Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) tbw


tbw
aktív tag

Igen az Asus kártya az 3 slotos, ergo sokkal vastagabb rajta a hűtőborda.
Nem tudom a Gigabyte miért spórolta le róla a hűtőbordát.
Meg a design ventillátor a középső, amiből kimartak, az sem segít ezen.
Továbbá az egész design, hogy nem hátul fújja ki a meleget hanem a ventiken az sem szerencsés. Mind1 eddig 75-77 fok fölé nem ment, nem tudom mi lesz nyáron.

TBW

(#2152) fisi válasza tbw (#2151) üzenetére


fisi
senior tag

Na az Msi a híres mittomen milyen hutesevel is ugyanennyi úgyhogy nem olyan rossz a Gigabyte sem...
Nyáron meg menj kirándulni stb nem kell a szobában ülni. Én csak télen meg ősszel játszom meg tavasszal. Nyáron megyek motorozni 😊

[ Szerkesztve ]

(#2153) tbw válasza fisi (#2152) üzenetére


tbw
aktív tag

Ja, csak most nincs motorom.

TBW

(#2154) koti199204 válasza jilian (#2149) üzenetére


koti199204
tag

Még van 2 hét hogy lejárjon a 1 hónap gariztatás... :K Nekem mind1 "mit csinálnak vele" csak ne legyen az a porszívó hangja a ventinek és maradjon azért 80° alatt full szellős házban. :U

[ Szerkesztve ]

(#2155) jilian válasza koti199204 (#2154) üzenetére


jilian
addikt

Mi történik ha lejár az 1 hónap?
Kaptál valami csere kártyát helyette?
Hová kellett vinni /küldeni?

(#2156) Tengri válasza koti199204 (#2154) üzenetére


Tengri
senior tag

Csak tartsa is be a bolt/eladó. Nekem November 19-e óta van gariztatva a karim...és még nem jött meg a jóváírás amit a gyártó a kereskedésnek már átküldött. Mindig van valami technikai ok ami miatt csúszik az átutalás. Sőt most már úgy nézz ki, hogy részletekben fogom megkapni az árát...az első összeg a kártya vételárának 1/6-a volt. De legalább azt már tegnap megkaptam.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2157) koti199204 válasza jilian (#2155) üzenetére


koti199204
tag

Hát azt mondták a boltba hogy egy hónap mire döntés születik. Én vittem be személyesen ahol vettem. Nem adtak csere kártyát én vettem magamnak egy Gtx 1060-at....
A bolt tovább kuldte a nagykernek és a nagyker elvileg a gyártóval rendezi a dolgot.

(#2158) koti199204 válasza Tengri (#2156) üzenetére


koti199204
tag

Szia! Szabad megkérdezni hol vetted a kártyát mert ez abszurd amit írtál hogy november óta lóg az ügy a levegőbe. Én a helyedbe biztos nem hagytam volna hogy eddig húzódjon. A fogyasztó védelemnél nem erdeklodtel hogy van-e rá valami elő írás a gariztatas idő tartalmáról ?
A masik meg részletekbe fizetik ki ilyet én még nem hallotam.. NE hagyd magad! :)

(#2159) Tengri válasza koti199204 (#2158) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Így kezdődött November 15-én:
"Kérem jutassa el a kártyát a címünkre, bevizsgáljuk ès amennyiben valóban szüksèges, tovàbbítjuk azt a Zotac felè garanciàlis javítás cèljából."
19-én bevittem.
December 12-én kaptam először újból választ (addig sem írásban sem telefonon nem reagáltak):
"Tegnapra ígértek választ nekünk is, de egyenlőre még nem sikerült megérkeznie. Folyamatosan érdeklődöm.
Amint érdemben tudok újat mondani, azonnal jelentkezem.
Elnézését kérem előre is!"
Majd az Ünnepekre hivatkozva először Január 2-án válaszoltak:
Elnézést hogy nem kerestem eddig, végre valahára igen kaptunk választ.
A kártya vételára kerül jóváírásra.
Mi is jóvàírjuk vagy esetleg vàlaszt egy értékben/tudásban hasonló kártyát?
Ezek közül bármelyiket választhatja, mindegyik típus elérhető szinte azonnal.

