Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13551) DEJVID válasza TMaX (#13550) üzenetére


DEJVID
őstag

Nem úgy van, hogy akkor választhatsz mást, ha nem lehet gariztatni? :F bár lehet, hogy boltonként változó :F magyaroktól ez szerintem lehetetlenül nagy jóinddulat és vásárlómegtartási szándék :) esetlegmásik moncsikábel :F nem tudom, hogy az produkálhat-e ilyet, csak felvetettem :)

(#13552) Laraxior


Laraxior
titán

nem fogják annyiért bevenni. Ha a boltban 30000ért adják a GTXet akkor annyiért vásárolhatsz másikat.Nem számít az eredeti ár

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13553) TMaX válasza DEJVID (#13551) üzenetére


TMaX
csendes tag

Tényleg ha a gariztatott terméket már nem gyártják nem kapható a nagykerben, boltban, stb... akkor mi van? Asus 8800GTX-et még gyártanak? Mert ha elvileg van akkor adnak egy másik 8800gtx-et ha nincs akkor a lista árban jelenleg szereplő áron(asszem 30k körül van a 8800gtx ára) választhatok egy másikat vagyis levásárolhatom én így tudom a garizási szokásokat. :DDD De jó is volna ha csak a moncsi kábel lenne mivel maga az alaplap sem ismeri már fel(? jel a hardver vezélőben) így kizárt hogy a kábel vagy a TFT lenne a gond, most unknown videovezérlővel megy függőleges sárga,kék csíkokkal de legalább még megy szóval az biztos hogy egyik ram rossz azért megy még a gép. Ha a core mag lenne a hibás akkor valószínű el sem indulna a gép.

(#13554) Laraxior válasza TMaX (#13553) üzenetére


Laraxior
titán

én 4850et vennék helyette... :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13555) DEJVID válasza Laraxior (#13554) üzenetére


DEJVID
őstag

én gtx280at :P

(#13556) Laraxior válasza DEJVID (#13555) üzenetére


Laraxior
titán

arra sem kell ráfizetni? :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13557) Brumi˘ válasza TMaX (#13553) üzenetére


Brumi˘
addikt

Én úgy tudom ha nem tudnak ugyanolyan terméket adni akkor a vételárát vásárolhatod le nem az aktuálisat...

(#13558) DEJVID válasza Laraxior (#13556) üzenetére


DEJVID
őstag

legalább nem ati ;]

(#13559) old gray válasza DEJVID (#13551) üzenetére


old gray
addikt

Úgy van ha tudnak teljesen u.olyan alkatrész adni akkor kicserélik, ha nem akkor felajánlhatnak hasonló alkatrészt cserébe, de azt nem vagy köteles elfogadni. Ha nem fogadod el a hasonló alkatrészt akkor a az eredeti vételárat jogosan kérheted vissza.

Én így tudom, pont most vannak gariztatás alatt a ramjaim, nézz be a garancia-kérdés topicba.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#13560) DEJVID válasza old gray (#13559) üzenetére


DEJVID
őstag

most jutott eszembe: múlt héten hallottam a rádióban, hogy ha a garanciális termék nem javítható, akkor az eladó köteles visszafizetni a teljes vételárat. monitoromnál csúnyán át is basztak, mert mikor a 2232bw-m behalt, gondoltam rádobok pár ezrest, és elhozok egy t240est. lóf@szt... :(((

[ Szerkesztve ]

(#13561) D@ni88 válasza old gray (#13559) üzenetére


D@ni88
addikt

és az eredeti árából vehetsz egy 280at :D ezt mondtam én hogy akkor egyből megveszed ugyan ott

(#13562) TMaX válasza D@ni88 (#13561) üzenetére


TMaX
csendes tag

Néztem a mostani árlistát ahol vettem és már nincs ilyen vga csak giga 8800 gts, szóval akkor remélem van esély a vételár levásárlására. :DDD

(#13563) DEJVID válasza Laraxior (#13556) üzenetére


DEJVID
őstag

most látom h lesz qx is :) helyes :C ha kész lesz, jól sejtem, hogy a fórum legerősebb gépe lesz? :U

[ Szerkesztve ]

(#13564) Laraxior válasza DEJVID (#13563) üzenetére


Laraxior
titán

Hát sajna nem :D Speednek egy X2je és egy sima 4870 van benne ugyanilyen procival
Meg van akinek két X2 van benne...bár nem tudom ki az aki teszt erejéig rakta össze,és ki az aki használja 24/7 :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13565) DEJVID válasza Laraxior (#13564) üzenetére


DEJVID
őstag

de nem 3 280ast akarsz? :D vagy az még bőven odébb van?

