Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) SzalaiG válasza szepi79 (#1693) üzenetére


SzalaiG
addikt

Miért nem mondta, h nem akar találkozni? Egyáltalán minek ment bele a taliba, ha aztán meg mindenféle üres dumákat talál ki. Nem Viki véletlenül?

(#1702) Bibby válasza szepi79 (#1693) üzenetére


Bibby
addikt

Gratulálok, én ott hogy azt mondta 6-kor jön és 6:45kor megy szkvassolni, azt hiszem elküldtem volna a halál f...ára, Te akkor még higgadt ember vagy. :) Undorító amit művelt. Több szót nem érdemel.

Ελευθερια η θανατος

(#1703) szepi79 válasza SzalaiG (#1701) üzenetére


szepi79
őstag

nem, nem viki :D azért eger ennél nagyobb város. azt meg kéretik mellőzni, egy egész várost pár kellemetlen ember miatt leszólni. (igaz ugyan, hogy most épp pesten lakok, de amúgy tősgyökeres egri vagyok. egerben amúgy nem a levegővel van gond, hanem a csapvízel de azzal nagyon :( )

ja, elég higgadt ember vagyok. meg úgy voltam vele, hogy attól, hogy ő elbaszta a napomat, most én miért tegyem vele ugyanezt? jobb lesz attól nekem? nem. maximum jól összeveszek vele, és az még plussz ideg. eleget idegeskedtem már emiatt a csaj miatt eddig is, többet nem vagyok hajlandó.

hogy miért nem azt mondta, hogy nem akar találkozni, az meg örök rejtély marad. érdekelni érdekel ugyan, de csakazért se fogom még1x felhivni.

szerk: avatar vissza.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1704) fokukac válasza szepi79 (#1695) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tőlem mehetünk a kék osztrigába is... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1705) szepi79 válasza fokukac (#1704) üzenetére


szepi79
őstag

de csak ha a vazelines vödör tele van... :DD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1706) fokukac válasza szepi79 (#1703) üzenetére


fokukac
nagyúr

''attól, hogy ő elbaszta a napomat, most én miért tegyem vele ugyanezt? jobb lesz attól nekem? ''

Nem tudom, engem jóleső érzéssel tölt el, ha megmondom valakinek hoz b.ssza meg, amikor megérdemli.
Nem kell itt tekintettel lenni senkire, pláne a bunkókra nem. Nekik az kell, hogy azt kapják, amit adnak, talán egyszer úgy rájönnek, hogy mi a probléma.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1707) szepi79 válasza fokukac (#1706) üzenetére


szepi79
őstag

hát nézd, ha esetleg felhívna (bár az eddigiek alapján ettől az egytől biztonságban vagyok), biztos megmondom neki a magamét, mivel már nem vagyok annyira mérges rá, mint tegnap voltam, és kultúráltan tudom vele közölni, miért nem fogja őkegyelmét az áramon kívül senki megbaszni :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1708) Kokkantas válasza szepi79 (#1703) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Az egri csapvíz az valóban érdekes. A hideg víz is langyos, és furi is az íze.

fokukac:A bunkók azt kapják mit megérdemelnek. Csajokat, normálisakat. Hrrrr.
Egyébként úgysem kapják azt meg amit megérdemelnéek a tetteik miatt, azt nemtom miért ne ilyen szar ez a világ, hogyha bunkó vagy akkot minden lehetséges.

[Szerkesztve]

(#1709) fokukac válasza szepi79 (#1707) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyugi, nem fog felhívni, 100%.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1710) szepi79 válasza fokukac (#1709) üzenetére


szepi79
őstag

nem is tartok komolyen ettől az eshetőségtől :DDD

viszont az a gáz, ha valami csoda folytán mégis keresne, akkor bezony fel fogom venni, lévén már nincs meg a telszáma, így nem veszem észre, hogy ő az :))

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1711) faster válasza Kokkantas (#1708) üzenetére


faster
nagyúr

fokukac:A bunkók azt kapják mit megérdemelnek. Csajokat, normálisakat. Hrrrr.

főkukac a bunkó nőkről beszélt, totál félreérted. Illetve, félreagyarázod, hogy előadhasd megint a bunkók visznek minden normális nőt c. óvodás füstölgésedet, amit már hónapok óta szajkózol.

[Szerkesztve]

(#1712) T. Almeida válasza szepi79 (#1693) üzenetére


T. Almeida
senior tag

szevasz Szepi,
:( Valahogy nem vagyok meglepve, hogy így történt...komolytalan egy bige volt, az előzmények alapján.

