Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) tbw


tbw
aktív tag

Azért tud ez melegedni. HAF932ben. 75 fokra felmegy az Aorus. Bár nem tudom ez a kártya elvileg a középső ventivel szívja ki a meleget.
Nem tudom miért találták ki ezt jobb volt amikor hátul nyomta ki a meleget.
Nyáron nem tudom mi lesz.

TBW

(#1852) abridabri válasza tbw (#1851) üzenetére


abridabri
veterán

Ha a HAF932 ben be van rakva az oldallapra egy 20 /23 cm venti akkor kb jegcsapoknak kellene lognia a kartyadrol :U

(#1853) syIex válasza tbw (#1851) üzenetére


syIex
veterán

Elég soknak ez. Nekem a Strix 60 fok fölé nem igazán szokott menni semmilyen terhelés alatt pedig csak 2 gyári venti van a gépben mert felulre vizhutes ment a h700i-be nálam. :U
En utána néznek azért, hogy ennyi e az átlag vele, mert lehet ott valami nem kóser.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1854) tbw válasza abridabri (#1852) üzenetére


tbw
aktív tag

Nehogy azt hidd. Nem tol az akkorát csak 500at forog.
Most beraktam alulra egy 12 centist így 75 fok. BF5 ultra

TBW

(#1855) Laraxior válasza ÁdiBá (#1847) üzenetére


Laraxior
titán

Minek? Úgyis megveszitek a 10-20%-ért is ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1856) pigatt válasza tbw (#1854) üzenetére


pigatt
őstag

A 2080Ti-ok között az Aorus Xtreme, extrém melegedős sajnos. Gondolkoztam én is rajta, mert nagyon tetszett a kártya és a korábbi szériában nagyon-nagyon jól sikerültek. De amikor megláttam azt a tesztet, hogy Fortnite alatt igaz 4k epic beállítások mellett, de 80 fok körül mozgott a kártya végig, akkor gyorsan a Strix-et rendeltem meg.
[link]

i9 / 4080 / 32"

(#1857) tbw válasza pigatt (#1856) üzenetére


tbw
aktív tag

Igen én is ezt a vidit néztem imént.
Nálam ugyanez van 75-78 fok.

TBW

(#1858) tbw


tbw
aktív tag

Úgy látszik az Aorus az ilyen lett.
Valószínűleg a középső venti miatt amiből igencsak lefaragtak.
Raktam be a házba alulra egy 120 mmes ventit, de az nem sokat segít.
75 fokon megy kb.
Nem tudom miért kellett ezt a hűtőmegoldást választani, hogy nem hátra nyomja ki a meleget, hanem vissza a házba.

TBW

(#1859) abridabri válasza tbw (#1858) üzenetére


abridabri
veterán

Az osszes gyarto ilyen megoldast hasznal,hogy a hazba nyomja a meleget . Kizarolag a founders edition /referencia ami hatul kitolja.
Egyebkent 2fokot nyersz, ha kiveszed a VGA alatti PCI takarolemezeket.

(#1860) tbw válasza abridabri (#1859) üzenetére


tbw
aktív tag

A hangkártya közvetlenül a vga mellett volt. De túl közel van az RTXhez.
Tegnap néztem a backplate úgy megmelegítette át is raktam a másik oldalra.

TBW

(#1861) tbw


tbw
aktív tag

Azért mondjuk ki, ez az Aorus hűtés nagyon fancy meg minden.
De ennyi pénzért, egy kalap ...r.

TBW

(#1862) ForRedGlory válasza tbw (#1861) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Látod-látod, mindig az első gondolat a jó. :( :DDD

(#1863) tbw válasza ForRedGlory (#1862) üzenetére


tbw
aktív tag

Nem miattam. Aki hozta az MSI helyett ezt hozta. De néztem teszteket, csak az Asus tud 70 fok alatt maradni de az is inkább perf módban. Silent módban nem, de ott biztos lényegesen halkabb.

