Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10951) KillHates válasza XCube (#10950) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ne költs az oldallapra! Sajna a WD-k utban vannak :( Csak egy próba erejéig próbáld meg hogy a vinyókat felrakod a floppy helyére (nem baj ha zsúfoltak, a hdd-k a meleget is szeretik! Nekik mindegy, csak állandó legyen a hőmérséklet. A WD-k meg nem is melegedős fajták) Vedd ki a hdd keretet, és tedd vissza az odallapot. Szerintem le fog az menni 75 fokig is. Nekem G92 GTSeim vannak és levett oldallappal 60 fokosak feltettel 55 fokosak, mert akkor az előlről befújt hideget közvetlen kapják!
Egyébként nagyon faja a masinád!!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10952) KillHates


KillHates
nagyúr

Huh a kettes képet csak most láttam WOW! nagyon kafa az nVIDIA-zöld neon!!!!
Viszont nem csodálom, hogy az Ultra megfullad!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10953) Laraxior válasza KillHates (#10949) üzenetére


Laraxior
titán

az enyémben sem lenne melege :DD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10954) XCube válasza KillHates (#10951) üzenetére


XCube
tag

A HDD -ket max az 5,25" -ös helyekre tudnám tenni, mert a floppy helyén vannak az inverterek és egy memóriakártya olvasó. A HDD -keret pedig szegecselt, úgyhogy a kivétel érdekes lenne :( . Úgy nem lenne jó, ha az oldallap aljára tennék két ventit? A hátsó kiszívó lenne (már így is tettem a kártya kopltyúi alá egy FC-100 -as szívót, még Voodoo II -höz vettem XD ), az első befújó.

Jah, köszi a dicséretet :D .

[ Szerkesztve ]

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#10955) KillHates válasza XCube (#10950) üzenetére


KillHates
nagyúr

Megvan a megoldás! A plexit ki kell szerelmed, a vízszintes tengelyén átforgatnod, hogy a cooler az Ultrához essen, visszaszerelned a keretébe, a ventit és a rácsot átfordítanod, ekkor a VGA kapja majd amit eddig a CPU, a CPU meg a plafonról beszívott friss levegőt nyomhatja ki hátra:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10956) KillHates


KillHates
nagyúr

A világos piros kör a CPU hűtő átfordítása, a kék a friss levegő, a bordó a meleg...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10957) Laraxior válasza KillHates (#10955) üzenetére


Laraxior
titán

és alul a PCI slotoknak a takaró lemezeit is vegyük ki. a meleg levegő hagy távozzon csak :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10958) KillHates válasza Laraxior (#10957) üzenetére


KillHates
nagyúr

Áve! :R Ezt láttad? [link]

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10959) XCube válasza KillHates (#10955) üzenetére


XCube
tag

Igen, erre már én is gondoltam, de a plexi "élezett" és fordítva nem tudom lefogatni mert lötyög :F . Ha meg csak simán elforgatom, akkor a HDD -k kapják a levegőt.

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#10960) XCube válasza Laraxior (#10957) üzenetére


XCube
tag

Jah, az is érik már egy ideje, csak eddig még nem volt rá időm... :)

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#10961) Laraxior válasza XCube (#10959) üzenetére


Laraxior
titán

Fúrd ki...én is azt tettem az enyémmel :))

Láttam,bár csak most esett le mi is ez :DD nagyon komoly :K

előtte:
műtét után:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10962) XCube válasza Laraxior (#10961) üzenetére


XCube
tag

Hasonló a terv, csak perforált lemezzel, vagy ráccsal. Hogy állnak a ventillátorok? Nagyobb képet tudnál linkelni?

Ez a kamu kártya nagyon ott van a szeren :DD .

