Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#16701) adr0001 válasza CJ4567 (#16693) üzenetére


adr0001
tag

3060Ti a kártya. Valòjában nem ment el 85 fokig. Viszont a reflex csúcsra járatò hatása mellett csakis a beállított maximum hô elérésekor vett volna vissza. Amire nem került sor mert amúgy 70-72 fokon tetôzött, és most kikapcsolt reflex-szel 50 közepe környékén van, pont amit hiányoltam.

"If you think [***]* was a Grade A asshole liar, wait 'til you get gaslit by a mainframe"

(#16702) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Enemies techdemot néztétek már?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#16703) - = Zk = - válasza rup1u5 (#16702) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, mi a lényege egész pontosan?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16704) snake1977 válasza rup1u5 (#16702) üzenetére


snake1977
őstag

3060Ti-vel 1440p natívan diavetítés volt :D
Egyébként meg nagyon oda tették, első blikkre azt hittem hogy a nő valódi.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#16705) Vigneau válasza ScomComputer (#10776) üzenetére


Vigneau
félisten

Igazi játékosoknak? Csak BF után el ne kezdjétek kihúzgálni egyesével őket... ;]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16706) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

A napokban terveznék vásárolni egy 3060ti vagy 3070 kártyát (12400 i5höz). Van valami iratlan szabály vagy figyelmeztetés amit egy hozzá nem értő esetleg figyelembe tud venni vásárlásnál? (ajánlott, nem ajánlott típusok, hűtés, stb) :R
Sajnos a büdzsébe leginkább használtan fog beleférni, bár elég nagy a szórás.

(#16707) adr0001 válasza AndrewTdi (#16706) üzenetére


adr0001
tag

[Ezt] érdemes átnézni ha 3060Ti. Minden másra az MSI Afterbuner lesz segítség.
220W környékén 10%-on belülre lehet hozni egy stock 3070-hez képest, ehhez érdemes viszonyítani az árát.

"If you think [***]* was a Grade A asshole liar, wait 'til you get gaslit by a mainframe"

(#16708) adr0001 válasza rup1u5 (#16702) üzenetére


adr0001
tag

Igen korrekt, thx.
Ha már realtime, a 4/8/16/64 Kbyte-os művektől eltekintve a PCs demoscene termése manapság javarészt irreleváns a laikus szemnek, mert hát pont az ilyenekre akarnak hasonlítani, csak a Crysis óta ritkán sikerül a dolog.

Évente párszor azért beesik valami komolyabb alkotás, de ilyen csak nagyon ritkán.
RTX off, itt 50+ kamerával készült 3D motion capture adathalmazra vannak ráengedve különböző shaderek.

"If you think [***]* was a Grade A asshole liar, wait 'til you get gaslit by a mainframe"

(#16709) Milka 78 válasza AndrewTdi (#16706) üzenetére


Milka 78
nagyúr

3070 tanácsok
Ha használt akkor kérj lehetőség szerint superposition vagy bármilyen olyan tesztetet ahol legalább 10 percig megy folyamatosan a kártya.
Ezen teszt alatt kéne egy max gpu hőfok, egy max gpu hot spot hőfok és egy hűtő fordulat szám gpu-z vel.
A hotspot 75-85 fok környékén jó. Ha 100 fok környékén megy akkor újra kell padozni amivel ugrik a gari, mert sérül a csavarmatrica.
A gpu ha 80 fok fölött van akkor sanszosan pasztázni kell és szintén gari off.
Ezen hőfokok főként akkor rosszak a 100%-on teker mindeközben a hűtés.
2 ventis 3070 hangosabb és melegebb, nehezebben viseli a nyarakat ezért inkább nézz 3 ventiset.
Hozzáteszem egy 2 ventissel is el lehet lenni, nekem pl Palit rtx3070 Jetstream-em van és elvagyok, tudja a 3070ti szintet.
Az Asus Dual vehető a 2 ventisek között úgy mint a Jetsream a Zotac hangos a Ventus meg gyengus.
Ellenben 2 ventis karit akkor vennék ha nagyon jó áron adják.
3 ventisekkel Strix, TUF, FTW3, XC3, GAMING X TRIO a jobbak.
Gigát ne, mert reped a pcb a saját súlyuk alatt.
Végszóként úgy is alul kell majd feszelned a kártyát, mind ezt csináljuk és a padozás egy idő után elkerülhetetlen. Több tucat kari van csak ott a fórumon amik nem láttak bányát, alig múltak egy évesek, alig van bennük üzemidő és még is padozni/pasztázni kellett, mert a gyártók rossz minőségű anyagokkal dolgoztak.