TBW

(#1864) Hikvision


Hikvision
senior tag

Nem kell félni az MSI Ventus 2080Ti-tól, 2 hete van meg, és alapjáraton teljesen csendes, játékok alatt maximum 71 fokos kitolt TDP limittel, teljesen vállalható.

[ Szerkesztve ]

20 éve a PH-n.

(#1865) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

átnyálaztam a fórumot, nagyon nem is akarok belevauvau... csak.. "hangosan gondolkodom"
vettem az evga 2080 Black-et..(micron ramos) 1 éve, 650 font.. blekkfráLYdéjen...
gondoltam levizezem, G12+H75... előtte ACEIV, nemjött össze... melegedett, folyamat TDP limit mindenhogyan... (bár itt sok érdekesség közrejátszott)aztán nagynehezen megjelent a "gyári" AiO vize és láss csodát, nem megy erősebb terhelésen 50-55 fölé... szuper. akkor éljük a kicsikét
a gyári EVGA progira nem is térek ki.. :W lett MSI AB.. kész

eltelt 1 év, nézegetem, a vizes 2080-am "elmehetne" 750-800 között... abból már kis + zsetonnal elhozhato kegy használt (Ebay) 2080 Ti-t, blowert, mert levizezném azt is... HA lehetne kapni a gyári vizet hozzá, sehol semmi.. oké... más gyártók, nem vizesek stb...

de itt van még ez a bánat nex-gen nV kártya is.. mikor/hol/merre/mit fog tudni/mennyi az annyi/mekkora teljesítménytöbblet?! stb...
nem mondom, hogy "worlds 1st problem" a dolog, csak...elgondolkodtam, ennyi...
jelenleg, ugye OC Scannerrel belőtt magának ezt-azt és vígan elpöfögök 2010MHz-cel... gyári léggel vmi 17555 asszem?!


szal tervben van, hogy még idén cserélek, míg kis ráfordítással tudok váltani... idei kinti BF-ben csak a Ventus-ok vannak 1000 font alatt, de a használt, megbízható eladós Ebay-es jobban kecsegtet... 750-850 font..
jó, akadnak Inno kártyák, PNY, Palit... :DDD de ha lehet, EVGA vonalon megyek...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1866) Devid_81 válasza - = Zk = - (#1865) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Zotac blower 5 ev gari, matrica nincs, lehet bontani. (£889)

£800-ert csak akkor erdemes venni ebayrol ha ettol sokkal jobb es van hasznalhato garancia is, amugy inkabb locsolj ra egy picit pluszba es meg is van ujonan.
Egyebkent meg full blokkot talalsz milliot ezekre, de ha masnem meg mindig ott van az olcso Kraken G12+olcso viz megoldas es 50 fokon fogod tartani meg OC mellett is, csak ugy mint en ;)

[ Szerkesztve ]

...

(#1867) tbw válasza - = Zk = - (#1865) üzenetére


tbw
aktív tag

Szerintem lehet kapni jó áron custom waterblockot ezekhez.

TBW

(#1868) - = Zk = - válasza Devid_81 (#1866) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Zotac is bontható?! nofene, nem tudtam... :C
szerk. nabakker, pont ezt a boltot hagytam ki a BF listámból, így már persze másabb a leányzó fekvése... sőőt... főleg ha "ajánlott" a Zotac is, pláne SŐŐŐT...
am Zotacot kezeli az OC scanner?! MSI AB féle

hát, az a rálocsolandó "kicsi" nem kevés, közel 3-500 font... nameg, újonnan már szvsz nem ér ennyit a 2080Ti... elvégre 1 éves.. hiába újonnan ennyi... perpill nekem nem ér annyit, hogy.. de igen. a gari az gari.. ezt nagyon is aláírom.. főleg RTX kártyáknál
(am meg, volt G12-m... H55/H75. én voltam aki telecsipogta a 2080 topikot ezzel anno, ha emlékszel még Rám.. így nem szeretném nagyon ezt a topikot sem ha megoldható :D )

