Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13451) CimbiX válasza cod2 (#13450) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Szia!

Ha nem akarsz tuningolni, akkor jo lesz hozza az e8400. Ha tuningolni akarsz, akkor megfontolnam egy q6600-at egy jo tappal megkinalva es 3Ghz föle huzva. Ja es remelem nem adsz ki többet 30e-nel a gtx-ert, mert annal többet nem er ;-)

(#13452) schwartz válasza CimbiX (#13451) üzenetére


schwartz
addikt

Na nehogy mar huzni kellene egy E8400-at, hogy eleg legyen egy G80GTX-hez... ;)

If he dies, he dies.

(#13453) CimbiX válasza schwartz (#13452) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Talan ha elovasod a hozzaszolasomat meg egyszer... :B

(#13454) schwartz válasza CimbiX (#13453) üzenetére


schwartz
addikt

Rosszul ertelmeztem, sorry. ;)

If he dies, he dies.

(#13455) r-chee válasza cod2 (#13450) üzenetére


r-chee
őstag

Jó választás lenne az az E8400. 3GHz alapórajel, és 4GHz-ig húzhatod is nyugodt szívvel, fellette már elkél a komolyabb hűtés. Q6600-at én pl. azért nem javasolnék, mert feleslegesen sokat fogyaszt szerintem, és a játékprogramok sem használják ki még manapság sem a 4 magot, egy 2 magos CPU bőven megteszi (kivéve persze, ha pl. egy GTX280-as VGA-t vennél - ott lenne CPU limit egy E8400-gyal).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13456) B-L-A-C-K válasza cod2 (#13450) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vegyél E8500-öt elég jól mennek, ezt pl tegnap csináltam....4590Mhz...

(#13457) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Szevasztok!!

Egy 450w-os Chifi táp elég lesz a EVGA 8800GTX-nek amit most veszek?

(#13458) CimbiX válasza Tomi 16 (#13457) üzenetére


CimbiX
aktív tag

En azzal hajtottam a jelenlegi konfigomat (mikor 8800GTX volt benne), elvitte, de nagyon hangos volt szegenyem. Necces, de megy. Ha mar 1,5-2 evesa tapod, akkor ne nagyon eröltesd...

(#13459) Eddie141 válasza Tomi 16 (#13457) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nekem egy 500-as csifi vitt 8800GTX SLi-t :D Nyögve, de ment :)
Szerintem is el kell vinnie neki, bár az gond lehet, ha nincs rajta külön sáv a PCI-e re és nincs külön 6 tűs csati.

(#13460) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hali, emberek.

Szerintetek Az FSP-350PNF-em elbírna egy G80-as 320 MB-os 8800 GTS-t+D965EE+2 GB RAM+1 vinyó +1 DVD-író? Egyelőre no tuning.

Előre is köszi.
:R

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13461) Synthwave válasza CimbiX (#13391) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg a Rage...ami azért annyira nem szánalmas. ;)

Id-POWAAAA! ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13462) Synthwave válasza Laraxior (#13333) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13463) Chainsaw


Chainsaw
tag

Szevasztok!!!

Tud-e valaki a Győri Morales Computerről valamit,mert lenne egy ASUS EN8800GTS-m amit le kellene gariztatani,de SE KÉP SE HANG!!!

NEM TUDOM ELÉRNI ÖKET SE TELÓN SE SEHOGY!!!

KÖSZÖNÖM AZ INFOT ELŐRE IS ANNAK AKI TUDNA VALAMILYEN HÍRT RÓLUK!!!

Üdv. Chainsaw

Segíts azonkon kik nem Gyengék, csak Hátrábról indulnak mint mások!!!

(#13464) thomboy


thomboy
tag

Helló!

A nvlddmkm.sys hibára tud valaki valami megoldást, egész nyáron küzdöttem vele...
A 169.21-es drivert használom, ezzel nem jön elő, de az az után kiadott 17x-eseknél mind előjön Vista x64/x86 alatt is. Konfig: Albatron 8800GTX,C2D E6750,550W-os Chieftec táp.

Neten lévő "megoldásokat" próbálgattam, de nem sok javulást tapasztaltam, emiatt viszont nem akarok cserélni - bár akkor AMD kártya lészen, nem sz*rakszom tovább a zöldekkel, igaz akkor is csak jövőre...

Bármilyen tippnek esetleg bevált megoldásnak örülök, igaz csak hétfőn tudok kezdeni vele valamit. Előre is köszi: Tomi

| Trance 4ever |

(#13465) Laraxior


Laraxior
titán

bemutatja:

Gainward 8800 Ultra: The last fight :Y :C
Core 2 Quad@ 4185MHz
8800 Ultra: 612/1512/2160 @ 722/1945/2302
memória: 1062MHz 5-5-5-15
hűtés: víz és jég ;]


(katt a képre)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13466) schwartz válasza Laraxior (#13465) üzenetére


schwartz
addikt

Gyonyoru az a shader orajel. :R Bar a 06 pontszam nekem nem sokat mond... De amugy az jonak szamit? :DD
Vantage teszt mikor lesz ilyen beallitasokkal?