(#1713) szepi79 válasza T. Almeida (#1712) üzenetére


szepi79
őstag

hát én azért meglepődtem. én arra számítottam, hogy megdumálom vele, hogy
a, ennek igy nincs értelme, hagyjuk az egészet
b, legyen aktívabb ő is
az nem nagyon merült fel bennem, hogy ennyire át leszek b@szva.

de azt nem hinném, hogy komolytalan lenne... elég sok közös ismerősünk van, és vhogy az ő elmondásaikból meg a beszélgetéseinkből nem ilyennek ismertem meg a leányzót. igazából fingom nincs, iért viselkedett úgy, ahogy, pedig sokért nem adnám, ha tudnám... :F

amúgy ez mekkora ökör egy közmondás... ''sokért nem adnám'' nem pont az a lényege, hogy érdekel valami, pedig szó szerint az ellenkezőjét jelenti... na mind1

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1714) faster válasza szepi79 (#1713) üzenetére


faster
nagyúr

de azt nem hinném, hogy komolytalan lenne... elég sok közös ismerősünk van, és vhogy az ő elmondásaikból meg a beszélgetéseinkből nem ilyennek ismertem meg a leányzót.

Én valahogy már úgy vagyok ezzel, hogy nem különösebben érdekelnek a háttérben zajló dolgok, vagy hogy vajon mennyi az igazság abban, amit mond, inkább a tetteket nézem, és az alapján ítélkezek. (és nemcsak a nőkkel, de már a politikával kapcsolatban is egyre inkább így szoktam megítélni dolgokat :D) Úgy sem nagyon tudod meg az igazi okokat, hacsak nincs fejlett kémhálózatod.

[Szerkesztve]

(#1715) szepi79 válasza faster (#1714) üzenetére


szepi79
őstag

Úgy sem nagyon tudod meg az igazi okokat, hacsak nincs fejlett kémhálózatod.

lenne éppenséggel. de annyira azért (még :DDD ) nem érdekel. (lehet 1 hét múlva a falat kaparom majd :DDD )

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1716) Blackie válasza Foglalt név (#1699) üzenetére


Blackie
csendes tag

Most nincs időm átolvasni, hogy ki mit válaszolt még a hozzászólásodra (majd este pótolom). Mindenesetre erről nekem az a véleményem, hogy az tök rendben van, hogy ha szeretsz valakit, akkor önzetlenül teszed, és önzetlenül adni szeretnél neki! De, ha az illető ezt nem díjazza, és érzed rajta a bizonytalanságot, nem biztos a dolgában, és ráadásul ennek következtében akármikor mondhatja neked azt, hogy 1. ''bocs, találtam valakit, ennyi volt'' (tehát tulajdonképpen addig kellettél neki, amíg nem talált mást, ergo kihasznált), vagy 2. ''bocs, mégse''. Szal szerintem ez meg az önbecsülésnek, és az önérzetnek a megcsúfolása. Az ember saját magából csinál ezzel hülyét, ha kvázi viszonzatlanul folytat egy kapcsolatot. Nem gondolod?
Lehet, hogy igazad van, és az idő mindent megold. De mi van, hogyha nem old meg semmit, csak még jobban belelovalja magát az ember, és még nagyobbat fog koppanni a végén.
Mellesleg ma rájöttem, hogy az is sokat számított, hogy most én mondtam azt, hogy nekem többre és biztosabbra van szükségem. Tudod...én nagyon nem szeretem a bizonytalanságot (bár sztem mindenki így van ezzel), és jobban szenvedtem tőle, mint attól, ami most van.
Egyébként meg szerintem az, hogy ha te önzetlenül adni szeretnél a (VISZONZATLAN) szerelmed jeléül, és azt az illető hölgy ebben a VISZONZATLAN helyzetben elfogadja, nem utasítja el, nem más, mint kihasználás. Gondolj csak bele! Ő nem érdekelt abban, hogy neked bármit is adjon, ennek ellenére te a szívedet is kiteszed érte!
Remélem nagyjából érthető volt, amit leírtam, ha valami nem tiszta, este megpróbálom megmagyarázni!

