Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Laraxior


Laraxior
titán

455EUR... :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2602) ScomComputer válasza Laraxior (#2601) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ezen nem köll csodálkozni Mate...ennyi az ára, itthon is ennyiért megy... [link] :DDD

(#2603) hackeeeee válasza ScomComputer (#2602) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tényleg tőlem fog nyugdíjba menni a sajátom. :DDD De ez azért nah..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2604) Devid_81 válasza hackeeeee (#2603) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Milyen felbontason jatszol?
Az a monitor ami neked van az FHD, ugye?

...

(#2605) hackeeeee válasza Devid_81 (#2604) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

FHD, 240Hz, igen.

Véleményem szubjektív...

(#2606) syIex válasza hackeeeee (#2605) üzenetére


syIex
veterán

Azért arra nem volt overkill? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2607) hackeeeee válasza syIex (#2606) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egy kicsit, de mivel elment a 2080S, kellett valami más, így lett. :D

Véleményem szubjektív...

(#2608) Devid_81 válasza hackeeeee (#2605) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hat ooo ize, sztem neked nem kell valtani egy ideig :DDD
Szerintem meg akik 1440p-ben toljak sem feltetlenul kell atpattanni az Ampere vagonra :N
Az tuti 2 even belul nem lesz meg mar mindenben a 100FPS+ de gyanitom meg hasznalhato marad azert next gen-ig :)

...

(#2609) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Jó lenne már tudni a kezdőárakat, mert nagyon égeti a zsebemet a pénz. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2610) syIex válasza egyedülülő (#2609) üzenetére


syIex
veterán

Alzan alapoknak szerintem jók az árak. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2611) torma1981 válasza syIex (#2610) üzenetére


torma1981
veterán

Már azok is változtak. Trio X már 314k előtte 279k volt .Persze ezek tippelt árak csak.

[ Szerkesztve ]

(#2612) egyedülülő válasza syIex (#2610) üzenetére


egyedülülő
őstag

Akkor olyan 270 körül indul a 3080, ha jól látom. Azért az több mint a 700 dodo. Inkább közelebb van a 900-hoz. Igaz engem főleg a 3070 érdekel.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2613) Laraxior válasza ScomComputer (#2602) üzenetére


Laraxior
titán

Az ilyen ajánlatok 95%-a egyelőre még átverés. :K :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2614) syIex válasza egyedülülő (#2612) üzenetére


syIex
veterán

A 700 az nettó amcsi ár, amit te látsz pedig bruttó vég összeg. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2615) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Mindekozben a liget kozben az ebay-en, aszondja az emberunk, hogy:

Asus ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti OC Edition 11GB GDDR6. Condition is For parts or not working.
Back circuit is missing

Arulja a hutot bazz £350-ert.. ;] :DDD :C

...

(#2616) hackeeeee válasza Devid_81 (#2615) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bahhh.... :Y

Véleményem szubjektív...

(#2617) Laraxior


Laraxior
titán

Félelmetes, mit nem gondolnak az emberek... :W :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2618) Találtgyerek válasza Laraxior (#2617) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nézem én is ezeket a hirdetéseket. Az a legjobb,hogy sokan ezek közül a 2070 vagy 2080-as kártyáját 3 hete még 200 000 Ft felett vesztegette. Most meg annak a harmad árán szeretne vásárolni. :F

06-3o/9759I39

(#2619) Laraxior válasza Találtgyerek (#2618) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom a továbbadás a cél. Sakálok.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2620) ForRedGlory válasza syIex (#2614) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#2617) Laraxior: Megyek, gyorsan el is adom neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2621) Találtgyerek válasza Laraxior (#2619) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Igazából ezzel nem is lenne gond. Mindenki abból él meg amiből tud.
Nézegesse az aprót és ha talál számára megfelelő áron,akkor vegye meg.
Viszont ezekkel a pofátlan szövegekkel kereső hirdetéseket feladni...
Én is eladtam még időben a 2080Ti-t. Ilyen hirdetést viszont nem lenne pofám felrakni,amikor 1 hónapja még a 3-4x-es árán adtam el a kártyámat.

