Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2501) Loretto


Loretto
veterán

Piszok jó érzés amikor észreveszed hogy elég kellemes küllemű csaj folyamatosan stíröl a buszmegállóban :DDD

Soirée...

(#2502) I_Am válasza Loretto (#2501) üzenetére


I_Am
veterán

Az semmi, de ha megadja a számát, na az igeeeen. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2503) Calogero válasza I_Am (#2502) üzenetére


Calogero
addikt

Hát még amikor felhúzott polóval jön oda hogy dedekáljak a mellére.

Valamelyik nap történt meg az eset.
Állunk az assonnyal meg a gitárommal buszmegállóban, amikor egy leányzó (enyhén spicces állapotban) elém állt, hogy adjak neki autógrammot a cicijére.
Az assony szeme így :(( , az enyém pedig :Y így.

A végén kiderült, hogy össztévesztett. Állítólag nagyon hasonlítok az egyik kedvenc zenekara gitárosára.


Azért aláírtam ;]

(#2504) Loretto válasza I_Am (#2502) üzenetére


Loretto
veterán

Ott a pont? :P

Calogero: erről kellett volna valami video ;]

Soirée...

(#2505) zso73 válasza TrollBalint (#2497) üzenetére


zso73
veterán

''elkezdtem sütni/főzni (ezt ma szóvá is tette az exem, hogy bezzeg amig jártunk addig nem csináltam iyleneket)''
Na látod, jó úton vagy! :C Próbálj ki mindent, amit eddig nem!Fedezd fel, hogy mihez van kedved.Amit eddig nm próbáltál... Én is elkezdtem főzni annó.Volt olyan hétvége, hogy én láttam el a gyerkőcöket teljesen egyedül.......Ebéd főzés délre.......Volt is zöldülése az exemnek. ''Amég velem voltál nem..''Na de ki nem tojja.......... :C
A lényeg, hogy ne azért csináld, hogy az exednek bizonyíts! Magadért csináld a dolgokat! Attól leszel több, jobb, ha önálló leszel. Ha nem kell melléd nő, hogy megfőzzön...... Észre is fogják venni a csajok, mert ez kisugárzik. És az Isten sem ment meg a becsajozástól. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2506) I_Am válasza zso73 (#2505) üzenetére


I_Am
veterán

Így is van. :C

Én pár hete találkoztam ex anyósommal miközben gurultam ki a parkolóból a kocsival. Odajött picit beszélgetni és egyből azzal kezdte milyen jól nézek ki, meg új verda. Mondom igen épp most jöttem meg Horvátországból és most indulok Balatonra. :D Aztán kiderült, hogy exem azóta szétment a sráccal, kirúgták a munkahelyéről is és hazaköltözött. Szóval akárhogy is de azok után amiken keresztül mentem miatta elgondolkodtam és nevettem egyet, mekkorát nézhetett mikor ex anyós otthon elmesélte, hogy találkozott velem. :) (egészséges káröröm)

Anno még azon is nevettem mikor lementem edzeni és már egy ideje jártam és elég látványosan fejlődtem, hogy pont egy közös lány ismerősönkel beszélgettem az egyik padon, mikor nekem háttal közeledett és odaköszönt, hogy sziasztok. Csak engem nem ismert meg és ugy nézett vissza ahogyan akkor szoktak, mikor egy ismeretlen srác bejön a nőknek és kiváncsiak rá szemből is. (azért volt jelentésértékű a dolog, mert ha tudja, hogy én vagyok, akkor nem többes számban köszön, hanem csak a lánynak. Vagy még azt sem.) :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2507) zso73 válasza I_Am (#2506) üzenetére


zso73
veterán

Igen ezek jó poénok. Jókat derülök én is rajta.
''Tényleg a Várban lesz az esküvő?'' '' De jó ez a kabát.'' És közben meg a szemén látom, hogy mi a helyzet. És azt is, hogy /mivel már nem érdekel/ zavarja a nem reagálásom a ''jelekre''. /Testbeszéd/ Gonosz vagyok? ;] Ááááááááá dehogy. Mert ugye a hölgyemények szeretik érezni, hogy még most is vágyunk rájuk. És rosszul vannak, ha megváltozott a helyzet.

