Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3206) LeslieG Jr. válasza D@ni88 (#3192) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia! :)

Hát az feletébb érdekes. Én a következő képpen szoktam feltenni az ujabb drivereket. 1.Szedjük le a régit. 2.Indítsuk ujra a gépet hogy felismerje hagyományos VGA-ként. 3. Jó esetben használjuk DC(Driver Cleaner-t) hogy biztosak legyünk hogy eltávolította a sok szutykot. Miután ezt megtettük tegyük fel az uj drivert. 4. Indítsuk el az uj driver telepítését. Itt várnunk kell néha fél percig vagy 1 percig is mert matat a vinyón a szerencsétlen driver. Ez eltarthat egy kisebb ideig míg felmegy. Ilyenkor villoghat a kép töbször is de ettől nem kell megijedni. Csak tesztel. :D Ha minden oké akkor kis idő múlva megjeleni egy ablak hogy ujraindíthajuk a renszert. Itt ajánlatos ezt választani. ;)

Hát kb ennyinek kéne lenni. :R

SEMTEX: Hát igen. Oda azért több paszta kell a kicsinél. :R Én mondjuk tettem alá rendesen. Persze csak észel mert nem jó ha szétfolyik az egész trutyi a vidkarin. :))
#3207: Hát reméljük hogy tudja. Bár néhány ''játékos'' a régire szokta telepíteni az uj driver és néha nézik hogy miért nem jó ez igy mikor beborul a rendszer. Jobb a békesség. :P


[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.