Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10858) old gray válasza Kalandor (#10852) üzenetére


old gray
addikt

Egy normális hsz-emet is törölted! A rivatuner venti vezérlésével kapcs.-ban voltak kérdések. "thx"

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10859) KillHates válasza Kalandor (#10852) üzenetére


KillHates
nagyúr

Halihó!
Szó sem volt flame-ezésről! Egy érdekes dologra bukkantam, ráadásul itt az asztalomon! Kérem vissza a hozzászólásomat ! (tudnád, hogy mennyit pöcsöltem míg összeraktam!)
Nem akartam vitát szítani, szó sem volt leégetésről !!!
És mi az, hogy hsz gyüjtögetés? :(((

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10860) Anthony28 válasza Kalandor (#10852) üzenetére


Anthony28
őstag

Remélem akkor is itt leszel mint őrangyal amikor szakmai kérdéseket fognak feltenni.Mert ha off-olni nem lehet ahogy eddig ez itt nagyon jól működött akkor majd te fogod megválaszolni a szakmai hsz-eket is. :K

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10861) gV válasza old gray (#10858) üzenetére


gV
őstag

sztem syn7h37ic kollégát keresd meg, aki viszont g92-es tulajként viszonylag ritkán tér be ide

(#10862) Anthony28 válasza gV (#10861) üzenetére


Anthony28
őstag

Természetesen privátban írj neki nehogy off vagy hsz gyüjtögetésről legyen szó! :((( :(

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10863) Játékos válasza Anthony28 (#10862) üzenetére


Játékos
addikt

Mindegy, törölve lesz... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10864) old gray válasza gV (#10861) üzenetére


old gray
addikt

Csak annyi, hogy a rivatuner a profilt elfelejti (addig "emlékszik" amíg a rivatunerből ki nem lépek, vagy le nem teszem a tálcára).

Nem lehet registryben vagy a rivatuner.cfg-ben valahol manuálisan beírni?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10865) KillHates válasza gV (#10861) üzenetére


KillHates
nagyúr

Így igaz!
Old Gray! Tényleg nézd meg syn7h37ic blogját! [katt ide!]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10866) KillHates válasza Anthony28 (#10862) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hehehe! Aztán hamarabb leszünk "jómunkásemberek" mint a RI/OS programozói! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10867) old gray válasza KillHates (#10865) üzenetére


old gray
addikt

Most tényleg off ( :DDD ) : 3x írtátok már, h nézzem meg! :Y Lassan fejből tudom az egészet. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10868) gV válasza old gray (#10864) üzenetére


gV
őstag

én tudtam mikor multkor meglátogatott minket és szolt h lenne ez a venti vezérlés és kikellene probálni, éreztem h csak a bios modolos változat megy

(#10869) KillHates


KillHates
nagyúr

Többen kérték privátban, hogy küldjem el a képeket. Mivel azt vallom, hogy "lustaság fél egészség! :D" ezért inkább mégegyszer felraknám ide, de kérek mindenkit ne szóljatok hozzá és ne vegyétek flame-nek a modikat meg arra kérem, hogy tekintsék ezt szakmai hozzászólásnak, mert úgy gondolom, hogy van valami köze a topichoz! Köszönöm!






Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10870) old gray válasza gV (#10868) üzenetére


old gray
addikt

Asszem marad a "A Rivatuner ventilátor vezérlése" c. útmutató alapján.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10871) KillHates válasza old gray (#10864) üzenetére


KillHates
nagyúr

Közben beugrott, véletlenül nem Vistát használsz?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10872) old gray válasza KillHates (#10871) üzenetére


old gray
addikt

XP, a Vista nekem ellenszenves.

