Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Eszembe jutott még egy klipp...ezt már évek óta vadászom. A klipp előttem van félig meddig. Néger raszta hajú csóka Haddaway-hez hasonló hanggal az autók között énekel kigombolt ingben. Ez is ilyen fülbemászó dalocska. 90-es évek elejéről...a szövegben mintha felllelném a "hold on" "crazy" szavakat. Sajnos már régen hallottam, kb. 16 éve. :DDD Ha ezt valaki tudja lefosom a bokámat. :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5302) rien válasza Beowulf_78 (#5301) üzenetére


rien
senior tag

Loft - Hold on

szerk: előzőre meg ugye nem ezt keresed :) ?

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5303) Beowulf_78 válasza rien (#5302) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem a Loft. Eleve nem is pasi énekli a "Hold On"-t... ;) Ennyire hülye azért nem vagyok a zenéhez. :DDD A mostani számok között vannak olyanok amiket nem ismerek. De azért a 90-es évek zenéin nőttem fel. ;) Ez a nigás klipp viszont megmaradt bennem...abból az időszakból nem sok ilyen van ami tetszett is, és se előadó se számcím nem maradt meg. A második linked se az sajnos amit keresek. :R

Ma 01h-05h hallgattam a Rádió 1-et...és nem adták le a "mikrobis" számot. Letöltöttem egy pár 2009-es válogatást. Megnézegetem hátha közöttük van. :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5304) rien válasza Beowulf_78 (#5303) üzenetére


rien
senior tag

Ok csak a 90'es Hold on crazy-t néztem...most olvastam végig a postod....excuse me :) nem akartalak megsérteni :D

De van még tippem és szerintem ez lesz Seal - Crazy
A klipp sajna nincs fent, de rasztás a klippben és fehér kigombolt ingben van, bőrgatyában.........de nem autók között sétál hanem forog valami színes kis kör ülökén.

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5305) Beowulf_78 válasza rien (#5304) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Azt is ismerem...jó kis szám, de nem az. :DDD Jól emlékszel. Itt nincs autók közötti táncikálás, éneklés. ;] Végignéztem a válogatásokat. Sehol se találtam "mikrobisat". Ez egy fantom szám lesz vazze. :DDD Pénteken leadták, oszt annyi. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5306) rien válasza Beowulf_78 (#5305) üzenetére


rien
senior tag

:DDD ok én feladom :D
google: hold on, crazy+lyrics nézegesd hátha meglátod
de majd jönnek a többiek lehet kapásból meglesz

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5307) Beowulf_78 válasza rien (#5306) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Csak akkor menne nekem ha beletrafálnék a klippbe...a szöveget és minden egyebet néztem már. A refrén az biztos "hold on"-nal kezdődik, persze lehet nem ez a szám címe. Ezért nehéz a dolog. Anno sokat ment a TV-ben a zenecsatornákon. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5308) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Volt egy szám abban az időben....[2 Brothers On The 4th Floor- Dreams] Na...ezekben az időkben ment ez a nigás "hold on" szám is a tv-ben... :K Akkoriban nem volt Sinclair néger előadó? Valamiért ez a név ugrik be...remélem nem a Bob Sinclair miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5309) rien válasza Beowulf_78 (#5308) üzenetére


rien
senior tag

Nézd meg még ezt: CB Milton - Hold on 1994: időben ott vagyunk; ráhúzhatjuk, hogy Haddaway-es, úgy néz ki rasztás is :)
Mi kell még? :D Remélem ingben autók között táncikál a klippben ;]
Nekem ez a szám amúgy kimaradt, sose hallottam még, csak rákerestem Hold on-ra hátha...

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5310) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ha ez a '94 annyira biztos, akkor mondok két tippet:

Brand Nubian - Hold On
One Point Three - Hold On

Mindkettőben van Hold on és Crazy.

Harrrr!!!!

(#5311) Beowulf_78 válasza rien (#5309) üzenetére


Beowulf_78
addikt

EZZZZZZZ AZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C :C Huhúúúú.Köszönöm. CB Milton. Innentől kezdve sosem fogom elfelejteni. Tini korom egyik kedvenc száma volt. :K Már csak a mikrobis újdonságot kell kitalálnunk. :K :C :R

Ott ropja ez egyébként a kocsik között...nem vitás! :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5312) Beowulf_78 válasza Ndruu (#5310) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Köszi, de már megvan. :R Az ennyire végig rap-es dalokat ritkán szeretem amiket linkeltél...1-2 van ami megfogott, de ritka.

