Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) WD40


WD40
aktív tag

Na most kérdezek egy nehezet.
Petőfin hallottam egy számot: féri énekel benne, és cak zongora van mellé, elég lassú, nyugodt szám, szövegére sajnos nem emlékszem. Esetleg el tudnám fütyülni :DDD Ha ebben tudtok segíteni, minden tiszteletem a tiétek. :)

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#5252) IreN!CuS válasza kisboxi (#5246) üzenetére


IreN!CuS
őstag

üdv.
sajnos ez nem az,azért köszike :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5253) }{3@Đ$}{0ot válasza Aladdin (#5250) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Köszönöm Szépen!!! :C :R

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#5254) kisboxi válasza Aladdin (#5249) üzenetére


kisboxi
tag

Pedig utánanéztem és a Trio-t írták előadónak.Akkor ez nem sikerült. :N

Nekem csak a zene kellene, azzal a szöveggel amit a csávó mond a reklám alatt.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#5255) rien válasza WD40 (#5251) üzenetére


rien
senior tag

akkor tessen nekilátni a fütyülésnek :K úgy sanszosabb, hogy meglesz

kisboxi: az egy másik nescafé reklám volt és az valami nyereményjátékra buzdított

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5256) kisboxi válasza rien (#5255) üzenetére


kisboxi
tag

Hát akkor ezt benéztem. :DDD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#5257) rien válasza skrabi (#5245) üzenetére


rien
senior tag

rec-HM-r2&flip=1 <---- ezért
=related helyett kell beírni [link]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5258) Aladdin válasza rien (#5257) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nem kell beütni semmit. A jobb fölső sarokban van egy felirat:

"I prefer the old-fashioned layout!

Egyébként ITT a magyarázat a miértre :)

(#5259) rien válasza Aladdin (#5258) üzenetére


rien
senior tag

Nekem nincs semmi felirat se belépve se kilépve, avagy vaksi vagyok :D
Firefoxom van kiegészítők nélkül.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5260) kisboxi válasza rien (#5259) üzenetére


kisboxi
tag

Köszönet :R rien kollégának a Hubi-ért. :DD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#5261) skrabi válasza rien (#5257) üzenetére


skrabi
senior tag

köszi:D de mért van h a yt keresőbe írtam be, és mikor rákattintottam, így jött elő. csak ez az 1etlen videó, a többi nem...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#5262) rien válasza kisboxi (#5260) üzenetére


rien
senior tag

Egészségedre :D

skrabi: halvány fogalmam sincs, nekem normálisan dobja a kereső :) [link]

meg megtaláltam már mint mond Aladdin, az az I prefer the old-fashioned layout! de nálam csak az alapból fejjel lefelé lévő videónál jelenik meg és arra kattintva vált vissza normál nézetre, de normálról fejjel lefelé csak ezzel megy ---> rec-HM-r2&flip=1

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5263) #00809728


#00809728
törölt tag

(#5264) kisboxi válasza #00809728 (#5263) üzenetére


kisboxi
tag

[Zagar - Wings Of Love (Dj. Junior & Náksi vs. Brunner Remix)]
Nem rossz muzsika. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#5265) #00809728 válasza kisboxi (#5264) üzenetére


#00809728
törölt tag

Thx :C

(#5266) okoska.


okoska.
csendes tag

Van egy disco szám, amiben ez megy: Ass like this, ass like this, meg valamikor mondja is, hogy in disco life...

'i'm working on a dream...'

(#5267) MmDorian válasza okoska. (#5266) üzenetére


MmDorian
őstag

Nem azt mondja, hogy Dance like this ? :DDD
Ha roxy-n hallottad, akkor tudom melyik a szám, csak nem tudok róla semmit :DDD

(#5268) okoska. válasza MmDorian (#5267) üzenetére


okoska.
csendes tag

Lehet... Adsz egy címet?

'i'm working on a dream...'

(#5269) MmDorian válasza okoska. (#5268) üzenetére


MmDorian
őstag

Fogalmam nincs :DDD
Azt tudom ajánlani, hogy hallgasd online a Roxy-t, és az oldalon elvileg ki van írva a zene címe, előadója az oldalon.

