Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) SyMbioTe

Beköszönök én is a topikba, game pass által 10 órás trialt kezdtem el este.

Első benyomás az egy pozitív csalódás, mint ahogy láttam sokaknak, az effektek hidegen hagynak, de maga a játék így elsőre nem tűnik rossznak. :)
Heat-el játszottam ezelőtt, de a rendőrös rész miatt elengedtem viszonylag hamar.

Egy kérdés, akik kontrollert használnak: Nektek működik rendesen? Nekem egy vezetékmentes XOne kontrollerem van, de teljesen máshogy viselkedik, mint a kiosztás szerint (pl ha A-t nyomok, az a balra nyíl) :F

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#52) WATERDACA válasza SyMbioTe (#51) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez sajnos a Steam játékosoknál előforduló hiba, szerencsére Originen nincsen ebből gond.

Van lehetőség a hiba kijavítására, ezen a linken találsz segítséget:

How to Fix Need for Speed Unbound Controller Not Working (ghostarrow.com)

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#53) DrDobos


DrDobos
őstag

Videok alapjan tetszik a jatek.. kar hogy PS4-re nem jön. Kellemes játékot és jó szórakozást nektek ;)

Samsung Galaxy A55 5G

(#54) SyMbioTe válasza WATERDACA (#52) üzenetére

Köszi szépen, a steames trükközés megoldotta. :R :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#55) WATERDACA válasza SyMbioTe (#54) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ki van túl az első kvalin? :) Volt-e busted, milyen difficultyn játszotok? :)

u wanted, i got it \o/

(#56) Viper26 válasza WATERDACA (#55) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azt hogy? Eventek között van?

Vagy a story-t mondod?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#57) WATERDACA válasza Viper26 (#56) üzenetére


WATERDACA
őstag

Storyn belül 3 kvali van, és egy grand race a végén.

u wanted, i got it \o/

(#58) boogie84 válasza WATERDACA (#55) üzenetére


boogie84
veterán

Challenged fokozat, én már végig vittem a story-t és újra is kezdtem. Nagyon nem egyszerű! :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#59) WATERDACA válasza boogie84 (#58) üzenetére


WATERDACA
őstag

Elvileg Heatben még őrültebbek voltak a zsaruk level 5-ben, elképzelni se tudom mennyire, mert itt is a swatos jeepel kettőt lök rajtam és palacsinta leszek kb. :C

u wanted, i got it \o/

(#60) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Végig mentem a sztorin, 2 misim van. Tudok annyi lóvét gyűjteni hogy megvegyem a Bugatti Chiron-t?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#61) Viper26 válasza WATERDACA (#57) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az eslő hét végén vagyok, meglett a Defender.

Pixel 7 | FR955

(#62) boogie84 válasza WATERDACA (#59) üzenetére


boogie84
veterán

Látom YT-on, hogy ennyi és ennyi autó megszerezhető volt a storyban... háát ha nem jelzi akkor nem tudom h ott autót lehet nyerni.
Na meg ez a 4 hét sem túl nyerő. Ok újrakezdhető, de h napi szinten történjen a pénz "mentése" az nem tudom mire jó...

Rendőrök vannak éjjel-nappal. Hogy mennyire erősek? HEAT-nél sztem durvább volt. 5-ös üldözést nem egyet ráztam már le.
1x kaptak el, mert beszorult az autó.

Árkon-bokron keresztül lehet menni szóval szabad a pálya... :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#63) WATERDACA válasza boogie84 (#62) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én is mentem árkon-bokron, és emiatt szívtam. Egy árokba beszorultam és alig tudtam kijönni. :D Akkor volt egy busted. De bugos is volt, mert csak a feléig kúszott fel a jelző és így is elkaptak. Amúgy 5-ös üldözést én is már leráztam vagy 30-szor, de 2-szer már elkaptak, első az egy teszt volt számomra.
Minden eventet megcsinálok, nem érdekel ha Level 5-re kúszik a Heat, majd lesz valahogy. :C

Amúgy a 4 hét milyen szinten újrakezdhető? Ezt a részét nem értem.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#64) boogie84 válasza WATERDACA (#63) üzenetére


boogie84
veterán

Gyakorlatilag megismétled. És pont ezért hülyeség az egész , mert ugyan azokat az autókat kell a garázsba vinni mint elsőre...
Ezt nem gondolták át sztem. Ok, hogy vannak versenyek, de h az autókat is még vissza kell/lehet vinni... sztem gagyi.