[ Szerkesztve ]

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#10963) Laraxior válasza XCube (#10962) üzenetére


Laraxior
titán

Hetente változik nálam a ventik helyzete :))
Most pl a két oldalsó szívja be a levegőt,hátul pedig belül is van egy 12es és kívülre is tettem egyet. (nem tudom,érthető-e) :DDD ez így elég nagy szívóhatással rendelkezik,minimális zaj mellett. Képem még nincsen az új elrendezésről :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10964) XCube válasza Laraxior (#10963) üzenetére


XCube
tag

Az hatásos lehet. Dupla élvezet :DDD . Ugyanolyan mindkét venti hátul?

[ Szerkesztve ]

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#10965) KillHates válasza XCube (#10959) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kár... akkor marad Laraxior ötlete...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10966) Laraxior válasza KillHates (#10965) üzenetére


Laraxior
titán

figy sürgős döntés...írom pill,csak hogy a közelben vagy-e :)) mivel más elérhetőségem nincsen feléd...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10967) Laraxior válasza Laraxior (#10966) üzenetére


Laraxior
titán

ez privát akart lenni :O sorry

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10968) Anthony28


Anthony28
őstag

Uraim!
Holnap délelőtt elviszik a GTX-emet ha minden igaz, és ebben az esetben rövidesen lehet hogy még a héten MSI 8800 Ultra OC tulaj leszek. :)) Persze ha megveszik, meg ha ott lesz a tag időben a megbeszélt helyen..blablabla. :DDD Drukkoljatok! :C

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10969) Laraxior válasza Anthony28 (#10968) üzenetére


Laraxior
titán

:C :C :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10970) XCube válasza Anthony28 (#10968) üzenetére


XCube
tag

Hajrá :C .

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#10971) bigdigit válasza Anthony28 (#10921) üzenetére


bigdigit
addikt

a linkelt képre postoltam.de a 171.16-on kívül volt régebben is egy driver ami hasonló 4bites képet eredményezett nálam.egyébként most moddolt 169.32 van nálam fent.

(#10972) gV válasza bigdigit (#10971) üzenetére


gV
őstag

milyen op rendszered van?, mert én ismerek olyan xp-t ami 4bitet csinál és annak az a megoldása h uninstall nélkül megint felteszed a drivert :K

(#10973) old gray válasza Anthony28 (#10926) üzenetére


old gray
addikt

"...Megoldottunk a barátaimmal egy baltás,szamuráj kardos, puskás betámadást egy éjszakai szórakozóhelyen...."

Erre ki kíváncsi? (még ha igaz is, ilyennel nem szokás felvágni. a végén te leszel a gang-ben a vamzer mert kikotyogtad....1. sz. szabály). :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10974) bigdigit válasza gV (#10972) üzenetére


bigdigit
addikt

xp prof sp2 hun..vistára fel se próbáltam már a 171.16-ot.

[ Szerkesztve ]

(#10975) LeslieG Jr. válasza Anthony28 (#10926) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia! :)

Teljes mértékben igazat adok neked, de meg lehet érteni a modiknak a viselkedését. Mivel a PH! népes tábora egyre csak nő, ezért sajnos elöfordulnak ugymond vérpistikék is nagy számban a fórumban. Mint tudjuk ezek a delikvensek nem arról híresek, hogy szakmailag vagy érdemben hozzászóljanak is bármihez is. Ezek sajnos csak azért reg-gelnek hogy oltsák a népet, flame-eljenek, hencegjenek, hogy ők jobban "értenek" a témához és hogy ők milyen nagy májerek, hogy leszolongatnak mindenkit. :O Azaz direkt és aljas szándékkal szítják a tűzet. És ezt sajnos egyre nehezebb szűrni itt a fórumban, vagy csak szankciókkal lehet. Én is mesélhetnék de nyugodtan meg lehet nézni a GeForce 6600 GT totyikot(ami nem utolsó sorban szép kort élt meg és él még máig.) :B hogy mit ökörködtünk anno a fórumtársakkal. No meg ott kezdtem ugymond a PH!-s pályafutásom. Sőt még anno nyitottam is egy totyikot és ez nagy megtiszteltetés volt annek ellenére hogy akkor még javában ujoncka :B voltam. Ime Csak hogy "felvágjak" vele. :B És abban semmi kivetnivaló nincsen ha egy "család" verbuválódik össze mert anno mi is így tettünk hogy a "kemény" mag jól összeszokot és családias volt a hangulat annak ellenére hogy én a fórumtársakat élőben még egyszer nem láttam és ők se engem. De jó volt. :R

