Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) homerhamm válasza Fruityloops (#200) üzenetére


homerhamm
addikt

Az Unbound példája után remélem soha.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#202) Angie™


Angie™
addikt

Kicsit megkésve, de én még csak most kezdtem el játszani vele. Nem nagyon értettem eleinte ezt a week rendszert, de még most is vannak ködös dolgok. Tegnap este megvolt az első 5-ös szintű menekülésem, egy másfél óráig küzdöttem :DDD Jah igen, az elejét elszúrtam, mert vettem egy upgradelt külsőt a B-kat. autómra, azóta sem tudtam összegyűjteni annyit, hogy vegyek egy A-kat. autót. :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#203) homerhamm válasza Angie™ (#202) üzenetére


homerhamm
addikt

Hanyszor káromkodtál a versenyek közben? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#204) Angie™ válasza homerhamm (#203) üzenetére


Angie™
addikt

Az a vicces, hogy van egy szomszédom, aki minden este rage-el, itt szoktam hallgatni. Én meg szépen csendben ülök es játszok, általában. De tegnap este ;] Ami a számon kifért ;] Boldog karácsonyt szomszédok ;]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#205) homerhamm válasza Angie™ (#204) üzenetére


homerhamm
addikt

En már elmondtam a véleményemet a játékba lévő unfair mocsok szemét ai-ról, visszaolvashatsz. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#206) Angie™ válasza homerhamm (#205) üzenetére


Angie™
addikt

Igen, de én azért ezt a kegyetlenséget éreztem régebbi NFS címek alatt is :K

Hol lehet a rendszámot átnevezni? sehol nem találom.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#207) homerhamm válasza Angie™ (#206) üzenetére


homerhamm
addikt

Ugyanott ahol az autó külsejét lehet tuningolni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#208) Angie™ válasza homerhamm (#207) üzenetére


Angie™
addikt

Köszi, megvan!

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#209) Angie™


Angie™
addikt

Viszont feladom, nem megy nekem ez a game. 14 óra játék után ott tartok, hogy nulla cash-em van és nem enged tovább. Én nem tudok pénzt gyűjteni ebben a játékban. Nem azért van a cash, hogy autót vegyél és fejlesszél? Minek enged akkor fejleszteni a játék elején? Pont az a 20000 hiányzik amit elköltöttem bodykit-re, csak mert az jobban tetszett.

Ma 3 órája tolom és kevesebb pénzem van mikor elkezdtem. Arról nem is beszélve, hogy 4-es körözött szinttel annyi rendőr van az utakon, szerintem az egész országban nincs ennyi hekus. És a kedvencem, mikor nem is az utat nézed, hanem úgy vezetsz, hogy a minitérképet kell nézni különben véged :) Jah mindenképpen véged, senki nem volt előttem a mini térképen, kijöttem a fák közül elindultam, hogy elosonok és azonnal megjelent az úton egy rendőr.. Tényleg csal a játék :) Sajnálom, mert tetszene a game, de 14 belerakott óra után én ezzel többet nem akarok szenvedni. kiakpcsolódni szeretnék, élvezni a játékot és látni, hogy haladok vmerre, nemhogy visszafele fejlődök :(((

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#210) homerhamm válasza Angie™ (#209) üzenetére


homerhamm
addikt

Átérzem a helyzeted. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#211) L_ajos


L_ajos
őstag

Megéri előröl kezdeni, de előtte olvasd el hogy az első 2 hetet hogy üsd mi, mely után már dől a pénz :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#212) Angie™ válasza homerhamm (#210) üzenetére


Angie™
addikt

Valahogy sikerült, átmentem, ne is kérdezzétek hogyan, nem is akarom tudni, kész az első hét :) De nem biztos, hogy kell nekem a második is :) A karácsonyom ráment erre eddig :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#213) homerhamm válasza Angie™ (#212) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem csodálom, az ai egy unfair fos, ebbe a játékba nyerni nem lehet, autónyerős versenyek is vannak, de minek... Ja, és a versenyeket is csak korlátozott számba lehet újrakezdeni, mi ez má????

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#214) Angie™ válasza homerhamm (#213) üzenetére


Angie™
addikt

25 óra játék után kezdem megszeretni :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#215) homerhamm válasza Angie™ (#214) üzenetére


homerhamm
addikt

Részvétem. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#216) boogie84 válasza Angie™ (#214) üzenetére


boogie84
veterán

Am nem olyan rossz! Vegyél fel ha van kedved közösen játszani... EA: bugipetya

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#217) Angie™ válasza boogie84 (#216) üzenetére


Angie™
addikt

Köszi, de maradok a single player módnál. 50+ óránál tartok, csak megtetszett :K
Meg akarom venni a legdrágább Ferrari-t :) Még kell egy pár este, hogy meglegyen rá a cash :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#218) boogie84 válasza Angie™ (#217) üzenetére


boogie84
veterán

Multi resze az igazan izgalmas, de ahogy erzed!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#219) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#220) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Üdv Újra!