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2508) TrollBalint válasza zso73 (#2505) üzenetére


TrollBalint
addikt

Amióta nem járunk, mintha megváltozott volna az életem, nyertem a lotton (igaz csak 2-est), az elmúlt 4 hónapban több álláslehetőségem volt, mint egész eddig... :)
Az arcát viszont szeretném látni, hogy milyen mikor mondom az exemnak, hogy ezt meg azt csinálok, itt meg ott dolgozgatok... msn-en keresztül annyira nem jön le, hogy ő most irigykedik vagy ilyesmi. (én ilyen kiváncsi tipus vagyok, hogy látnom kell mit érez, és hogy viselkedik akin ''bosszút állok'', nem mintha rajta bosszút akarnék állni, de azért valami hasonló a helyzet)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#2509) zso73 válasza TrollBalint (#2508) üzenetére


zso73
veterán

''Az arcát viszont szeretném látni, hogy milyen mikor mondom az exemnak, hogy ezt meg azt csinálok, itt meg ott dolgozgatok... msn-en keresztül annyira nem jön le, hogy ő most irigykedik vagy ilyesmi.''
Ez bizonyítási kényszer. Én nem mondok semmit direkt, sőtt. Másoktól tudja meg. Engem már ez sem érdekel vele kapcsolatban.Ez is ''fogyasztaná az energiámat'', amit másnak szánok. Egyszerűen, csak a gyermekek miatti kapcsolat tartás van és kész.
És ez talán neki is úgy jön le,hogy ''na most akar bizonyítani''

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2510) Joco válasza zso73 (#2507) üzenetére


Joco
aktív tag

Persze ez is hozzátartozik az emberi léthez, de valahol azért kicsinyesség olyanba rúgni, akinek már nincs hatalma felettünk. Akkor szólsz be neki, mikor együtt vagytok, az már szint. Így viszont inkább magatokat minősítitek, hogy egy ex-en nevettek. Végülis együtt voltatok, 'szal volt mikor jó volt ő is.

u.i.: egyébként sry, hogy beszóltam, csak önző módon reménykedtem benne, jobban érzem magam tőle. De ez nem az én napom és vlmiért elég lelombozónak érzem, hogy mindenki belémrúg. Igazság szerint annyira nem érdekel, de azért mégis lehúzta a hangulatom és este még le kéne beszélnem egy randit, amihez nem igazán illik, az az unottság, ami emiatt rámcsimpaszkodott...
Eh. Mind1.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#2511) DroneZ^


DroneZ^
őstag

ismerek egy sracot, a környeken az összes csaj szerelmes belé, de mitől lesz valaki ennyire elbűvölő?:D :W :))

(#2512) Joco válasza DroneZ^ (#2511) üzenetére


Joco
aktív tag

Azért lesz elbűvölő, mert elhiszik róla. Ennyi.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#2513) Blackie válasza I_Am (#2499) üzenetére


Blackie
csendes tag

2499: Hallod! Te olyanokat mondasz, hogy kész! Nagyon igazad van, jól látod a dolgokat...áh...őrület! :R

(#2514) Kokkantas válasza Blackie (#2513) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

I_Am nagyon jól látja dolgokat, és jó tanácsokat is tud adni.

[Szerkesztve]

(#2515) Joco válasza Kokkantas (#2514) üzenetére


Joco
aktív tag

Akkor mondhatna a Nagyvárad tér körül egy hangulatos éttermet :D

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#2516) SzalaiG válasza I_Am (#2499) üzenetére


SzalaiG
addikt

:R

''Ember küzdj és bízva bízzál!''

(#2517) I_Am válasza Joco (#2515) üzenetére


I_Am
veterán

Kalocsai Paprika csárda. És ha rámcsörögsz telefonon, hogy mikor mész, akkor ''fejedelmi kiszolgálásban'' lesz részed. Gyerekkori jóbarátom a séfbá :D egy telefon nekem én meg neki és az asztalszám alapján meglesz a meglepetés is. (nem poén, hanem tisztán jóindulatból elkövetett dolog)

Szóval hajrá!