(#1867) tbw

ha más nem, akkor visszapattintom rá az Accerelo-t... az 1070-en 3 évig tekert, félgözzel se.. namajd a 2080Ti-on ki lesz használva :C
de részemről vagy AiO vagy a 3 ventis, alap megoldás... lsd Giga, Asus, MSI... nekem ilyen Aourus és feláras tsai ink nem

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1869) - = Zk = - válasza Devid_81 (#1866) üzenetére


- = Zk = -
félisten

juj, ez a Zotac nagyon tetszetős.. na vizet nem is kap, mert én mégegyszer nem veszem vissza a cuccokat, akkor ráaggatom az Accelero-t... kábelem is van már hozzá, anno nem volt ugye :W
hol van leírva, hogy bontható a kártya garivesztés nélkül?! mert láttam, matrinya nuku

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1870) Devid_81 válasza - = Zk = - (#1868) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Zotac, Giga ezeken nincs matrica, EVGA-n meg neha van, de oket hiresen nem erdekli a hutocsere addig a pillanatig amig nem okozol fizikai serulest a kartyanak.
Emlekszem rad, hogy nem voltak jok a hofokok, de magambol kiindulva a mutet sikerult a Palit kartyamon, jo a hoatadas, teljesen rendben vannak a hofokok nalam, szal nalad is jo lehetne akar :)

OC scannert szerintem lehet azon is hasznalni, nincs kulonbseg, darab-darab
Egyedul annyi, hogy a holegfuvo Zotac az 90%, hogy a sima GPU-s lesz es nem a gyari OC-s verzio.
Avagy orajelekben lehet lesz egy 50MHz elteres minuszban a gyengebb nem binned GPU miatt, de nagy atlagban 2000MHz-et minden GPU tudja, no matter what ;)

...

(#1871) TomiLi


TomiLi
addikt

Na "kész" a 2080Ti super.... Nem kell hozzá más, mint egy sima 2080Ti, két darab 2080 super, meg némi "kézügyesség"... :U.

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#1872) - = Zk = - válasza Devid_81 (#1870) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hopp, egy tizessel drágább lett.. azigen :D
nagyon fogyott anyniért, gondolték.. egye fene, keressünk... hmmm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1873) - = Zk = - válasza Devid_81 (#1866) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, beleszaladtam egy vásárlásba... :C
bidesre ki volt téve egy trusted sellertől a 3 ventis AMP Zotac... mondom ehh... 860... nekem 900at nem ér... erre elfogadta... :Y
szal kifizettem, remélem a legjobbakat... megpróbálom 750 körül elsózni a vizes Black 2080-am... hátha

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1874) Devid_81 válasza - = Zk = - (#1873) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hasznald egeszseggel! :R
Mennyi idos a kartya?Gari van ra?

...

(#1875) - = Zk = - válasza Devid_81 (#1874) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Mennyi idos a kartya?
"This is less than a year old..."

Gari van ra?
:( :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1876) Devid_81 válasza - = Zk = - (#1875) üzenetére


Devid_81
nagyúr

You are a brave man ;] :D

1 eves kartyaval valoszinuleg nem lesz problemad, tul van mar a bejaratasi idejen :)
Viszont a Zotac 5 ev garival jonne regisztracio utan.
Nalam ezek az eladok mind kiesnek amikor vasarolok, nem tudom elkepzelni, hogy szamla es gari nelkul vett barki is ilyen kartyat, ilyen arak mellett miert ne akarna a user egy kis "kapaszkodot" ha a termek besz@rik :F

[ Szerkesztve ]

...

(#1877) tbw válasza Devid_81 (#1876) üzenetére


tbw
aktív tag

Gyári garisat lehet venni külföldről is.
Ha beregeled és beszarik kicserélik.

TBW

(#1878) Devid_81 válasza tbw (#1877) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem igazan fogadja el egyik gyarto sem szamla nelkul a regisztraciot. :(
Zotac kartya meg nem jart mondjuk nalam amivel probalkoztam volna, de meglepodnek ha Oket nem erdekelne a kartya eredete. :K

...

