Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10901) Tuco Ramirez válasza KillHates (#10900) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A fene vigye el, de sajnálom, hogy pont kimaradtam egy jó kis adok-kapokból...! ;] Mindegy, így jár az aki ellustizza a 7végét. :)

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#10902) tiv83us


tiv83us
veterán

Nem fogok torloni egy hsz-t sem, hogy peldat statualjanak, de ha nem alltok le, a topik zarva lesz es paran repulni fognak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10903) Anthony28 válasza tiv83us (#10902) üzenetére


Anthony28
őstag

Felvázolom mi is történt a mi szemszögünkből.Ami a probklémát jelentette az az volt hogy pár Ati fan átjött kötözködni.Ezzel még nem is lett volna gond.Majd miután megkapták az "oltást" amit mi ugyanúgy megkaptunk volna a piros topikban hasonló szituban, és mivel ésszel és érvekkel semiképp se tudott érvelni elrohant sírva a moderátor-t kresek topikba.Majd onnan jött is egy moderátor aki kitörölte a szerinte felesleges hsz-eket, amiben volt szakmai is.Ez is oké, bár a szakmait nem értem miért törölte.De az hogy utána minden hsz-t törölt amit írunk off-ba téve az kicsit gáz volt. :W :F Ami a furcsa hogy a hónapok alatt volt itt sok állítólagos flame, akár házigazdával is, és érdekes nem moderált itt senki semmit.Vagy ez a moderálás ilyen varázsütésre történik? :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10904) #96302336 válasza KillHates (#10869) üzenetére


#96302336
törölt tag

Szerintem semmi ördöngősség nincs benne. Egyszerűen a bios start szöveget átírták.
Drivert milyent kellett feldobni hozzá? Gondolom NV drivert, és ekkor elvben már ki kell, hogy derüljön a turpisság. Kivéve, ha OEM-ként ment, és kész gépbe került.
Gyenge hamisítvány. De érdekes. Anno volt hasonló hamisított AMD Athlon is.
A G80-at már "kicsit" nehezebb volna HD2900-nek álcázni. :DDD Bár kínában semmi sem lehetetlen, ott mindenre van kész ötletük. (á lá Praktiker :D )

(#10905) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!

Gond van a gépemmel sajnos. :O
Ma bekapcsoltam (nincs most tuning rajta pár napja) és egyszercsak kifagyott!
Azért írok ide, mert szerintem a GTX lesz a ludas, csak nem tudom egyértelműen bizonyítani, ezért kérek segítséget, hogy mivel lehetne ezt megtudni! :F

Miután újraindítottam a gépet már úgy jött be a kép, hogy az első fekete képernyőn kis pontok jelentek meg, de tök szabályosan, majd belép nehezen XP-be és alig van szín meg 640X480-ba rak és hiába próbálom átállítani, nem engedi. Elfogadja, de rögtön vissza is dob. A funkciók működnek, de pl. a Rivatuner nem mutat semmit, mintha nem is lenne kártya a gépben, viszont nem sípol a gép, nem hiszem, hogy kicsúszott volna a PCI-E sínből.

XP reinstall megvolt, utána kb 20 percig jó is volt, de amint játszani akartam, már megint megfagyott és ugyanazt csinálja. Ráadásul az ikonok is megváltoztak, mintha win95 lenne fent kb! :O Vírusirtás is megvolt nod32-vel csökkentett módban, persze nem talált semmit.

Nincs sajnos semmi csere hardware-m, amivel ki tudnám szúrni, hogy tényleg a kari a hibás, max RAM-al tudok cselezni. :U

Légyszi írjatok valami tippet, hogy biztosan tudjam visszaküldeni Hammonnak a karit, ha az a hibás!

Előre is köszönöm! :R :R

Elmör (aki most nagyon szomorú)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10906) #96302336 válasza KillHates (#10874) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az a user account controll (UAC) ki kell kapcsolni. Vezérlőpult , felhasználói fiókok, felh. fiókok felügyeletének, be ill. kikapcsolása menü Nem muszáj, de engem zavart, és egy tűzfal+Vírusírtó+Antispyware kombóval többre megyek, mint azzal a sz@rral. Most pl. pont Vista van a gépen, és megy szépen a Riva.