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#13467) Laraxior válasza schwartz (#13466) üzenetére


Laraxior
titán

egyszeri teszt volt... 4.5kg jeget magába szippantott :DDD Vantage alatt csak simán vízzel nézem meg... hogy mikor lesz azt nem tudom,nem mostanában :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13468) schwartz válasza Laraxior (#13467) üzenetére


schwartz
addikt

Pedig ilyen beallitasokkal, ott meglenne az elso hely kategorian belul. ;)

If he dies, he dies.

(#13469) Brumi˘ válasza schwartz (#13468) üzenetére


Brumi˘
addikt

Azért azt az első helyet nem adjuk olyan olcsón. :P :DDD De jó lenne már egy kis versengés. Kár hogy Lara nem használ Vistát, úgy hamarabb rávehető lenne, hogy markoljon egy kicsit.

(#13470) DEJVID válasza Laraxior (#13465) üzenetére


DEJVID
őstag

Last fight? Te is nyugdíjazod a G80at? Lassan már csak én maradok :D

(#13471) Laraxior válasza Brumi˘ (#13469) üzenetére


Laraxior
titán

nekem nincsen gondom a Vistával...de egye fene holnap felvágom a 32bitest..úgyis itt fetreng két winyo...az egyiket befogom :C lesz kapsz...9k garantált... :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13472) Brumi˘ válasza Laraxior (#13471) üzenetére


Brumi˘
addikt

Remélem is hogy 9K fölé mész! Mert akkor nekem is muszáj lesz. :DDD

(#13473) Laraxior válasza Brumi˘ (#13472) üzenetére


Laraxior
titán

még van a GPUban is pár MHz...de a shaderben van még 200MHz..a memóriát békén hagyom,meg a procit is csak 3.8on fogom futtatni,ha nagyon szorongatsz akkor felvágom 4Gre :C holnap délután megejtem ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13474) Brumi˘ válasza Laraxior (#13473) üzenetére


Brumi˘
addikt

A proci nem számít sokat vantageba, sőt. Enyém azt se tudom mennyit megy, 3,6 fölött még nem is néztem. Vga karit se nagyon kínoztam, de van még benne szufla. Plusz ott van még a tiny vista adta pár pont is. :DDD Asszem jó kis csata elé nézünk. ;)

(#13475) schwartz válasza Brumi˘ (#13469) üzenetére


schwartz
addikt

En sajna mar nem tudlak befogni. Ocsemnek van Ageia kartyaja, azt viszont kolcson fogom kerni. :P A HD4850-em is megvan meg, de ha minden igaz kedden mar nem lesz...igy lehet megis meguszod... :DDD
(Catalyst 8.9beta-val nalam most kevesebb pontszam lett, pedig meghuztam a kartyat 725/2200-ra :( )

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#13476) Laraxior válasza schwartz (#13475) üzenetére


Laraxior
titán

majd én lenyomom.-... mindjárt dobom is fel a Pistát :P ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13477) pinnacle


pinnacle
nagyúr

8800 GTS-nek van olyan klón üzemmódja, hogy a TV-n alul-felül ne legyen fekete keret?
Én csak annyit találtam ,hogy ne fekete, hanem szürke legyen.

(#13478) schwartz válasza Laraxior (#13476) üzenetére


schwartz
addikt

:C (akkor helyre all a rend... :DD )

If he dies, he dies.

(#13479) Laraxior válasza schwartz (#13478) üzenetére


Laraxior
titán

már sikerült is... de fej fej mellett haladunk... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13480) DEJVID válasza Laraxior (#13473) üzenetére


DEJVID
őstag

"még van a GPUban is pár MHz...de a shaderben van még 200MHz" kb én is ezt tudom elmondani az enyémről. :U alapórajelen :D

(#13481) DEJVID


DEJVID
őstag

Na most végre eszembe jutott. Van egy gondom. Mikor a játékokban földrengéstől v ilyesmitől rezeg a kép, illetve mikor egérgörgőbenyomással scrollozon neten, hullámzik a kép. VGA vagy monitor hiba? illyetve van-e rá megoldás?

(#13482) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Tudna vki linkelni/mutatni 1 tesztet, melyben 8800 Ultra, 8800GT, 4850, 4870 van tesztelve?
Borzasztó hűtésű 8800GT-ről átmenetileg megéri váltani Ultrára?

Köszi..

