Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) gV válasza Macka (#349) üzenetére


gV
őstag

ne már, milyen emberek vannak (persze ne legyen igaz) egy proci miatt :( pff

(#352) Anthony28 válasza Macka (#349) üzenetére


Anthony28
őstag

Az eladó barátja benyelte?Kétlem.Én másra gondolok...az eladó nem hülye hogy olyanra bíza a procit aki benyeli.Ráadásul még a barátja is.Ezt a verziót kizártnak tartom.
Olyasmi lehet hogy valamiért visszalépett és az hogy "állítólag" nem az eladó adta fel ezzel mossa kezeit az eladó, hogy ő nem tehet róla.Gondolj csak bele...te kinek adnál a kezébe egy 40-50k-s procit?Annak akiben megbízol, és ha már 1%-ban bizonytalan vagy nem adod oda.Ez a logikus.Lehet nem ez van de eladói részről is sántít a dolog... :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#353) Macka válasza Anthony28 (#352) üzenetére


Macka
veterán

Sajnos nekem is. Bár ne így lenne.... :O Nincs valakinek eladó Quadja?

[ Szerkesztve ]

(#354) Macka


Macka
veterán

Amúgy extrán szívás pedig az, hogy én az Ő ígérete miatt adtam el a 6750-em.

(#355) Anthony28 válasza Kalandor (#350) üzenetére


Anthony28
őstag

"na pont az ilyenek miatt nem járok már PH találkozókra."

Erre Biff, a Vissza A Jövőbe című filmből csak annyit mondana: Nyuszi vagy McFly? :B :DDD

Nézd.Ha én moderátor/házigazdi lennék úgy tenném a dolgomat hogy senki se akarjon meghívni sörözni. :U Sokan vagytok, sokakkal beszéltem már pü-ben is.A moderátorok nagy része normális, aki pedig nem, azt is elfogadom, mert moderátor, ez a dolga, nem kell hogy egyezzen a véleménye az enyémmel....te viszont egy személyben egy külön kasztot képviselsz a moderátorok, házigazdák mellett. :U
Az "ilyenek miatt"-ot kiragadva az idézeteből...ezt pedig ki kérem magamnak! Hogy mersz vádaskodni, elítélni házigazda létedre? Gondolod hogy 50-100 ember előtt neked esnék?Ennyire hülyének látszom? :F Az a baj hogy nem csak nagyot tudok ütni, hanem érvelni is tudok, az eszem mindig is a helyén volt.Tehát egy ilyen vita napon asszem kifoynál az érvekből ha belemennénk mélyebben az itteni dolgokba.Mert ugye ahhoz IQ nem kell hogy kattints 1-et és azt mondd Anthony28 1 nap ban.Ez a legegyszerűbb.Te ezt tudod.Ennek vagy a mestere.Én meg ha kell érvelek,vitázom, természetesen kultúráltan, nem vágok azért senkit szájon mert nem egyezik a véleményem az övével.Szóval "rossz nyomon jársz", sokakat befolyásolsz, mert veszélyes alaknak állítasz be, és ezt terjeszted.
De ez még mindig jobb tulajdonság lenne ha ilyen lennék mint amit én gondolok rólad. ;)

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#356) Játékos válasza Anthony28 (#355) üzenetére


Játékos
addikt

Testvér!
Ne csináld ezt, mert regelhetsz újra hamarosan! Én sajnálnám, de Te tudod! :U
BÉKE! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#357) Anthony28 válasza Játékos (#356) üzenetére


Anthony28
őstag

Oké. ;) De vazz...demokrácia van.Nem mondhatom meg a véleményemet? :F
Nem voltam agresszív, nem fenyegettem senkit, nem voltam még csak trágár sem.Ezért ha bannolnak...akkor bannoljanak.Bár kíváncsi lennék mi alapján és hol ütközik az alapelvekbe az irományom. :B :F

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#358) Játékos válasza Anthony28 (#357) üzenetére


Játékos
addikt

:O :O :O Azt mondtad, helyén van az eszed! Demokrácia? :F :O :O :O
Banra okot: személyeskedés? :U
Ne csináld, inkább találjunk valami témát. Pl.: most hívtam Mikádót: nála van a GTS-em, hétfőn postázza állítása szerint! :DD Ürüjjünk mind az egészen. :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#359) Anthony28 válasza Játékos (#358) üzenetére


Anthony28
őstag

Milyen márkájú lesz? :C

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#360) gV válasza Anthony28 (#355) üzenetére


gV
őstag

olvasom a hszed és egyből beugrik h megnézzem a profilod: van-e temp ban :U
na nem azért mert megérdemelnéd, csak nem tom má'

Játékos: na végre :D csak a postázásnál figyeljetek Macka esetéből kifolyóan, neh már elkalodjon

[ Szerkesztve ]

(#361) Macka


Macka
veterán

Feltettem Firefoxot, szerintem gyorsabb,mint az Explorer.