(#10907) #96302336 válasza Elmör (#10905) üzenetére


#96302336
törölt tag

Hőfokok? Tápkábelek rendesen benne vannak a csatlakozóban?
Rivatuner, vagy Atitool szerinti hőfok kell. Everest kizárva. Valószínű túlmelegedés. A venti megy? Ha régóta megvan a kártya, egy porolás nem árt a bordák között sem, pl. sűrített levegővel.

(#10908) Elmör válasza #96302336 (#10907) üzenetére


Elmör
senior tag

Most kapcsoltam vissza, a kari egyelőre normális hőfokon megy (riva szerint), de mindjárt elkezdem terhelni, csak előbb Orthost futtatok, hogy kizárjam a procit és ramokat. Szerintem elég lesz 1 óra max, aztán indítok 3D Markot vagy játékot.

Néztem már, hogy mennyire poros vagy sem, de nem az. Azért kifujatom. Egyébként nem alapon szoktam hajtani a ventijét, hanem 70-75%-on.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10909) gV válasza Anthony28 (#10903) üzenetére


gV
őstag

ezt jol montad :C :R
annyival egeszitenem ki h akik ide rendszeresen irnak soha sem jutna eszebe atmenni atis topikba kotozkodni :R

(#10910) Elmör


Elmör
senior tag

Azt hiszem, most már tuti a kártya a ludas!
[Ezt kukkantsátok meg!]Ilyen képet ad a gép egy idő után és a Rivatuner kezdőképe látható! 2.06 verzió!

Az Orthos alatt semmi gond nem volt, viszont amint elindítottam utána a 3DMarkot, máris megfagyott. Próbáltam nagyobb ventifordulattal, sőt még az ablakot is rányitottam, de nem. Nem a hőmérséklettel van gond!
Hanem a Mhz-ekkel!

Everest szerint az eredeti 576Mhz helyett a GPU 198-on megy és a Shader 1350 helyett 1188-on hoppá! Akkor ez milyen hiba? Eddig jól írta Everest! :(((

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10911) #96302336 válasza Elmör (#10910) üzenetére


#96302336
törölt tag

Szedd le a Rivatunert, a regisztiből is és úgy teszteld. Az Atitoolt dobd fel, indíts kocka tesztet, akkor látszik a freki is, és a hibák is.

(#10912) Anthony28 válasza Elmör (#10905) üzenetére


Anthony28
őstag

Hibás ez a kártya, nem hiszem hogy bármit tudnál vele csinálni, vissza kell vinni gariba.Fura, rossz GTX-et még nem láttam, ezek szerint ilyen is létezik! :Y

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10913) Elmör válasza Anthony28 (#10912) üzenetére


Elmör
senior tag

A legdühítőbb, hogy pont most rendeltem játékot és minden előjel nélkül történt. :W
Hiába, peches vagyok, pedig a hőmérséklete mindig jó volt, max 70 fok.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10914) Anthony28 válasza #96302336 (#10911) üzenetére


Anthony28
őstag

Persze meg lehet nézni, de ha friss telepítés után 640x480-ra vált meg 3d alatt fagy...pöttyösödés is fura.Szerintem valami memo gond van ott.Vagy túl let húzva vagy túl meleg volt hosszú távon.Vagy egyszerűen csak megdöglött. :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10915) Anthony28 válasza Elmör (#10913) üzenetére


Anthony28
őstag

Másik konfigba próbáld ki mielőtt vissza viszed! :K Hátha másik gépbe nem csinálja...de kicsi az esélye.

