Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11451) Laraxior válasza Pulsar (#11446) üzenetére


Laraxior
titán

megjött a vizem,reszkess :C ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11452) Pulsar válasza m4rc! (#11448) üzenetére


Pulsar
veterán

Köszi, ez lett volna a kérdésem! :R

Laraxior: Majd pikcsöröket kérek :)

(#11453) pisti88+ válasza Pulsar (#11444) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én mint tudjátok gondolom a sahdereket a rivatuner vagy nemtudom minek a hibájábol nemtudom huzibálni egyszerűen nincs csuszka hozzá :F :F , de azt tegyük hozzá hogy a 700at(698) a gpu-val én nyitott ablaknál értem el tehát a gép szinte kinntvolt a aszabadban igy nem is melegedett annyira mint szokott szobában is megprószálom majd de ahhoz nem elég a gyári hütője a kicsikének mondjuk megvagyok vele elégedve!!!

Pisti -(*_*)-™

(#11454) pisti88+ válasza KillHates (#11449) üzenetére


pisti88+
senior tag

Köszönöm megnyugodtam iden bár egy percig sem fordult meg a fejemben hogy átvernél vagy hasonlók, nem az a fajta vagy és ez nagyon becsülendő, főleg hogy Ph-n egyre több a kö**ög, és a haszonleső!!!! :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#11455) Pulsar válasza pisti88+ (#11453) üzenetére


Pulsar
veterán

nekem meg vizem van, a radi kint az ablakba, úgyhogy amikor csináltak a gpu volt kb 21 fokos :) a te gpu-d valamiért jobban bírja atuningot... :O :)

(#11456) pisti88+ válasza Pulsar (#11455) üzenetére


pisti88+
senior tag

Talán mert OC :DD

Pisti -(*_*)-™

(#11457) Pulsar válasza pisti88+ (#11456) üzenetére


Pulsar
veterán

az OC az csak annyit jelent, hogy gyárilag húzot. szvsz. :) De ha úgy nézzük mostmár az enyém is az, csak nem nyári OC-s :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11458) pisti88+ válasza Pulsar (#11457) üzenetére


pisti88+
senior tag

Kijavitalak a dobozon felvan tüntetve hogy erősebb tarzisztorok szolgállják a karit, és akkor a válogatott GPU-kat nem is említem :DDD !!! :R

Pisti -(*_*)-™

(#11459) JaniS válasza pisti88+ (#11458) üzenetére


JaniS
senior tag

Ezek az "erősebb tarzisztorok" valami kigyúrt kopasz áramköri elemek? :)

JaniS

[ Szerkesztve ]

(#11460) pisti88+ válasza JaniS (#11459) üzenetére


pisti88+
senior tag

;] ;] Nemhinném, de valamit biztos számít...sőt! :R

Pisti -(*_*)-™

(#11461) Hemi 426/RT


Hemi 426/RT
aktív tag

uhh srácok valakit érdekel esetleg negativ tesztk?
3ghz pentium 2x1 gb 667 brand memo mindez egy maximusban karöltve gtx el?
ramot tudok cserélni 1200 diablóra az érdekesség kedvért...

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#11462) Pulsar válasza Hemi 426/RT (#11461) üzenetére


Pulsar
veterán

jöhet :)

(#11463) Laraxior válasza Hemi 426/RT (#11461) üzenetére


Laraxior
titán

inkább a ramot izzaszd meg,arra kíváncsi vagyok mit megy. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11464) Pulsar válasza Laraxior (#11463) üzenetére


Pulsar
veterán

össze raktad már a vized vazz, vagy csak irogatsz mindenhova hülyeséget!? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11465) Laraxior válasza Pulsar (#11464) üzenetére


Laraxior
titán

dolgoztam :(((
a radi kész,pumpa műkszik,de csak reggel helyezem üzembe asszem. akkor muszáj lesz mert viszik el a proci hűtőmet.. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11466) pisti88+


pisti88+
senior tag

Ma érkezik a táp :C :C :C Végre lesz nafta a rendszernek ;] ;] !!!!

Pisti -(*_*)-™

(#11467) Ribi válasza pisti88+ (#11466) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az a táp milyen típusú, mert ez nem lett leirva es kivancsi vaok.

