Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) WATERDACA válasza spleenszuru (#150) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ugyanúgy folytatódnak a hetek, a versenyek, lehet pénzt gyűjteni, autót.

u wanted, i got it \o/

(#152) boogie84 válasza spleenszuru (#147) üzenetére


boogie84
veterán

Ha eladod a különböző kategóriás autódiat akk azokban nem tudsz versenyezni többet. Ha letelik a 4 hét akkor kvázi elölről kezded. Uh ne add el az autókat ha csak nincs már meg helyette a tuti... Bal felül írja h az egyes osztályokban hogy áll az autód.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#153) homerhamm


homerhamm
addikt

Na, megvolt a második winem, persze itt csak 4 autó volt, így az első az nem is csalt. :D Tetszenek ezek az autóleszállítós küldetések, legalább itt vezethetek Ferrarit. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#154) spleenszuru válasza homerhamm (#153) üzenetére


spleenszuru
őstag

A heattel ellátott szállítás lesz majd király.. :D

Malaka!

(#155) homerhamm válasza spleenszuru (#154) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem hibátlan ez a játék. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#156) spleenszuru válasza homerhamm (#155) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nálam ilyen még nem volt :D

Malaka!

(#157) homerhamm


homerhamm
addikt

Komolyan mondom ez a rohadt fosadék engem mindenhol szabotálni akar. :((( A második hét kvali versenyén a rendőrök csak engem molesztálnak, a többi ai-t nem. Azért ilyen unfairséget már rég láttam.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#158) homerhamm


homerhamm
addikt

Persze a restartjaim elfogytak. Menjek a criterion a jó édes p****! :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#159) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Felmerült bennem egy kérdés.. a játék ugye csak akkor menti a pénzed, ha az adott nappal/éjszaka bemész a garázsba bankolni.
Viszont, tabbal bármilyen helyzetből kiléphetsz a főmenübe. Ha ezt megteszem egy nap kellős közepén pl., elmenti az állásom, vagy akkor az az egész addigi progress kuka?
Feltételezve, hogy épp nem versenyzel, és a zsaruk sem üldöznek akkor éppen.

Malaka!

(#160) homerhamm válasza spleenszuru (#159) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha kilépsz és utána visszalépsz, akkor a játék úgy kezd, hogy állsz egy parkolóban.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#161) spleenszuru válasza homerhamm (#160) üzenetére


spleenszuru
őstag

Istenem... miért nem jutott ez eszembe eddig.. Csomószor azért nem játszottam, mert tudtam hogy épp nem lett volna 1-1,5 órám egy adott napszakot egyhuzamban letolni .....

Malaka!

(#162) WATERDACA válasza spleenszuru (#161) üzenetére


WATERDACA
őstag

A szinkronmentés egyre gyakoribb a videojátékokban, én is nagyon hálás vagyok értük, pl. Elden Ring.

u wanted, i got it \o/

(#163) sirszevenap válasza homerhamm (#157) üzenetére


sirszevenap
őstag

Figyelj már. Biztos akarsz Te ennyi streszt magadnak? Csak töröld le, mert ez a játék ellened készült! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#164) homerhamm válasza sirszevenap (#163) üzenetére


homerhamm
addikt

Játszottam már pár autós játékkal, régebbi NFS-ek, Crew 2, Forza, stb.

De egyik se volt ilyen unfair, mint ez. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#165) homerhamm válasza sirszevenap (#163) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy másodjára már egyszerűbben meg lett, pedig csak kicsit húztam az autón. Azért egy picit monotonak a versenyek, többször megcsinálni ugyanazt unalmas. Az autónyerős versenyeken már nem is indulok mert nincs esélyem, max elbukni az nevezési díjat. Leszedtem a 2015-ös Need for Speedet, mondjuk azt még le se tudom pauseolni, mert állandó online kapcsolatot igényel.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#166) spleenszuru válasza homerhamm (#165) üzenetére


spleenszuru
őstag

A versenyek valóban unalmasak. 4. héten is ismétlődnek ugyanazok.
Könnyen meglehet, ez egy egyszeri sztori végigvitel lesz nálam, max moddal még 1x letolom az egészet S+-ban.

Az autó nyerős pedig nem rossz, később tök jó autókat ad, az egyik pl. folyamatos kedvencem.

Basszus, itt miért nincs spoiler lehetőség?

Malaka!

(#167) homerhamm válasza spleenszuru (#166) üzenetére


homerhamm
addikt

Van spoiler lehetőség, én is tettem már ebben a játékban az autómra spoilert. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#168) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Valaki, aki Xbox One kontrollerrel játszik, nem tapasztal olyat, hogy random kidobja az asztalra a játék? Vissza tudok menni a játékba, csak verseny közben nagyon idegesítő tud lenni.
Nem tudom mi okozza, elvileg full screen, más játékban nem tapasztaltam ilyet.

u wanted, i got it \o/

(#169) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Na jó, Asap Rocky fixen szkriptes.. :D Hiba nélkül is kb. lehetetlen utólérni speed versenyen.

Malaka!