Megjelenéskor játszottam vele kb. 40 órát, vol.2-vel már nem.

Kérdezném, volt-e valami rendőr nerf benne azóta?
Utáltam, ezért modoltam őket anno.
Mindig, mindenhol ott voltak, ami nekem nem volt élvezetes.

Mi most a helyzet a játékban?

Malaka!

(#221) 3L1T3 válasza homerhamm (#219) üzenetére


3L1T3
addikt

:C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#222) homerhamm válasza 3L1T3 (#221) üzenetére


homerhamm
addikt

Remélem az unfair ai-val is kezdenek valamit. Még az NFS Heatbe is több nyerésem volt mint az Unboundban. Amugy ezen kívül nincs más bajom a játékkal, de az ai kiidegelt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#223) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Na visszatettem, és most kontival tolom, először billel mentem.
Egészen más élmény, mondhatni élvezem. :U

Persze a modok mentek vissza, mert nem 1-2 autóval akarom az egész sztorit letolni, de ugye a pénz ebben a játékban nem hogy nem dől, alig jön.

#222homerhamm
Mondjuk itt a top1 pont nem olyan fontos, engem az állandó zsaruk idegeltek ki, de azokat is modoltam. :DDD

Malaka!

(#224) homerhamm válasza spleenszuru (#223) üzenetére


homerhamm
addikt

De ha nem nyerek nem jön a pénz, mondjuk máshogy se. Még az autónyerős versenyeket se tudtam megnyerni, csak az utolsó versenyeket nagy szenvedéssel. Ja és mi az hogy csak 10 restartom van????

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#225) spleenszuru válasza homerhamm (#224) üzenetére


spleenszuru
őstag

Easy difficulty?
Azért úgy nem nehéz nyerni, ha pont maxon van az autód classon belül.

Malaka!

(#226) homerhamm válasza spleenszuru (#225) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, de ha elköltöm a pénzt tuningra, akkor meg a következő hétre se tudok kvalifikálni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#227) spleenszuru válasza homerhamm (#226) üzenetére


spleenszuru
őstag

Igen, nagy szenvedés volt modolás előtt nálam is.
Ha jól emlékszem, te boxon nyomod, hát, kitartást.

Viszont ha van pénz, nagyon is élvezhető ez a játék, most szépen behúzott újra. :))

Tényleg nem értem amúgy őket, van 143 kocsi, és ha tisztán játszol, örülhetsz ha a megnyerhető verdákon kívül tudsz venni 5 db-ot, és még tuningolni is tudod.

Érdekes felfogás, sosem szerettem az NFS-ek sztori módjait 2-3 autóval végigtolni.

Emiatt szerintem az NFS címek nálam mindig PC-n maradnak, mert modolható, már ameddig bírja a vas futtatni őket.
77-80 fokosak szoktak lenni az 5800X3D magjai egy session után.

Malaka!

(#228) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Lol... na ilyet látott már valaki? :DDD

Megveszem ezt a fosadék undorító játékot full legálisan (steam). Egy készülő cikkhez, használom, azaz GPU-kat cserélek a gépben (NEM komplett gép csere, csak GPU!!!) erre beszól hogy nem tehetem be a saját gépembe a saját kártyáimat, és nem futtathatom rajta a saját játékomat, mert csak??? Ehhez egyáltalán joga van ennek a szemét bandának? És akkor az ember ne szedje ncore-ról a játékot...

(#229) wjbhbdux válasza GAI (#228) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Elvileg 24 órán belül max. 5 hardver konfigurációt fogad el.

/s

(#230) GAI válasza wjbhbdux (#229) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Az szép... és ezt mégis milyen alapon korlátozza? Életemben nem találkoztam még olyan játékkal, ami erre beszólt volna... főleg hogy NEM konfig csere volt, csak GPU csere. A konfig definícióját általában alaplap-cpu kombóhoz szokás kötni. Persze még arra is marhaság lenne korlátozni.

[ Szerkesztve ]

(#231) homerhamm válasza GAI (#230) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem kérj refundot és gyorsan felejtsd el ezt a játékot. :D Komolyan mondom.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#232) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Aki kontrollerrel tolja (XBOX), mennyire állította be a deadzonet?
Levettem a default 22%-ról először 5-re, túl érzékenynek bizonyult, most 10, de erősebb autóknál talán ez is túl érzékeny?!
Az a gond, hogy ha fentebb veszem, akkor egyenesebb szakaszokban, ahol pl. forgalmat kerülgetnék, akkor meg nem reagál időben.

Malaka!