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#13483) juhi07 válasza csaabz (#13482) üzenetére


juhi07
senior tag

nem éri meg vátani utrára :(
inkább hd4850 re érdemesebb !!! ;)

[ Szerkesztve ]

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#13484) Eagl3 válasza csaabz (#13482) üzenetére


Eagl3
veterán

8800GT-ről? Miért ebben a topicban kérded?
Amúgy nem.

(#13485) DEJVID válasza csaabz (#13482) üzenetére


DEJVID
őstag

Nem. De atit ne vegyél :D

Eagl3: Talán mert ez az ultra topikja :U

(#13486) Eagl3 válasza DEJVID (#13485) üzenetére


Eagl3
veterán

Aztán miért ne vegyen atit? Kifejtenld kérlek?

"Talán mert ez az ultra topikja "

Ott kezdődik, h. szerintem nem G80-a van hanem G92.
A másik pedig, h. van milyen videókártyát vegyek topic.

(#13487) DEJVID válasza Eagl3 (#13486) üzenetére


DEJVID
őstag

lehet, hogy neked nem tűnt fel, de írtam egy kettőspontdét. lehet, hogy most nagyon szánalmasnak fogsz tartani, de nem ismerem a netes fórumozás nemzetközi törvényeit, de nálam ez valami vicces, mókás dologra utal. :U
gondolom érdeklik tapasztalatok az ultrával kapcsolatban, azért írt ide.
milyen videókártyát topik valóban van, de szerintem megbocsájtható, ha ide írt.

(#13488) Eagl3 válasza DEJVID (#13487) üzenetére


Eagl3
veterán

Meg is kapta a választ a kérdésére.
Az egy dolog, h. én értem, h. az atit ne vegyél mondatoddal "vicceltél". Viszont őt vagy másokat félrevezethetsz vele.

(#13489) Laraxior válasza Eagl3 (#13488) üzenetére


Laraxior
titán

nagy vaker az aláírásodban..haver mesélte a szituját a csajjal,miközben ez a mondat is elhangzott :DDD :C ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13490) Eagl3 válasza Laraxior (#13489) üzenetére


Eagl3
veterán

Teljesen jogos sztem ;]

(#13491) Laraxior válasza Eagl3 (#13490) üzenetére


Laraxior
titán

:K :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13492) DEJVID válasza DEJVID (#13481) üzenetére


DEJVID
őstag

UP!

(#13493) marinea2


marinea2
addikt

8800GTX hez mijen procit ajánlanátok? Nem érdekell a 3dmark. jáccani szeretnék :))
Előre is köszi! :R
eddig e6750 -em volt de már elattam :O :W

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#13494) Beowulf_78 válasza marinea2 (#13493) üzenetére


Beowulf_78
addikt

De miért adtad el? :U Az pont jó hozzá a két magosokból.
Mivel az adatlapodon nincs kitöltve a konfigod "kvázi-tag"-ként....ajánlani se ajánlok semmi más procit. Úgy gondolom egy szám.tech. fórumon alap ha segítséget kérsz, hogy az adatlapod rendesen ki legyen töltve. :F

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13495) bach22


bach22
tag

hali! Jővő év elején lehet hogy újítanék kártyát. A 8800-as szériából érdemes nézelődnöm? mondjuk GTS elég jó? jah és milyen proc kellene hozzá, egy Amd x2 4800+ jó lenne?

(#13496) marinea2 válasza Beowulf_78 (#13494) üzenetére


marinea2
addikt

Anyagi okok miatt attam el és még 1 pont ugyan olyan procit nem szeretnék venni! szerintem a VGA proci párválasztáshoz nem kell több adat mint a vga meg a proci. Vagy rosszul tudom??

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#13497) Beowulf_78 válasza marinea2 (#13496) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nézd..nem vitázom, nem véletlenül kértem hogy töltsd ki. Nem töltöd ki az adatlapodat? Oké. Semmi gond. Részemről akkor ennyi volt a segítségnyújtás. ;) Szóval olyan procit veszel amilyet csak akarsz. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#13498) marinea2 válasza Beowulf_78 (#13497) üzenetére


marinea2
addikt

ha kitöltöm mi van meg eddig a gépböl akkor segítesz?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#13499) schwartz válasza marinea2 (#13498) üzenetére


schwartz
addikt

Irj be oda valamit, oszt kesz. Ambar en sem ertem az adatlap szuksegesseget, ha vazolod a problemat rendesen.

If he dies, he dies.

(#13500) Beowulf_78 válasza schwartz (#13499) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Te hogy ajánlanál akkor pl. egy 4 magos CPU-t ha nem tudod milyen lap és táp van hozzá? :W :W Nem értelek titeket. Olyan rohadt nehéz kitölteni a konfig mezőt? :W Legalább 2-3p. Tényleg sok idő.... :(

mod: Most aztán sokkal jobb. Frankón kitöltötted. Na jóóóó....megyek is mert csak felidegesítem magam. :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.