Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Laraxior válasza KillHates (#300) üzenetére


Laraxior
titán

két régi pentium 1esről leszedtem az alján levő gumitalpakat.Kettőt összefogtam,és máris van 4 nagy gumitalp.Alá ragasztottam és voilá,már ment is be alá a neon :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#302) Macka


Macka
veterán

Ma sem jött CPU-m........ :W :O

(#303) Játékos válasza Macka (#302) üzenetére


Játékos
addikt

Nekem meg a VGA-m... :O
Ez már gusztustalan...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#304) KillHates válasza Laraxior (#301) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem rossz ötlet!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#305) KillHates válasza Játékos (#303) üzenetére


KillHates
nagyúr

Még mindig nem kaptad meg a VGA kártyád??? :Y :Y Lassan negyed éve van garanciába :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#306) Játékos válasza KillHates (#305) üzenetére


Játékos
addikt

:O :O :O Dec. 5-én postáztam...
Most beszéltem Jocessal, azt mondja, Mikádó garizza, de 2 napja elérhetetlen.... :W :W

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#307) Macka válasza Játékos (#306) üzenetére


Macka
veterán

Anno nekem a DFI Venusomat Hollandiában garozták. Február elején küldtem el, és június elején kaptam vissza.... :W

(#308) Anthony28 válasza Játékos (#306) üzenetére


Anthony28
őstag

Jól becsöcsölted....pech. :F Nekem is volt "szivattyús" időszakom még a 875-ös lapok korszakában.... ;)

Jah....egyébként E8400 dohog a gépemben 4320mhz-en, 4x1 gb Crucial ballistix rammal.....ez a mai napi vásárlásom eredménye! :DDD

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#309) gV válasza Anthony28 (#308) üzenetére


gV
őstag

3dmark06 mennyit ad a cpura?

grat :C

[ Szerkesztve ]

(#310) Macka


Macka
veterán

Na, itt vagyok én....

Bódodcsávó

(#311) gV válasza Játékos (#306) üzenetére


gV
őstag

fogyasztóvédelem?, lehet tudnának tenni az érdekedben :U

(#312) Macka válasza Anthony28 (#308) üzenetére


Macka
veterán

Menj a >##&@&>@#- ba.... :Y Jó Neked! :R

(#313) Játékos válasza gV (#311) üzenetére


Játékos
addikt

Ez egy kicsit bonyolultabb ettől. Én egy sráctól vettem, ő egy másiktól, akinek vannak nagykeres kapcsolatai. (Új volt, meg garis.) Gondolom, miután elküldtem, mindenkinél "pihent" egy kicsit, közben voltak az ünnepek, az Újévet leltárral kezdték, aminek hála, hegyekben állt a nagykerben a sok tesztelésre váró alkatrész...
Elvileg most ott áll a dolog, hogy letesztelték, és lehet menni érte! Ez 2 nappal ezelőtt volt, azóta várom, hogy elmenjenek érte... :W Erről lettem értesítve.
Korrek :O t!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#314) Anthony28 válasza gV (#309) üzenetére


Anthony28
őstag

Köszi! :R
3800p környékét...

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#315) Anthony28 válasza Macka (#310) üzenetére


Anthony28
őstag

Egy az egybe VV Leo! :DDD :DDD
Na jó...azért nála férfiasabb vagy! ;]

Egyébként köszi a grat-ot.... :R

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#316) Macka válasza Anthony28 (#315) üzenetére


Macka
veterán

Ne dagradálj annak a retardált hímringyónak a szintjére! :((( :DDD

(#317) gV válasza Anthony28 (#315) üzenetére


gV
őstag

az jó :K nálam 3.3GHz-en 2800p körül, +1GHz 1000p

(#318) gV válasza Játékos (#313) üzenetére


gV
őstag

na igen nagykerek...
egy barátom akarta rajtuk keresztül összeállítani a gépét, végül hagyta az egészet és maradt a kiskernél