90YV0DP0-M0NM00
90YV0DJ2-M0NM00
90YV0DP2-M0NM00
90YV0DJ0-M0NM00
90YV0DP1-M0NM00
90YV0CL4-M0NM00

90YV0DH1-M0NM00
90YV0DH2-M0NM00
90YV0DH0-M0NM00"
(Itt csendben jegyzem meg hogy a felkínált kártyák minimum 60 ezer Forinttal olcsóbbak voltak)
Megegyeztünk hogy a jóváírást kérném. Erre kaptam írásban még 2-án:
"Eddig mindig a visszajelzést követően maximum 5-7 munkanap alatt megérkezett a jóváírás, így igen van rá esély hogy ezt a jövő héten tudjuk rendezni."
Január 18-ig minden szinten csend (telefonon folyamatosan kinyomnak).
Majd kaptam ezt a választ szombaton (Január 18):
"Elnèzést hogy csak most vàlaszolok.
Hètfőn vàrható az utalás. Aznap meg is fog érkezni a bankszámlára az összeg. "
De nem jött semmi. Én kértem hogy az átutalásról visszaigazolást küldjenek de semmi.
Majd a héten ismét felvették a telefont és 30-án ezt a levelet kaptam:
"Technikai okok miatt csak holnapi értéknapra tudtuk a megbízást megadni."
31-én bementem a bankba és vittem a tranzakcióról szóló visszaigazolást és érdeklődtem, hogy miért nem jött meg a pénz. A bankba azt mondták, hogy hívjam fel a céget mert ha tényleg történt volna utalás akkor reggel 8-kor már megkaptam volna. De ha aznap adják fel legkésőbb délig. Az ügyintéző szerint törölték a megbízást.
Azonnal felhívtam a céget és mondták, hogy sajnos aznapra sokadik voltam a tranzakcióknál és mire a megbízás sorra került volna addigra a cégnek azon a számláján már nem volt fedezet. Így gyorsan átutalja a pénzt. Szinte rögtön megkaptam az érték 1/6-át. Kérdésemre hogy miért csak annyit arra az volt a válasz, hogy a fennmaradó összeget egy másik számláról küldik. A bizonylatott arról a tranzakcióról 30 perc után küldték nagy nehezen. Elvileg hétfőn érkezik meg. Már jogtanácsossal felvettem a kapcsolatot (Ő azt javasolja, hogy próbáljam meg először békés úton kikuncsorogni a pénzt, mert ha egyből nekik megyek akkor lehet hogy hosszú huzavona után lesz belőle csak valami, és eddig is nem kis idő telt el). Viszont ha hétfőn sem lesz belőle semmi akkor az előkészített dokumentummokkal megcélzom első lépésben a fogyasztóvédelmet.
Itt a lapcsaládnál is megtalálható az említett cég. Itt meg a hivatalos oldal.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2160) jilian válasza Tengri (#2159) üzenetére


jilian
addikt

Hát ez nagyon gáz. :(((
Ilyen mocskosak legyenenk, nagyon szomorú, hogy így tudnak az emberrel b@szkolódni.

Nem tudom mennyire jó az angolod, de nem próbáltál a Zotac-nál érdeklődni?

Lehet jobban jártál volna ha sikerül velük megegyezni a 2080 super plusz a különbözet...

(#2161) koti199204 válasza Tengri (#2159) üzenetére


koti199204
tag

Fu haver ez elég durva ahogy az előző kommentaló kolléga is írta... :( :(
Kitartást én remélem nem így fogok jàrni.
Írhatnàl majd ide a topik a ha van valami fejlemény, drukkolok ;)

(#2162) tbw válasza jilian (#2160) üzenetére


tbw
aktív tag

MIndenhol ilyen szemetek kb.
Én is visszavittem annó a 6990-et mert olyan coil whine volt hogy nem bírta a fülem.
Asszondja a csávó, hogy ez mind ilyen, mondom én meg visszahoztam 3 napon belül úgyhogy cseréljék ki.
Úgy nézett rám mint a véres rongyra. És az még csak 170ezres kártya volt. Mondjuk annó az volt a legdrágább. A másik is sípolt de már nem annyira.
Most itt pedig 500 ezres kártyákról beszélünk. De sajnos úgy látom hogy a minőség azóta sem javult. Ha meg valaki nem tudja bevállalni hogy kicseréltet egy ilyen kártyát vagy visszafizeti a pénzt az eladónak ha szar, akkor ne csináljon hardver kereskedést...