(#1717) szepi79 válasza Blackie (#1716) üzenetére


szepi79
őstag

bár nem nekem mondtad, de nyilvános fórumo lévén belepofázok: teljesen értehtő volt és egyet is értek veled 100%ig.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1718) Gh0sT válasza Blackie (#1716) üzenetére


Gh0sT
addikt

Miért kellene bármit is várni a másik féltől cserébe? Ez lenne az önzetlenség? Elmondásod szerint a szeretet önzetlen dolog, nem megunkért tesszük... de mégis várunk cserébe viszonzást... És ha nem kapjuk meg, akkor csalódottak leszünk, oda az önbecsülésünk, úgy érezzük, hogy kihasználtak. Mégis milyen alapon?

Számomra ez visszás... Ennek vagy semmi köze a szeretethez, szerelemhez, vagy magát a fogalmat kellene újradefiniálni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1719) szepi79 válasza Gh0sT (#1718) üzenetére


szepi79
őstag

a szerelem nem önzetlen, sose volt az, csak szokás így emlegetni, mert ha pl. megajándékozod a szerelmedet vmivel, amire már régóta vágyott, az már neked elég jutalom lehet, hogy ő örül neki, nem mindig a viszonzás triviális formáit kell várni. szerelemért cserébe szerelmet várunk, ha ez megvan, ezen az 1 kivételen kívül már beszélhetünk önzetlenségről - de tökéletes önzetlenség, mint fogalom, nem létezik.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1720) Gh0sT válasza szepi79 (#1719) üzenetére


Gh0sT
addikt

''...szerelemért cserébe szerelmet várunk...''

Várunk???
A szerelmet viszont kell várni? Amit Te adsz, azt kapnod is kell?

Szerintem kiérdemelni kell a szív bizalmát...


Bár, lehet hogy csak én vagyok ilyen régimódi.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1721) faster válasza Gh0sT (#1720) üzenetére


faster
nagyúr

A szerelmet viszont kell várni? Amit Te adsz, azt kapnod is kell?

A szerelem attól szerelem, hogy kölcsönös. Ha nem az, akkor csak valamiféle ''szerelemnek látszó tárgy''.

(#1722) Bibby válasza Foglalt név (#1699) üzenetére


Bibby
addikt

Ez egy roppant érdekes gondolat, csak elég nagy hülyeség. De lehet csak én nem értettem meg amit mondani akartál. Attól hogy te úgy érzed érdemes rá hogy neki add a szerelmedet, még nem biztos hogy így van. Valahogy az az érzésem beléd még nem rúgtak, vagy még nem dobtak ki. Neked a szerelem abból áll hogy adsz? Kapni semmit nem akarsz? Meg már miért fogadná el amit te tudsz neki nyújtani, ha egyszerűen nincs rá szüksége? És miért ne használna ki ha megteheti, és nincs miatta lelkiismeretfurdalása? Az hogy valaki elfelejti a szerelmét, mert az kidobta őt, ellökte magától, az szerinted önmagad megcsúfolása??? :U
Szerintem most nem tudok túlságosan értelmesen fogalmazni, de nekem az egész hsz-ed egy hatalmas naív maszlag...

Ελευθερια η θανατος

(#1723) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Áhh teljesen magam alatt vagyok.
Nem igaz, hogy ennyire gyenge legyek, vagy nem tudom.
Egyszerűen 4 év alatt nem birom elfelejteni. 5ször utasitott vissza és csak nem sikerül.

Próbáltam már leállitani magam, hogy most már elég, mert ennyi elutasitás már nekem égő.
De nem megy, ideig óráig birom és utána megint kezdődnek az érzéseim elölről.

Ennyi alkalom után sem érzi azt, hogy tényleg nagyon fontos lenne nekem?
Ezek szerint nem. :(

Le lehet szidni, lehet oltani, tudom, hogy hülye vagyok, de ez a lány egyszerűen megőrjit.

(#1724) Blackie válasza Gh0sT (#1718) üzenetére


Blackie
csendes tag

Ok. Lehet, hogy ellentmondásos a dolog, de akkor az egész szerelem egy nagy-nagy ellentmondás. De lehet, h csak félreértettük valamiben egymást.
Szóval. A szitu az volt, hogy én szerelmes voltam (vagyok), viszont a kedves hölgy már nem tudott úgy szeretni, ahogy én, vagy ahogy régen. Egyébként nem a szeretetről beszéltem, amikor önzetlenségről volt szó. Én arról beszéltem, hogy ha szerelmes vagyok, szeretek valakit, akkor én mindent megteszek azért, hogy ő BOLDOG legyen (velem). De mivel ez valamilyen szinten kudarcba fulladt (mert nem tudott úgy viszonyulni, blablabla...), így szerintem joggal érezhetem magam csalódottnak, hiszen én meg akartam adni neki azt, amire - véleményem szerint - vágyik, viszont ő ''nem volt vevő rá''.
És igen...a szerelem nem önzetlen! Szerelemért cserébe szerelmet vársz! Így korrekt, hiszen komoly érzelmekről van szó, nem szabad játszani!