(#362) Játékos válasza Anthony28 (#359) üzenetére


Játékos
addikt

Én Gigabyte-ot küldtem...
Amikor Anthony nem válaszolt egy ideig, én is megnéztem, hogy nem kapott-e még 1-2 napot... :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#363) Anthony28 válasza Játékos (#362) üzenetére


Anthony28
őstag

Várd ki.Lehet még megkapom. :DDD
Úgy látszik hetente ha nincs legalább 2 nap bannom akkor már szarul érzem magam. :DDD :DDD

Gigabyte-al mennyi gond van vazzz....sok romlik el nagyon, csak amit így hallomásból tudok. :U

Macka: Pedig az IE7 elég gyors...már megszoktam. ;)

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#364) Játékos válasza Anthony28 (#363) üzenetére


Játékos
addikt

PÜ. ;)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#366) Laraxior


Laraxior
titán

Itt van a kicsike.Nyugodtan nevezhetem extremnek :))
Majd kérnék A vizes kollégáktól tanácsot a csatikat illetően :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#367) Anthony28 válasza Laraxior (#366) üzenetére


Anthony28
őstag

Hínnye, ez olyan minta motorom vízhűtője! :DDD

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#368) Játékos válasza Laraxior (#366) üzenetére


Játékos
addikt

Méretek? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#369) Laraxior válasza Anthony28 (#367) üzenetére


Laraxior
titán

egy fagyasztóból vagy hűtőből nem tudom miből nyúltam :C Minnyá lemérem :))
26x11x63cm :)) majd kiszámolom nagyjából mennyi rézcső van benne. De van vagy 20 méter :DD :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#370) Anthony28 válasza Laraxior (#369) üzenetére


Anthony28
őstag

Grat! Ötletes! :C

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#371) Játékos válasza Laraxior (#369) üzenetére


Játékos
addikt

:C :C :C
Még egy ilyet tegyél mellé! Nekem is 2 ilyesmi méretű van! Full passzívban +3-4 fok a víz a szobahőmérséklethez képest, 3 óra orthos után! :K :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#372) Laraxior válasza Anthony28 (#370) üzenetére


Laraxior
titán

nézegettem a subcoolingon és persze hogy a legnagyobb tetszett meg,de 30 ezer pénz :( nagyon drága :(
Már csak egy gondolom van ezzel. Nem tudom hogy a csöveket rá hogyan rögzítsem,ugyanis asszem szűkebb mint a leendő.Ha szűkebb a keresztmetszete nem fogja a nyomás szétnyomni a csatlakozásnál? Tekintve a Laing DDC pumpa 4.5m-re emeli a vizet,600l/h.
:F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#373) Játékos válasza Laraxior (#372) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD Dehogy nyomja! Be tudod fogni SIMÁN a DDC csövét! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#374) Laraxior válasza Játékos (#373) üzenetére


Laraxior
titán

akkó mán csak kb annyi: van a kiegyenlítő tartály.Az légmentesen le van zárva? Mert nem értem,ha le van zárva akkor nicnsen szerepe,ha nincsen akkor miért nem folyik ki belőle a víz ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#375) Játékos válasza Laraxior (#374) üzenetére


Játékos
addikt

Nincsen szerepe? :Y
Azon keresztül töltöd fel, valamint, mikor melegszik a víz, a levegőt itt nyomja össze!
Kérdezz bátran!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#376) Laraxior válasza Játékos (#375) üzenetére


Laraxior
titán

és hova érdemes beiktatni?
Készítettem egy gyors kis krikszkrakszot nagyjából ennyi lenne az egész? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#377) Játékos válasza Laraxior (#376) üzenetére


Játékos
addikt

A szivattyú elé.
:K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#378) Anthony28


Anthony28
őstag

Én hülye vagyok a vízhűtésekhez... :B azért nem szólalok meg inkább. :DDD A legújabb légáramlatnak köszönhetően 29-30 fokos a GPU-m alapban, a proci meg 4230mhz-en Prime95 load 68 fokos.Nekem tök felesleges a víz. ;]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#379) KillHates válasza Anthony28 (#378) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sziasztok!

Én is a levegőre esküszöm!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#380) Játékos válasza Anthony28 (#378) üzenetére


Játékos
addikt

Viszont az én gépemet nem hallod, hogy be van-e kapcsolva... :P
Itt kell aludnom mellette, és nagyon zavarna! :K
Egyébként jó hőmérsékletek! :K :C :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#381) KillHates válasza Játékos (#380) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az viszont tuti lehet. Én a notebook-omat dugám "víz" alá! Az bazi hangos!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#382) Játékos válasza KillHates (#381) üzenetére


Játékos
addikt

Az tuti :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#383) Laraxior válasza KillHates (#379) üzenetére


Laraxior
titán

Én is,de azért kipróbálom,milyen is a víz :)) Már úgysem akarok nagyon fejlszteni, a procin kívül,tehát jöhet a cucc.Holnap szépen megtisztítom a radit,kicsit kiegyenesítgetem a lamellákat,ahol a szállítás megviselte,aztán lefújom.