(#233) wjbhbdux válasza spleenszuru (#232) üzenetére


wjbhbdux
veterán

vertical sync nincs bekapcsolva a video beállításokban? attól szokott késni az irányítás. Volt pár NFS ahol bütykölni kellett a configot hogy ki lehessen kapcsolni, de itt van rá lehetőség a menüben is.

[ Szerkesztve ]

/s

(#234) spleenszuru válasza wjbhbdux (#233) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nincs bekapcsolva. :)

Malaka!

(#235) SyMbioTe

Na, hamár leárazták, megvettem Steamre a gamet. :D (sajnos nem figyeltem, hogy csak 1 euróval drágább a Palace, így a sima lett)

Korábban már kipróbáltam Game Pass-ban ha jól rémlik, akkor sem tűnt rossznak, és pár óra játék után összességében továbbra is bejön, két dolog van ami azért zavaró:
Egyik a pénz, mert bár elején vagyok (week 1), de az látszik, hogy nagyon lassan jön, új kocsira esély sincs kb. De ahogy látom arra a modolás megoldás lehet.

A másik a rendőrök. Anno a Heat-el nekem ez volt a bajom, brutál agresszívak, és 5-ös szinten kb esély nincs meglépni. Ha meg is lépek, fix, hogy nem jutok el garázsig. (tegnapi példa: Leráztam alagútban, egyik kijáratnál lespawnol egy helit, másikból jönnek be a járőrök..., tehát még esélyt sem ad a játék)
Valamit adhatnának a játékosok kezébe is, hogy legyen esélye (mint pl régen az ilyen rombolható helyek. Mondjuk van infinite health mod, az valamennyire kiegyenlíti esélyeket. :DDD )

Szóval lehet ezeket is kipróbálom, de legelőször felrakom a cash modot. Kérdés, hogy ezekre a Steam mennyire allergiás? Lehet használni nyugodtan singleplayerbe?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#236) spleenszuru válasza SyMbioTe (#235) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nyugodtan. A Frosty manager csak a játékot modolja, ahogy én látom, steamhez semmi köze.
Én másodjára tolom most a sztorit, modolva végig.
Rendőr, nitro, pénz, stb. modokkal.
A rendőrökhöz a spotting time növelő mod jó cucc, legalább mikor nagy nehezen lerázod őket, nem kell annyira félni, hogy 2 másodperc múlva megint elkezdenek üldözni.

Még a speedpasshoz XP modot is használok, ki is lett már maxolva, csak meg kéne venni a prémiumot 10 euroért, hogy kapják be. :DDD

Talán majd megnézem az onlinet most így második lendülettel, akkor viszont törölni fogok minden modot, habár Anitlosernek már multiplayerhez is készült cash modja. :)

Malaka!

(#237) SyMbioTe válasza spleenszuru (#236) üzenetére

Köszi, tegnap kezdésnek a cash modot fel is raktam, kellemesebb így kicsit :D
Mondjuk a 10x lehet kicsit túlzás, lehet majd rápróbálok 2x-el is, meg kipróbálgatom mik vannak még. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#238) spleenszuru válasza SyMbioTe (#237) üzenetére


spleenszuru
őstag

Kijött ma a vol 6.1.0 patch, azóta megint nem jók a modok, picit várni kell az updatekre.

Malaka!

(#239) 3L1T3 válasza SyMbioTe (#237) üzenetére


3L1T3
addikt

Nekem el se indul a játék! Pedig már a wint is újra húztam. 🙄😂💪🏻

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#240) SyMbioTe válasza spleenszuru (#238) üzenetére

Igen, jelezte is a frosty sárga háromszöggel.
Először meg is akadt mindig valahol a játék betöltése, egy fájl újra ellenőrzés, majd mod újratelepítés után végül mentek nekem ettől függetlenül.

Más: Játék közben ha megnyomom a "V" gombot, akkor ugye hátranéz, viszont ezzel együtt megnyit valamilyen invite / party / barátlista menüt is a játék. Ez valami EA appos hülyeség, vagy játékon belül lehet kinyomni valahol?

#239 3L1T3
De nem emiatt húztad újra a wint? :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#241) spleenszuru válasza SyMbioTe (#240) üzenetére


spleenszuru
őstag

Én újratelepíteni a modokat nem is próbáltam korábbi tapasztalatokból kiindulva, de ha ma sem lesznek még meg a frissek Antilosertől, akkor így teszek.
Legalább a cash és a zsarus spotting time, meg a zsarus elmenekülős 10x szorzós pénz mod nélkül nem is vagyok hajlandó játszani. :D

Malaka!

(#242) spleenszuru válasza spleenszuru (#241) üzenetére


spleenszuru
őstag

Valóban működnek a vol 6-os modok, annyi, hogy amik már frissek, nitro modok, XP mod, azokból már az újakat telepítettem, de a pénz és a többi működik régi verzióval is.

Malaka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.