(#11468) pisti88+ válasza Ribi (#11467) üzenetére


pisti88+
senior tag

Elsőre Northq-nál találtunk hozzá hasonlot de nemhinném sőt biztos vagyok benne hogy nem az de engem nemérdekel a 350-nél minden jobb, és engem csak az érdekel hogy a gép ne kapcsoljon ki terhelés alat, és sztem ez meglesz, "kis" tuning is belefér majd :DD :DD :R

Pisti -(*_*)-™

(#11469) Ribi válasza pisti88+ (#11468) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az hogy mit irnak a dobozra, nem mindig tukrozi a valosagot, foleg a noname termekeknél.
Codegenbol is van 550-es tap es kb egyanaz van benne mint a 350-ben :O

(#11470) pisti88+ válasza Ribi (#11469) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nemhinném hogy killhates kolléga egy másik kis tápot köldene hozzám, miért tenné, hisz nem érdeke hogyezt tege, egyépként nekem megfelel a noname táp is fentebb említettem hogy nekem csak játékra kell a gép és szerintem arra megfelelő lesz... :R

Pisti -(*_*)-™

(#11471) Ribi válasza pisti88+ (#11470) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem sértésként mondom, de hinni templomban, az emberek pedig eleg sok megmagyarazhatatlan dolgot szoktak csinalni, ami szerintuk ugy jo. De lehet hogy az egy jo tap, csak kerdeztem hogy milyen tipusu.

(#11472) pisti88+ válasza Ribi (#11471) üzenetére


pisti88+
senior tag

Dehogy sértődtem meg távol áll tőlem márkát nemtok de valoszinű hogy nem a legmárkásabbról van szó! :R

Pisti -(*_*)-™

(#11473) KillHates válasza pisti88+ (#11472) üzenetére


KillHates
nagyúr

Úgy látszik valaki az önzetlenséget megmagyarázhatatlannak hívja :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11474) KillHates válasza Ribi (#11471) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!

Azért igyekszem megmagyarázni!
Feljebb leírtam valahol a típusszámát. Akkor rákerestem, nem írtak róla jókat, de ez a táp ment egy rendszerben egy ASUS 8800GTX-el, 3 db hdd-vel, egy nem túl takarékos P5ND2-SLI alaplapban, közel háromnegyed évet. Aztán a második GTX-et már nem bírta, rendben lekapcsolt, ki lett cserélve egy 700W-osra. A tápot azóta teszt tápnak használom, de semmi értelme, hogy 550W-ossal tesztelgessek régi deszkákat, és láttam, hogy Pistinek kell a táp, tehát felajánlottam neki, hogy cseréljünk. Laraxiort is ki akartam segíteni ezzel, de tudom, hogy ő mindent pengeélen táncoltat :D meg a 400W-os Chieftech-je sok lett volna ezért, meg valószínüleg ez sem tudott volna többet... Ha Pisti 350-es codegenje (ami jó ha tud 250W-ot) viszi most a rendszerét a GTS-el akkor ezzel tuti nem lesz gond, mégha csak 550 helyett ez is max 350-400-at ad le.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11475) Hemi 426/RT válasza Pulsar (#11462) üzenetére


Hemi 426/RT
aktív tag

na itt van nagyon gyalázatos!
igen tényleg ez a konfigom perpill!
és ezzel produkálta mindezt a sok pontot!

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#11476) Laraxior válasza Hemi 426/RT (#11475) üzenetére


Laraxior
titán

talán egy procicsere megdobná vagy 10000 ponttal :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11477) pisti88+ válasza KillHates (#11474) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én egyszerű emberke vagyok betettem a tápot megy a táp a többi le van sz*rva!!!! :DD :DD

Pisti -(*_*)-™

(#11478) albertz


albertz
csendes tag

Leendő 8800GTS vásárlóként melyik típust tudnátok ajánlani? Emelt órajelek, tuningpotenciál, hűtés minősége, zajossága alapján.

Köszi a hozzáértő, tapasztalatból eredő válaszokat!

(#11479) Hemi 426/RT válasza Laraxior (#11476) üzenetére


Hemi 426/RT
aktív tag

ja már csak ki kell kesselni q66 azzal jobban megy!
az tuti!

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#11480) KillHates válasza Hemi 426/RT (#11475) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!
Hát igen...Egy jó kis core2után sír a rendszered! :(
Láttam a háttérképedet... csak nem RC-zel?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11481) Laraxior válasza albertz (#11478) üzenetére


Laraxior
titán

olyan mindegy :) mindegyik csini cucc,jól tuningolható.
Ha veszel vegyél OC verziót,ami gyárilag húzott,hátha jobban megy.Nekem Leadtek van...holnap jön hozzá a Zalman vizes blokk,megnézem azzal mit megy,de sima refhűtővel a 25%os órajel emelést tudsz produkálni,ami több mint jó.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11482) KillHates


KillHates
nagyúr

pisti88+ most hívott a táp tökéletesen teker neki, este széthajtja a GTS-t :D !!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11483) albertz válasza Laraxior (#11481) üzenetére


albertz
csendes tag

Köszi!