Wow, ez... ez milyen vga? Deja vu érzésem van a képek láttán. Nem linkelte be v.ki ezeket a képeket mostanában? :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10873) Anthony28


Anthony28
őstag

[No komment]
:((( :((( :((( :( :(

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10874) KillHates válasza old gray (#10872) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én a Vistával szívtam, mert ott valami jogosultság kellett, hogy elinduljon rendben a RivaTuner. Egy darabig szenvedtem, aztán NiBiTor lett a vége :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10875) Laraxior


Laraxior
titán

Nem vagyok itt már rosszalkodtok....ejj..Gondolkozom a vízhűtésen a gépemben....
Láttam valamikor egy HeatKillert apróban G80ra,jó is lenne a kicsikémre,ráadásul hamarosan jön a Q9450 is,nem lesz elég a venti :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10876) Tuco Ramirez válasza Anthony28 (#10873) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Sose tudtam megérteni az ilyeneket... :(

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#10877) KillHates válasza Laraxior (#10875) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lemaradtál a mókáról! Privátban meg a forrongás! :(((

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10878) Anthony28 válasza Tuco Ramirez (#10876) üzenetére


Anthony28
őstag

Megfenyegetett pü-ben hogy ki fog tiltatni. :Y Egy valagba rúgás elkelne neki.Felírom a listámra. ;]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10879) old gray válasza KillHates (#10874) üzenetére


old gray
addikt

Admin joggal buherálom, nem a korlátozott fiókkal. Az a furcsa, hogy a fix %-ra beállított venti értéket nem felejti el, csak az auto-control részt.

PPeter-nek ez flame? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10880) KillHates válasza Tuco Ramirez (#10876) üzenetére


KillHates
nagyúr

Felírtam a nevét a monitorom szélén a post-it-re :) Jaj neki ha erre látom! :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10881) Játékos válasza Anthony28 (#10878) üzenetére


Játékos
addikt

Még nem vettétek észre, hogy az országban mindenhol tiltva van a barátkozás, és az embereknek lopva kell magukat jól érezniük?! :U Kommunizmus nesze...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10882) KillHates válasza old gray (#10879) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajna ennyire nem vágom, egy darabig kínlódtam vele én is, de mint írtam győzőtt a Vista, tehát BIOS szintem módosítottam a kártyákat (meg még az is volt a probléma, hogy a RivaTuner csak az első kártya paramétereit módosította)
Ahh, el vagyok keseredve :( egy barátom óvott a PH fórumtól, azt modta dedó, és kezdem belátni igaza volt

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10883) KillHates válasza Anthony28 (#10873) üzenetére


KillHates
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10884) Laraxior válasza old gray (#10879) üzenetére


Laraxior
titán

mondanám a véleményem,de hát ...inkább megtartom.
érdekes mert nekem meg az OSD nem megy vista alatt. márhogy játék alatt monitorozás. XP alatt király.Meg jött be valami új hőmérséklet is,szal még szoknom kell :C ismerkedünk,mert az első csúnya partíció formázással végződött :)) nem szerette az alcoholt,márpedig a sör a tuti nálam :C ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10885) KillHates válasza Laraxior (#10884) üzenetére


KillHates
nagyúr

Már egyszer írtam Neked, hogy erre (mármint az alcoholra) van megoldás. És nem elvonóra akarlak küldeni.... :DDD Hukk!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10886) Laraxior válasza KillHates (#10885) üzenetére


Laraxior
titán

:R emlékszem,de egyenlőre megvagyok vistán a daemonnal,meglátom hogyan működik,érdemes-e beszüntetnem az xp-t,ha igen akkor úgyis igényt tartok a szeszre :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10887) KillHates válasza Laraxior (#10886) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na én avval szívtam öblöseket!! Aztán valahogy elindult... Egy fontos az automatikus update-eket állítsd be úgy, hogy Te választhasd ki, hogy mikor és mit telepítsen!
Nekem egyszer úgy lecserélte a VGA driveremet, hogy csak néztem! Nem tudtam visszaerőszakolni a régebbit, úgyhogy jött a rendszer-visszaállítás!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10888) KillHates válasza KillHates (#10887) üzenetére