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10916) Elmör válasza Anthony28 (#10915) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi, az is meglesz!
Húzni direkt nem húztam a karit, mert ez amúgy is elég 1280X1024-ben. Amikor megvettem (szept. 28) akkor egy 3DMark teszt erejéig húztam kicsit, de ennyi. Azóta bent van a gépben, nem volt se fogdosva és nem érte semmi külső hatás. Úgy látszik 1millióból kifogtam az egyet! :O :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10917) KillHates válasza Elmör (#10916) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerinetem nem a kártya lesz a gond. A Ramiris-be még egy daran GTX-et sem hoztak vissza! (nem egészen így van: egy sz@rrá égett elgörbűltet, igen)
Szerintem ott valami táp gond lesz, hogy a kártya "kilövi magát"... Vagy PCI-e sín vacakol. A NB-eden van rendes hűtés? Hozzáért a chiphez?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10918) KillHates válasza Anthony28 (#10903) üzenetére


KillHates
nagyúr

Most, hogy a topicot a moderátorok is sűrün olvassák, örüljünk neki!
Legalább személyükben egy-két G80 érdeklődővel többet tudhatunk! :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10919) bigdigit válasza Elmör (#10916) üzenetére


bigdigit
addikt

szerintem meg valószínű valami fos drivert tettél fel.a napokban próbáltam ki asszem 171.16 bétát a guru3d-com-ról....hasonló kép fogadott engem is és a kártyát se látta a gép.
kemény 4bit:D

(#10921) Anthony28 válasza bigdigit (#10919) üzenetére


Anthony28
őstag

Én nem tudom nálad semmi sem megy jól? A 171-es driver tökéletesen megy nálam. :U Pedig nekem is premium-om van és GTX-em.Te láttál már olyan driver hibát hogy fekete alapon elkezd szemetelni? :F

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10922) KillHates válasza Kalandor (#10920) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi az a post-olás? (tényleg nem tudom)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10923) Elmör válasza bigdigit (#10919) üzenetére


Elmör
senior tag

A driver a 169.17 és már jó ideje ezzel ment a gép. Ja és X-treme G drivereket használok, de nem beta-t, az soha.

Killhates: a lapon a gyári hűtőbordák vannak és az egyik egy kicsit a kártya alatt volt, de nem ért hozzá.

ATitoolsnál a kockánál rögtön megfagyott a gép, illetve olyan furcsa volt, hogy elindult, a háttérben mintha villámok mentek volna, aztán megint mozdult egyet a kocka, de kb ennyi idő telt el, míg ezt elolvasod. Pff. Le is fagyott teljesen.

Ekkor újraindítottam, de már nem indult be az XP. Valami olyasmit írt ki, hogy "No bootable table" és villog a kurzor. BIOS-ba belép, ott működik minden, mindent felismer. Csökkentett módba már nem lép be.

Még 1 dologra gondoltam, az pedig a DVD olvasóm. Nem látta elég sokszor a gép és többször is kiírta, hogy nincs lemez az A meghajtóban (bár nem A-nak hanem G-nek neveztem el). Lehet több dolog is szétment? :F Nem ez lesz a szerencsenapom az tuti.

Még a héten elviszem letesztelni a karit másik konfigba, meg a memóriákat, tápot, dvd olvasót is. Lapot meg procit nem tudom sajna, de azok talán kiakadtak volna Orthos alatt...

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10924) Játékos válasza Elmör (#10923) üzenetére


Játékos
addikt

Mihamarabb teszteld le a komponenseket egyesével. Egyébként garis még a GTX?
Mert nekem majdcsak pont ilyen tünetek miatt cserélik a GTS-emet... :O

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10925) Elmör válasza Játékos (#10924) üzenetére


Elmör
senior tag

Igen, garis még 2009.09.27-ig.Nincs 5 hónapos a kari. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10926) Anthony28 válasza Kalandor (#10920) üzenetére


Anthony28
őstag

Egy mondat erejéig... :U
"link jöhet a moderátort keresekbe"