(#16710) rup1u5 válasza adr0001 (#16708) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ez rendesen kiakasztotta a GPU-t! :) Nem követem már a demoscene-t. Régen rá voltam kattanva, különösen az Amigás időkben. PC-n ez volt az egyik kedvencem. Amigán meg természetesen a State of the art. :D

#16703- = Zk = -
Unity egy game engine, mint pl az UE5. Ez annak a techdemoja.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#16711) Viktor77 válasza Milka 78 (#16709) üzenetére


Viktor77
titán

A Suprim X lemaradt. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16712) AndrewTdi válasza Milka 78 (#16709) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Köszönöm!
3060ti-re ugyanezek igazak?

(#16713) - = Zk = - válasza rup1u5 (#16710) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaértem, köszönöm :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16714) Joachim21 válasza Milka 78 (#16709) üzenetére


Joachim21
senior tag

Elfelejtetted a röntgen felvételeket bekéretni vele, anélkül hogy mondja meg hogy a BGA tokozás sértetlen-e? ;]
Gigabyte is csak akkor reped, ha nincs kitámasztva. Ha pedig nincs kitámasztva, akkor a többi is reped.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#16715) snake1977 válasza Joachim21 (#16714) üzenetére


snake1977
őstag

Minden kártyát érdemes kitámasztani? Nekem most egy 2 ventis gainward ghost 3060ti van, elég könnyű kártya.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#16716) Joachim21 válasza snake1977 (#16715) üzenetére


Joachim21
senior tag

Ártani nem árt semminek sem a plus merevség, de 2,5 slotnál vagy felette én már biztos kitámasztanám.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#16717) Grave_444 válasza snake1977 (#16715) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem feltétlen, inkább a 3 ventilátoros hosszabb kártyákat ajánlott.
Ott azért nem ritka, ami kétszer olyan nehéz, mint a tied.
250mm és 1kg alatt nem lesz baja.

[ Szerkesztve ]

(#16718) Milka 78 válasza Viktor77 (#16711) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:K

(#16719) Milka 78 válasza Joachim21 (#16714) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jó ha tudja mi a szitu. Én pl tudok ilyen tesztekkel szolgálni, már ha árulnám a kártyám. Ezen felül jó tisztába lenni a padozással és annak következményeivel ja és ugye avval a +15-20 ropi kiadásával. :)
A Giga azért reped (már ha nincs kitámasztva), mert meg van gyengítve a pcb a pcie csatinál, más gyártókkal ellentétben, de van erről pár cikk a neten/yt-n.

(#16720) kispal87


kispal87
aktív tag

Sziasztok!

Régi "motorosoktól" kérdezném, hogy esetleg van olyan márka/típus amely kerülendő?

(#16721) snake1977


snake1977
őstag

Joachim21, Grave_444 Köszönöm!
Ez a Ghost súlyra az amazon 920gr-ot ír de szerintem az a csomagolással együtt annyi, 247mm hosszú, talán itt már nem árt a kitámasztás?

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#16722) Grave_444 válasza snake1977 (#16721) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Megnéztem, az alapján írtam, hogy nem kell.

(#16723) Gerdor


Gerdor
csendes tag

Sziasztok!
Melyik lenne a jobb választás hasonló árban vannak:
Asus Dual rtx 3060Ti OC vagy Asus Tuf 3060 2v 12G?

(#16724) Grave_444 válasza Gerdor (#16723) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Előbbi erősebb, de biztosan hangosabb lesz és csak 8GB.
Utóbbi egy elég jó hűtéssel rendelkező halk, hűvös darab (ha nincs beszáradva a paszta, thermal pad), viszont gyengébb, de 12GB.
25% feletti különbség is simán lehet köztük erőben (amíg elég a 8GB VRAM, biztosan).

Monitor felbontás, képfrissítés, processzor milyen? Mire használnád?

(#16725) Gerdor válasza Grave_444 (#16724) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Uhd a monitor, 4k nem szükséges. Játék és videóvágás. I7 10700K

(#16726) Grave_444 válasza Gerdor (#16725) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Sokkal előbbre nem lettünk. Milyen képfrissítés, milyen játék, mit használt a vágó program... Mennyi a keret.