Szerintem nem kell "lehurrogni" a modikat se. Elég bajuk van a vérpistikék és egyéb b@rom emberkékel akik oltani jönnek ide. :R

Mikor ilyen paprikás volt a hangulat anno a 6600 GT totyikban valami miatt mintig azt mondtam hogy: "Legyen béke vazzeg. Inkább meghívok mindenkit egy fagyira"

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#10976) Tuco Ramirez válasza Anthony28 (#10968) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Elvitték a GTX-edet? Biztos, hogy Ultrát akarsz helyette, nem inkább egy új GX2-t? ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#10977) gV válasza bigdigit (#10974) üzenetére


gV
őstag

hát akkor nem tom azon müködnie kellene, én az illegalis xp (reborn/winter) gondoltam :B
amugy a 171.16 hol találtad? mert az nV oldalán még mindig a 169.28 van

(#10978) LeslieG Jr. válasza gV (#10977) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia! :)

Innen lekaphatod a 171.16-os drivert.: Forceware. Meg aztán az nV oldalán mindig le vannak maradva a driverrel. :DD

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#10979) KillHates válasza LeslieG Jr. (#10975) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali! Egyet értek Veled, teljesen! :R
"vérpistikék" <- hát ez nagyon jó!!! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10980) Anthony28 válasza KillHates (#10979) üzenetére


Anthony28
őstag

Nos megjöttem... :B bár ezek után minden hsz-em off lesz ebben a topikban...Sapphire 3870 X2 lett!
Illetve megnézem hogy muzsikál, és ha jól akkor marad fog. :DDD

De ettől még itt fogok írkálni, vörös szín ide vagy oda!Hűségem megmarad a G80 topik iránt, és legfőképpen a jó társaság miatt. :K :C Sok db nem jött az országba, de ezen kevés db közül jutott nekem is... ;)

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10981) Anthony28 válasza old gray (#10973) üzenetére


Anthony28
őstag

Elég sok ilyen van, nem azért mondtam mert fel akarok vágni bárki előtt is...egyébként is helyszín és név nélkül lett említve, azért hogy mondjak is valami flame-et.Máskülönben meg nem friss sztoriról van szó. :U Mert ami itt megy...az messze van a flame-től.Erre írtam illetve példáloztam. :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10982) Anthony28 válasza LeslieG Jr. (#10975) üzenetére


Anthony28
őstag

Haleluja. :R

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10983) Játékos válasza Anthony28 (#10980) üzenetére


Játékos
addikt

Örülünk, hogy maracc! Killhates is így tett, Neki is örülünk!
Mindkettőtöknek :R . Aztán muti, hogy mit bír az új kari!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10984) Anthony28


Anthony28
őstag

Vista 64bit 3d06 alatt dobott 17041-et. :DDD Lehet aztán ha a yorkfiledek jók lesznek akkor az is majd beleugrik tavasszal. :K

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10985) Játékos válasza Anthony28 (#10984) üzenetére


Játékos
addikt

:C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10986) Anthony28


Anthony28
őstag

Firefly Forest-et 3d06-ban 120fps-el kezdte. ;] Vannak tesztek, pl. a sárkányos ami szebbnek tünik mint GTX-el.Érdekes... :B Lehet csak optikai csalódás! ;]

GPU hőfok alapon 34 fok! :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10987) Játékos válasza Anthony28 (#10986) üzenetére


Játékos
addikt

Mondtuk, hogy az Ati jóképűbb...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10988) KillHates válasza Anthony28 (#10984) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ajvé' ez komoly! Akkor az Ultrának annyi. Remélem ezt megérzi az nVIDIA pénzügyi osztálya és jobb árfekvésű lesz majd a 9000-es....
Mennyi volt a piros szörny?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10989) Tuco Ramirez válasza Anthony28 (#10980) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Gratula az új "szörnyeteghez"! ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#10990) Anthony28 válasza KillHates (#10988) üzenetére


