Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Laraxior válasza PPeter (#150) üzenetére


Laraxior
titán

én gyakorló moderátor vagyok, töröltem és bannoltam már eleget :DDD (van is "jó" hírnevem ennek köszönhetően)
egymás között legyen szólva,minél többet hangoztatod hogy Te itt vagy moderátor,Te ott vagy moderátor,annál jobban fogunk kedvelni.
Itt Te ugyanolyan fórumozó vagy mint mi.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#152) PPeter válasza Laraxior (#151) üzenetére


PPeter
addikt

Persze, hogy ugyanolyan fórumozó vagyok, de mivel tudom, mit jelent rendet tartani egy nagy közösségben, ezért megértem a moderátorokat. :D

[ Szerkesztve ]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#153) KillHates válasza PPeter (#152) üzenetére


KillHates
nagyúr

És a módszert is? Mert azért bárki láthatta, hogy nem újonc "vérpistikék" kaptak elgymásnak, hanem régebbi motorosok (talán én voltam a legcsirkébb) és azért valljuk be a régebbi fórumozókkal lehet szót érteni, mert tisztában vagyunk nagyjából egy fórum üzemeltetésének nehézségeivel....
A moderátorokat mi is megértjük. (el is magyarázta Kalandor, hogy fáradt és nincsen sem ideje, sem hangulata nyomozást folytatni egy flame-ezés előéletéről, és ezt el is fogadtuk, a nem is szekáltuk tovább)
Én hálát adok, hogy nem vállaltam a moderátorkodást egy másik fórumon... Tényleg néha rettenetes favágó munka, nincsen mit irigyelni rajtuk.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#154) KillHates válasza PPeter (#152) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kétszer ment el...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#155) Laraxior


Laraxior
titán

Nah ma jön egy kit Ballistix tracer.Kölcsönbe az enyémért :)) vér fog folyni:DDD de nem az én vérem hanem a traceré :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#156) Játékos válasza Laraxior (#155) üzenetére


Játékos
addikt

Mutasd meg neki, rohaggyonmeg! :DDD :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#157) Laraxior válasza Játékos (#156) üzenetére


Laraxior
titán

csak 800as de biztos hogy 1200ig meg se állok :U :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#158) gV válasza Laraxior (#157) üzenetére


gV
őstag

az rendben de milyen fesz és késleltetés lesz, 2.5v; 4-4-4-12? :))

(#159) Laraxior válasza gV (#158) üzenetére


Laraxior
titán

szigorúan 5-5-5-15 (18),a 2.5V lehet beficcen ;] egy tesztig nem gond neki.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#160) Laraxior válasza Laraxior (#159) üzenetére


Laraxior
titán

noh megvan a ram.... annak ellenére hogy Ballistix,elég gánya. elvileg a ramnak és a két bordának az oldalán ha megnézem oldalról akkor párhuzamosan kellene állni.
és ugye illeszkednie kellene teljesen. ez enyhe "v" alakot mutat,tehát az alsó része nem illeszkedik a chipekre.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#161) gV válasza Laraxior (#160) üzenetére


gV
őstag

akkor csak 1GHz lesz belöle :O ;]

(#162) Laraxior válasza gV (#161) üzenetére


Laraxior
titán

Lfszt....1125nél vagyok..mondtam nem állok meg 1200ig ;] :P

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#163) gV válasza Laraxior (#162) üzenetére


gV
őstag

jó csak akkor még nem írtad h sz@rul áll majd rajta a borda :P
de akkor mésincs annyia elgányolva :K

[ Szerkesztve ]

(#164) KillHates válasza gV (#163) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lehet, hogy a párnácskák "löttyedtek" meg a hűtőborda és a chipek között?
Nekem van 512-es Corsair-em aminek csak az egyik oldalán van memória chip. Hogy a borda szimetrikus legyen ezért a nyák csupasz oldalára felragasztottak egy plexi lapot majd arra a hűtőpárnát és a bordát. Néztem is az elején, hogy miért csak az egyik oldala meleg a ramnak :D aztán rájöttem ...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#165) Laraxior válasza KillHates (#164) üzenetére


Laraxior
titán

nem nem :)
fennt van két kis tartó bizbasz,azok nyomják össze és az alja nem érintkezik...hülye megfogalmazás.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#166) Laraxior


Laraxior
titán

majd iccaka jövök,elmentem melóba.1200-n már nem stabil a ram... eredményekkel majd később.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#167) Anthony28 válasza KillHates (#164) üzenetére


