Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) tomcs


tomcs
őstag

jajj de pofas kis nyelvesz forum...

es arrol mia velemeny ha az ember nekikezd spontan nyelvujitani pl porszivonzi helyett porszivni stb

mondjuk ezeket a ''hivatalosnak'' latszo izeket is szoktam hasznalni bar ez inkabb a beszedemre jellemzo (''gyere, eszkozoljunk egy cigit'', ''tanar ur mi az a zh-nak latszo targy?'')

ja+ ekezetek.. ha olvasok pl 1 nyomtatott szoveget akkor eszre sem veszem hogy vannak-e benne ekezetek vagy nem, annyira hozzaszoktam mar az ekezetmentes dolgokhoz, viszont ha epp nem ''lazazok'' akkor probalok pontosan irni es legtobbszor csak par betu felcserelodik stb meg ilyen eluteseket sikerul eszkozolnom na+ ha sotetben irok akkor viszonylag sokat :]
viszont piszkosul tud idegesiteni mas szovegeben valami komolyabb hiba (komojabb, eggy stb)

szal ez hogy nem hasznalok se nagybetuket se ekezeteket forumhozzaszolasban (volt magyar billzetem egy ideig, azon se birtam megszokni) ez kit mennyire zavar?

ps. bolic nem azert ir ugy ahogy mert hulye hanem azert mert hallasserult bar el kell ismerni vannak nala mas gondok is :]]]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.