TBW

(#2163) Cobrusz válasza Tengri (#2159) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Hali.
Nem olvastam végig az összes bejegyzést, leírnád a bolt nevét? :F

(#2164) DanCox977 válasza Cobrusz (#2163) üzenetére


DanCox977
csendes tag

Az ha az írását végig olvastad kiderül!

(#2165) syIex válasza DanCox977 (#2164) üzenetére


syIex
veterán

Én végig olvastam és ez nagyon gáz történet, de a bolt nevét nem látom csak a PH! linket és azt a "hivatalos oldalt". :N
Az ilyen cégektől szerintem nem érdemes ekkora értéket vásárolni..

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2166) Tengri válasza syIex (#2165) üzenetére


Tengri
senior tag

Itt a lapcsaládnál is megtalálható az említett cég. Itt meg a hivatalos oldal.
Klick az "itt"-re az előző, vagy ennél a hozzászólásnál.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2167) syIex válasza Tengri (#2166) üzenetére


syIex
veterán

Ezeket megtaláltam és erre írtam az utolsó mondatot! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2168) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Egy ilyen ismeretlen cégtől biztos nem vennék ilyen értékben kártyát :F

(#2169) Tengri válasza Cobrusz (#2168) üzenetére


Tengri
senior tag

Én nem is tőlük vettem, hanem itt az aprón. Az eladó 3 darabot árult azt hiszem és megvolt hozzá minden. Garancia jegy, számla.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2170) Tengri válasza koti199204 (#2161) üzenetére


Tengri
senior tag

Ma zárult le az ügy.
Hétfőn nem jött utalás a másik bankon keresztül sem. Elballagtam ahhoz a bankhoz és kiokosítottak a GIRO rendszerben üzleti számlák átutalási részéről. A bolt csak kedden nyitott, így 9 után kezdtem a megkeresést. Többszöri próbálkozás után a szervizes felvette és közölte, hogy az ügyemről nem tud és 12 után lesz bent az érintett. Visszahívást hiába vártam, majd 12:20-kor ismét hívtam őket, mire ismét a szervizes vette fel és közölte, hogy 14 után próbáljam meg újra hívni, mert csak rövid ideig tudott bent lenni. Közöltem vele az ügyemet főbb vonalakban, illetve azt, hogy a hatósághoz fordulok. Írtam nekik egy email-t, hogy a mai napon felveszem a kapcsolatot a Fogyasztóvédelmi hatósággal és levelezésünkkel egyetemben az összes hivatalos dokumentumot beszolgáltatom nekik.
10 percen belül megjött a pénz...
Minden jó ha a vége jó. :C
Nálam az említett bolt tiltólistás lett. Megjegyezném végezetül azt is, hogy nem lennék ennek a vállalkozásnak a helyében, mert az üres céges számlák sok jót nem ígérnek...

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2171) jilian válasza Tengri (#2170) üzenetére


jilian
addikt

Na ez tényleg jó hír akkor. :C

Mi lesz helyette?
És melyik kártya volt ez?

(#2172) Tengri válasza Tengri (#2170) üzenetére


Tengri
senior tag

Egy kis utózönge:
Írtak választ jóval az utalás után. Két részlet kíváncsivá tett:
"Ön hivatalosan semmilyen kártyát, sem egyéb terméket nem vásárolt a cégünktől, így kizárólag a számla eredeti tulajdonosának lenne jogunk jóváírást eszközölni."
Adásvételi szerződéssel való vásárlás esetén ezek a jogok a cég szerint nem ruházódnak át a kártya új tulajdonosára?
"A fogyasztó védelemhez joga van/lenne fordulni bármilyen esetben, de arra felhívom a figyelmét, hogy mivel Ön egy magánszemélytől vásárolta meg a kártyát „használtan”, így ebben a formában ezek a jogok Önt nem illetik meg."
Nem értem miért vesznének el a fogyasztóvédelmi jogok azzal, hogy a kártyát megvásároltam attól a személytől aki a cégüktől vette, és a garanciaidejéből még jócskán van hátra.
Sajnos ma már jogtanácsostól nem tudom megkérdezni, de szerintem nincs igazuk.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2173) Tengri válasza jilian (#2171) üzenetére


