3 mellett, hogy szükséged van-e a cd-k lejátszásához még az azt kiszolgáló elektronikára, lejátszóra, mert manapság már lehet kapni rádiót, ami nem cd-s de pendrive-ról, mem kártyáról bármit lejátszik, ezek relatíve olcsóbbak, mint a cd-s változatok, s ha ez elegendő, akkor már csak a megfelelő márkát kell kiválasztani.
Illetve utána olvasni, hogy melyiknek mik a nyűgjei. Nyíregyen nem vagyok képben a hifiboltokkal kapcsolatban, de nézz el egy két helyre (ne MM-be azok ált. sintérek), s tőlük kérj infót, tapasztalatot, hogy mit ajánlanak. Illetve ők ha kell be is szerelik, s nem Neked kell szívatnod magad :)

(#40519) Sicér válasza Traxx (#40515) üzenetére


Sicér
tag

Én a Pioneer-t preferálom, nekem ennek a hangzásvilága tettszik, de kinek hogy.
Az előttem szóló kolléga rávilágított egy fontos dologra, hogy a CD lejátszó részre van e szükséged, mert ezzel sok ezer Ft-ot lehet spórolni.
A beszerelés pedig ha van egy kis műszaki érzéked, akkor nem szabad, hogy gondot okozzon.
Általában csak egy stecker van az autóban, amibe be kell csatlakoztatni a lejátszót, és bedugni a helyére.
Én ezért biztosan nem fizetnék senkinek. :)

(#40520) wwhy


wwhy
veterán

Egy kis STEAM segítségre lenne szükségem: adott egy HDD, amire új rendszert kell feltenni, és a tulaj steam-fan :) Milyen mappákat mentsek le, hogy tudja folytatni a játékait? A prog.files Steam ktár cirka 40 GB :Y Ugyanez a kérdés a broforce-al kapcsolatban.
Az OS teljesen döglött, nem tudok/nem lehet bootolni a HDD-ről, USB-n van.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#40521) Irmscher 353 válasza Sicér (#40519) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Erősen autófüggő a történet, ha teszem azt egy 2 dines, vagy Fordék agymenése esetén egyéb szabványnak nem megfelelő helyre akar az ember hifit egy din méretben beépíteni, akkor nem árt a segítség, illetve, a gyári (ha van) rádió eltávolítása macerás tud lenni. Esetenként speckó szerszám kell az eltávolításhoz.
Persze, ha csak egy műanyag blendét kell kipattintani, s egy csatlakozót bedugni akkor az valóban nem nagy kaland :)

(#40522) Sicér válasza Irmscher 353 (#40521) üzenetére


Sicér
tag

Nekem speciel egy Fiesta-m van, és a gyári "magnó" helyére építettem be egy Pioneer egységet.
Természetesen kellett vennem egy rövid átalakítót, ami az autóban lévő csatlakozóból csinált szabványosat, illetve egy középkonzol is kellett, mert dupla DIN méret volt a gyári. :)
Megoldottam, pár óra alatt végeztem vele, és nem fizettem ki majd egy lejátszó árát munkadíj gyanánt.:K

(#40523) Freiherr


Freiherr
őstag

Hi!

Lenne egy eladó Nokia 1320-am.Helyben tudtok olyan GSM boltot,ahova érdemes lenne bevinni,és nem sz@rér-h@gyér vennék be.

XXX

(#40524) szasanyi válasza Freiherr (#40523) üzenetére


szasanyi
félisten

Van egyáltalán olyan?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#40525) Sirandrish válasza Freiherr (#40523) üzenetére


Sirandrish
legenda

Add el kézhez inkább.
A GSM boltok max féláron veszik be..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40526) szasanyi válasza Sirandrish (#40525) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem túlzásba estél! :DDD

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#40527) Sirandrish válasza szasanyi (#40526) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy érted?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40528) szasanyi válasza Sirandrish (#40527) üzenetére


szasanyi
félisten

Úgy, hogy aprópénzért veszik be mert jó áron kell adnia, hogy el is vigyék amin még keresni is akar (lehetőleg minél többet ). Tehát ha nem új, garis és független a készülék valszeg félárat sem ad. :N
De olyan is előfordul a készülék típustól függően, hogy egyáltalán nem veszi át esetleg beszámítja (jóval) drágább készülékbe. Én ezt tapasztaltam, azért mondom. Kuruzslók azok, sokszor mutyisgaris háttérrel amik alig-, vagy nem is olcsóbbak mint a hivatalos beszerzésű termékek.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#40529) Sirandrish válasza szasanyi (#40528) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaa..hát azért írtam hogy max. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40530) Baxter


Baxter
csendes tag

Eladó kombinált kondigép ajánlatokat privátba :)

[ Szerkesztve ]

Ha veszem a fáradtságot hogy PÜ-t irok, elvárom hogy minimum válaszoljál rá! Üdv: Baxter

(#40531) perge666


perge666
veterán

PS3-ra nincs valakinek eladó GTA5 bolti árnál olcsóbban??