Ha így tennék egy kötsög vamzer lennék, egy spicli, aki ha bármi gond van rohan a moderátorok szoknyája alá.Megoldottunk a barátaimmal egy baltás,szamuráj kardos, puskás betámadást egy éjszakai szórakozóhelyen, és még sok kis apróságot is, amit már írtam a moderátor topikban is, gondolod hogy roghanni fogok a moderátor topikba árulkodni?Sztem nem az volt a dedó amit felszámoltál, hanem hogy arra kérsz hogy legyek besúgó.Ez a dedó. :B Basszus.Emberek vagyunk, meg tudunk mindent oldani, miért kell állandóan moderálgatni,fontoskodni,visszaélni,fölényeskedni? Gondolok itt a házigazdákra,moderátorokra.Tisztelet a kivételnek! :R Ez egy fórum ahol emberek próbálják jól érezni magukat azon túl hogy szakmailag esetleg az adott témában otthon is vannak.Ez a G80-as topik olyan mint egy nagy CSALÁD! Ide szívesen jönnek az értelmesebbek kérdezni, de akár diskurálni is, fél off-ba,vagy off-ba.Nem ez a lényeg?Vagy inkább az ha bejön ide egy újonc és felteszi a kérdéseit, rögtön vágjak a szavába hogy olvass vissza 10000 hsz-t majd utána beszélgetünk? Ez jobb lenne? Szerintem nem és sokak szerint se! Valójában itt 5-10 ember van állandóan akik a "maghoz" tartoznak, és próbálnak jó hangulatban segíteni a segítségre szorulóknak.Vagy az a bajotok hogy itt milyen jó a hangulat? MINDEN TOPIKBAN ILYEN HANGULATNAK KELLENE HOGY LEGYEN! Akkor lenne igazán jó a PH.
Csak azt érzem cikinek hogy pont egy házigazdának kell ezt elmesélnem? :B :U
Akinek zsigerből kellene jönnie a hasonlóan flexibilis,rugalmas gondolatoknak? Nem pedig a karót nyelt,merev gondolkodást eröltetni a fórum szabályzatokkal fűszerezve.
HA LEHET EZ SE LEGYEN TÖRÖLVE MERT KÍVÁNCSI VAGYOK A TÖBBIEK VÉLEMÉNYÉRE, REAGÁLÁSÁRA IS!

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10927) Elmör válasza Anthony28 (#10926) üzenetére


Elmör
senior tag

Főleg ez a része tetszett nagyon:"Vagy inkább az ha bejön ide egy újonc és felteszi a kérdéseit, rögtön vágjak a szavába hogy olvass vissza 10000 hsz-t majd utána beszélgetünk?"

Amikor nekem kell valamit elmondanom, én is unom, amikor már 120-szor kell elmondani, de elmondom, mert végülis nem lesz nekem sem jobb, ha nem mondom. Ugyanakkor vannak persze, akik 2 hsz-al lejjebb nem bírnak olvasni, de ez a ritkább. 10000hsz-t visszolvasni pedig még nekem sem lenne türelmem, így mindig nagyon hálás vagyok, ha kapok segítséget, pedig el volt mondva.

A többi előzményét nem ismerem, de spiclinek lenni tényleg nem kóser. Ha bántanak, hát vissza kell bántani. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10928) KillHates válasza Elmör (#10925) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezt nem értem: " lapon a gyári hűtőbordák vannak és az egyik egy kicsit a kártya alatt volt, de nem ért hozzá"

Egyszerűen fogd meg az alaplapod, tápod, vinyód és vedd ki a gépből, tedd bele csak a GTX-et, és úgy tedd az asztal szélére (vigyázz nehogy legyen valami bizbasz alatta én már szívtam meg így) a tápot kösd be, tedd rá a monitor-bill-egér triót, majd dugd be a 220-ba a tápot és lökj neki e startot, ha minden oké akkor menet közben is finoman megfoghatod a kártya hátulját, hogy mennyire meleg. Ne legyen rajtad gyűrű, vagy egyéb fém dolog. FONTOS: elötte meg kell tapizni radiátort, vagy a tápod fém házát!! Nem fog megrázni. De ésszel!
Ha minden megy akkor lődd, le a rendszert majd kösd rá a vinyót is. Nyugodtan leteheted ezt is az asztalra akár nyákkal lefelé, nehogy menet közben valami ráessen.
Nyugodtan túrhatsz a gépben menet közben, de csak kézzel! Semmi sem ráz, legfeljebb ha valahol nem tetszik neki a dolog lefagy vagy újraindul. Az a lényeg, hogy a kártyát, procit, memóriát menet közben ne vedd ki, ne mozgasd! Mondjuk és egyszer figyelmetlenségből az alsó GTS-t kikaptam menet közben, a gép azonnal lekapcsolt. A frász kitört, de semmi más nem történt. Ezt inkább szerencsénak tudom be mint a jó konstrukciónak. A PCI-E buszon 75W teljesítményű áram is átfolyhat!!!
Bocs ha szájbarágós voltam, de nem tudom elképzelni, hogy a jó kis Asus lapodban megdöglött a GTX!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10929) Elmör válasza KillHates (#10928) üzenetére


