Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44662) Jojo5 válasza akos3 (#44660) üzenetére


Jojo5
őstag

Legalább valami jó hír is történik a topikban :K Boldogságot ;)

Vigneau: Szerintem ez nagyon sok mindentől függ, hogy így elkalandozik-e egyáltalán és, hogy van-e mersz benne szakítani és marad-e a biztos mellett, vagy beáldozza magát az új ismeretlennek... csak sajnos általában ahogy írtad is a biztos mellett döntenek... :U

Stalker-2572: néha még az se elég ha látja, hogy te eltökélt vagy és tuti nem változtatod meg a véleményedet róla... egyszerűen némelyik hölgy láthatóan csak a megszokás rabja és már nem az, hogy szereti stb.. csak van :(

más: Ha már úgyis írok... megmondom az őszintét, hogy nem tudom miért, de az elmúlt 3 napban az osztálytárs csaj akivel ment a szívás sokáig és ugye visszament a régi sráchoz pár hete és sírt sokszor még azóta, de már leszartam meg azt is, hogy a szülinapi buliján összekapott valamin a régiújbarátjával rajtam.... de már több mint 3 hete nem kommunikálunk semmit és nem tudom miért... DE
NAGYON elkezdett hiányozni minden faxságával együtt az egész társasága... és nem tudom miért... illetve azt sem tudom, hogy mitévő legyek... :( :W :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.