Anthony28
őstag

Túúúl versenyképes áron! :C ;]
Hát...ha bejön ebből több lesz eladva mint a 150k-s dupla magos NV-ből.Hiába fog többet menni 10-20%-kal.Az már túl sok érte.Nem fogja megérni.De kíváncsi vagyok ezek után mekkkorát fog durrani. :K

Tuco Ramirez: Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10991) Sullivan


Sullivan
tag

Valaki nem tudja mitől mehet el az antialias - vonalsímítás a játékokról ha alt+tab-al néha ki-ki lépek?
Randomba megy el van hogy csak a 10. alt+tabnál de van hogy már az 1.-nél!
Eddig jó volt mindig, de most jött az új konfig (videokari maradt (8800gts320)), meg új winfos (sp2 fine tuned) és azóta nemtudom megcsinálni :((( dirvereket cseréltem, beállításokat b*sztattam, de semmi :(
help plz

(#10992) old gray válasza Anthony28 (#10980) üzenetére


old gray
addikt

Helyes döntés. Az ATI vs. Nvidia vitát meg el lehet felejteni, minden kategóriának megvan a maga best-buy jelöltje. És egy dologot ne felejtsünk: ha nincs az ATI akkor az Nvidia monpolhelyzetben úgy szabná az árakat ahogy neki tetszik. Szal inkább szurkoljunk egy egészséges versenynek mint az ATI bukásának. Ezzel mi, userek járunk jól!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10993) jercsi


jercsi
tag

A gts nek kicsit sok lesz az a felbontás a gtx em is nyafogna már sztem ezen a felbontáson !

(#10994) jercsi


jercsi
tag

Agyári hűtés kinek hogy szuperál ?

(#10995) PPSH válasza jercsi (#10994) üzenetére


PPSH
őstag

jo,nagyon is. :K csak a lecserelese komoly 10 e ft-okba kerul :( (pl:VF1000+RHS88 ami kb min 15 e ft,es a Thermalright HR-03 Plus ami szintugy e korul van penzbe)igy hat marad a gyari+kopoltyukra ra egy 8cm-es venti :K :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#10996) KillHates


KillHates
nagyúr

Anthonyt bannolták 72 órára, mert privátban küldött egy Everest reg kódot az 3870 fórumon ! Szerintetek pikkelnek rá a moderátorok? :U Úgyhogy most egy darabig nem fogjuk megtudni mit tud az új kártyája. :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10997) KillHates


KillHates
nagyúr

Most jól jönne az a fagyi LeslieG Jr. ....

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10998) Játékos válasza KillHates (#10996) üzenetére


Játékos
addikt

Pedig kiváncsi lennék, mennyire hajtja szét! :DD
Tök szar, mikor csak olvasol, válaszolni meg nem tudsz... :(
Kitartás Anthony! ;)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10999) LeslieG Jr. válasza KillHates (#10997) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Ime a fagyi. . Szerintem nem pikkelnek rá a modik. Mert a modikkal lehet jóban lenni és lehet rosszban lenni.. Csak be kell tartani néhány szabályt.

Remélem rám nem haragszanak meg. Bár ha eddig nem tették akkor ez után sem fognak. Remélem. Inkább meghívom őket egy fagyira.

Csak hogy ne csak off legyek. :D Én is kiváncsi vagyok a új karijára. Arra lennék kiváncsi hogy mennyivel jobb mint a volt GTX-e. :R Teljesítményben gondolom.

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#11000) Tuco Ramirez válasza KillHates (#10996) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

100%, hogy a bögyükben van... mondjuk Anthony nem is egy könnyű eset. :D
Azért az nem kispálya, hogy a priviket is figyelik. :((( Az ember azt hinné, a privát üzenetet nem véletlen hívják úgy ahogy. :W Tiszta 1984... ;]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.