(#13566) Laraxior válasza DEJVID (#13565) üzenetére


Laraxior
titán

ebben az évben még meglesz a kettő..remélhetőleg még a vizesblokkokra is futja. Ez a proci nagyon leszippantott :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13567) DEJVID válasza Laraxior (#13566) üzenetére


DEJVID
őstag

hogyé atták? :D boltból gondolom 230-250 nem?

(#13568) petrusz82 válasza szucsinka (#13530) üzenetére


petrusz82
aktív tag

A 8800 gts-nél az utolsó stabil állapot:GPU:621,Árnyló:1620,memória:900. Ezen értékek felett lefagy,vagy hibázik.Fps-ben,amikor nincs procilimit 8-10 fps-t jelent.

(#13569) DemonDani


DemonDani
addikt

Kintvan az új WHQL driver!
Letöltés itt! (béta hardver oldal)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#13570) D@ni88


D@ni88
addikt

8800gts-t megéri 9600GT-re cserélni?

(#13571) schwartz válasza D@ni88 (#13570) üzenetére


schwartz
addikt

Szerintem nem eri meg a macerat. (erosebb kartyara cserelj, ha van ra lehetoseged)

If he dies, he dies.

(#13572) DEJVID válasza petrusz82 (#13568) üzenetére


DEJVID
őstag

na, akkor úgy látom ,nem az én g80asom a legrosszabb :D kb ennyit megy az enyém is :)

(#13573) Laraxior válasza DEJVID (#13567) üzenetére


Laraxior
titán

nem tudom mennyi a boltban...de féláron kapom ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13574) DEJVID válasza Laraxior (#13573) üzenetére


DEJVID
őstag

;] de gondlom igyse occsó :D

ON: húzásnál a gpu/shader aránynál mire is kell figyelni? mekkora legyen?

(#13575) Laraxior válasza DEJVID (#13574) üzenetére


Laraxior
titán

semmire. nincsen arány :D úgy húzod ahogy akarod. ameddig a kártya bírja. magas GPU mellé kisebb shader fog menni,és fordítva is. meg kell találni az egyensúlyt :C

egy ~100.000ast dobtam a quadomra ;] plusz a lap, és a memória ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13576) DEJVID válasza Laraxior (#13575) üzenetére


DEJVID
őstag

úgy emlékeztem van vmi :B

hát a quad boltban 30-35 tied igen fasza darab sztem 45öt simán megér. monnyuk akkor 150volt a qx. fogj le nehogy énisvegyek :D

(#13577) schwartz válasza Laraxior (#13573) üzenetére


schwartz
addikt

Nem tudsz szerezni nekem is féláron +10% a zsebedbe vagy hasonlo joarasitassal? :DD (persze tudom...ha van még akkor megvennéd Te. De hatha kifogytal a kp-bol ideiglenesen... :DD )

If he dies, he dies.

(#13578) Laraxior válasza DEJVID (#13576) üzenetére


Laraxior
titán

130..csak hogy megnyugodj.. :P a procim meg 36ért ment el. :R

schwartz: van mégegy... ;) :R ment pü.
Hát....eléggé kifogytam.. a következő hónapig :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13579) schwartz válasza Laraxior (#13578) üzenetére


schwartz
addikt

Agyalnom kell rajta... :) (ment valasz privatban :R )

If he dies, he dies.

(#13580) DEJVID


DEJVID
őstag

mi most a legfaszább driver a g80 gtx-hez? és az a régi driver letakarítás hogy van? puszi <3

(#13581) Laraxior válasza DEJVID (#13580) üzenetére


Laraxior
titán

mindig a legújabbat tedd fel. Nem kell letakarítani,flül fogja írni,vagy másik mappába teszi,de nem fogja használni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13582) DEJVID válasza Laraxior (#13581) üzenetére


DEJVID
őstag

:R :R :R

(#13583) Kolondrum

Kinek h megy G80-al a az új Crisys? Én a monitorom maitt csak 1024-ben tudok játszani! Így 4x-es élsimítás, "játékos" grafikán az összes beállítás, 5.1 hangzás max 90 FPS de az átlag 30-at simán tartja! Na és néha belassul de logikusan, úgy értem h nem mindig akkor amikor fúúúú de nagy robbanás van, de ez belefér! [link]

[ Szerkesztve ]

(#13584) Kolondrum

Na szép...kimaradt egy 'nem' szó! :(((

(#13585) DEJVID válasza Kolondrum (#13583) üzenetére


DEJVID
őstag

nagyon ki akarom már próbálni csak van még jónéhány játékom mait nem vittem végig. de lehet h mégiscsak megveszem hamarosan. :K

(#13586) kiki144


kiki144
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap úgy döntöttem, hogy a 320Mb-os Inno3d 8800gts OC-m (570@900@1188) Nvidia ntune segítségével kicsit felhúzom. Sikerült is (650@1000@13??) értékeket beállítanom rajta de aztán 1óra Call of Duty 4-ezés után elkezdett vibrálni a kép. Nem bírta ezt a teljesítményt a ventilátor? Szerintetek ha vennék 1 ilyen hűtőt rá:Thermaltake CL-G0102D akkor megoldódna ez a probléma?