KillHates
nagyúr

FIGYELEM! Ha nem bíztok a vga-tok hődiódájában akkor lehet nálam privátban rendelni programozható-riasztós hőmérőket!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10889) Pietrosz válasza KillHates (#10869) üzenetére


Pietrosz
addikt

Ez se nem GTS, se nem GTX, de még csak nem is Ultra, tehát semmi keresnivalója itt, akármennyire "érdekes" is. Esetleg link formájában talán elfért volna, nem fél oldalas postként :(

[ Szerkesztve ]

(#10890) Játékos válasza Pietrosz (#10889) üzenetére


Játékos
addikt

A hozzászólásod meg mehetett volna privátban neki... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10891) KillHates válasza Pietrosz (#10889) üzenetére


KillHates
nagyúr

Okos kutyus, csinálj belőle egy oldalt, és linkeld be! Én meg szólok a modiknak, hogy vegyék ki, nehogy ínhüvely gyulladást kapj a görgetéstől. Vagy legyél itt , nézd a fejleményeket és akkor tudod, hogy miért tettem ide!
De ami a legfontosabb kértem mindenkit, hogy ne szóljon hozzá ehhez a hozzászóláshoz!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10892) Laraxior válasza KillHates (#10888) üzenetére


Laraxior
titán

Ez leginkább az E8xxx procihoz lenne a legjobb,tekintve valami nem jó a hőmérsékletérzékelőjénél. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10893) KillHates válasza Laraxior (#10892) üzenetére


KillHates
nagyúr

Rakjam fel abba a topic-ba is? :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10894) Tuco Ramirez válasza Pietrosz (#10889) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Moderátori állásra gyúrsz vagy mi...? :F

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#10895) Anthony28 válasza Tuco Ramirez (#10894) üzenetére


Anthony28
őstag

Segg nyalásból kap egy jelest. :DDD Olvass bele a moderátor kerestetik topikba... ;] Én már nem létező "körmösöket" is kaptam, de már sarokba is próbáltak állítani háttal az osztálynak, hogy az igazgatói rovót meg se említsem.Jó éjszakám volt mert fetrengtem a röhögéstől, a szomorú csak az hogy ők komolyan is gondolták, ahelyett hogy kicsit lazábban tennék a dolgukat. :F De az a mondat: hogy mersz vissza szólni egy házigazdának,moderátornak...mindent vitt a tegnapi nap folyamán! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10896) DroneZ^


DroneZ^
őstag

8800gts 512mb-t neztem ki magamnak, melyik gyártó hűtőjét tartjatok a legjobbnak? és hangban? :R :R :R

(#10897) Anthony28 válasza DroneZ^ (#10896) üzenetére


Anthony28
őstag

Szia!

A kérdésedre van külön topik.Mert ugye ez a G80 topik te meg G92 GTS-t néztél ki magadnak. :U Innentől kezdve ha akarnánk se tudnánk segíteni, vagy is ott jobban fognak tudni mint itt.

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10898) DroneZ^ válasza Anthony28 (#10897) üzenetére


DroneZ^
őstag

fogalmam nincs, 8800GTS-t néztem ki magamnak:D és ez benne van a topik neveben, ATI-s voltam mindig is, szoval ne haragudjatok... ezt amugy eljatszottam már proci és alaplap témában mert AMD+ATI-s voltam mostmeg INTEL+NVIDIA vagyok, ill. leszek! :R

(#10899) Anthony28 válasza DroneZ^ (#10898) üzenetére


Anthony28
őstag

Semmi gond! ;) Mind a 2 kártya GTS csak az egyik G80 és ide tartozik a másik G92 és nem ide. :R

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10900) KillHates válasza DroneZ^ (#10898) üzenetére


KillHates
nagyúr

Üdv az erő zöld oldalán! (tegnap jöttél volna ment a hirig a pirosakkal ;] )
A 8800 GS/GT/GTS totyikot próbáld! Sok sikert!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.