(#40532) RAVEN59


RAVEN59
tag

Sziasztok OCZ Vertex 4 128gb érdekel valakit?

(#40533) INMOTEP válasza perge666 (#40531) üzenetére


INMOTEP
őstag

Van egy nekem ,még nem döntöttem el mi legyen a sorsa .Mi lenne a bolti árnál olcsóbb ár ? :) Irj privátot és ott megbeszéljük

[ Szerkesztve ]

(#40534) wwhy válasza RAVEN59 (#40532) üzenetére


wwhy
veterán

Mipénz?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#40535) perge666 válasza INMOTEP (#40533) üzenetére


perge666
veterán

Ment a pü.

(#40536) greenface


greenface
aktív tag

sziasztok,
egy Samsung Galaxy Ace (GT-S5830) -on kellene szoftvert frissíteni.
Kéne vki, aki Nyíregyen megcsinálja. (nem ingyen természetesen).

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#40537) ficere


ficere
aktív tag

Eladó fehér iphone 4 t-mobilos.35k

Machete nem ír sms-t

(#40538) S.Feri


S.Feri
őstag

Eladó dolgok:

Iphone 5 64gb - beszámolok LUMIA 930(független v. telenoros készüléket)
- független
- minden papírja, doboza, lomja
- + 2 tokot tudok hozzá adni
- + egy képernyővédő fólia
- normál állapot

105.000Ft

IBM Thinkpad X301
- SU9400
- 1440x900
- 4Gb ram
- 120Gb HDD v 250GB SSD (mPCIe)
- Webcam
- DVD Ram
- szokásos portok
- szép állapot

45.000Ft v 60.000Ft

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#40539) Traxx válasza Irmscher 353 (#40518) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm a tippeket neked és Sicérnek is :R Rákérdeztem a delikvensnél, nem lenne létfontosságú a CD, ő is árérzékeny júzer :) Egy 1,6-os 2004-es Octaviába menne a fejegység.

Igazából (bárt lehet ez már utópia és ebben az árkategóriában elérhetetlen) olyan lenne a legjobb, ami BT-t is tud.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#40540) RAVEN59


RAVEN59
tag

Eladó Sappire 7870 doboza van gar nincs,de kiválló,30k az alja.

(#40541) perge666


perge666
veterán

(#40542) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Apple Iphone 5S 64 GB Gold gyári független készülék makulátlan állapotban ,0 perctől fóliás elől hátul minden tartozékával eladó .+ egy új bőrtok ajándék Ár: 153.000 Ft

(#40543) diablo1984


diablo1984
veterán

Vegyetek SonyEricsson telefont:
Sonyericsson Xperia X8, vodás - 9000Ft

eladó érintőplexi hibás Samsung Galaxy Tab 3 tablet - 12000Ft

(#40544) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Keresek flexATX tápegységet, csillagászok kíméljenek.

[iTX-or-GtfO!]

(#40545) RAVEN59


RAVEN59
tag

Sziasztok,van valakinek eladó venti szabályzója ami 3,5"helyre berakható és több ventit lehet vele szabályozni?

[ Szerkesztve ]

(#40546) anonymus89


anonymus89
addikt

Valakinek van 2,5" hdd adaptere, hogy le tudjam menteni az adatokat róla? (csak egy 20GB-osról lenne szó)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#40547) betyarr


betyarr
veterán

valakinek nincs véletlenül egy eredeti marioja wii-re?vevő lennék rá.nyilván korrekt áron.

[ Szerkesztve ]

(#40548) Sirandrish válasza betyarr (#40547) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mario galaxy?
Arra készülj hogy ritka madár errefelé, és általában 5K alatt lehetetlen megvenni.
Ha sikerülne akkor gratulálok :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40549) betyarr válasza Sirandrish (#40548) üzenetére


betyarr
veterán

én a super mario bros.-ra gondoltam.mert az is van wii-re,ugye :F valahogy nincs affinitásom most egy softmodhoz...és ha ezt megtudnám szerezni,akkor egy jódarabig el lennének a kölkök vele.

[ Szerkesztve ]

(#40550) Sirandrish válasza betyarr (#40549) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az se gyakoribb...viszont talán egy picit olcsóbb..de nem sokkal. :B
Mennyit szeretnél szánni rá?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.