Elmör
senior tag

Ja bocsi, már fáradt vagyok!
Azért írtam ezt, mert elnéztem ezt: "A NB-eden van rendes hűtés?" szóval az NB-t elnéztem MB-nek! :DDD

Az NB az ugye a VGA nyákja?Mert azt meg lehet fogni menet közben, annyira nem meleg.
Ha nem akkor az mi?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10930) KillHates válasza Anthony28 (#10926) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hagyd a pics@ba az egészet! Ez keményebb dió mint a kardos-baltás-fegyveres buli, mert itt nem arról szól, hogy meg tudsz győzni valakit érzelmekről, érvekről, barátságról, akár erőről, hanem arról hogy ők a házigazdák és el kell fogadnunk a szabályaikat.
Elvégre ez egy szakmai topic, az hogy mi családiassá, mondhatni otthonnossá tettük a mi hibánk. Haverkodni meg menjünk a buzibárba, vagy a randivonalra. ;)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10931) #96302336 válasza Elmör (#10929) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az NB az a North Bridge. Az alaplap északi hídja, a CPU-hoz közelebbi nagy chip.

(#10932) Anthony28 válasza Elmör (#10929) üzenetére


Anthony28
őstag

North Bridge az NB. Északi híd.Ami egy bazi nagy csipp a lapodon.2 van belőle.Északi és déli híd.A déli híd az SB.South bridge.

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10933) Anthony28 válasza #96302336 (#10931) üzenetére


Anthony28
őstag

6mp voltál gyorsabb. :DDD

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10934) KillHates válasza Elmör (#10929) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bocs kockáúl írtam: a NorthBridge az a bazi IC ami a proci meg a PCI-E slot között van!
Szóval, ha ez az IC nem működik rendesen akkor tud nagyon hajmeresztő problémákat csinálni a gép! Mivel a memóriát és a VGA kártyát ez kezeli a procinak, ha hibás akkor olyasmit tapasztalhat az ember mintha a VGA kártyája vagy a ramjai lennének rosszak.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10935) Elmör válasza KillHates (#10934) üzenetére


Elmör
senior tag

Oks, én sem kapcsoltam, North Bridge, északi híd. :DDD
Akkor viszont jól írtam, azon a gyári hűtőborda van (nagyobb is mint a délié) és a gépházban arra fújt nekem egy 12cm-es venti. Ha ott érzékeli a hőt az Everest meg a PcProbe2 (lapét) akkor az 30-32 fokos max. Egyszer kíváncsiságból megfordítottam azt a ventit és máris 40 fok lett a lap hője. Szóval ha nem a hő a gondja, akkor más is lehet?
Végülis minden ki fog derülni még a héten. Ha a kari haver gépében szépen megy, meg a RAM-ok is, akkor tuti a lap a bibi és akkor vehetek egy újat. :W

Mod: helyesírás megint toppon volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10936) KillHates válasza Elmör (#10935) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak azért paráztam, mert nekem nFORCE-om van, és az mondhatni "forró fejü"
Ha leáll a venti az NB-n akkor 5-6 perc és eldobja magát a gépem. Elötte viszont rettenetes dolgokat művel!
Ahh, a 32 fok!! Akkor az jó! (nem kellett csalódni az Asus-ban :D)
Hol van elvállva amit az elöbb írtál?

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10937) Elmör válasza KillHates (#10936) üzenetére


Elmör
senior tag

Előtte nekem MSI nForce570es volt, az alapon volt 40 fok (persze ráfújás nélkül) és csodálkoztam is, amikor meglett ez az Asus lap(fújás nélkül is csak 35-36 fokos volt max) Csak azt sajnálom, hogy használtan vettem, mert így nincs rá garim vagy csak nehezen lenne.