(#5270) Sn00k


Sn00k
veterán

HI srácok!

Én rádióba csíptem el valamelyik nap egy zenét, de ennyit tudtam kb megjegyezni belőle:
nothings gonna be allright, nem tudom egyáltalán a végét jól írtam, már régóta vadászok rá, de nem sok sikerrel...

Egy csajcsi énekel benne, egész jó kis zene...

Ha valaki tud róla infót, előadót, szám címet azt nagyon megköszönném!!

HAVE A NICA DAY ALL!!

3njoy the Lif3

(#5271) Troy.


Troy.
addikt

[link] ?

.

(#5272) Ndruu válasza Troy. (#5271) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"Across the Overpass"
Written by Craig Thomas & Carter Boys
Performed by The Solids

Sn00k: Slágeren vagy valami mai zenét játszó rádióban hallottad? Mert van egy régi szám amiben van ez a szöveg...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5273) MmDorian válasza Sn00k (#5270) üzenetére


MmDorian
őstag

Ez a zene is megy Roxy-n :DDD
De szintén fogalmam nincs az előadóról eg a címről.

oops...mondjuk lehet, hogy ott everything's gonna be allright van.

[ Szerkesztve ]

(#5274) Ndruu válasza MmDorian (#5273) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(#5275) MmDorian válasza Ndruu (#5274) üzenetére


MmDorian
őstag

Igen ez az, hogyha ez volt az, ami a kolegának ellett, akkor jó, és én is köszönöm :DDD :R

(#5276) Sn00k válasza Ndruu (#5274) üzenetére


Sn00k
veterán

király vagy!! :)

Csak nem ez a feldolgozás kéne, de majd nézek más verziót, de legalább már van kiinduló pont:)

pacseee :R

3njoy the Lif3

(#5277) gabor128


gabor128
aktív tag

Sziasztok!

Háttérhangokat keresek, olyanokat, amik természetben is előfordulnak. Nem 1-1 hangot, hanem téma szerint(pl. esőerdő hangjai, hóvihar, nyári nap ), olyan hangfájlokat amik legalább 10 percesek.
Ezt benyomnám az 5.1-be és folyamatosan menne. Amikor bemész a szobába, akkor olyan érzetet ad, mintha tényleg azon a helyen lennél.

Biztos sokan játszottak az AGE OF EMPIRES I -el. Annak a játéknak is kb 20 perces hátér hangfájlok vannak:Penger hangjai, madarak,szél, stb. Na ilyesmit szeretnék. Google-val próbálkoztam, de normális eredményt nem hoz. Hátha ti tudtok ilyen oldalakat, vagy forrásokat.

Köszi!

(#5278) Troy. válasza Ndruu (#5272) üzenetére


Troy.
addikt

Nagyon köszi. :)

.

(#5279) MmDorian válasza gabor128 (#5277) üzenetére


MmDorian
őstag

Érdekes elgondolás, sok sikert :C

(#5280) Ndruu válasza gabor128 (#5277) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egy példa, ami alapján lehet keresgélni. Bele lehet hallgatni, utána meg meg lehet vásárolni... CD boltban biztos megtalálható.

iTunes-on is van pár ilyen track. Találtam 3 darab 1 órás "zenét", amiben végig csak a természet hangjai hallhatóak. Forest Ambience, Relaxing Rain Ambience, Relaxing Seaside a nevük, egy bizonyos Nature Sounds Only albumon találhatóak meg.
Van egy másik album is, amin van óceán hang is. A címe Music For Deep Sleep.
"Ambient Music Therapy" címmel még többet is lehet találni.
Esetleg Sounds Of The Earth-re is rá lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5281) gabor128 válasza Ndruu (#5280) üzenetére


gabor128
aktív tag

Köszi, megnézem!