Telszám meg megy priviben. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2518) szepi79 válasza I_Am (#2517) üzenetére


szepi79
őstag

hmmmm. ez másoknak is érvényes? :DDD

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2519) I_Am válasza szepi79 (#2518) üzenetére


I_Am
veterán

Legyen? :D

Megoldható, csak ne tömeges jelentkezési láz vegye magát úrrá a totyikon. ;)

És lehetőleg ne egmás utáni napokon. Azért a pofámon nekem is van bőr, még ha kevés is. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2520) szepi79 válasza I_Am (#2519) üzenetére


szepi79
őstag

csak hülyültem. amúgy meg - csak hogy érdekes legyen - minden második embernél ne azt mondd a séfnek, hogy személyes jóbarátod, hanem hogy utálod, mint a szart, és jól csesszenek ki vele. így mindenkinek megmarad a játék izgalma, hogy ''na, vajon páros számú vagyok?'' :DDD :DDD :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2521) I_Am válasza szepi79 (#2520) üzenetére


I_Am
veterán

:C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2522) szepi79 válasza I_Am (#2521) üzenetére


szepi79
őstag

le se tagadhatnám, hogy dolgoztam ügyfélszolgálaton :DDD

de hogy ON is legyek: a múltkori próbálkozásom után (most nem keresek linket, aki emlékszik, nagyjából annyi volt, hogy messze laktam az udvarolandó csajtól, és csak én mentem utána, ő szart a fejemre) bevettem a MNK kapszulát, és juszt se foglalkoztam nőkkel, jól elleszek én egyedül is egy darabig. erre nem összeszedett engem egy csaj?!?! :DD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2523) Calogero válasza szepi79 (#2522) üzenetére


Calogero
addikt

Én is a MNK kapszula hatása alatt voltam amikor jött a Bumm..

(#2524) Joco válasza I_Am (#2517) üzenetére


Joco
aktív tag

Most sem okoztál csalódást :R
Köszönöm a lehetőséget, de ismersz annyira, hogy tudod nem élek vele, szeretem egyedül megoldani a dolgaim, de megtisztelő és szívet melengető volt a felajánlás :R
Este ha van rá igény beszámolok este(vagy holnap :DDD ).

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#2525) Integra válasza I_Am (#2517) üzenetére


Integra
titán

hűha jó a hely neve, fasza kaják lehetnek!!! :)
igazi finom husik, pirított szalonna, hagyma, saláták, nyammm

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2526) ladybug válasza Calogero (#2523) üzenetére


ladybug
őstag

Ez az MNK ilyen általános férfidolog? Ha nem sikerül felszedni egy nőt, vagy szakít veled vagy bármi, akkor rögtön így kell vélekedni? Ez olyan lenéző.
Akkor a nők is gondolják azt minden egyes szakítás, vagy nem sikerült randi, vagy megcsalás után, hogy MPB?
Gyűlölöm az ilyen rosszindulatú általánosításokat. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2527) fokukac válasza szepi79 (#2522) üzenetére


fokukac
nagyúr

na mesélj... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2528) lorcsi válasza ladybug (#2526) üzenetére


lorcsi
veterán

biztos nem egy nő után gondolják ezt....
a MNK nme ua. mint az MPB :U
de az általánosításnak nincs sok értelme valóban

(#2529) ladybug válasza lorcsi (#2528) üzenetére


ladybug
őstag

És miben más? Elmagyaráznád, kérlek. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2530) Integra válasza lorcsi (#2528) üzenetére


Integra
titán

mi ez az mnk?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2531) lorcsi válasza ladybug (#2529) üzenetére


lorcsi
veterán

nem tudom jól értem e de MPB:minden pasi buzi?
ebben az esetben ez nem ua. mint a minden nő kurva...
ha nem ezt értetted a mozaikszó alatt akkor elmézést

(#2532) szepi79 válasza ladybug (#2526) üzenetére


szepi79
őstag

Ez az MNK ilyen általános férfidolog? Ha nem sikerül felszedni egy nőt, vagy szakít veled vagy bármi, akkor rögtön így kell vélekedni? Ez olyan lenéző.

ja, ez elég általános szvsz. de nem 1 nő után következik be, hanem többhónapnyi sikertelenség/alázás után. (legalábbis nálam.) de érdekes módon ezt a nőnemű barátaimmal is ki szoktam dumálni, szal nem tart sokáig. de ahogy mondod, lenéző, és nem is örülök neki, hogy ilyenkor így érzek, de ez van, az érzéseit nem nagyon tudja befolyásolni az ember.

