Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13401) Tom5 válasza rankesz (#13400) üzenetére


Tom5
addikt

:DDD :R
Nagyon jó kártyák ezek, én bőven elvagyok a 8800GTS OC-mel, igaz 1280x1024-ban játszom max. Amire nekem kell bőven elég, bár most gondolkodóba estem egy társ fiziksziksz kártya beiktatására, de olyan szinten nem játszom, hogy maximum kipróbálnám és ennyi lenne...arra a kis időre meg nem éri meg. :DDD

(#13402) juhi07 válasza Tom5 (#13399) üzenetére


juhi07
senior tag

:DDD :DDD

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#13403) Laraxior


Laraxior
titán

Ultra és GTX megy SLiben? :U :F :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13404) Tom5 válasza Laraxior (#13403) üzenetére


Tom5
addikt

Szerintem igen, valami olyant hallottam, hogy az alacsonyabb órajelűn fog a két kari üzemelni.

(#13405) hunter2006


hunter2006
tag

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=3094314&CatId=1839

Ez valyon mennyi lenne mire ideer amcsibol? :Y

(#13406) MmDorian


MmDorian
őstag

Ár/Érték arányban, Ultra vagy GTX ? Pöstön :DDD lehet valahol kapni Ultrát ? Gyártó nem számít

(#13407) hunter2006 válasza MmDorian (#13406) üzenetére


hunter2006
tag

Sztem Ultra, de ha megtudod szerezni vmi nagyon jo aron, pelda az en linkemen 199$, de nem tudom mennyi postakoltseg lenne mire ideer? Esetleg vkinek van tapasztalata?
De 35er is ha tudsz hasznaltan az is jo ar az ULTRAert.
DE Iponon a multkor lattam 37er GTX-et.

(#13408) Laraxior


Laraxior
titán

én 32ért jutottam az enyémhez :C és elég jól megy...mondjuk vízzel jóhogy. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13409) RZS


RZS
tag

sziasztok!
miert lehet az, hogy ugyanabban a konfigban kb februarban:
siman vitte a VGA RAMfrekinek a 990et, most meg a 950nel is vacakol :F

(#13410) schwartz válasza RZS (#13409) üzenetére


schwartz
addikt

Februarban huvosebb volt. :) Milyen progival huzod a kartyat?

If he dies, he dies.

(#13411) RZS válasza hunter2006 (#13407) üzenetére


RZS
tag

a mostani karim is innen van :) , EVGA 8800GTS 640MB 112SP...akkor 290$ert adtak..
kb 22$ a postakoltseg repulon.
atszamitva 33000ert megerne ez az ulra?

(#13412) RZS válasza schwartz (#13410) üzenetére


RZS
tag

rivatuner

(#13413) schwartz válasza RZS (#13412) üzenetére


schwartz
addikt

Probald kicsit feljebb tenni a venti fordulatszamat. (Mindenhol vacakol 950-en vagy csak egy par alkalmazasban?)

If he dies, he dies.

(#13414) DEJVID válasza Laraxior (#13403) üzenetére


DEJVID
őstag

Szerintem ha csak bedobod a lapba, akkor nem. buherálás után lehet. :F

(#13415) RZS válasza schwartz (#13413) üzenetére


RZS
tag

90%os ventivel is, jatekoknal.

(#13416) schwartz válasza RZS (#13415) üzenetére


schwartz
addikt

Az alap mennyi a ramoknal? (Ha alapon is vacakol, akkor tobb mint valoszinu, valami gond lesz a kartyaval.) A legujabb driver van fenn? Mas meghajtoval is ugyanez a helyzet?

If he dies, he dies.

(#13417) hunter2006


hunter2006
tag

Ha arra kerul a sor hogy Ultrat veszek, akkor szerintetek nem lesz baj hogy ATI chipsetes a konfigom? Mar ugy ertem fagyas, vagy ilyesmik. 200$ sztem meger zsir uj XFX ULTRA, csak nem tudom mennyi lenne a vegso osszeg :(.

(#13418) schwartz válasza hunter2006 (#13417) üzenetére


schwartz
addikt

Nem lesz baj.

If he dies, he dies.

(#13419) xxxJoexxx


xxxJoexxx
csendes tag

Szerbusztok lenne itt egy eladó inno3d geforce 8800gts 640mb oc version.Utolsó ár:20000ft aki akrja csak küldjön nekem egy üzit.

(#13420) schwartz válasza xxxJoexxx (#13419) üzenetére


schwartz
addikt

Ez nem az apro. Eltevedtel?

If he dies, he dies.

(#13421) hunter2006 válasza schwartz (#13420) üzenetére


hunter2006
tag

:))

(#13422) xxxJoexxx válasza schwartz (#13420) üzenetére


xxxJoexxx
csendes tag

nem de ide is beírom hátha

(#13423) Brumi˘ válasza Tom5 (#13404) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ez az alacsonyabb órajelűn fog üzemelni mind2 kari nem teljesen így van. Mind 2 kari a biosban beállított frekiken fog menni. És működnie kell az sli-nek mert fizikailag egyforma a 2 kari majdnem 100%-ba.