Tengri
senior tag

MSI-t szeretnék, valamelyik 2080 Ti-t (Duke vagy X Trio).
Ez a kártya volt.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2174) Montesantos válasza Tengri (#2172) üzenetére


Montesantos
senior tag

Ló..... nem igaz amit írnak..... gondold végig a terméken van a garancia nem a vevőn.... veszel egy 1 éves autót akkor annak is vége a garijának nevetséges

Gabi

(#2175) Strezi


Strezi
őstag

Sziasztok, ha GPU tuning ill 100% használat közben leáll a gép és vagy ujraindul BIOS has been reset üzenettel, akkor merre nézelődjek? Csak szintetikus cuccokkal (furmark) tapasztaltam eddig. Gép aláírásban...
Táp lesz kevés? Corsair SFX 600W, elvileg csak 12 Volton is tudja a 600-at. Node a BIOS reset miért van?
Afterburner OC profiler lement, de inkább lefele tuningolom, mert hangra úgy egész jó (FPS limiter) a rendszer.
Minden infóért, tapasztalatért köszönet (hosszú idő óta első saját gépem, ne üssetek) :R

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#2176) fisi válasza Tengri (#2173) üzenetére


fisi
senior tag

Enyémet elviheted ha kész lesz. Elküldtem hogy járjanak utána ennek a ventilátor pörgetés dolognak.. :DD

(#2177) syIex


syIex
veterán

Tudom eléggé elkéstem, de ennyi a hőfok a kártyán kb fél óra játék után a BFV esetén.:K
Elfelejtettem a minimum és maximumot nézni, de majd kerítek arra is időt! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2178) jilian válasza Tengri (#2172) üzenetére


jilian
addikt

Hát kíváncsi leszek a válaszára, már csak kíváncsiságból is...de szerintem ha ezzel az érvel, hogy a számla eredeti tulajától fogadják csak el a "panaszt"(garanciális ügyintézés), akkor éltek volna vele....
De ha megvan az eredeti garis, áfás számla adásvételivel szerintem esélyük sincs.

Szerintem nézzél valami használt blowert és a különbségből vizezd le.
Én is azt tettem.
2000mhz -es boost-nál 75+ fokból lesz max 60....porszívó effekt nélkül.... ;]

(#2179) fisi válasza syIex (#2177) üzenetére


fisi
senior tag

Ez is egy 2080 ti?

Minden maximumon? Sose értettem ezeket a csoda hofokokat.

(#2180) jilian válasza Strezi (#2175) üzenetére


jilian
addikt

És a hőfokok vajon hogy állnak tuning és 100% terhelés alatt?
Gondolom ha már ITX, a kuckó is elég kicsike lehet, légáram szinte nulla. :U (??)
Meg ha már tuning "lefelé" nem gondolod hogy a kraft amit kap, kevés?
Szerintem a táp is eléggé a hatásfokán járhat, ilyen cuccal...(ha nem felette) :Y

(#2181) jilian válasza fisi (#2179) üzenetére


jilian
addikt

....jó de a core clock és a venti nincs ott! ;]

Ideje lesz nekem is megvenni ezt a csoda átékot már. ;)

sylex1 :C :Y
Ezt tényleg jól kifoghattad.

[ Szerkesztve ]

(#2182) Strezi válasza jilian (#2180) üzenetére


Strezi
őstag

75 - 78 fokot láttam max. az OC scanner alatt. Levegő van neki, nem kicsi annyira a ház, és kifele fúj minden belőle, kvázi nyitott (szövet) oldalfalakkal, szóval hűvös. Bloweres graf kártya. Nem az zavar, hogy resetel, vagy leáll hanem a BIOS reset, az a gáz.
CPU-n eddig max 140W-ot láttam, graf kártya 300 alatt picivel. Elég kellene legyen a 600W táp(DC oldalon) :F
No, mindegy, hagyom inkább az Afterburnert, mert nem is igazán tudom mi mit csinál. Leginkább csak a ventillátor profilja miatt megy, hogy elhallgasson a kártya alapból.
Nvidia FPS limiterrel meg gyönyörűen megy minden 60FPS-sel, és akkor a kártya sem igen melegszik 60 fok fölé.

Milyen blokkot tettél a (volt) bloweres kártyádra?