Akkor a nők is gondolják azt minden egyes szakítás, vagy nem sikerült randi, vagy megcsalás után, hogy MPB?

szerintem azt szokták gondolni, jól mondod. legalábbis nekem anno elég sok ilyen panaszt kellett végighallgassak. (persze ők sem minden randi után, de mondjuk pár sikertelen kísérlet után lazán.)

Gyűlölöm az ilyen rosszindulatú általánosításokat.

én is, de attól még nem mindig tudom magam függetleníteni tőle.


szerk: lorcsi, a MPB a B betű nem buzi, hanem bunkó.

szerk2: fokukac: majd akkor mesélek, ha már a rózsaszín köd elmúlt, ölmengeni nem akarok.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2533) BosziKedvese válasza Csepy (#2450) üzenetére


BosziKedvese
csendes tag

A kérdés nem pusztán az, hogy mit is akar a kicsike...
Hanem hogy TE akarsz-e bármit is egy olyan nőtől, akinek egy döntés megfelelő meghozásához ennyi időre van szüksége.

Példa:

Aug első felében megismerkedtem egy lánnyal a társkeresőn, 3 vagy 4 éjszaka msnezés után még mindig csak az előző életekről akart velem csevegni, de a személyes találkozás még ''túl korai'' volt a számára. A téma amúgy elég érdekes, tehát volt miről beszélni, de ettől nem kerültem közelebb a TÁRS megtalálásához, nem lettek családalapítási terveim, nem lett tőle asszem egyetlen egy orgazmusom se, sőőőt még kellemes ''mellékhatásai'' sem voltak :U Egyszercsak meg mertem kérdezni, hogy 33 évesen mire vár??? Talán vénlány akar maradni? :F erre elköszönés nélkül kilépett :Y Ekkor elgondolkodtam, kell-e nekem olyan nő. aki a dolgok megbeszélése helyett szó nélkül lelép, és a válaszom ''nem'' volt.

Felkerestem hát Kedvesemet, akivel szintén ott ismerkedtem meg, de akkor még nem tudtam túl sokat róla... úgy este fél 10 felé... éjfél körül megfordult a fejemben. hogy meg kellene látogatnom őt, 2 óra körül már nem köv este, hanem a leghamarabbi időpontban készültem ezt megtenni (a köztünk lévő távolság 350 km), hajnali 5-kor abban egyeztünk meg, hogy kicsi alvás, aztán indulás. 10-re kaptam is annyi pénzt egy ügyféltől, ami elég volt a vonatjegyre, így délben már a vonaton ültem...
Tegnap voltunk éppen egy hónaposak...
Ezidő alatt megbeszéltük, és megegyeztünk a következőkben:
Hol fogunk lakni, mikor, hogyan valósítjuk meg a ''saját kuckó'' projektet.
Hányan, és mikor fognak csatlakozni a már meglevő létszámhoz (babaprojekt).
Mit fogunk dolgozni, és ki mit tesz a háztartásban (ezt már elkezdtük valóban tenni is)
Mikor fogunk összeházasodni, hogyan, mi lesz Szerelmem új neve, stb. (pl. ő már megálmodta a menyasszonyi ruháját is).
És még egy sor ennél kisebb alcél, amelyeknek száma meglehetősen nagy...
Boldogok vagyunk, magabiztosak, és izgatottan várjuk a jövőt.
Ezt egy nem megfelelő jelölttel évek alatt sem tudtam volna végigbeszélni.
Az igaz, hogy 3 hét után ''családi előfizetést'' kellett vennem, mert napi 3-6 órát telefonáltunk minden külön-külön töltött napon. :Y

Nos, nagyjából ennyi kell ahhoz, hogy az ember megtalálja az Igazit. :)

Mindazok, akik azt hiszik hogy a csillagos ég a határ, korlátozott képzelőerővel bírnak.