Anthony28
őstag

Nem ott más a helyzet.
A ramot felül tartó 2 kis fémpöcök túl szorosan szorítja a fémbordát, és ezáltal hogy a ragasztó kicsit elengedett V alakban a borda elláll a csippekről.Én tök egyszerűen oldottam meg.Lazítotam a pöckök szorításán és a 2 végére a csippek és a borda közé óvatosan tettem egy kis pillanatragasztót.Így most nekem jó már egy ideje. ;)

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#168) KillHates válasza Laraxior (#166) üzenetére


KillHates
nagyúr

Most már világos! (profi az ábra :D)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#169) KillHates válasza Anthony28 (#167) üzenetére


KillHates
nagyúr

Pillanatragasztót! :Y :C Ha egyszer elromlik, mekkora orbitálisat fognak szívni a szervizesek! :D
Én egyszer notebook VGA kártyájára ragasztottam fel a bordát pillanatragasztóval. Aztán késöbb teljesen beszart. Visszavittem a márkaszervizbe, és mivel a szervizessel jóban voltam azt mondta azonnal kicseréli. Szét is kapta a notit, akarja levenni a coolert nem jön, erre alányúlt egy csavarhúzóval, és lejött az egész GPU :U Káromkodott egy cefet nagyot, szídta a sárgákat, majd az egészet kompletten kicserélte...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#170) Anthony28 válasza KillHates (#169) üzenetére


Anthony28
őstag

Azért előtte konzultáltam Ősemberrel akitől vettem a ramot....hogy merjem e.Azt mondta nyugodtan. :DDD

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#171) PPeter válasza KillHates (#153) üzenetére


PPeter
addikt

Nem igazán láttam semmi kivetnivalót a moderáció tevékenységében. Érthető, ha nem vizsgálódnak napokig, hanem gyorsan gyomlálnak - és ilyenkor néha olyan hozzászólás is áldozatul esik, ami nem biztos, hogy szemétre való. A moderációt nem szabad, hogy egy teljesen elfajult helyzetben döntően az befolyásolja (vagy korlátozza), hogy az egymásnak esett fórumozók közül ki az újonc és ki nem. Aki többet tett le az asztalra egy fórum életében, óhatatlanul más el elbírálásban részesülhet, de ha már nagyon durva dolgok folynak, a moderátort nem befyolásolhatja egy fórumozó pozitív előélete a gyomlálás során. Az ilyen "oltás" meg "vérpistike" kifejezések meg jól hangzanak az egymást táskával gyepáló hetedikesek szájából, de azért - remélhetőleg - itt normális, felnőtt(ként gondolkodó) emberek kommunikálnak, akiknek - ha elszalad velük a ló - viselniük kell a következményeket, amennyiben durván megszegik a fórum és egy közösség elemi szabályait. :) Tényleg ne irigyeld a moderátorokat, néha nagyon vacak "munka" ez.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#172) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!

Engem egymás után értek a csapások....ugyebár volt a 8800GTX-em, ami rossz volt, aztán jó (aztán most nem tudom, mert lusta voltam összerakni a gépet) és most meg egy jó barátom gépével küszködök!

Írtam már a "Nem induló gépek" topikba, de nem kaptam választ. Itt meg sokan vagytok és okosak, segítsetek nekem légyszi! :D

Szóval ősrégi gép (P3 talán 1GHz) kapott egy DVD írót, de nem akart bootolni, mert nem ismerte fel. :( Ezután vissza CD olvasó és XP máris indult (sajna alap XP-ről van szó, mert SP2 nem ment fel rá).

Aztán Elmör volt olyan marha, hogy megtette, amit nem szabad és menet közben rádugta a DVD írót. Ezután gép konyec firma= lefagyott és restartkor kékhalál. Ki is írta, hogy új hardware miatt és húzzam ki, de mivel ezt megtettem és mégis megint ezt kaptam, most nem tudom mit kellene tenni. :O

Le kellene mentenem a vinyóról a dolgokat, de nem engedi, mert sérült a fájlrendszer. Legalábbis ezt írja ki a gépem, amikor hozzányúlok a vinyóhoz. Van átalakítóm (USB-IDE/SATA)amivel összehoztam a gépemmel, de hát nem megy. Mégis hogyan tudnám elérni a vinyó tartalmát?

A másik bökkenő, hogy vajon utána fel tudom telepíteni ismét az XP-t és a DVD írót is látni fogja? :DDD Tehát arra célzok, hogy készre rakni a gépet. :DD

Köszönöm előre is a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#173) Elmör válasza gV (#139) üzenetére


Elmör
senior tag

Nekem: GeF. 2 MX400-FX5200(amiről írok abban van jelenleg)-NX6600(ez valami nagyon butított volt)-7950GT-8800GTS320MB-8800GTX.