(#170) WATERDACA válasza spleenszuru (#169) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én mindenhol legyőztem. :)

u wanted, i got it \o/

(#171) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Nos, S+ grip autókat hogy irányítjátok? Mi a build titok? (suspension, tires, % csúszka)
Az enyéim nem hajlandók kanyarodni, csak ha gyök 2-re fékezek, még 30% gripen is.
Mennyi az arany középút? Nem használok grip suspensiont és gumikat, a random offroad szakaszok miatt.
Minden kocsimon sima gumik és suspension van, aztán differenciállal szoktam variálni a drift-grip között.
Az oké, hogy S+-ban grip kéne, mivel a drift build szimplán kicsúszik, de a gripekkel mit lehet kezdeni, hogy hajlandók legyenek kanyarodni, vagy ne fogják, és vágják keresztbe magukat egy fék után?

Malaka!

(#172) WATERDACA válasza spleenszuru (#171) üzenetére


WATERDACA
őstag

Milyen autóval mész? Mert hátsókerék meghajtás mindig ki fogja dobni magát, főleg ekkora sebességnél. A Drift entry mehet offra, ha gripes autót építesz, és azt javaslom a differentalt és a gripet minél nagyobb százalékba vidd el.

u wanted, i got it \o/

(#173) spleenszuru válasza WATERDACA (#172) üzenetére


spleenszuru
őstag

3 autónál is jelentkezett ez. Lambo Aventador SVJ, Ferrari 458 valami, meg a week 3 Nissan Premium.
Mármint minél magasabb gripre állítsam, úgy érted?
Gumikat és suspensiont kellene valami mást tennem rájuk, standard helyett?

Mert pl. megvettem custom listából a Buicket, ami 20% driften van alapból, viszont grip gumikkal.
Mondom egye fene, kipróbálom. Meglehetősen stabil, hiába furcsa build.

Malaka!

(#174) WATERDACA válasza spleenszuru (#173) üzenetére


WATERDACA
őstag

Handling menüpontban a Grip csúszka mehet még balra, jobb lesz a tapadás, de ki kell tapasztalni, neked mi a legkényelmesebb. Szerintem a drift entry gas or brakebe van állítva, gripnél ez nem a legkifizetődőbb, kirakja az autó farát. Egyébként vannak autók, amik tényleg teljesen más irányítást követelnek, nálam az izomautók kb. kukák, nagyon nem fekszenek a stílusomhoz.

u wanted, i got it \o/

(#175) spleenszuru válasza WATERDACA (#174) üzenetére


spleenszuru
őstag

Oké, köszi a tippeket.
Minden kocsim gas and braken van, igen.
Mivel csesztek kanyarodni, így kényszerítek minden autóm driftre.. :D

Malaka!

(#176) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Nos, így benne week 4 közepében, ahol már javára veretni kell az S+-t, azt hiszem, nyugodtan fogom letenni a játékot, miután letolom a sztorit, meg talán a collectiblest. :DDD

Nem rossz a száguldás és az autók, kifejezetten élmény tud lenni pl. a nascar pálya, na de ez az AI tényleg a vicc kategória.
Rocky meg a zöld ferraris, asszem Shimuzu, konkrétan úgy mennek a pályán, mintha egérrel drag and droppolnék egy fájlt, rendesen látod, ahogy a mapon eltolódik, tőled befoghatatlan messzire, LoL.
Oké, itt nem minden az 1. helyről szól, de hogy vannak pályák, ahol ezeket egyszerűen lehetetlen beérni 400+ kocsival, az vicc.
Easy-n játszom btw, és azért nem vagyok balf**z, szoktam hibázni, de van ahol hibátlan vezetéssel sem érem be őket.

A takeover és drift fantasztikus, azokat nagyon élem.

Malaka!

(#177) WATERDACA válasza spleenszuru (#176) üzenetére


WATERDACA
őstag

Máshol is olvastam hogy Rockyval szenvedtek, én mindenhol elsőre megvertem, de lehet hogy betaláltam egy jó autó builddel. A Nascar pálya az egyik kedvencem, ha megtanulod hogy azt a pár cseles kanyart hogy vedd be Grippel, király leszel :)

u wanted, i got it \o/

(#178) spleenszuru válasza WATERDACA (#177) üzenetére


spleenszuru
őstag

A nascar valahogy első pillanattól ment, ott érdekes le is körözöm Rockyt is meg a ferrarist is.

Az éles kanyargós pályákkal szenvedek, ahol grip kocsival megyek, valamiért a 100%-os sem akar jól kanyarodni még egész nagy fékezés után sem.

A speed versenyeken szokott lenni, amit írtam, hogy elhúznak, és onnantól kuka, de ott sem mindig.
Tényleg olyan, mint egy random aktivált szkript.

Építettem amúgy A+-ra egy Lotus Emirát, 80% grippel, miután A+-ban nekem még minden kocsim grip, a Golfot kivéve, de az is csak 30% grip.
Szuper autó, nagyon fekszi az utat.

Malaka!