(#2534) lorcsi válasza BosziKedvese (#2533) üzenetére


lorcsi
veterán

Nos, nagyjából ennyi kell ahhoz, hogy az ember megtalálja az Igazit. --ha szerencséje van, ha nincs akkor 2* ennyi sem elég

(#2535) BosziKedvese válasza lorcsi (#2534) üzenetére


BosziKedvese
csendes tag

Akkor kiegészítem.
A sztori előzménye 1 éves társkeresés volt, jó néhány potyára utazással, rengeteg telefonálással, többezer társkereső bemutatkozólapjának elolvasásával, 2-300 bemutatkozó levéllel... rengeteg nem-válaszolással, meg nyavalygással, kritizálással, álproblémázgatással.
Ezek is kellettek.
De a szerencse nem játszott sehol, csak a kiszámított céltudatosság.

Mindazok, akik azt hiszik hogy a csillagos ég a határ, korlátozott képzelőerővel bírnak.

(#2536) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ebből az MNK kapszulából én is kérek! :D

(#2537) MarKoo


MarKoo
őstag

Ma reggel a buszmegállóban megint láttam azt a lányt, akivel akárhányszor összefutok, mindig megfog benne valami. Lassan beszélni kellene vele. :) Lehet leveszem az órám és odamegyek hozzá megkérdezni, hogy mennyi az idő. :D

(#2538) Joco válasza MarKoo (#2537) üzenetére


Joco
aktív tag

Szerintem ne vedd le :D
Ha meg szól, hogy rajtad is van, akkor megmondod, ha azt nézted volna, sosem tudod elhívni vacsorázni :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#2539) szepi79 válasza SzalaiG (#2536) üzenetére


szepi79
őstag

bocsi, már kidobtam őket! :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2540) Csepy válasza BosziKedvese (#2533) üzenetére


Csepy
őstag

Többször is megmondta, hogy ne próbálkozzak, mert ne. Megmagyarázni sohasem tette. Illetve mondta, hogy nem ismerem, meg ha ki akarok ábrándulni, akkor azt megadhatja nekem. Ugyanakkor nem ad rá alkalmat sem, hogy megismerjem. Mindezek ellenére, amikor meglát, keresi a társaságomat, holott tudja, mi történt/nem történt előtte napokkal, hetekkel... (Aznap, amikor az első ilyen postot írtam a topicba, éppen el akartam menni mellette, erre megszólított.)

Szóval a kérdés az, hogy mi a franc van?! Részemről, teljes mellszélességgel amellett vagyok, hogy nem engdem ki a kezeimből, csak sikerülne elkapnom egyszer. Annak, hogy 2 év után sem tudom kiverni a fejemből, (pedig ezalatt a 2 év alatt ''párkapcsolat kategóriában'' csak rossz élményeim voltak vele, ergo 2 éve kissebb-még kissebb pihenőkkel csak a szenvedés megy a kék sarokban, a pirosban meg nem tudom mi) annak oka kell legyen...

Hihetetlen, hogy 2 év után még itt tartok és itt (nála) is akarok tartani, persze nem így.

Regards: Csepy

[Szerkesztve]

Regards: Csepy

(#2541) szepi79 válasza Csepy (#2540) üzenetére


szepi79
őstag

én a helyedben hagynám. de ha nem tudod, akkor pedig mindenképpen magyaráztasd meg vele, hogy mit ért azon, hogy kiábrándítanád. az utóbbi 4-5 évben csak olyan csajokkal volt dolgom, akiknek szent meggyőződésük volt, hogy ez+az a tulajdonságuk végzetes katasztrófa, és amiatt nem lehet őket szeretni. aztán kiderült, hogy totál piti ügyek voltak.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2542) Goose-T válasza Csepy (#2540) üzenetére