(#319) KillHates válasza Macka (#310) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezen a képen kötik be a fejed? ;)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#320) KillHates válasza gV (#318) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudom, nekem csak a nagykerekkel van jó tapasztalatom. Amit kiskerben vásároltam, mindig rohadt nagy pöcsölés volt. A top a Mistral volt ahol 6 hónapra cseréltek ki egy ramot.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#321) Játékos válasza KillHates (#320) üzenetére


Játékos
addikt

6 hónapra cseréltek ki egy ramot. :Y :Y :Y
Mondjuk a Mistrálról hallottam már sokmindent, csak jót nem... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#322) Anthony28


Anthony28
őstag

Ettől az embertől pedig ne vegyetek procit!! :((( [link]
[link]

Vettem tőle egy tálcás új E8200-öt 39,2K-ért hétfőn du.16h-kor.Átvételnél kaptam számlát, majd mondta ha 3 napon belül gond van szóljak.Még dumáltunk egy kicsit hogy ez milyen jó ár, és mennyire keresik, majd hazavittem a procit, este felé betettem, elindítottam alapban,minden auto-n ahogy kell....Vista boot-nál kék halál. :F Mentés vissza ghost-ol hátha az a gond...megint boot megint kék halál.Ha nincs más akkor gondoltam egy telepítés megoldja...vista telepítés szintén kék halál.3x-4x próbáltam de hiába.Ezután jött az XP telepítés ami viszont hibátlanul felment! :Y Mi több még a tuning is működött XP alatt, bár nem sikerült sehogy sem stabillá tennem, ami kicsit fura volt és szokatlan az eddig látott E8200 tuningpotenciáljához képest.Egy jó pár órát szarakodtam vele, de sehogy se ment.Én Bios hibára gyanakodtam, ill. hogy a Premium lapom nem szereti a wolfokat.Proci kiszed, E6850 visszarak.21h magasságában hívtam az eladót de nem vette fel.Másnap 10h-kor felkelés után egyből csörögtem neki hogy nincs fél napos a tálcás proci, és lekötelezne ha visszavenné tőlem mivel, az alaplapomba nem megy és kék halállal elszáll a Vista telepítő.Mondtam neki hogy nem tehetek róla, hülye a szitu mert szerintem a proci jó csak a P5K Premium vagy a BIOS-a valamiért nem kultiválja.Érveltem azzal is hogy visszaviszem és mivel tálcás és nincs 1 napos, bárki másnak el tudja majd adni kár nem fogja érni, főleg hogy eladásnál ecsetelte milyen ritka és nehéz beszerezni még a 8200-öt.Őt ez nem hatotta meg, meggyanúsított hogy "persze biztos nem megy annyit amennyit szeretném és ez így nem működik hogy visszaadja a pénzt, és hogy probálgatom a procikat...ez nála nem megy" kikértem magamnak a gyanusítást, mondtam neki hogy problémám van, és nem erről van szó.Azt mondta vigyem vissza és ha alap mhz-en nem működik a nagykerben akkor adnak egy másikat.Mondtam neki hogy másik lapban valószínű menne csak az enyémmel csinálja.Következő válasz:" Oké akkor add el te nem az én dolgom én csak hibás terméket veszek vissza". Ez volt a ma délelőtti telefon beszélgetés...kicsit el voltam kenődve, és jól rajtam fog maradni.Végülis eladtam -1,2k buktam, amit lexarok, de legalább most van egy E8400-em ami hibátlan egyenlőre és az a mentett Vista-t használom ami az E8200-vel nem búútolt, igaz ezzel még nem próbáltam telepíteni, de gondolom az se lesz probléma.Ezt az embert pedig (balbla) messzire kerüljétek ha üzletről van szó! :( :( :(((

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#323) Játékos válasza Anthony28 (#322) üzenetére


Játékos
addikt

Imádom az ilyen korrekt embereket! Akkor mondja azt, hogy próbáljátok ki együtt. Vagy mondja, hogy nem fogom visszavenni. Amikor a pénzt adod neki oda, akkor kenyérre lehet kenni, Te vagy az Isten, amikor meg szar van, örülsz, ha egyáltalán eléred, aztán, ha valami igényed van, még meg is fenyeget... :F
Vannak azért itt is korrekt arcok! :W