Már csak a kérdés,hogy akkor a rendszerben lesz több átmérőjű cső is? Tekintve ugye a radi csöve szűkebb, a pumpáé széles,és a prociblokk is.
mellesleg megjegyzem valszínűleg eltöröt a procihűtőmön az egyik kis pöcök mert felkúszika hőfok 3.7GHz-en 80fölé... majd meg kell műtenem. ratyi intel megoldás ez :(((

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#384) Játékos válasza Laraxior (#383) üzenetére


Játékos
addikt

És akkor? :U Szinte minden rendszeben így van! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#385) KillHates válasza Laraxior (#383) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem a radiátort ne fújd le. Szigetelni fog a festék... A csövek különböző átmérője csupán annyi gondot okoz, hogy a vízáramot a legkissebb keresztmetszethez méretezd!
Én már túl vagyok a vizes korszakomon. Ha nem léghűtés akkor legyen kompresszoros! Ott viszont a kondenzáció miatt volt a folytonos szívás...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#386) KillHates válasza Laraxior (#383) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ma láttam a CHS-ben egy olyan coolert, hogy majdnem berittyentettem!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#387) Laraxior válasza Játékos (#384) üzenetére


Laraxior
titán

még mindig hihetetlen hogy nem nyomja szét a pumpa :Y de hát el kell hinnem.
Majd felveszem a kapcsolatot "OC"-vel is és ő megmondja mihez milyen csatlakozó kell.
először úgyis a pumpát rendelem meg a csövekkel,ki akarom próbálni,aztán a blokk a csatikkal,aztán a Q9450 :DD :C
csak nehogy szökőkút legyen belőle :( jobban bízom a ventiben,de nem vetem el a találmányt

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#388) Anthony28 válasza KillHates (#385) üzenetére


Anthony28
őstag

Jah.. az tuti hogy kevésbé fogja leadni a hőt ha lefújja....egyszerű fizika. :DDD
Azért a venti is tud durva dolgokat csinálni..na jó.extrém venti. :DDD Amikor gumival volt felrögzítve a szerver ventim 3500-4000-et forgott a max. 6000-ből. ;] Majd a gumi azt mondta, elfáradni, a szerver venti meg szétnyírt egy SATA kábelt, mire észleltem, és lekapcsoltam a gépet. :DDD Ez a szörny vágott ki egy darabot az egyik ujjamból 6000rpm-en. :DDD Most egyenlőre nincs használatban.Nincs szükség a hűtési erejére. :)

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#389) Játékos válasza Laraxior (#387) üzenetére


Játékos
addikt

Csak óvatosan!!! Szólj, ha tudok, segítek szivesen! :K

Anthony28
Ha "kicsit" túlméretes a radi, akkor nem számít...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#390) Laraxior válasza KillHates (#385) üzenetére


Laraxior
titán

öhh csak a körben levő csúnya hogyismondjam,szal nem a lamellákat meg a csöveket,hanem ami körülötte van,talp talán.
Hogyan méretezzem a vízáramot? Levegővel király vagyok,de a víz max fürdésre,bár ugy a szlogen a ne fürgyé' le :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#391) KillHates


KillHates
nagyúr

Ilyet:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#392) Anthony28 válasza KillHates (#391) üzenetére


Anthony28
őstag

Tyűűű vazz! :Y Mennyibe kerül? ;]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#393) Laraxior válasza KillHates (#391) üzenetére


Laraxior
titán

ez se kutya :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#394) Anthony28 válasza Laraxior (#393) üzenetére


Anthony28
őstag

Valamelyiket a kettő közül be kellene szerválnunk! :K ;]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#395) Laraxior válasza Anthony28 (#394) üzenetére


Laraxior
titán

ne kísérts :((( itt a fasza a blokkom :C így is alig férek a házban :(
Scythe féle monstrumot láttad? beszarsz...minnyá megkeresem. Lef*sod a bokád :C :C




csal prototípus,szerintem marad is az :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#396) gV


gV
őstag

#391, 393 micsoda monstrumok :Y ezekről nincs vmi teszt, info

#395 venti egy "pizza alap" :D

[ Szerkesztve ]

(#397) Laraxior válasza gV (#396) üzenetére


Laraxior
titán

az első amit linkeltem azt itt találtam pH!-n,nem tudom hogy volt-e teszt csak emlékeztem mint masszív hűtő :))
Ez a Scythe,meg egyszerű oknál fogva nem kellene,nem fér be a házba,és eltakar mindent,bár azért alatt hűlhetnek a dolgok.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#398) Anthony28


Anthony28
őstag

1 biztos.45nm-hez nem kell ilyen hűtési megoldás. :DDD

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#399) RasHaN válasza Laraxior (#395) üzenetére


RasHaN
aktív tag

:Y akkor már inkább ráhegesztek egy lada radiátort :DDD
ezt énis láttam itt ph-n, van egy barátibb. kisebb verziója is ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#400) Laraxior válasza Anthony28 (#398) üzenetére


Laraxior
titán

kisebbért fizetni kell,ez ingyé' vót :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.