Nem volt 1 ATi kártyám sem. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#174) floxet válasza Elmör (#172) üzenetére


floxet
tag

a jumperelést ugye megnézted?:D

(#175) Elmör válasza floxet (#174) üzenetére


Elmör
senior tag

Mit is kell azon nézni? :D

Rádugtam a dvd írót a cd író helyére egyszerűen. Az úgy nem jó?
Asszem primary slave-en volt az író. :))

Szerk: a fő gond az, hogy most úgy sem indul be, ahogy alapból volt! Kékhalál jelentkezik be. Már kerestem az itteni szevízes cimbit, de nem érem utol. Legfeljebb hétfőn beviszem a számtech boltba megcsináltatni.

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#176) Anthony28 válasza Elmör (#172) üzenetére


Anthony28
őstag

EasyRecovery.Professional.v6.10.07
EasyRecovery Pro 5.12a

Ezeket keresd....ezek lementik a fontos file-okat. :K Jó kis progi bár ha nagy az adatmennyiség nem lesz túl gyórs a művelet...8-10 óra is lehet! Szóval éjszakára indítsd el visszaállítást. ;)

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#177) Elmör válasza Anthony28 (#176) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi szépen! :R
Megpróbálok mindent!

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#178) PPeter válasza Elmör (#175) üzenetére


PPeter
addikt

Ha a CD/DVD-meghajtó látszik a BIOS-ban rendesen, akkor próbálj egy helyrállítást egy XP-telepítővel.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#179) Elmör válasza PPeter (#178) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszönöm, azt már próbáltam, csak a gépen valami gagyi XP lehet, mert az én eredetimet nem fogadta el. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#180) PPeter válasza Elmör (#179) üzenetére


PPeter
addikt

Safe módban sem indul el a nyamvadt XP?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#181) KillHates válasza PPeter (#171) üzenetére


KillHates
nagyúr

Abban én sem, inkább a "megoldásában", elvégre Te említetted, hogy felnőttek vagyunk.
Gondolom az a megoldás más esetben is, ha vita kerekedik mondjuk egy társaságban, valaki kilopódzik, felhívja a rendőröket, azok kijönnek és mindekit addig gyepálnak, amíg az indulatok el nem csitulnak. :U ha mégsem, megy a slepp a futkosóba...
Senki sem próbál meg békíteni, esetleg hatni valami módon a többiekre, hogy ez így nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#182) KillHates válasza Elmör (#179) üzenetére


KillHates
nagyúr

Amit Anthony mondott, vagy próbáld meg letölteni valamelyik MiniPE CD-t
Ezekről a linkekről
és a másik géppel azzal boot-olj be úgy, hogy az USB-n az átalakítóval a rossz hdd fel legyen dugva. Ezt azért kell mert a miniPE nem plug-n-play.
Azzal ha nem hardveresen rossz a hdd le tudod menteni!
Sok sikert! (és utólagos gratulációm az optikai meghajtó hot-swap-eléséhez ;] )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#183) PPeter válasza KillHates (#181) üzenetére


PPeter
addikt

A moderátorok nem rendőrök és egy fórum nem demokrácia. A szakmai fórumokban folytatott offolás és flame a normális fórumozókat és a fórum alapvető funkcióját zavarja meg. Nem csak azokat kell nézni, akik odajárnak egy topikba mondjuk marhulni, hanem a csendes többséget is, akik csak olvas(ná)nak, ha lenne mit (a flame-en meg az offon kívül). Nincs kilopódzás meg rendőrök kihívása, kicsit túlreagálod ezt a dolgot, ez nem egy haveri grund (leszámítva a kimondott társalságra és offolásra fenntartott nem szakmai részeket, mint amilyen ez is). Ez egy meghatározott szabályok szerinti online kommunikációs felület, amely csak annyira működik olajozottan, amennyire a közösséget alkotó fórumozók hagyják. Ezernyi hozzászólással rendelkező (elvileg tapasztalt) fórumozónak meg hadd ne kelljen már magyarázni, hogy mi a netikett - meg hogy milyen felhasználási feltételeket okézott le a regisztrációja során.