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#324) KillHates válasza Anthony28 (#322) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ami érdekes, hogy most az E8200-ast 46.100,- -ért az E8400-ast 50.900,--ért :DDD kínálja!
Basszus! Ha kell valami akkor miért nem engem nyúzol! Egy csomó nagykerben D3-ban vásárolhatok. Az E8400-ast tudom 37.990,- nettóért :((( ami kb 45 bruttó és az dobozos, 3 év garanciális, ha sz@rrá húzod akkor is kicserélik. Innét a PH-ról szinte SEMMIT sem merek venni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#325) Laraxior


Laraxior
titán

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Noh.Készítettem pár képet,előtérbe helyezve a Tracereket :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#326) KillHates válasza Laraxior (#325) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szépek az oldalsó ventirácsok! A plexi körül Te vágtad ki a láng formákat?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#327) Játékos válasza KillHates (#324) üzenetére


Játékos
addikt

Ez csak Anthonyra vonatkozik? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#328) KillHates válasza Játékos (#327) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dehogy! Ha bármi kell, szólj! Ramiban is D3 vagyok!!! :D
Anthony-t bannolták egy napra a fenti hsz-e miatt. Felnyomta az eladó srác :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#329) Játékos válasza KillHates (#328) üzenetére


Játékos
addikt

Olvastam...szánalmas... :(
Mi az a D3? :U
Beszéltem Mikádóval a GTS ügyében. Azt mondta, mehet érte, pénteken meg is próbálja :((( . Várok, nincs mit tenni... :O

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#330) Gaben01 válasza KillHates (#328) üzenetére


Gaben01
őstag

Ilyenért ban? :W Az eladónak meg csak gratulálni tudok,hozzáállásból elégtelen.Szánalom.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#332) Gaben01 válasza Kalandor (#331) üzenetére


Gaben01
őstag

Elnézést,én erre reagáltam: Anthony-t bannolták egy napra a fenti hsz-e miatt. ami a #322-es hsz ebben a topikban.A linkelt topikban nem jártam ma.Az a hozzászólás már kicsit erősebb,ez tény.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#333) KillHates válasza Kalandor (#331) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gyanítom, hogy a csillagok, nem a nemesi rangról szólnak... :U
Én beszéltem Anthonyval telefonon, és nem volt dühös, inkább elkeseredett, mert az eladó srác nagyon flegma volt vele. Pedig tőle azt vártam volna, hogy csőbe húzza az eladót, és .............-ba nyomja a prociját.
Miért van az, hogy Ősember pl. minden további nélkül visszaveszi az OEM cuccokat, és a dobozosokból, is csak az OEM-dobozos költséget vonja le. Tudom nem kötelező, de sok minden nem az és mégis megteszik az emberek.
Ha meg a "nem kötelező" dolgok mellőzése miatt valakit kritika ér, hát fogadja el. Mondjuk a belinkelt hozzászólásnak volt előzménye. Aki akar utána olvas.
"még vékony is volt az az egy nap az előélete figyelembevételével"
Azért ezt szomorúan olvasom. Ha Anthony így folytatja teljesen ki lesz dobva? :O
Béke! :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#334) gV válasza KillHates (#328) üzenetére


gV
őstag

olvastam Kaléandor hsz-ét, de a véleményem maradt

[ Szerkesztve ]

(#335) Tuco Ramirez válasza KillHates (#328) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Rendes tőled! :R De mi az a D3? Lemaradtam valmiről? :B

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#336) KillHates válasza Tuco Ramirez (#335) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dealer 3-as fokozat.
Mondhatni őstag, ennél már csak a D4 van, azaz a jómunkásember! :D
Magyarán, ha valami 19.990,- Ft akkor alapból, mondjuk 19.450-ért kapom, de ki tudok sírni jó árakat kifutó termékekből. Anno volt a dupla GPU-s ATI szörny (1950X2 ??) Uccsó darab volt 74.900,-ért elhoztunk, 69.200,- ba, de ez extrém példa csak utolsó darabokra vonatkozik! :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#337) Elmör válasza gV (#334) üzenetére