Minden esetre a kérdésre a válasz részemről a 3060, de gari stb sem tisztázott.
Amúgy valószínűleg egyik sem éri meg már manapság, a másik oldalon is szét kéne nézni.

(#16727) snake1977 válasza Grave_444 (#16722) üzenetére


snake1977
őstag

Bocs félre értettem, köszönöm. :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#16728) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!
Sikerült szert tennem egy TUF 3070re.
Socket 1700 bol milyen configot lenne érdemes alá tenni ami nem.tulzas, de kihajtja oc nelkul adott esetben jatek kozben?? Lap(mAtx)+ proci+ ram vásárlás előtt állok, ddr5ben gondolkodnék. Kb max 200K lenne rá a keret.

(#16729) ScomComputer válasza AndrewTdi (#16728) üzenetére


ScomComputer
veterán

(#16730) AndrewTdi válasza ScomComputer (#16729) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Igen igen, köszönöm. Ide már feltettem a kérdést. :R

(#16731) iamBandiii


iamBandiii
csendes újonc

személyes vélemény / tapasztalat / pletykák érdekelnének első körben, úgy jött ki a lépés, hogy váltok laptopról asztali pc-re, ami egy 3070 alatt futna így első körben.

(Az egész gép új, garanciális alkatrészekből lenne összerakva, viszont GPU-nál kivételt tennék és egy új 3060 helyett egy használt 3070-nel szemezek)

Igen ám, de itt jön a kérdés, hogy (használt) 3070 alatt ki melyik gyártót ajánlaná?
Tényleg akkora különbség lenne egy Manli és egy MSI / EVGA vagy bármelyik "nagyobb" gyártó között?
A "középosztály" lehet itt is az arany középút (pl. egy ZOTAC)?

A keret ~140k lenne rá, bár ahogy néztem, ebbe azért beleférnek a használt 3070-ek

Köszönöm! :R

(#16732) rasotamas válasza iamBandiii (#16731) üzenetére


rasotamas
veterán

Amivel számolj, hogy sajnos már jóval a garanciaidő letelte előtt kiszárad a paszta és át kell pasztázni, rosszabb esetben pad-eket is cserélni.
Emiatt:
- Ha garist találsz ami érintetlen, jó esély van rá hogy száraz a paszta
- Ha garist találsz amit érintetlennek mondanak, de át lett pasztázva, azon a megbontást lehet a szerviz egy garanciáztatás során észreveszi és elutasítja a garanciát
- Ha gari nélkülit találsz az bármi lehet. Kis híján 3 éves is ami bányászott 2 évet. Mondjuk a 3070Ti épp csak 2 éve jelent meg és mivel LHR-esként debütált nem volt olyan népszerű a bányászok közt.

A legjobban talán egy olyannal jársz, aminek megvan ugyan a vásárlást igazoló számla, ami legjobb ha a bányászláz vége utáni vásárlásra utal (2023 késő tavasztól), de mondjuk őszintén elmondja az eladó, hogy bizony újrapasztázta.

Én eladtam a Manli 3070Ti-omat (2023 áprilisban vásároltam magam boltban) beszáradt pasztával érintetlenül, a srác maga átpasztázta, gari bukó (bár van egy másik Manli kártyám amiről át lehetne tenni a csavarmatricát) majd egy hónap múlva visszavásároltam jóval olcsóbban.
Egyébként ez egy nagyon jó kártya, 3080 hűtéssel.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#16733) Találtgyerek válasza iamBandiii (#16731) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szia!
Használt vásárlásnál leginkább az állapot, garancia és a tesztelés a legfőbb szempont jelenleg.
Arany középút egyébként az Asus TUF lett. Olcsóbbak közé tartozik, jó a hűtése és egész minőségi darab.

06-3o/9759I39

(#16734) iamBandiii válasza rasotamas (#16732) üzenetére


iamBandiii
csendes újonc

#16732 rasotamas

Hú hát nem lettem most nyugodtabb őszinte leszek, főleg, hogy nem is annyira értek a gépekhez, maximum hobbi szinten követem a dolgokat... :(( Akkor ide is kell egyfajta bizalom, sőt... :)

#16733 Találtgyerek

Köszönöm neked is, a legnagyobb probléma, hogy tesztelésnél egy "hülyegyereket" egy hozzáértő úgy és ott ver át ahol akar... talán egy 500/1000+ véleményes hardveraprós eladó már jó előszűrés lehet, de ezt leszámítva akkor ez neccesebb mint gondoltam... :W

(#16735) Grave_444 válasza iamBandiii (#16734) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért találni bőven kártyákat ennyiért. Kérdés hoszzútávon mennyire lesz elég a 8GB.
[link] [link] [link]
A legjobb, ha kérsz előre egy terhelt GPU-Z képet és beküldöd ide, aztán segítünk.
Abból szinte minden kiderül és nem ér meglepetés.