[ Szerkesztve ]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#184) Elmör válasza PPeter (#180) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha a safe mód a csökkentett mód, akkor nem. Próbáltam a legutolsó helyes konfigot is, de azzal sem. Asszem ebből szervíz lesz, mert most meg nem akarja látni az USB/IDE átalakítón keresztűl a gépem. Ebéd után még látta. Nem hiszem el. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#185) Macka válasza Laraxior (#138) üzenetére


Macka
veterán

Nálam: S3Trio 1MB -> S3Virge 4Mb+Woodoo1 ->ATI 9200SE -> ATI 9800SE@9800XT -> 6600GT -> 6800GT@ULTRA -> 7300GT ( brutálvmod ) -> 7600GT -> 7900 GTX -> 8600GT SLI -> ATI X1950XT -> G80 8800 GTS 320Mb -> 7600GT -> 8800 GT G92

(#186) KillHates válasza PPeter (#183) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, vettem. Sig heil! :DDD (<-csak baromkodok!)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#187) KillHates válasza Elmör (#184) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajna itt nekem is véget ér a "táv" tudományom... :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#188) KillHates válasza Macka (#185) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hehehe: "7300GT ( brutálvmod ) " :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#189) Macka válasza KillHates (#188) üzenetére


Macka
veterán

Annyit ment vmoddal, mint egy 7600 GT alapon. Legalábbis Mark szerint.

(#190) Macka


Macka
veterán

(#191) KillHates válasza Macka (#189) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szegényke...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#192) Játékos válasza KillHates (#186) üzenetére


Játékos
addikt

Hűha! Én komcsizok, Te zighijlezel, ájjájájj, ki leszünk csázva... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#193) Macka válasza KillHates (#191) üzenetére


Macka
veterán

Még szerencse, hogy akkoiban a gépem még a bukóablak alatt volt, és kintről -10 fok jött a gépre.
Szegény VGA még ekkor is 80 fok volt.

(#194) KillHates válasza Macka (#190) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is ma láttam, nekem nem tetszik a hűtése. Nem látok benne hűtőcsövet :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#195) KillHates válasza Játékos (#192) üzenetére


KillHates
nagyúr

Miért? Csak hülyéskedünk. Egyinkünk sem gondolja komolyan, a szánkat jártatjuk. :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#196) Macka válasza KillHates (#194) üzenetére


Macka
veterán

Én úgyis hűtőcserével kezdeném.

(#197) Anthony28 válasza PPeter (#183) üzenetére


Anthony28
őstag

Ez az okoskodás/fontoskodás kezd máá a agyamra menni.De komolyan. :W
Azt nem értem ez miért csak a G80 topikra vonatkozik a fórumszabályzat? :(
A 3870 topikba kislányka nick-en írogatott egy fórumozó majd még azt is közölte hogy meleg.Ott nem kell ritkítani? Csak a G80-ba? Oké értem...te elmentél és kemény férfi voltál beköptél minket, majd jöttek és moderáltak.Kurva sok topikba láttam nem kevés off-ot.Ott miért nem ritkítanak?
Nem akarok az "arcodba mászni" de azért csak így face to face megkérdezném tőled hogy mit vársz?Idejöttél egy olyan topikba ami a G80-asok baráti köre, úgy hogy G92-es kártyád van, de ez még így oké lenne.De barátnak szerintem senki se nevezne innen téged szóval kurvára nem értem amit itt csinálsz mert neked köszönhetjük hogy ide lettünk száműzve! :((( :((( Mert neked jelezned kellett a moderátoroknak hogy jöjjenek.Ezek után a témát lezártuk.Majd alakul itt gy baráti kör ahová ellátogatsz és megmagyarázod mit miért tettél...egyébként ha már valaki magyarázkodik az régen rossz, mert azzal ki is állítja a saját bizonyítványát a történtekkel kapcsolatban.Ezek után ez sem elég, elkezdesz a fórum szabályzatról hablatyolni.Ez kit érdekel?Itt megmondom neked őszintén szreintem mindenki lefossa.Ez egy ilyen topik.Azt csinálunk itt amit akarunk.Remélem a burkolt célzásokból azért megértettél valamit. :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#198) PPeter válasza Anthony28 (#197) üzenetére


PPeter
addikt

Szerintem nem nekem köszönhetitek. Másrészt meg nem veled társalogtam. Kicsit túlreagálsz pár dolgot, úgy látom, de lehet, hogy felétek ez a divat. :D Lazíts már.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#199) Macka válasza Anthony28 (#197) üzenetére


Macka
veterán

:DD :C

(#200) Anthony28


Anthony28
őstag

De persze ha a barátaim innen másképp gondolják jelezhetik nekem, és megbeszélem velük. :K Unom már a köntör falazást, és nyájasságot és igen is meg kell mondani a pacekba a véleményt, főleg ha az olyan amit rólad gondolok a magyarázkodásod előtt és után is akár.Amit meg privátban küldtem, tök komolyan is gondoltam.Nem képzeled hogy leírok olyat amit később megbánok? :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.