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#2183) syIex válasza fisi (#2179) üzenetére


syIex
veterán

2080 Ti Strix OC és igen minden maxon.:K

#2181; Mondtam nektek, hogy nálam ez ennyi.... :B :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2184) fisi válasza syIex (#2183) üzenetére


fisi
senior tag

Amúgy most röhögök fekve... 🤣 🤣 🤣 🤣

Gyerekek ilyen a mesében sincs! 😊 🤣 🤣

Global Msi moderátor válasza miután közöltem vele hogy a kártya venti felpörgésre a bios frissítés sem hozott megoldást.. Mindenki kapaszkodjon meg! 🤣🤣
Szal én vagyok a béna mert semmi baja a kártyának hanem vegyek egy tartót merthogy elhajlik a kártya és - jól értem nem úgy fekszik a gpura a hűtő borda azt azért vezérli szarul a ventiket 🤣🤣
Az az1.6 kilós vastömb így hajlana? Na neee. Most már kíváncsi vagyok majd a szerviz véleményére is de ha vissza ér tuti megigerem építek alá egy várat 🤣
Közöltem emberünkkel hogy a kártya az élete nagy részét nálam vertikálisan tölti erre akkor is alá kell támasztani. Na, már oldalra is hajlik? 🤣
Kész, lőjön valaki agyon... 🤣

(#2185) jilian válasza Strezi (#2182) üzenetére


jilian
addikt

Mármint mi nyom bios resetet?
A vga? Vagy az alaplap?
Hát az se jó ha kifelé fúj minden venti, akkor hol megy be a friss levegő?
Mert a ház résein kötve hiszem, hogy annyi levegő tud befelé menni mint amennyit az "összes" ventid kifelé tol. Magyarul megreked a levegő, próbáld egy irányba vezetni, itt be - ott ki.
Lehet az alaplapod melegszik túl (x570) chipset, hőfokra nézzél rá. (Hwinfó-t töltsd le)
Azért a tápos topikba kérdezzél be, szerintem az a 600W tényleg "kevés" lehet.

Miért elég a 60 fps, ha jól tudom lg oled-ed van, 2k-n vígan megy a 120 is... ;]

G12 + X62 Kraken-t tettem a vga-ra.
Ilyen volt:

Ilyen lett:

És a ram-okon még nincs is hűtés, a héten jönnek meg rá a sünik addig simán a ház huzatja hűti, elég szépen.

(#2186) syIex válasza jilian (#2185) üzenetére


syIex
veterán

A proci hűtőt hogy kötötted rá a VGA-ra? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2187) Strezi válasza jilian (#2185) üzenetére


Strezi
őstag

Alaplapi BIOS resetelődik, ha látszólag a GPU hatására ujraindul agép. Utánaolvastam, más X570 tulajonál is előfordul ez, igazűból nem ide való.
Van levegő bőven, mert szövet a ház oldala (Evolv Shift Air). Néztem HWinfót, eléggé rendben vannak a dolgok, amíg nem kezdem tolnia FurMarkot. Játékok is mennek gond nélkül.
Még Régi az OLED-em (C6), szerintem nem tudja a 120Hz.et, de még nem is néztem :Y

Hmm, lehet hogy vizezek egyet én is, jók azok a háfokok nálad :R

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#2188) Strezi válasza syIex (#2186) üzenetére


Strezi
őstag

A G12 az adapter, megy minden Asatek kompatibilis proci hűtővel! Hogy valamit én is tudjak :))

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#2189) Találtgyerek válasza Tengri (#2173) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem a Duke jobban tetszik,de ez csak egyéni vélemény.

06-3o/9759I39

(#2190) syIex válasza Strezi (#2188) üzenetére


syIex
veterán

Ohh azt hittem, hogy az csak folyadék típus! :D Köszi! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2191) Tengri válasza jilian (#2178) üzenetére