(#1725) Blackie válasza (Kolombusz) (#1723) üzenetére


Blackie
csendes tag

Én is ugyanebben a szituban vagyok, csak azért nem ennyire durván!
Hidd el, hogy könnyebb lesz (egy idő után), ha nem keresed, nem hívod, nem találkoztok! Tudom, h nehéz ezt most elhinni, de
1. Ne csinálj magadból hülyét!
2. Úgyis tudod, hogy mi lesz a végkimenetele minden egyes próbálkozásodnak!
3. Ha már az előző pontban leírtakat tudod, akkor azt is tudod, hogy megint csak az önbecsülésed, önbizalmad sérül a kudarc miatt!
4. Ne kergess hiú ábrándokat!
5. Ha újra előjönnek az érzések, kösd le magad! Akármivel, de próbálj meg ne rá gondolni! Persze nem szabad görcsösen, mert akkor csakazértis rá fogsz gondolni.
6. Lehet, hogy érzi, hogy fontos neked, de mivel részéről valószínűleg elmúltak azok az érzelmek, így talán jobb is, ha nem visz bele semmiféle játékba!

Hidd el, hogy én is most tapasztaltam meg ezeket a dolgokat! És akármennyire is nehéz, és akármennyire is szar, erősnek kell lenned! Már csak az önbecsülésed és a büszkeséged miatt is (ami, már tudom, hogy így is romokban hever)! NE ALÁZKODJ MEG! Ez a legfontosabb szabály! (Tudom, hogy furcsán hangzanak most ezek az én számból, de most én is ugyanezt az utat járom végig!)
Fel a fejjel, jó?

(#1726) Pala válasza faster (#1721) üzenetére


Pala
veterán

''A szerelem attól szerelem, hogy kölcsönös.''

Hát emmegmi?:Y
És ha én fülig belezúgnék valakibe, aki szarik rám, akkor az nem szerelem?
A kölcsönösség szvsz inkább a párkapcsolatban jön elő. Szerelem lehet enélkül is. A viszonzatlan szerelem nem kitalált dolog sajnos. És attól az még lehet egy ugyanúgy őszinte érzés.

(#1727) tildy


tildy
nagyúr

Micsoda pasik vannak itt, hihetetlen. ( Igazi hősszerelmesek )Hány éves kapcsolatot nem tudtuk úgy elfelejteni, hogy ne legyen akadálya, hogy más jöjjön?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1728) QuarK válasza tildy (#1727) üzenetére


QuarK
senior tag

az ex-el legalabb osszejott, a sok kudarccal szembeallitva ott van egy kivetel, amikor valakivel kapcsolatban voltak; es mennyivel egyszerubb azt felhozni, visszasirni; mint falba verni a fejuket, es vegre valahara ugy viselkedni, mint egy cselekvokepes ember

[Szerkesztve]

(#1729) faster válasza Pala (#1726) üzenetére


faster
nagyúr

Igen, van olyan is, hogy viszonzatlan szerelem, mazochista emberek kedvenc hobbija, hogy a végtelenségig rajonganak egy elérhetetlen valakiért, de ez annyira más, hogy én ezt nem nevezném szerelemnek. Az igazi szerelem legfőbb ismérve, hogy kölcsönös.

[Szerkesztve]

(#1730) Kokkantas válasza tildy (#1727) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Mindent ellehet felejteni, csak akarni kell. Furi, hogy ezt pont én mondom.

(#1731) MANyka


MANyka
csendes tag

Sziasztok!
Van egy ''kis'' gondom és gondoltam, ha adtok pár 5letet sikerül valamit kitalálnom.
Na szóval a szitu a következő: van egy lány ismerösöm, akinek tudom, hogy tetszem ő pedig nekem nagyon is bejön. Idáig nem is lenne gond, de a csaj rokonom és nem tudom, hogy szabad lenne-e akármit is lépnem. Megpróbálom elmagyarázni, hogy hogy is vagyunk rokonok: ő az én édesanyám féltestvérének a lányának a lánya :Y
Szóval szerintetek hagyjam vagy...? :F

(#1732) faster válasza Kokkantas (#1730) üzenetére


faster
nagyúr

Nem kell elfelejteni semmit. Tudomásul kell venni, hogy elmúlt. Megváltozott az, akit korábban szerettél, talán te is, és már semmi nem hozhatja vissza a régi hangulatot.