(#13424) Tom5 válasza Brumi˘ (#13423) üzenetére


Tom5
addikt

:R

(#13425) Laraxior


Laraxior
titán

már csak az a kérdés hogy crossfireös lapban hogyan mennek ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13426) Tom5 válasza Laraxior (#13425) üzenetére


Tom5
addikt

Van egy sanda gyanúm, hogy hamarosan erre is választ kapunk... :U

(#13427) Laraxior válasza Tom5 (#13426) üzenetére


Laraxior
titán

ma lett volna a nap,csak tegnap ivászat volt,így holnapra csúszik :C
965ös lapban ment... reménykedem,mert akkor keresek még egy Ultrát :B :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13428) Tom5 válasza Laraxior (#13427) üzenetére


Tom5
addikt

Kíváncsi leszek az eredményre.
Jah a szombat esték már csak ilyen ivósak, nálam is legurult pár sör meg jéger... :U

(#13429) Laraxior válasza Tom5 (#13428) üzenetére


Laraxior
titán

megyek is az SLi-hídért... :C csak lesz valami :B ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13430) Motar


Motar
tag

Hali!

Egy kis segítségre lenne szükségem! Most tettem szert egy Gigabyte 8800GTS 320MB karira! :DD A probléma az h felrakom a drivert és elmegy a kép! Vagyis újraindítás után éppenhogy betöltődik a vista és utána elsötétül és nem küld jelet a monitornak a VGA! Utána csökkentett mód - uninstall és ujra van kép! :W A felbontás 1650x1050! XP alatt simán ment! Driver tuti jó!

PLS help! Előre is kösz :R

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#13431) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Kicsit off leszek.Kipróbáltam a 177.92 vista-32-es drivert,és több játékban(Crysis,Call of Juarez,Cod4,Grid)tapasztaltam olyan 6-8% gyorsulást.Nem rossz :C :C
Úgy tünik az Nv is nagyobb figyelmet szán a driver optimalizálásra.

(#13432) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Hali!
Gondoltam megosztom veletek tapasztalataimat, miutan 8800gtx-röl valtottam 4850-re:
Mass Effect teszteknel gyakran latni, hogy az NV kartyak mennyire elhuznak az ATI-tol ha az AA bekapcsolasra kerül. Hat en elsö kezböl tudom jelenteni, hogy roppant egyszrü a magyarazat: az NV nem kepes AA-t elöcsalni a kartyabol, az ATI meg szamol es simit :)
Szinten Mass Effectben a 8800gtx forgolodas közben beszaggatott, az fps leesett 10-15 környekere- ez az uj kartyanal 27-29 körül van. Tovabbi erdekesseg, hogy bizonyos lövöldözes közbeni effektek (mint pl. a lövedekek iranyanak kekes jelzese) nemes egyszerüseggel nem került megjelenitesre az NV kartyamon, alaposan meg is lepödtem rajta, amikor elöször meglattam. Reszemröl ennyit arrol, hogy mennyire korrekt az NV (driver).
Oblivion: forgolodasnal ugyanaz a különbseg- NV FPS-e leeseik erezhetö szaggatasig, ATI-e nem.
A harmadik erdekesseg, ami feltünt, hogy valahogy mas lett a desktop-om Windows alatt, es a netezes is mintha mas lenne. Sokaig nem jöttem ra, hogy mi lehet az oka, mignem egy ismerösöm irta, hogy a feher szint az NV nemi kekes-zöldes arnyalattal jeleniti meg- de nem tiszta feheren. Na itt esett le a tantusz, hogy "jeeee, telleeeg" (mondanom sem kell, hogy a monitor beallitasain semmit nem valtoztattam es mindket kartyat default-on hagytam). Ennek tükreben mar erthetöbb volt, hogy miert tünt az Oblivion es a Mass Effect is elenkebbnek jatek közben.
Ave!

UI: termeszetesen mindig a legfrissebb drivereket hasznaltam- ATI-nal meg nem volt kekhalal, NV azert hetente egyet produkalt - bar ez gondolom meg mindig a Vista x64 driverek tamogatasanak a hianyossagai köze sorolhato be.

[ Szerkesztve ]

(#13433) Brumi˘ válasza Laraxior (#13429) üzenetére


Brumi˘
addikt

Hogy all az sli vs p35 project?

(#13434) Laraxior válasza Brumi˘ (#13433) üzenetére


Laraxior
titán

pár nap múlva itt lesz a GTX megint akkor még próbálgatom tovább..látja a lap az SLi-t csak le van tiltva... még dolgozom az ügyön ..de nem sok sikert jósolok,tekintve akitől kaptam az infot egy screent se tudott felmutatni,pedig ez ugye nem minden bokorban terem :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13435) Webb


Webb
csendes tag

Sziasztok! A Segítségeteket kérném....
Van egy 8800 GTS Gainward karim 320MB-os GLH GS, 2Dben 63 fok a kártya, 3D-ban pl crysisnál felmegy 85re majd elkezd akadni és kék halállal újraindul, expertool automatikusan állítja a hűtést...hűtővel van gond vagy a kártyával?