(#16736) Találtgyerek válasza iamBandiii (#16734) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nincs az ismerőseid között olyan, aki jobban ért hozzá?
Először nézd meg s vásárló eladásait és értékeléseit, ha innen az apróról vásárolsz! A kártya lehetőleg legyen garanciás és ne céges vásárlás legyen. A vásárláskor kérj tesztet, amit azzal kezdjetek, hogy az MSI Afteburnerben minden tegyen vissza gyári beállításra. Utána legalább egy Superposition 4K teszt fusson 10 percen át. Közben hallgasd, hogy amint terheket kap a kártya, mennyire cicereg! A ventilátorok elindulásánál van kerregő, zörgő hangja. Figyelni kell, hogy mennyire hangos terhelés alatt.
A teszt teljes ideje alatt fusson a HWinfo. A végén ellenőrizni kell a hőmérsékletek és a maximális ventilátor fordulatszámot. 80 fok környéki GPU hőmérséklet és magas HoTpost, magas fordulatszám mellett nem jó.
Amennyiben minden rendben a teszt alatt, akkor a kártyát vegyétek ki és nézd át fizikálisan!
Ventilátorok állapota, kártya állapota és a ha a gyártó használ garancia matricát, akkor ellenőrizd annak meglétét és sértetlenségét! Számlát, garancialevelet ellenőrizd! Kártya S/N száma és a papíron levő egyezzen.
Elnézést, ha lett bent helyesírási hiba! Telefonról írtam és néha öntudatra ébred. :DDD

06-3o/9759I39

(#16737) rasotamas válasza Grave_444 (#16735) üzenetére


rasotamas
veterán

Ezekhez képest én 100-ért vásároltam vissza a Manli 3070Ti-t.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#16738) Grave_444 válasza rasotamas (#16737) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Tök mindegy, mert piros oldalon ajánlott kártyát venni, konkrétan 4070 alatt egyik 8GB-os kártya sem jó vétel.
Manli kártyát nem vennék, kifizetem inkább a felárat egy normális hűtésre. :N

(#16739) TechN7ne válasza iamBandiii (#16731) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Bányászat után én nem kockáztatnék ,elég bizonytalan az egész apró.
Gyűjtöges egy picit és vegyél egy új 6750xt-t ,így valóban garis lesz az összes alkatrészed.

Először probáld ki ,majd lesz 14 napod ,hogy eldöntsd kell e ,mielőtt beírod ,hogy nem akarsz Radeon kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#16740) biker


biker
nagyúr

bánya ide vagy oda...
az rx470-em utólag derült ki, bányából jött, mert hekkelt bios volt rajta, visszavittem, adott másikat jó biossal a srác. ment egy évet, mire mikor felment megint az árfolyam, eladtam, semmi baja

a 3070ti (evga ftw3 ultra oc minden all in) kártya bányász áron volt hirdetve, bányából is jött, nem is tagadta a srác, dobozában, zacskójában, portalanul, hibátlanul. megvettem

ha optikailag dzsunka szar, akkor nem kell megvenni.
azt kel megnézni, nincsenek e nyákon repedésnyomok a pci csati mellett, javítás nyomok, stb
Mert még mindig kisebb eséllyel törik egy bányában a pci slot ahol állítva vannak, mint egy gamer pécében ami mellett rage-quitel 1-2x a gamerpistike asztalra baccva és ugrik az egész gép a levegőbe. :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16741) TechN7ne válasza biker (#16740) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Anyagi helyzettől is függ ,én jelenleg nem engedhetem meg ,hogy 100k+ összegekkel kockáztassak ,lehet megy 1/2 hétig aztán tehetném a vitrinbe.
E helyett a rá szánt 100K+-t inkább egy új ,bolti kártyára költöm.

De ha tehetném ,én is vennék bányász kártyát ,csak ha esetleg rossz hogyan szabaduljak meg tőle?
Verjek át vlki mást én is az aprón?
- Én nem az vagyok. :N

Am számít a kártya hűtési hatékonysága és a felszereltsége ,nyilván egy 2 ventis 200+w fogyasztó kártya alkatrészei már nem annyira stabilak mint új korában ,ha mindenképp bányász kártyát vesz az ember fontos odafigyelni a minőségre (fontosabb mint egy bolti kártyánál).