(#1733) gambler válasza MANyka (#1731) üzenetére


gambler
tag

Én a helyedben nem hagynám! Miért is tennéd? A rokonság csak egy biológiai dolog, az érzelmek meg egy külön dimenzió! ;) Szerintem. Különben sem kell rögtön világgá kürtölni a dolgot, eleinte lehet diszkréten, aztán lehet, hogy el is megy a töltése a dolognak! :)

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#1734) MANyka válasza gambler (#1733) üzenetére


MANyka
csendes tag

Én sem akartam ebböl nagy ügyet csinálni, de kitudja mi lesz? :F

(#1735) faster válasza MANyka (#1734) üzenetére


faster
nagyúr

Én viszont messze elkerülném.

(#1736) gambler válasza MANyka (#1734) üzenetére


gambler
tag

Mitől félsz? Mi a legrosszabb, ami történhet?

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#1737) (Kolombusz) válasza faster (#1729) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem 4 éve ez a hobbim.

(#1738) tildy válasza gambler (#1733) üzenetére


tildy
nagyúr

Megvan , hogy milyne rokonsági foknál nem lehet pl. házasság. Pl. unokatestvéreknél tuti, hogy nem. Szóval, hát...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1739) QuarK válasza gambler (#1736) üzenetére


QuarK
senior tag

privat mutans park

(#1740) faster válasza (Kolombusz) (#1737) üzenetére


faster
nagyúr

Nem irigyellek. Kínszenvedés lehet az ilyet megélni.

(#1741) Gh0sT válasza MANyka (#1731) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bocsánat, de megkérdezhetem, hogy Te mennyi idős vagy és az édesanyád hány éves? Mert nekem nem akar kijönni ez az egész.

Ha Te mondjuk 20 éves vagy, akkor édesanyád 40. Az ő féltestvére legyen 50, akinek a lánya 30, akinek a lánya 10.

Hol számoltam el?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1742) faster válasza MANyka (#1734) üzenetére


faster
nagyúr

Szüleid esetleg kitagadnak, semmi súlyos :DDD . Egy fokkal jobb csak a vérfertőzéstől az unokatestvér szint (+1 szint le, de akkor is).

(#1743) gambler válasza tildy (#1738) üzenetére


gambler
tag

Na de ki beszél itt házasságról? :) Szerintem odáig hosszú út vezet jelen esetben, bár kétségtelen, hogy nem sok információm van az ügyről! :F

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#1744) tildy válasza Gh0sT (#1741) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk ott, hogy az anyja féltesvére lehet akár 60 is:U ( Nekem pl az egyik uncsitesóm fiatalabb vagy öt évvel, mint a tesvérének a lánya. )

gambler: házzasságról senki, de gondolom nem csak egymás kezét fognátok:U Nekem ez így amolyan ''vérfertőzésnek'' tűnik.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1745) Calogero válasza Gh0sT (#1741) üzenetére


Calogero
addikt

És mi van ha az édeanyja féltestvére a fiatalabb

[Szerkesztve]

(#1746) gambler válasza tildy (#1744) üzenetére


gambler
tag

Hát én másképp látom, de különbözőek vagyunk, éljen a sokszínűség! :DDD
Nekem egy ilyen szituban meg sem fordul a vérfertőzés a fejembe!

Elméleti szitu:
Mondjuk mi van akkor, ha belehabarodsz egy pasiba, és csak később derül ki, hogy rokon? Akkor hip-hop undort érzel aziránt, akire még egy perccel ezelőtt szerelemmel néztél?

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#1747) tildy válasza gambler (#1746) üzenetére


tildy
nagyúr

Undort ugyan nem éreznék, de nem lehetne több szimpla baráti kapcsolatnál.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1748) tildy válasza gambler (#1746) üzenetére


tildy
nagyúr

Undort ugyan nem éreznék, de nem lehetne több szimpla baráti kapcsolatnál.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1749) gambler válasza tildy (#1747) üzenetére


gambler
tag

Na de ha már egymásba habarodtok azelőtt, hogy tudnátok, hogy rokonok vagytok? Tényleg pillanatok alatt átfordulnának az érzéseid? Tudom, hogy nem könnyű kérdés, de komolyan kérdem!

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#1750) faster válasza gambler (#1746) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem egy ilyen szituban meg sem fordul a vérfertőzés a fejembe!

Tudod egyáltalán, mi az?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.