Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103) sssent válasza amol (#102) üzenetére


sssent
senior tag

Véletlenül ismerem ezt a gépet, mert volt (van) szerencsém a még P3-as elődjéhez (5000) meg az 5100-as széria egy kisebb, SXGA+-os (de egyéb paramétereiben nagyjából megegyező) darabjához is.
A ''szörny'' jelzőt nem a kategóriájában normális méretére értettem, hanem csak a CPU-ra. A P4-es generáció notebookokban egyszerűen elb**tt konstrukció volt - mindegy, hogy erről a gépről vagy bármelyik másikról beszélünk. A P4-es ThinkPad T30 sem volt egy ász, pedig a T sorozatba azért egyébként elég nehéz belekötni.
Az X évvel ezelőtti árakat pedig már semmi értelme felhozni. A Satellite széria anno sem volt felsőkategória, azt akkor is Tecra-nak hívták. A mai ''minőséggel'' nem akarok párhuzamot vonni, az más tészta.

''5 éves, mutass egy hp-t ami bírja eddig.''
Az klassz. A fent említett 5100-as nem húzta eddig. A P3-as a mai napig megy. Mondjuk egyik sem jelent semmit.

''És különben is, nem arról kérdeztem véleményt, hogy te mit piszkálnál bottal. Árat kértem.''
Ha ilyen nagyon szeretnénk kötözködni, akkor tulajdonképpen nem is a kérdésedre válaszoltam. Ráadásul azt is offtopicban. Talán csak szabad eszmecserét folytatni a kérdéseden túl is, ha már egy nyilvános topicban vagyunk.


''110 szerintem igencsak optimista elképzelés, annyiért bárki viheti.''
Az optimistában tökéletesen egyetértünk, annyiért nyilván add el azonnal. Sok sikert kívánok hozzá!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.