(#1879) - = Zk = - válasza Devid_81 (#1876) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megnéztem az eladót, árul egy 6000 fontos BMW-ét, és a seller infókban volt már egy 1,5k eladott hangcucc is...2001 óta van jelen ebayen, és profilképe saját magáról egy kép... persze ha Ő az...
kiderül
mindenképp jelentkezem, hogy mi van :R

(#1878) Devid_81
true..
nekem is kőkeményen regelnem kellett a számlámat is az EVGA-nak 1 éve a 2080 miatt

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1880) Devid_81 válasza - = Zk = - (#1879) üzenetére


Devid_81
nagyúr

PayPal mogotted all 90 napig, addig tutira nem lesz baj :N

...

(#1881) tbw válasza Devid_81 (#1878) üzenetére


tbw
aktív tag

Számlát kapsz mind1 hol veszed.
Kivéve privát ebay.
De ő odaadhatja a számlát amivel vette.

TBW

(#1882) - = Zk = - válasza Devid_81 (#1880) üzenetére


- = Zk = -
félisten

90 nap alatt vígan letesztelem a kártyát... na nem FurMArk és fa.zomokkal... játékokkal.... max kap egy Valley-t amíg ventiprofilt hekkelek és mehet a gém... 3 ventis... szeretném 65-70 fokon tartani... nem túl hangosan... kiderül.. persze előtte egy OC Scanner... :K
2080 is kapott, igaz vízzel... megy is 2010MHz-cet röhögve.. temp limitet sose látott ugye... TDP limitet is kitoltam.. azzal sincs baja...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1883) Devid_81 válasza tbw (#1881) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De nincs szamlaja az eredeti tulajnak sem, pont errol beszelek.
Ez Anglia, eleg sok hasznalt lom megfordult mar kezeim alatt, igazi ritkasag amikor megkapod a szamlajat az adott cuccnak. :U

...

(#1884) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

írtam faszinak, úgyfest van papíros számla.... noh, holnap kiderül...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1885) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#1884) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"elfelejtette".. küldi utánna... mondtam az is elég, ha jól olvashatóan lefényképezi nekem...
pár óra és okosabbak leszünk :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1886) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#1885) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, van benne kraft... még 2080-ról is érezhetően van változás...
gyéri szoftvere ennek is elvérzett, igy MSI AB... OC Scanner+pici piszkálás és 2025-tel elvan, max 75 fokon...
ugyebár hangos, hiába 3 ventis... persze, hisz 70-75 között ingázik a hőmérséklete Border 3 alatt (is)... saját profillal 80-84%-on tekernek a ventik... az hangos...
de bevallom, rég volt már ilyen hagos kártyám :C

szal kiderül, fél év múlva lehet kap vizet... bár jobban örülnék, ha rámenne az EVGA féle AiO.. meg ha lehetne kapni is... nincs kedvem megint a G12+H55/75-tel szenvedni...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1887) Hikvision válasza - = Zk = - (#1886) üzenetére


Hikvision
senior tag

Jól szellőzik a házad? Nálam a 2-ventis MSI Ventus nem megy 72 fok fölé.

20 éve a PH-n.

(#1888) - = Zk = - válasza Hikvision (#1887) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem igen, bár a hátsó részen épp most nincs venti... van oldalventi, rátolja a levegőt a karira... nézek vmi 140es ventit hátra... ami volt, hazavittem októberben :W
lehet újrakéne pasztázni is, de.. annyira nem öreg kártya ez.. sztem

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1889) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

megjött garipapper.. 2019 januári vétel (scan), felregeltem zotacra... semmi nem jött, csak egy visszaigazoló mél... EVGA-nál legalább nyomonkövethető volt mi merre hogyan... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1890) RazoR válasza - = Zk = - (#1889) üzenetére


RazoR
veterán

Azért egy zotac-tól ne várj evga szintű support-ot. :N

(#1891) - = Zk = - válasza RazoR (#1890) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, nem ismerem "őket" szóval... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1892) RazoR válasza - = Zk = - (#1888) üzenetére


RazoR
veterán

Egy újrapasztázás sosem árt, nálam a 2 hónapos 2070S FTW3 is kapott TG Hydrot és nyertem 5-7 fokot. :K
Arról nem is beszélve, hogy a gyári pasztázás inkább taknyolás....