(#16742) rasotamas válasza Grave_444 (#16738) üzenetére


rasotamas
veterán

8GB para ide vagy oda, 100ért azért nagyon megérte.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#16743) - = Zk = - válasza rasotamas (#16742) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megérte, mi?! visszavásárolni azt amit 150k -ért eladtál és visszavásároltad 100k-ért garis ügy miatt?... pláne, hogy belemókolt és ugye ugrott a garid, a csavarmatrica maitt...
nem buzulok, csak ugye itt olvasható a fórumban, 07.28. #16685
de javíts ki ha tévedek....

én a Gw Phantomot vettem, 130ért, garival... vásárláskor derült ki, hogy bányászott... szal.... felvettem már kapcsolatot profibbakkal, X összeg és újra padoztatom....

8Gb...
én a 2080Ti kártyát cseréltem a 3070Ti-re... egyelőre, amikkel játszom, nem feküdt el a kevesebb ram miatt...
Bf2042, PoE stb....
inkább a 9900K ami cserélendő erősen

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16744) rasotamas válasza - = Zk = - (#16743) üzenetére


rasotamas
veterán

Már ne is haragudj, ő ajánlott vételárat mikor tőlem megvette, és ő ajánlott eladási árat mikor visszavásároltam.
Az, hogy a garit elb*szta sajnálatos, én biztos elküldtem volna egy profinak aki megoldja láthatatlanul.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#16745) TechN7ne válasza rasotamas (#16744) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

megoldja láthatatlanul
Nyilván ez csalás és bármelyik gyártó rögtön kiszúrja.
Egy sima thermal pad/paszta cseréhez meg nem kell nagy mutatvány ,matricát is simán le lehet szedni egyben okosan + lehet kapni olyan papír/matricát is amit méretre körbevágsz.

Az ilyennel nem a gyártót ,max. egy új vevőt lehet átverni.
Biztosan vannak ilyenek az aprón ,sajnos.

(#16746) Dr. Romano válasza - = Zk = - (#16743) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát nem tudom jó csere volt e a 2080ti helyett a 3070ti.

Tempóban kb ugyanaz a kettő nem?
3070TI van nekem is, de volt már pár játék ahol sikeresen elfogyasztottam a vramot (Dying Light 2, RE Village, Chernobylite....)
Oké annyi hogy ezeknél minden esetben RT bekapcs után fogyott el; a raytracing igazi vram zaba.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16747) - = Zk = - válasza Dr. Romano (#16746) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eddig lekopogom , megérte.... ezeket a gémeket nem is néztem még, bevallom neked....
a RT elég rizikós.... nincs fix, lutri ahogy nézem.... egyedül a Cherno van meg, lehet ránézek...
meg ugye nekem 9900K van a gépben.... tippre mondanám, hagy a 7700K-ád a 3070Ti ben pár százalékot, de ezt az eszesebbek jobban tudják nálam :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16748) Dr. Romano válasza - = Zk = - (#16747) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen a procc nem mai, de nekem még elég és inkább (60fps) vsync fogja a tempót :D

A vram fogyás tipikus tünete hogy a játék megy 60 fps-el, majd egy idő után elkezd esni a tempó (miközben a GPU és CPU terhelés csökken) végül 5-10 fps körül stabilizálódik és nem áll vissza csak egy reload után.

Más játékokban (pl. Forspoken) meg azt olvastam hogy a tempó megmarad, csak a nagy felbontású textúrákat nem tölti be egyes elemekre.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16749) Dr. Romano válasza - = Zk = - (#16747) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Persze lehet nem ez a természetes viselkedési forma fogyó vram esetén. Mert most jutott eszembe hogy olvastam anno a Dying Light és RE esetében volt valami memory leak probléma. Ha tele lett a vram akkor masszivan leesett az fps, ezek szerint ez bug és nem feature.
Szal az a normális ilyenkor ha a tempó marad és csak a textúrákat nem tölti be?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16750) - = Zk = - válasza Dr. Romano (#16749) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szerintem igen.... normális, a jelenlegi konfigoddal nézve...
plusz ugye pont az a két gém, ami.... kétes működést produkált sok helyen.. 2080Ti+9900K-val is okozott olyanokat, csak lestem... a 3070Ti-vel sem különb a helyzet...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.