(#13436) Bj Brooklyn válasza Webb (#13435) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

A hűtőbordát porszívózd/takarítsd ki, mert lehet hogy koszos.

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#13437) Bib válasza Webb (#13435) üzenetére


Bib
őstag

Első lépcsőben nézd meg hogy megy e a venti.Ezt megteheted pl everestben.Majd manuálisan állítva a fordulatszámát nézd meg hogy növekedik e.
Ha mindez jó,akkor javaslok egy tisztítást,fújasd ki levegővel, a külső műanyag borítást nem nehéz leszerelni.

(#13438) CimbiX válasza Webb (#13435) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Es ha "szerencsed" van, akkor a driverrel van gond...

Mas tema: egyesek nyafogtak itt, hogy milyen halott a topic. En nemreg irtam egy hozzaszolast, amire sztem minden fanboy-nak ugrania kellett volna, erre semmi... hat valoban ennyire halott lenne a jelenlegi NV technologia? ;]

(#13439) rankesz válasza CimbiX (#13438) üzenetére


rankesz
veterán

ÉN "nyafogtam" , a topik úgy látszik él, de én sajna elhagyom a klubot, egy 4870 x2-nek vagyok boldog tulaja.
A gtx még a gépben van, de nincs bekötve, csak még a vizes körből nincs kikötve... :)

Laraxior: ha érdekel a blokkom a 2. gtx-re, jó áron eladom neked.

[ Szerkesztve ]

(#13440) CimbiX válasza rankesz (#13439) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Na nem kell am engem annyira komolyan venni, csak csiklandozni akartam itt egy kicsit :)) Grat az uj kartyadhoz! Ha talalsz mikroakadasokat, akkor egy videot megoszthatnal velünk (amiben termeszetesen a Fraps is meg van nyitva).

(#13441) syC


syC
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy egy msi 8800 ultra oc típusu kártya 4ghzen járatott wolf-al mennyire lenne képes a (mai) játékokat 1680x1050es felbontásban futtatni? Ha jó áron szerzem be, akkor érdemes ilyet venni?

:R

(#13442) CimbiX válasza syC (#13441) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Ebben a topicban szinte mindenki azt fogja mondani, hogy "igen, erdemes". Szerintem ha legalabb egy even keresztül szeretned az uj videokartyadat hasznalni, akkor inkabb valami effektiv hütövel szerelt ATI 48xx kartyat vegyel, nemcsak most jarsz vele jobban, hanem hosszu tavon is. Sajnos föleg a memoriakezeles miatt gyakran fog akadozni a kep, ha g80-as NV kartyat hasznalsz (lasd korabbi hozzaszolasom).

(#13443) r-chee válasza syC (#13441) üzenetére


r-chee
őstag

Nagyon is képes rá!! Én is 1680*1050-es felbontást használok mindenhol, így játékokban is. Igaz, nekem "csak" egy 8800GTX-em van, felhúzott órajelekkel. COD4 nálam maximum beállításokkal (V-Sync kikapcsolva) átlag 85 FPS-sel megy multiban, ahol többnyire min. 18 fős szervereken játszom. 65FPS alá sosem esik. UT3-ban is megvan ugynez az FPS szám szintén 1680*1050-ben (főleg az új driverrel :) ), sőt, van az még 90FPS is.
Ha olcsón hozzá tudsz jutni a kártyához, én személy szerint csak ajánlani tudom. 8800GTX és Ultra után nem jöttek még ki ilyen jól "összerakott" nv kártyák.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13444) syC válasza r-chee (#13443) üzenetére


syC
addikt

34ért ócsónak számít?

(#13445) syC válasza syC (#13444) üzenetére


syC
addikt

Na, már nincs jelentősége :)

(#13446) Eagl3 válasza syC (#13444) üzenetére


Eagl3
veterán

Ennyiért kapsz egy 4850-et.

(#13447) syC válasza Eagl3 (#13446) üzenetére


syC
addikt

Mindjárt megdobálnak shaderprocesszorokkal a "zöld" fanok :C

(#13448) Eagl3 válasza syC (#13447) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem ui volt 8800GTS-em. Jó kiskártya volt, de játékokban már néha bizony kevésnek bizonyult...
Nincs mit tenni most ATI a nyerő ár/érték arányban.

(#13449) marinea2 válasza Eagl3 (#13448) üzenetére


marinea2
addikt

Ez igy van ahogy mondod :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#13450) cod2


cod2
csendes tag

halika
valaki segítsen!:D
procit szeretnék vásárolni 88gtx-hez.és intelben gondolkozok!mekkora procira lenne szüksége egy ilyen karinak?nekem nagyon sokan a e8400at istenitik erről valami tapasztalat vagy valami? :DD jah és egy ep35-ds3 lapba menne az egész előre is thx bb :C

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.