Tök jó ez a topik, és jó a társaság is. :K :C Rendszeres "lakója" leszek. :K :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5313) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Meg akartam keresni a klippet. :U Lehet leteszek róla...sehol se lelem. Az összes többi száma fent van, video-n is ez nincs. :DDD Lehet le sem forgatták. :DDD

CB MIlton - Hold (If You Believe In Love)

CB MIlton - It's A Loving Thing is zseniális szám. :C :C

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5314) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Megtaláltam a megoldás is...persze csak akit érdekel. ;)

Ultimate 90's - 1994

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5315) Uher


Uher
aktív tag

sziasztok!

[ennek] a videonak az elejen elhangzo zene cimet/eloadojat keresem. tudom, hogy vmi sorozat vagy filmben hallottam, de az istene nem akar az eszembe jutni.
koszonom.

(#5316) mrlujoak válasza Uher (#5315) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

A videó első percében hallahtó zeneszám: Mark Mancina - Theme From Bad Boys a Bad Boys albumról.

Forrás: Sony Ericsson TrackID funkció.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5317) Uher válasza mrlujoak (#5316) üzenetére


Uher
aktív tag

tenyleg, most mar beugrott :)

koszonom megegyszer

(#5318) rien válasza Beowulf_78 (#5311) üzenetére


rien
senior tag

Hát szívesen :) örülök, hogy nagy az öröm :)) ja és el ne felejtsd mit terveztél ha meglesz, idézlek:
Ha ezt valaki tudja lefosom a bokámat. ;] ;] ;] :D :DDD

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5319) Beowulf_78 válasza rien (#5318) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hehehe...ez hajtott hogy megtaláld mi? :DDD Gondolom fénykép nem kell róla...undorító lesz! :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5320) <NewL>


<NewL>
addikt

Hello all
En tudom a cimet csak nem tudom megszerezni. Nincs meg valakinek a Lemon Demon - Ultimate Orgy ? :D

There's an app for that

(#5321) Ndruu válasza <NewL> (#5320) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Youtube-ról le tudod tölteni (konvertálni) a videót, de akár csak magát az audio track-et is. Google-be írd be hogy Youtube mp3 és már kapod is a találatokat. Van online kovertáló is, de van hozzá program is.

Harrrr!!!!

(#5322) <NewL> válasza Ndruu (#5321) üzenetére


<NewL>
addikt

köszi:R
meglesem

There's an app for that

(#5323) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Megint itt vagyok... :DDD

arash_feat._rebecca_-_suddenly_(radio_version)

Van egy ehhez hasonló dallamban énekhangban kb. megegyező mostani sláger.

Tudjátok az előadót számcímet? :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5324) rien válasza Beowulf_78 (#5319) üzenetére


rien
senior tag

na ná :D

Tippelek mégegyet az első keresésedre a mikrobisra :)
Timbaland feat Keri Hilson & DOE - The Way I Are

ha nem az akkor kárpótlás :D 1 2

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5325) Beowulf_78 válasza rien (#5324) üzenetére


Beowulf_78
addikt

:C :C :C :C :C :C :C :C Ez az! Nagy vagy mester! :R :R :R :R Csak ez a vezió már "szét van qúrva" :DDD... az eredeti azért jobban bejön. :K

[link]

:DDD :DDD
Júúúj de nagy feeling....gyerekkkorom nagy meséi között szerepel! ;]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5326) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Van még1...nem tudom hogy ez a szám létezik e külön. Azt hiszem HBO2 szokott menni éjjelente egy kisfilm felirattal. Spanyol nyelven énekelnek, és bábok vannak benne. A Szám címe magyarul: "Nem tudtuk hogy ez lesz" vagy valami ilyesmi. Nagyon jó kis szám.. :K Esetleg címet előadót tudja valaki? :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5327) Logitech


Logitech
aktív tag

Hali!
A cikk alján van egy videó ami alatt megy egy zene. Tudja valaki az előadót/számcímet?

[link]

(#5328) mrlujoak válasza Logitech (#5327) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

M.I.A. - Paper Planes
Kala albumról.

A beazonosítás Sony Ericsson TrackID funkcióval történt.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5329) Logitech válasza mrlujoak (#5328) üzenetére


Logitech
aktív tag

Köszönöm!

Ilyeneket tud egy telefon?