(#5282) ChromeX


ChromeX
addikt

hello ! van egy szám: fall/fell in love love love....... ennyit tudok belöle és ilyen kihrélt hangú csávo énekli. rádio 1en szokták adni, rem tudja valaki :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#5283) IreN!CuS válasza IreN!CuS (#5243) üzenetére


IreN!CuS
őstag

#5243?valaki esetleg?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5284) Poiro7 válasza Poiro7 (#4686) üzenetére


Poiro7
aktív tag

(#5285) wombation


wombation
tag

Vki meg tudná mindani annak a számnak a címét-előadóját ami a Csontdarálók egyik betétdala....a refrén vmi "thunder"

thx

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#5286) rien válasza wombation (#5285) üzenetére


rien
senior tag

AC/DC - Thunderstruck

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5287) wombation válasza rien (#5286) üzenetére


wombation
tag

Kösszencs! :R

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#5288) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Srácok...Rádio 1-en szokták adni a számot...fülbemászó női hang (hasonlít Madonna hangjára), és van benne gépies hangú férfi is betétként. Nem tudom ennyi elég lehet e az azonosításhoz. :DDD Sztem most nagy sláger...sok helyen adhatják. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5289) rien válasza Beowulf_78 (#5288) üzenetére


rien
senior tag

Tipp: Lady Gaga - Poker face

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5290) Beowulf_78 válasza rien (#5289) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Isteni szám, ha tudsz még ilyeneket, megköszönném a linkeket... :K :C :R Beszerzem ezt is...de nem erre gondoltam, bár ezt is kerestem. ;) A felépítése hasonló a keresett számnak is! A nő hangja még jobban hasonlít a Madonna hangjára. Először azt hittem hogy Madonna szám. Még robotosabb hang van benne. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5291) rien válasza Beowulf_78 (#5290) üzenetére


rien
senior tag

A másik száma a Just dance :D ?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#5292) Beowulf_78 válasza rien (#5291) üzenetére


Beowulf_78
addikt

:D :D Ez már túl nyálas. Nem ez az. :R Kíváncsi leszek, mert írtam a Rádió 1-nek...hátha beazonosítják. ;] Annyit írtam hogy pénteken ment a szám a kívánságműsor alatt kb. 23h körül. Ennyiből gondolom kitalálják. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5293) mrlujoak válasza Beowulf_78 (#5288) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Inna - Hot

Neki van Madonnára hasonlító hangja, és férfi betét is van benne.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5294) Beowulf_78 válasza mrlujoak (#5293) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Köszi, de nem ez az. :R Ennél jóval jobb szám. ;] Remélem megtalálom...akkor azonnal linkelni fogom. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5295) mrlujoak válasza Beowulf_78 (#5294) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nelly Furtado-nak van még Madonára hajazó hangja.
Itt egy remix
Itt ugyanez, Nelly Furtado - Say it Right .
Ennyi ötletem van. :))

September-nek már nincs annyira Madonnás beütése...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5296) Beowulf_78 válasza mrlujoak (#5295) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Sajnos egyik sem...Nelly Furtado mixeket amikor a Rio-ba melóztam 2007-ben, már akkor is tolták. Nem új szám. ;) Ez amit én keresek új szám. Valami robothangú csóka is van benne. Nem túl sablonos hang...meg fogod ismerni ha hallani fogod. :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5297) pohár válasza Beowulf_78 (#5296) üzenetére


pohár
félisten

Esetleg valami dalszöveg? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5298) Beowulf_78 válasza pohár (#5297) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A csodás angolommal az csak halandzsa lenne. :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5299) pohár válasza Beowulf_78 (#5298) üzenetére


pohár
félisten

Hát mindjárt jobb lenne úgy is, mint ezzel a találgatással :D

Amúgy péntek este 11-kor Ministry Of Sound megy, nem kívánságműsor... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5300) Beowulf_78 válasza pohár (#5299) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Akkor ott.. :D A helyzet az hogy üzleti ügyben pont egy autóban ültem, és 2 felé kellett figyelnem, én úgy hallottam hogy kívánságműsor. :D Illetve akivel beszéltem annak csak bólogattam, és figyeltem a számokat. De jobb lett volna ha csöndbe marad addig, jobban megjegyeztem volna. :DDD Talán még valami frankó angol szót is elcsíptem volna a számban... :DDD

Hasonló a Poker Face-hez... ;)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.