06-3o/9759I39

(#2622) - = Zk = - válasza Laraxior (#2617) üzenetére


- = Zk = -
félisten

durva...
az ilyen "sakálok" miatt ink nem adom el, sőt... lehet kib@szom itt a Béke Tér közepére a Lidl-nél :Cértem én, hogy... de ez már a "gyomorforgató" kategória...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2623) GEIL válasza Laraxior (#2617) üzenetére


GEIL
addikt

:Y Így vennék én is fiamnak a gtx960 helyett valami erősebbet.

De tényleg durva az árzuhanás.........egy 300 rugós kártya jó ha elmegy majd 160 ért.

(Ingatlanok a másik vicc nálam......5 éve ismerős 5,4 -ért vett 2 szobás erkélyes panelt...3 hónapja 16,5 ért adta el :D :Y

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2624) ForRedGlory válasza - = Zk = - (#2622) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért legalább nekem szólj, hogy melyik nap és melyik órában/percben dobod ki. ;]

(#2625) jilian válasza Laraxior (#2617) üzenetére


jilian
addikt

Annyira jó lenne ha ez mind nem lenne igaz... :D
Mármint, hogy a 3070 verni fogja a 2080TI-t....tényleg kívánom, hogy legyen hatalmas pofára esés.... :K

Ha meg nem, akkor menjen az Nvidia a jó bús k@#&$*')/ @nyjába....mert ez hatalmas kib@szás.
Ha tényleg azt a teljesítményt (vagyis még durvábbat) ilyen "olcsón" adja. :(((

(#2626) hackeeeee válasza Laraxior (#2617) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A 470 fontos nvidia árazást oda lehetne tenni a hirdetéshez.. Persze, ~150.000.. Az nvidia szerint is euban ~200 lesz. :(

Véleményem szubjektív...

(#2627) Laraxior válasza hackeeeee (#2626) üzenetére


Laraxior
titán

Nem véletlenül nincsenek engedélyezve a hozzászólások... ;]

(#2625) jilian: A 3070 nem igazán lesz 2080Ti verő, azt kb már most megmondom. Amiért nyerő választás az pont az árképzés. Talán ha jön belőle 16GB-os verzió az talán már közelebb lesz a 2080Ti teljesítményéhez, de ott is közbeszól a 256bites busz.
Viszont, a 2080Ti árának a feléért megkapod. Még ha 10%-al is kevesebbet tud, akkor is jobb vétel. :K
2080Ti tulajok sem feltétlenül járnak rosszul. Legalábbis akiknek már régóta megvan a VGA. Hiszen sokat használták... akik nemrég vették..nah azoknak rosszul esik a dolog. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2628) warcat válasza jilian (#2625) üzenetére


warcat
veterán

Lássuk be, a 2080 Ti volt mérhetetlenül túlárazva és onnan ered a hatalmas bukó, persze 4k mellé nem igazán volt választási lehetőség.

Persze az ilyen ostoba módon nyerészkedő hirdetésnél hamarabb rakom fel a falra, ajándékozom el unokaöccsnek Fórtnájtozni vagy rakom bele egy HTPC-be miért ne alapon, szóval nagyon szűk rétegre próbál vadászni.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#2629) GEIL válasza Laraxior (#2627) üzenetére


GEIL
addikt

nVidia ilyet eddig egyszer már eljátszott....hogy az újabb széria kb leggyengébb tagja is erősebb az előző széria csúcsánál.
5950 ultra vs 6600 GT :U :R :Y

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2630) ForRedGlory válasza Laraxior (#2617) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Írtam neki privit és felajánlottam 110.000 Ft-ért az enyémet. Vinné. :DDD Sikerült felfelé alkudni.

(#2631) Laraxior válasza ForRedGlory (#2630) üzenetére


Laraxior
titán

...és milyen jó lenne viszontlátnod a megérkezés utáni napon ugyanezt 210-ért... (minimum)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2632) tbw


tbw
aktív tag

Úgy látom hogy a Gigabyte most a középső ventit meghagyta teljesnek.
Nem vállalták be az előző generáció félbevágott ventijét.

TBW

(#2633) abridabri


abridabri
veterán

Pont a 2080TI tulajok jarnak most jol, hisz pici penzert tudnak venni egy 2. kartyat SLI be ami mar 30% -ot for verni az 550ezres RTX 3090 re .

(#2634) torma1981 válasza abridabri (#2633) üzenetére


torma1981
veterán

Az SLI rendszer halott már. Nem fejlesztik. Tehát felesleges.