(#179) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Week 4 közepén vagyok, és felszedtem minden collectiblest a mapon.
Erre látom, hogy ennek ellenére hiányzik kb. 10 mindenből.
Az hogy? Week 4 grand után jelenik meg a maradék, vagy mi nem oké nálam?

Malaka!

(#180) Norbek


Norbek
csendes tag

Sziasztok! Lenne kedve valakinek csatlakozni trófea/acsi gyűjtésre online? Nekem már csak az S és S+ kategória trófeája kéne (jo mondjuk a 7 fős verseny se ártana de az majd meglesz tán :D ), de segítenék én is bármiben amiben tudok. :) Norbek_1990 a PSN nevem.

(#181) spleenszuru


spleenszuru
őstag

No, megint patch jön Márc 21-én, úgy néz ki jönnek a zsaruk multiba:
[link]

Viszont engem a The Crew 2 már úgy behúzott, hogy nemigen térek vissza ehhez, de majd hátha írtok valami jó dolgot a patch után.

Malaka!

(#182) WATERDACA válasza spleenszuru (#181) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ha lehet hinni nekik, most kezdődik a játék valódi online támogatása, meglátjuk, mennyi embert vonzanak be.
Reméljük egy kicsit balanszolják is az autókat, mert jelenleg egy katyvasz az egész.

u wanted, i got it \o/

(#183) boogie84 válasza WATERDACA (#182) üzenetére


boogie84
veterán

Én már töröltem a játékot, majd ha lesz pozitív visszajelzés felteszem újra... :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#184) homerhamm válasza spleenszuru (#181) üzenetére


homerhamm
addikt

Gondolom az unfair ai-val nem csinálnak semmit... :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#185) WATERDACA válasza boogie84 (#183) üzenetére


WATERDACA
őstag

Szintúgy.

u wanted, i got it \o/

(#186) spleenszuru válasza homerhamm (#184) üzenetére


spleenszuru
őstag

Lesz, kérdés mennyire:
[link]

Malaka!

(#187) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Töröltem én is, miután megvettem a Forza H 5-öt.. :DDD

Malaka!

(#188) homerhamm válasza spleenszuru (#187) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezzel teljesen egyetértek veled, ráadásul a Forzába még nyerni is van esélyed. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#189) WATERDACA válasza homerhamm (#188) üzenetére


WATERDACA
őstag

A Forza 5 egy könnyű játék, ott szerintem a multi javít a helyzetén. Másrészt pedig tartalom terén nem kérdés, hogy a Forzát jobban tolják - és nem is rosszul.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#190) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Anno nagyon megfogott a payback. Aztán jött a heat, de pár hét után meguntam. Most kijött ez az unbound, de valahogy nem tetszik. A hangulata miatt visszatettem a paybacket, van más is aki így van vele?

(#191) nutella1 válasza Fruityloops (#190) üzenetére


nutella1
őstag

Ez az NFS is bukta, mint az összes többi ezt megelőző, jó néhány, erőlködő rész. Ideig-óráig működik, de inkább semeddig. Ha el sem készítették volna, sem lenne probléma.

https://erdélyízei.com

(#192) szepsy


szepsy
senior tag

Hali.

Win teleptés volt és nem tölti be a mentésem, manuálisan hogy lehet (lehívni)?
Eddig nem volt gond ha újraraktam leszedte magának.

(#193) homerhamm


homerhamm
addikt

Hogy valami jót is írjak, a multiban tök jók ezek a Linkup eventek, legalább a multiba könnyű a pénzt gyűjteni. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#194) WATERDACA válasza homerhamm (#193) üzenetére


WATERDACA
őstag

Csak lehessen már új sztori módot kezdeni úgy, hogy ne kelljen törölnöm manuálisan a mentéseket a Dokumentumból, amivel a multiplayer progress is elvész...... :((( :(((

u wanted, i got it \o/

(#195) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Anno nagyon megfogott a payback rész hangulata sokat játszottam vele. Aztán jött a heat. Pár hét után meguntam. Most kijött az unbound az nem tetszik. A hangulata miatt visszatettem a paybacket, van más is aki így van vele?

(#196) homerhamm válasza Fruityloops (#195) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem csodálom, az ai egy unfair fos.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#197) Fruityloops válasza homerhamm (#196) üzenetére


Fruityloops
tag

Én is ezt gondolom. De látod, nagyon sokan játszanak vele, mert bejön nekik. Akkor már inkább a heat, de a paybacknek volt a legjobb hangulata, most azzal játszom újra, meg néha a heat-el, az unbound nem fogott meg.

(#198) homerhamm válasza Fruityloops (#197) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyébként ha az ai nem lenne unfair fos többet játszanék vele. Meg mi az már hogy csak 10 restartom van??? Menjenek a...

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#199) Fruityloops válasza homerhamm (#198) üzenetére


Fruityloops
tag

Az AI valóban katasztrófa, de maga az egész játék semmi újjat nem ad számomra az azelőtti két részhez képest. Visszatettem a heat és a paybacket, ezekkel tolom újra előlről.

(#200) Fruityloops válasza homerhamm (#198) üzenetére


Fruityloops
tag

Vagy jönne ki új rész már. Mikorra várható a következő nfs?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.