Van olyan gyártó, amit kerüljek?

(#11484) KillHates válasza Laraxior (#11481) üzenetére


KillHates
nagyúr

És ha nem játszol brutál felbontásban akkor a 320-asok jobb választások, mert ugyanakkora a hűtőjük, viszont kevésbé melegednek, és így jobban húzhatóak!!!
Jól mondom MESTER? :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11485) Laraxior válasza KillHates (#11484) üzenetére


Laraxior
titán

így van...1280x1024ben a legjobb választás.. GTXet simán veri húzva....csak feljebb ne menj felbontásba.

A Leadteket kerüld,mert nekem is olyan van,nem akarok konkurenciát :DDD :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11486) KillHates válasza albertz (#11483) üzenetére


KillHates
nagyúr

Állítólag az inno-knak sz@rakodik a venti vezérlésük. Már több helyről hallottam...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11487) TPeti válasza Hemi 426/RT (#11475) üzenetére


TPeti
tag

Anno a 8600GT-m többet rakott az asztalra :DD

Serpent 750 Nitro TC, Serpent.com

(#11488) TPeti válasza Laraxior (#11481) üzenetére


TPeti
tag

Az INNO3d OC verzió ugyanaddig megy mint a többi alap verzió. Viszont jó occsó volt és annyi FPS jön ki belőle mint egy új 9600gt oc-ból 45ezerért :C .

A ventillátor vezérlésével viszont semmi gondom. Akkor zúg ha tényleg muszáj.

Serpent 750 Nitro TC, Serpent.com

(#11489) Kloss válasza KillHates (#11486) üzenetére


Kloss
őstag

A Gainward-oknak szarakodik a venti vezérlés. De fillérekből sokkal jobb hűtőt fabrikáltam rá :)

(#11490) Pulsar


Pulsar
veterán

nekem gyári ref. NVidiám van. Az is nagyon jó :DD

(#11491) beno01


beno01
csendes tag

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy a videókártyámnak a lemezén van egy expert tool nevezetű program, ott tudom állítani az órajeleket! Van-e vmi legmagasabb órajel kereső szoftver, ami ezt megcsinálja helyettem, mert unom, hogy mindig találgatnom kell, hogy vagy jó, vagy nem, meg aztán van 2D-s illetve 3D-s órajel állítási lehetőség??!!!

(#11492) Pulsar válasza beno01 (#11491) üzenetére


Pulsar
veterán

tudomásom szerint nem megy az atitool a 8xxx-es kártyákkal már. Legalábbis nekem vista alatt nekem nem megy. De annyira működik, hogyha RivaTuner-be állítasz valamit, ott a "szőrös kocka" tesztel meg tudod nézni az eredményt, és hogy bírja e a kártya!

(#11493) Laraxior válasza Pulsar (#11492) üzenetére


Laraxior
titán

Régebben volt valami olyasmi funkció hogy optimális órajelek beállítása,aztán belőtte,persze lehetett még bőven feljebb menni,csak ez már nincsen asszem.Legalábbis én nem találtam meg az nVidia beállításokban.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11494) pisti88+ válasza KillHates (#11482) üzenetére


pisti88+
senior tag

Így van a táp tökéletes, és semmi baj vele, halk mint az állat néha megnézem megy e még a gép vagy már csak a monitro ad képet!!! :DD Végre nemcsak a filmeken élek :C :C :C

Pisti -(*_*)-™

(#11495) KillHates válasza pisti88+ (#11494) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehhh.... Oda a Feketerdő klinika :((( sohasem tudod meg mi lett Brinkman professzorral és Brünhilda nővérrel! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11496) Laraxior válasza pisti88+ (#11494) üzenetére


Laraxior
titán

holnap akkor nyomhatjuk a 3dmarkot? :P ;] :C :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11497) pisti88+ válasza Laraxior (#11496) üzenetére


pisti88+
senior tag

Esélytelen vagyok a 6750el szemben kicsi az x2 de nefélj csak jussak egy 6000+hoz, lesz nemulass ;] ;] :R

Pisti -(*_*)-™

(#11498) Laraxior válasza pisti88+ (#11497) üzenetére


Laraxior
titán

AMDvel kevesebb pontot kapsz még a 6400+al is sajna.... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11499) Pulsar


Pulsar
veterán

jolvan srácok... nemsokára meglesz a másik ref-es Nvidia karim, meg az alaplap hozzá, oszt repülnek majd sli-be :D

(#11500) Laraxior válasza Pulsar (#11499) üzenetére


Laraxior
titán

addig úgysem nyugszom amíg első nem leszek a G80 GTS listán ;] :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.