Goose-T
veterán

Kicsit erőszakosabbnak kell lenned, lépj a tettek mezejére. Nézz mindig a szemébe, fogd meg a kezét, karold át a derekát, az arcrapuszi menjen véletlenül félre. :) Ha esetleg ellenkezik, ezekből mindenképpen tudni fogja, mi az ábra és ha emiatt szarsz utána a fejére, akkor ő fog jelentkezni, ha akar valamit. Ha nem, akkor ennyi volt. A lényeg, hogy ne te érezd szarul magad a bizonytalanság miatt, hanem tedd meg, amit meg kell tenned és ő fog elgondolkozni komolyabban.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2543) szepi79 válasza Goose-T (#2542) üzenetére


szepi79
őstag

a csaj tudja, miről van szó, keresd meg az előzményeket, én most lusta vagyok.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2544) Calogero válasza ladybug (#2526) üzenetére


Calogero
addikt

Hát azokat az éveket nem kívánom senkinek,nem úgy történtek a dolgok, ahogy én akartam, elteveztem.

Az első nagy Ő a barátommal lépett le, a második az autómmal. A harmadik miatt munkanélküli lettem és hontalan.
A harmadikkal már jegyben jártunk amikor ő kiment külföldre dolgozni, és úgy volt hogy megyek utána félév múlva. Itthon felmondtam az albit/melóhelyet. Indulásom előtt 2 nappal közölte hogy ne menjek, mert már van más. Nesze neked hideg zuhan irány a padló, alkohol gyógyszer gyomormosás.

A múltam rövidem ennyi.....

Aztán jött a koccanás...


[Szerkesztve]

(#2545) szepi79 válasza Calogero (#2544) üzenetére


szepi79
őstag

bakker, ez nem semmi. mi volt az a koccanás, amit irtál?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2546) Goose-T válasza szepi79 (#2543) üzenetére


Goose-T
veterán

Tudom, hogy tudja, elolvastam előtte az előzményeket és nem láttam tettlegességre való utalást. Ezért írtam, valahogy pontot kell tenni a végére. Ha most is csak beszélni fog vele, akkor előre elkönyvelhető a negatív válasz.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2547) Sárpac válasza ladybug (#2526) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Estek 90%ban a nők szakítanak és ebből az esetekből is az 50% igen durván.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2548) Calogero válasza szepi79 (#2545) üzenetére


Calogero
addikt

A történet február végén kezdődött.

Egy kereszteződésnél pirosat kaptam. Állok széppen egyszer csak egy pukkanásra lettem figyelmes, az autó bemoccan egy kicsit. Kiszállok...hát a kedves elbambult és a fék helyett a gázra taposott. A kocsit a kereszeződéstől 700-800 méterre lévő Ford szalonból vitte volna haza, 2 hetes jogosítvánnyal.
Kocsimban nem sok kár keletkezett, a hátső gallytőrők egy kicsit beljebb nyomultak, két fényvisszaverőm prizmám letört, meghajolt a vonóhorgom. A Focusban, két első lámpa, lökhárítő, motorháztető, hűtő......
A leányzónak én adtam betétlapot, hisz az utójában nagyobb kár esett, és az első pillantásra beleszerettem. Visszavontattam a Ford szalonhoz, majd hazavittem.

Este már randira hívtam, hogy megbeszéljük a részleteket, hogy mikor menjün a biztosítóhoz. Mire végeztünk a papírmunkával összemelegedtünk, azóta már átrendezte a lakást :D

(#2549) Sárpac válasza Calogero (#2548) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Először összezúz aztán még az életedet is elveszi!:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2550) Kokkantas válasza Calogero (#2523) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Én meg még mindig a hatása alatt vagyok, és leszek is még pár (száz) évig. ;]

ladybug:Nekem nem azt jelenti, amit valójában jelent az MNK sokkal enyhébbbett. Te is tudod, hogy mindig lehet valakit bűnbaknak találni. Esetünkben a nő az aki elhagyott minket... azt mondjuk nemtudja, hogy miről maradt le ezzel. ;]

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.