[ Szerkesztve ]

(#1893) - = Zk = - válasza RazoR (#1892) üzenetére


- = Zk = -
félisten

evga hybrid hűtésre pályázom, de ugye kifutott, mert sok volt a panasz és gariztatáés a hugylé asetek pumpák miatt... :U
monsjuk nekem volt/van a 2080-on, egy kis hekkeléssel megoldottam, hoyg nem anynira hangos és még a hűtési teljesítménye is elfogadható

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1894) tbw


tbw
aktív tag

Beregeltem én is a Gigabyte Aorus RTX 2080 Ti-t.
Írtak is hogy él a 4 év gari.
Nálam is olyan 75-77 fok között mozog.
Pedig HAF 932-be van.
Ezekből úgy látszik a Waterforce a jobb.

TBW

(#1895) - = Zk = - válasza tbw (#1894) üzenetére


- = Zk = -
félisten

HAF932 van nekem is... igaz, az AMD Dragon Edition :D
amúgy annyiban módosult a helyzet, hogy töröltem az OC SCanner általi "tuningot" és visszavettem a power limitet 115ről 100 ra és így már elvan 68 fokon, és érezhetően halkabb is a hűtés... :K
úgyhogy víz nélkül itt nem lesz OCS :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1896) tbw


tbw
aktív tag

Engen nem nagyon izgat a hőfok.
Majd kérdés nyáron mi lesz.
Itt a Gigabyte sajnos feláldozott jelentős hűtési teljesítményt a dizájn miatt.
Mert ugye az összes el van szarva, ha olyanok lennének mint a régiek hogy hátrafelé fújja ki a meleget akkor nem lenne ennyivel magasabb hőfok.
De itt kettő venti szív egy pedig visszafelé tolja a meleget bele a házba.
Kipróbáltam direktben fúvattam a nagyventivel és úgy sem ment lejjebb a hőfok szóval nem tudsz olyan légáramlást csinálni hogy ez jó legyen, mert baromi sok tranzisztor van.
Vagy megveszed az Asust amin még van fél kiló vas.
Mondjuk én MSI Duke-ot akartam de ez lett.

TBW

(#1897) Jacek


Jacek
veterán

A referencia NV cuccokra mennyi a gar? 2 év? Egy 2080Ti-ről lenne szó de gondolom ez mindegy.

(#1898) jilian


jilian
addikt

Hello,

Mennyibe van egy hűtés cseréje aio - ra?
Vagyis hybrid kéne mert már csak egy 12-es radinak lenne hely hátul...

[ Szerkesztve ]

(#1899) - = Zk = - válasza jilian (#1898) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hali, ha tudsz 2080TI FE-re AiO-t, EVGA-t, akkor egyet nekem is pls, kifizetem, + pk+kávé :R komolyan....
SEHOL nem kapni... EVGA vezeti kifele hónapok óta....
én meg ilyen G12+120as vizet nem teszek rá, a Ti-nek kicsit jobban kell a VRM hűtés... még a 2080-nál csak-csak elvoltam, de itt már nem kockáztatok...

am nekem a 2080-on volt a gyéri EVGA AiO Hybrid... baszó teljesítménye volt.. meg hangos is, de azt 2p orvosolni :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1900) Devid_81 válasza - = Zk = - (#1899) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Akkor mar erdemes elgondolkodni egy full blokkon+vmi kis epitett vizen.
Amugy a G12 annyira nem rossz, de a VGA-t be kell rakni szendvicsbe a ventik koze ahogy en is csinalom.
A 2080 Ti-nak ugye ket oldalon van VRM-je, szoval az alap G12 semmit nem er egymagaban.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.