Elmör
senior tag

A lenti "olvasmányok" után én is így gondolom! :K
Nem volt korrekt az eladó, viszont sajnos a szabályzat meg szabályzat. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#338) gV válasza KillHates (#336) üzenetére


gV
őstag

G80Ultrából még sok van? ;]

(#339) Tuco Ramirez válasza gV (#338) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Szerintem az utolsó kettőnek már megvan a gazdája... :DDD

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#340) KillHates válasza gV (#338) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajna a tavalyi áron adják, de most nézem már nincsen.
Szerintem mostanság nem váltok Ultrára, mert eléggé le vagyok égve. Egy csomó karitatív munkát csináltam ahelyet, hogy kerestem volna a pénzt. De így legalább jobban alszom :D Csak az a baj, hogy a csekkekért a postán nem fogadják el a karitatívizmust...
Majd meglátom, hogy mi lesz 9000-es sorozat ügyében, szerintem a sok high-end gamer akkor majd lecseréli a trónjáról letaszított ultráit, és akkor majd lesz olcsón. Legalább is ebben bízom. Addig meg mennek a G92-es hurkák. Minden alap órajelen mentek az új ForceWare-rel 16.087 pontot (fúj a CPU csak 3174 volt :( )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#341) Laraxior válasza KillHates (#326) üzenetére


Laraxior
titán

Fényes fekete tapéta :)
Én szenvedtem vele igen,régen volt középen még egy 64 logo is,az akkori AMD miatt :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#342) gV válasza KillHates (#340) üzenetére


gV
őstag

jó lenne 2 hónap mulva Ultrát 50 ért kapni :))

16.087 :Y ennyit a GX2nek is majd tudni kell(ene)

(#343) Laraxior


Laraxior
titán

Holnap hozom haza a vízhűtéshez a radiátort :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#344) Macka válasza KillHates (#319) üzenetére


Macka
veterán

Már bekötötték. Bocs a lassú reakcióért, de idegeskedek rendesen. Állítólag múlt pénteken feladták a Q6600-om, és még nem jött meg. csomagazonosítót meg persze elfelejtettek megadni. :((( :((

(#345) KillHates válasza Macka (#344) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali! Cégtől rendelted, vagy magánszemélytől? Előreutalással, vagy UV?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#346) Macka válasza KillHates (#345) üzenetére


Macka
veterán

Magánszemély,PH!. Gyakorlatilag utánutalás.Többször üzleteltünk már,mindig tökéletesen sikerült,de itt most nagy a gebasz.

(#347) Anthony28 válasza Macka (#346) üzenetére


Anthony28
őstag

Ezért nem póstázgatok... :( Kurva drága és fos a szolgáltatás.Értékbiztosítva azért gondolom volt nem? :U Remélem nem levélként lett feladva, mert akkor lehet tényleg nagy a gebasz.Ha valki kitapintja....már el is kallódott. :W Van egy csomó szolgálatás ami pár száz forintból megvan...amit sajnálni ekkora értéknél nem szabad.Van ilyen csomagkövető szolgáltatás, tehát pontosan tudják éppen hol a csomag ha betelefonálsz hogy még nem érkezett meg.Ajánlott, tértivevény pedig az alap. Így adta fel?

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#348) Anthony28 válasza Kalandor (#331) üzenetére


Anthony28
őstag

Beszéltem BlueMerle-vel pü-ben...azt mondta ő hívta a moderátorokat én nem mondtam hogy az eladó nyomott fel. Vékony volt az 1 nap?Előélet?...hmmm.Remélem talizunk egy PH találkozón és úgy fogsz bemutatkozni hogy "szia, Kalandor vagyok". :DDD
Persze mielőtt bannolnál nem fenyegetlek, csak egy pohár sört szívesen meginnék veled, ennyi az egész...

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#349) Macka válasza Anthony28 (#347) üzenetére


Macka
veterán

Az eladó barátja adta fel Pesten állítólag egy hete. Namármost én az eladóval elég jó viszonyban vagyok, rengeteget üzleteltünk, mindig zökkenőmentesen.
A dolog "szépséghibája" most az, hogy Ő sem tudja elérni a feladót, nincs azonosítószámunk sem. Én arra tippelek, hogy emberkénk benyelte a véppéjút. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.