[ Szerkesztve ]

(#5330) mrlujoak válasza Logitech (#5329) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen. A Sony Ericsson.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5331) Beowulf_78 válasza mrlujoak (#5330) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hehehe..nekem is ilyen K850i-m van már másfél éve..de erről a funkciójáról nem tudtam. :B :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5332) decibel


decibel
aktív tag

A segítségetek kéne. Emlékszem egy dance/trance videoklippre, de nem tudom a klipphez kapcsolni a zenét/előadót. A klipp egy csajt követ végig, aki egy házibuliba megy, ahol táncol, a klipp végén pedig kimászik az ablakon, ahol hárman nézik a napfelkeltét.
Valaki tud ez alapján segíteni?

Előre is kösz!

"you are a monkey poo-poo"

(#5333) mrlujoak válasza decibel (#5332) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Hirtelen felindulásból elkövetett gondolatom ez volt: John Dahlbäck - Blink, de aztán elmaradt a napfelkelte... :U

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5334) driver18


driver18
tag

Sziasztok.

A Dr. House mai részében csörgött a House telefonja, és nekem annak a csengőhangnak kellene a címe előadóval együtt. :)

Köszi

(#5335) decibel válasza mrlujoak (#5333) üzenetére


decibel
aktív tag

Köszönöm szépen, nem erre gondoltam. Amit én keresek lassabb, vocalosabb, és régebbi is.

Azért kösz. :R

"you are a monkey poo-poo"

(#5336) driver18 válasza driver18 (#5334) üzenetére


driver18
tag

Megvan... Hanson - Mmmbop

(#5337) decibel válasza mrlujoak (#5333) üzenetére


decibel
aktív tag

Közben megtaláltam, erre gondoltam: Rui Da Silva - Touch me :D

[ Szerkesztve ]

"you are a monkey poo-poo"

(#5338) Beowulf_78 válasza decibel (#5337) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Jó kis szám. :C Ismerem én is, de nem tudtam címet,előadót. Mindenképpen beszerzem. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5339) MmDorian válasza decibel (#5337) üzenetére


MmDorian
őstag

Ez volt még a Fifákban soundrack, én is régóta keresem.

(#5340) kovacsgeri


kovacsgeri
csendes tag

Szevasztok!
Fociról jut eszembe a következő szám: sok focis klipben előfordul (de most hogy keresem egy youtube videóban se találtam...). Felismerni nem nehéz mert skót duda megy benn főleg, megkockáztatom, hogy valamilyen reklámban is volt régebben!
valaki tudna erről linkelni egy videót, vagy esetleg a dal címét?

(#5341) qdak


qdak
addikt

Jones & Stephenson - The First Rebirth az alapja nem a Nitro - Dutchin' Bitch hanem a másik hardcore számot keresem de nem jut eszembe a cime help

tipp kovacsgeri: Dario G. - Carnaval De Paris

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5342) Beowulf_78 válasza mrlujoak (#5328) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Köszi a tippet...faszán működik a TrackID! :C :R Így amit adnak a rádióban pillanatok alatt megtalálja a telcsi. Nem tudod hogy kb. ez mennyi pénzbe kerülhet? Mert lehet nem fogja megérni. :U 10e-ket nem akarok költeni erre.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5343) Dyno


Dyno
veterán

Valaki segítene, jó lenne tudni hogy ki az előadó vagy a szám címe.Ami ez alatt a videó alatt van.Köszönöm előre is.

(#5344) kovacsgeri válasza qdak (#5341) üzenetére


kovacsgeri
csendes tag

Erre gondoltam! Köszi a segítséget qdak!

(#5345) petrelli93


petrelli93
csendes tag

cső.. na visszajöttem.. kár h még nem tudod a szám címét rien.. pedig nagyon hálás lennék érte, ha megmondanád, akár csak az előadót is :)

www.heroes-network.atw.hu

(#5346) petrelli93


petrelli93
csendes tag

a Hősök 1x04 promója alatt megy:

http://www.youtube.com/watch?v=pOY6dBAnCiM

www.heroes-network.atw.hu

(#5347) petrelli93


petrelli93
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=rxkmktNyl-4

A Felejtés bére c. film alatt is ez megy... :)

www.heroes-network.atw.hu

(#5348) petrelli93


petrelli93
csendes tag

http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=video&video_id=379659

www.heroes-network.atw.hu

(#5349) vfo2


vfo2
csendes tag

[link]Mi megy ebben a videóban?

(#5350) kovacsgeri válasza vfo2 (#5349) üzenetére


kovacsgeri
csendes tag

vfo2

Roy Jones - Can't be touched

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.