(#13587) Eagl3 válasza kiki144 (#13586) üzenetére


Eagl3
veterán

Inkább vegyél vissza az órajelekből...

(#13588) DEJVID válasza kiki144 (#13586) üzenetére


DEJVID
őstag

nem. vegyél kicsit vissza.

(#13589) Kolondrum válasza DEJVID (#13585) üzenetére

Érdemes kipróbálni nagyon jó! :K Rég játszottam ennyit egybe egy játékkal. :K

(#13590) r-chee válasza Kolondrum (#13583) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem a 8800GTX-en, 620/1560/920-as órajelek mellett, 1400*900-ban, 2x-es élsimítás, minden beállítás Játékoson, kivéve asszem a másodikat (fingom sincs így hirtelen hogy melyik az) ami csúcson van, így 28-47FPS. Jah, proci 3,6GHz-en (nem változik semmi e felett). Átlagban, mondhatnám, kb. 35FPS-sel futkoz. A vonatos részeknél és a fináléban, na ott vissza kellett vennem szinte mindent átlagosra, hogy ne akadozzon be a game (26FPS-nél már nem igen lehetett sorozatban tüzelni az idegenekre :) ). Multival meg sem próbálkozom, mert hogyan nézne már ki hogy le kéne vennem felbontást 1440*900-nál kisebbre meg beállításokat is min-re :( . Hozzászoktam már az 1680*1050-ben max. grafon játszáshoz, de a 8800GTX már nagyon kevéske a Crysis-hoz (igaz, mi nem az :DDD ). Sebaj, lényeg, hogy COD4, megy maxon 1680*1050-ben, minden tuning nélkül :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13591) Kolondrum válasza r-chee (#13590) üzenetére

Én eddig csak próbaképpen tuningoltam, még jó lesz nekem alapon. Amiket írtam beállításokat azzal full jól megy. Úgy gondolom jó lesz ez még nekem, amúgy sem a max grafhoz vagyok szokva, csak a 8800GTX adta meg erre a lehetőséget, és ahogy lenni szokott ezzel együtt jöttek a nagy gépigényű játékok és ugrott a full graf. (ez eddig csak a crisys sorozatra volt igaz, 2006-os kari 2008-ban itt tart :DDD )

(#13592) DEJVID válasza Kolondrum (#13591) üzenetére


DEJVID
őstag

"2006-os kari 2008-ban itt tart" Na ez az, ami szinte lenyűgöz. :) Jól sejtem, hogy sohasem volt ilyen kari ezen kívül?

(#13593) r-chee válasza DEJVID (#13592) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem jól :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13594) Kolondrum válasza DEJVID (#13592) üzenetére

Nem igazán értem e kérdésed. Kifejtenéd? :B

(#13595) DEJVID válasza Kolondrum (#13594) üzenetére


DEJVID
őstag

Jól sejtem, hogy soha nem volt olyan vga a 8800GTX-en kívül, ami két éven keresztül minden játékot maxon vitt/visz ?

(#13596) Kolondrum válasza DEJVID (#13595) üzenetére

Pontosan! Anyagi okok miatt én mindig le voltam maradva, a simítás álom volt, sőt a max graf is! De ,most..... :DD :))

(#13597) z0d1AK


z0d1AK
veterán

nem érdekel valakit egy új 8800gtx hűtő?
MSI!
csavarokkal, pasztával!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13598) z0d1AK válasza z0d1AK (#13597) üzenetére


z0d1AK
veterán

ennyire ne tolongjatokXD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13599) old gray válasza z0d1AK (#13598) üzenetére


old gray
addikt

Ha már szakmai topicban hirdetsz tedd off-ba.....esetleg gyűjtögetünk? ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#13600) RZS


RZS
tag

sziasztok!

ha levennem a hutot a 8800 GTS 640MB karimrol, mit tegyek a RAMoknal levo "szivacs" vagy "parnacskak" helyere, ha ujra vissza szertnem rakni?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.