Tengri
senior tag

Céges jogtanácsostól állásfoglalást kértem a fentebb említett kérdésekben. Eredeti számlával és garanciajeggyel, illetve adásvételi szerződéssel a kártya új tulajdonosát illet meg minden jog.
De ezt az "utózöngét" azért is csodálom, hiszen a kártya leadásakor be lett mutatva minden dokumentum, de az átvevő hölgy csak a garanciapapírt és az általuk kiadott számlát másolta le, holott mutattam az adás-vételi papírt is. Továbbá az átvételi papírra (kártyát átvették tőlem) már mindent az ÚJ TULAJDONOS adataival rögzítettek.
Más, az a tanácsot kaptam, hogy a banktól ahol a folyószámlát vezetem (illetve amire az utalást kértem) kérjek mind a januárról, mind a februárról bizonylatot mellyel bizonyítom, hogy a sok tranzakcióból melyik valósult meg, nehogy aztán visszaköveteljék az át nem utalt pénzeket. Mert az ilyenekből azt is kinézi.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2192) Strezi


Strezi
őstag

Nem igazán értem miért megy 1950Mhz-en most? Valami beragadt az Afterburner-nek?

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#2193) jilian válasza Strezi (#2192) üzenetére


jilian
addikt

Nem fut valami a háttérben? Játék? Furmark? ;]

(#2194) Strezi válasza jilian (#2193) üzenetére


Strezi
őstag

Witcher : :P De már utánanéztem, hogy pont attól Ti a Ti, hogy automatán overclockol :R
Végre sikerült ténylegesen undervoltolni is, ez már jobban néz ki:

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#2195) jilian válasza Strezi (#2194) üzenetére


jilian
addikt

Én meg ezzel az undervoltal nem vagyok tisztában.
Annyiból áll, hogy a curve-t csak simán feljebb tolom?
Mert ugye akkor ugyan arra a feszre nagyobb mhz kerül?
Vagy mit csináltál?
Egyesével a pöcköket huzogattad?

(#2196) Strezi válasza jilian (#2195) üzenetére


Strezi
őstag

Ajánlás szerint Heaven-nel a háttérben:

Megnézed mennyire boostol a procid (nekem első kép 1950MHz), ez lesz a Boost
CTRL F
Megfogod a görbe jobb szélső pontját + ALT (ez elvileg magasabban van mint a Boost)
Így az egész görbét tudod mozgatni, és lehúzod úgy hogy egybeessen a Boost-tal a legfelső pont.
Fő panelen Apply (Pipa)
Ezután jöhet a tényleges undervolt
Megnézed mennyin megy most a proci(1043mV)
Megfogod a kívánt undervolthoz tartozó pontot (980mV ajánlott)
Ezt felhúzod a Boost-ig
Fő panel Apply(pipa) -> Ez módosítja a görbét!
Ismétled, lefele lépdelve amíg crash, majd + 20 - 25mV-tal fejjebb állítod a véglegesre.

Ezután mented a profilt.

Nekem ez a videó segített, annak is a 2080ti specifikus része:
[link]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#2197) jilian válasza Strezi (#2196) üzenetére


jilian
addikt

:R
Megvan az esti program. :C

Egyébként tegnap szétkaptam a gépet (megjöttek a ram sünik) ugye újra kellett pasztátznom hát elővakartam az mx3 2019edisönt....

Láss csodát b@szki - 10 fokot jelentett :Y

Azt hittem hideg van a szobában de 22,5 fokot mutatott az óra, gondoltam a ventik pörögnek max-on hát az is csak silenten duruzsolt a radin 600rpm - mel. (kipróbálom mjad max fordulaton ;] )
Hála a normális pasztának, akkor mi a sz@rt tehetnek rá gyárilag? :F

[ Szerkesztve ]

(#2198) tbw


tbw
aktív tag

Az Aorus BF5ben 75-78 fokon megy nekem.
Cooler Master HAF932be sajna.
Tudtam volna Asust veszek...

TBW

(#2199) fisi válasza tbw (#2198) üzenetére


fisi
senior tag

jó az a 75 78 fok nem kell félni tőle..

Gyerekek- nem röhög, mivé süllyedtem az MSI jóvoltából, de legalább van kép a gépen! :DDD
Amúgy a ventik sokkal barátibban mennek rajta nagy fordulaton mint MSI- éknél..
VG pótló VGA- RX 580 4 gb :O ;]

Ja- csak mondom játék közben ez is elmegy simán 67 fokig 1440 mediumon meg highon-meg a gyári profillal böngészés közben 50 fokig is akár, szóval erről ennyit. :)

[ Szerkesztve ]

(#2200) Devid_81 válasza jilian (#2197) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Milyen paszta volt eloszor rajta?

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.