(#2635) egyedülülő válasza abridabri (#2633) üzenetére


egyedülülő
őstag

A 3080 nem támogatja az sli-t nem?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2636) syIex válasza egyedülülő (#2635) üzenetére


syIex
veterán

Miért ne lenne? :Y

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2637) abridabri válasza torma1981 (#2634) üzenetére


abridabri
veterán

Ezt a baromsagot nem tudom ki talalta ki, de nem igaz . Nezd meg a linkelt videot, az AAA jatekok 90% a tamogatja az SLI-t alapbol, ami meg nem arra ott az NV Inspector progi amivel megoldhato kis utanajarassal.

egyedülülő
A 3070 / 3080 on nincs NVLink port , csakis a 3090 en

[ Szerkesztve ]

(#2638) syIex válasza abridabri (#2637) üzenetére


syIex
veterán

Volt valaha SLI rendszered?
Sajnos nagyon nagyon kevés játék ami ténylegesen támogatja és ki használja azt az erőt amit lead a két kártya.
Nem fejlesztik és nem is fogjak sajnos.
Egyik jó barátomnak volt 1080 Ti SLI, de egy idő után le cserélte a 2080 Ti-re, mert a játékok kb 25% használta ki ténylegesen azt amit tudott volna és így jóval kevesebb teljesítménye volt, mint az egy erős kártyával.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2639) egyedülülő válasza syIex (#2636) üzenetére


egyedülülő
őstag

Akkor valamivel keverem. Csak valahol azt hallottam, hogy nem akarta az nvidia, hogy a 2x3080 konkurrencia legyen a 3090-nek. :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2640) warcat válasza syIex (#2636) üzenetére


warcat
veterán

Nem, nincs rajta nvlink, és le is hozta a sajtó, hogy csak a 3090 kapja meg.

2080 Ti SLI-vel meg az a baj, hogy végleg eltemeted magad.Romló driver support mellett vagy megy az SLI vagy nem, és két év múlva adhatod el darabját 60-75k-ért talán.

Gyors, tömör hír: techpowerup

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#2641) abridabri válasza syIex (#2638) üzenetére


abridabri
veterán

Munkatarsamnak 1080 ti sli-t epitettem , eddig talan 2 jatek volt amiben nem ment a 2. kartya ,a maradek 50 ben minden gond nelkul megoldhato.

(#2642) torma1981 válasza abridabri (#2641) üzenetére


torma1981
veterán

Ne a régi játékokra gondolj. Az újakra nem fognak erőforrást pazarolni. Szerintem teljesen felesleges is. Marhára nem érte meg soha az SLI. Dupla zaj, hő, dupla táp, drága alaplap stb. És soha nem volt dupla teljesítmény.

(#2643) egyedülülő válasza warcat (#2640) üzenetére


egyedülülő
őstag

Akkor jól emlékeztem. :)

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2644) hackeeeee válasza warcat (#2640) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért ez szép... Bár a szokásos, szerintem a driverek azért ki fognak tartani, egy ideig..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2645) syIex válasza egyedülülő (#2643) üzenetére


syIex
veterán

És én nem. Azért az elég szemet dolog. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2646) - = Zk = - válasza jilian (#2625) üzenetére


- = Zk = -
félisten

valahol gondoltam, hogy ez lesz... csak.. nem sejtettem :C
valahogy el kell adni az új kártyákat, ha már volt/van egy szép "világhisztijárványunk"...

arra a 2080Ti < 3070 játéktesztre kiv leszek....

(#2624) ForRedGlory
ha el is adom esetleg még kiöregedés előtt, ígérem szólok... de ha hozol egy Heineken 0.0-át is, akkor kedvezményt kapsz : :DDD

(#2647) Laraxior
alá kiteszem az enyémet 307e-be :C :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2647) Laraxior


Laraxior
titán

Nízd a madarat :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2648) syIex válasza Laraxior (#2647) üzenetére


syIex
veterán

Kis naiv.... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2649) Csavez™


Csavez™
veterán

Több mint 20 2080ti az aprón! El is ment a kedvem a hirdetés feladástól... :)

(#2650) Laraxior válasza Csavez™ (#2649) üzenetére


Laraxior
titán

500EUR-t adok érte, ha vizesblokkos. Nekem ponnjó lesz a rencerbe' :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.