"Hol van elvállva amit az elöbb írtál?"---mire gondoltál? Hogy a déli híd nálam félig alálóg a VGA-nak? :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10938) KillHates válasza Elmör (#10937) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahh értem! Az nem számít, szinte mindenkinek így van ez...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10939) Játékos válasza Anthony28 (#10926) üzenetére


Játékos
addikt

:C :R


Egyébként azt szeretném kérdezni a modiktól, hogy miért van az "OFF" gomb?
Nem a "szakmai" részbe nem vágó dolgokra? :F
Béke!

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10940) #64791808 válasza Játékos (#10939) üzenetére


#64791808
törölt tag

Lassan abba kellene hagyni srácok, mert eddig közeledtetek egy bizonyos határhoz, de ahogy elnézem, most már kezdtek távolodni tőle... :D

(#10941) KillHates válasza #64791808 (#10940) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem csak magyarázatra vágyunk...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10943) Anthony28 válasza #64791808 (#10940) üzenetére


Anthony28
őstag

Te már csak tudod! :C Volt már neked is részed nem is gyenge bannolásban!Hiszünk neked! :DDD :DDD

Kalandor: Köszi volt ilyenünk, Killhates csinálta, de megbukott a topik. :DDD A gettó duma.Erre reagálnom kell. :DDD A gettó dumát a réti négerek és a valós négerek vakerolják.Vágod? És én nem vagyok se "réti" se "eredeti" néger.Egy hétköznapi mosolygós fehér srác vagyok... ;]

Kompromisszum! :C :R Béke!

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10945) Anthony28 válasza Kalandor (#10944) üzenetére


Anthony28
őstag

Örülsz?Az utolsó szó a tied lett! :DDD :DDD Ez is szóvá lett téve...

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10946) KillHates válasza Kalandor (#10942) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm a kimerítő magyarázatot, igyekszem a jövőben szem elött tartani. Remélem azért ténykedésünkkel többet használunk mint ártunk. És akkor kerülöm én is a hosszú elkanyarodásokat.
G80-as közösségi portált próbáltam én indítani, de sajna szétbannolta egy-két kocka. Minap kértem a topic bezárását. Így nem volt értelme: [link]
Sajnálom, hogy fáradtságot és bosszúságot okoztunk. Ha legközelebb megoldható kérjük szóljatok, mielött valami okostóni uszítására kitörlitek a hozzászólásainkat. Tudom, hogy ez nem kötelességetek, de legalább akor jobban érezzük, hogy hol a határ és visszaveszünk! És ami a lényeg nem megalázó...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10947) XCube


XCube
tag

Hola

Azt szeretném megkérdezni, hogy közületek nem akadt-e gondja valakinek a GPU hőmérsékletekkel. Nekem egy Gainward 8800Ultra van a gépemben és aggasztóan magasra kúszik a hőmérő terhelés alatt. Nemrég még 100°C feletti hőmérsékletet is mértem, levett oldallappal szerencsére visszaesett 80 - 85°C környékére. Elvileg mennyi ezeknek a chipeknek az üzemi hőmérséklete? Ha ilyen hőfokon használom (85°C), akkor mennyivel mehet hamarabb tönkre? Külföldi fórumokon is olvastam hasonló problémákról, de nem lettem okosabb. Remélem ti tudtok mondani/ajánlani valamit.

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#10948) KillHates válasza XCube (#10947) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!
Ha az oldallap levevésével lejjebb ment a hőmérséklet akkor mindenkép nagyobb cúgot kell csinálnod a házadban. Van elöl egy ventid, ami fújja a levegőt a kártyára? Nagyon sokat tud segíteni.
Valami ilyesmi, csak a kábelspagetti nélkül:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10949) KillHates válasza XCube (#10947) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez lenne a pöpec a Ultrának!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10950) XCube válasza KillHates (#10948) üzenetére


XCube
tag

Van elöl is és hátul is venti, csak egy kicsit zsúfolt a ház. Az oldallapon van még egy 8cm -es venti, de az a felső részből szívja a levegőt, nem pedig alulról. Ezt a plexit valószínűleg lecserélem perforált lemezre, vagy valamilyen rácsra (már ki is néztem egy húzott alurácsot, amit kocsik elejére szoktak rakni :D ). Mellékelek két képet is.

[kép1]
[kép2]

[ Szerkesztve ]

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.