Minden versenyt? Az komoly.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#65) WATERDACA válasza boogie84 (#64) üzenetére


WATERDACA
őstag

Milyen autókat kell vinni ugyanúgy a garázsba? :) Ezt nem értem.

u wanted, i got it \o/

(#66) boogie84 válasza WATERDACA (#65) üzenetére


boogie84
veterán

Ami miatt felhívnak h lenne egy meló... A piros ikonnal jelölteket körözik is.

Na azért csak sikerült hármat farmolnom:

Persze ezekért a versenyekért még ha meg is nyered akk elbukod a péézt. De legalább meg vannak az autók.
Ha végig érsz a 4 héten az újrakezdés után akkor újraindulnak folyamatosan a napok... csak ugye a Qualifikációk nélkül...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#67) WATERDACA válasza boogie84 (#66) üzenetére


WATERDACA
őstag

Tehát ha jól értem, a grand final után újrakezdődik a hét ugyanúgy, ugyanolyan eseményekkel? :)

Hát érdekes, mondjuk én első végigjátszás után kezdek azonnal majd egy újat, legnehezebb difficultyval :D

u wanted, i got it \o/

(#68) boogie84 válasza WATERDACA (#67) üzenetére


boogie84
veterán

Nincs game+ vagy ilyesmi. Vannak versenyek, de a difficulty-t menet közben is tudod állítani.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#69) L_ajos


L_ajos
őstag

Sziasztok!

Megvettem a játékot.
Elsőre elindult, de amint végeztem a beállításokkal és kezdeném a játékot, kilép asztalra.
Azóta minden indításnál kilép az asztalra.
Nagyon megnyerő ez egy 20+ ezer forintos játéktól.

Van erre valami megoldás? Az a dx12 file törlés nem jött össze.

A gépem főbb részei: a képen.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#70) WATERDACA válasza L_ajos (#69) üzenetére


WATERDACA
őstag

Szia!

Ez egy jó kérdés, számos oka lehet. VGA driver, op rendszer frissítve van? Tegnapelőtt jött ki egy NVIDIA frissítés, köztük az Unboundot is optimalizálta.

Ha Steam, ha Origin, repairold a játékot, hátha. Megnéztem a Steam fórumot, meglepően kevés a crash probléma, ami még bosszantóbb ilyen esetben, mert nehezebb feltárni a hibát.

Egyébként erről nekem mindig eszembe jut az RDR2 PC-s startja, 4-5 napig nem tudtam játszani a játékkal, mert nem indult el bizonyos AMD alaplapokon egy hiba miatt. Én akkor megfogadtam, hogy soha többé nem rendelek elő játékot :) Sokan a CP2077 után döntöttek így. Kinek mi.

u wanted, i got it \o/

(#71) L_ajos válasza WATERDACA (#70) üzenetére


L_ajos
őstag

Úgy néz ki a file törölgetés jött be, csak benéztem mert 2 file-t kellett törölni és egyből elindult.

Elvileg ma jött valami patch és remélem hogy javították hogy mindig törölgetni kelljen.

A vga drivert is illett már frissítenem :)

Köszi szépen!

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#72) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Steam-en EA Play-en keresztűl van meg a játék 10 óra játékidővel ugyebár és van egy Dec 7-ei hír, hogy elvileg ingyen kéne kapjak egy Most Wanted-ed bömöst a garázsba? De nekem csak az alap Nissan verda van amivel kezdtem. Még csak 2 versenyt toltam le, de többször ki-be léptem a garázsból. :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#73) sirszevenap válasza AsakuraDave (#72) üzenetére


sirszevenap
őstag

"There are a couple of ways to unlock the BMW M3 GTR in Need for Speed Unbound. The first and quickest is by using EA Play, as you will automatically unlock it in multiplayer when you're a subscriber."

Ezt találtam. Multiban sincs ott?

Bankkártyával? Hát persze!

(#74) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Ilyen grafikai buggal Ti találkoztatok? Gondolom a DLSS okozza.
Nem rögtön jön elő. Pár verseny után tapasztalható.
Aztán vannak még "izzó" civil pickupok, mintha az öntödéből jöttek volna.
Pöttyökben vibráló Checkpointok.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#75) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Voltak pozitív gondolataim a játékról. Figyelemmel kísértem a megjelenés előtt. És bár volt félelmem, azért el tudtam képzelni, hogy jó lett ez. Egészen addig, amíg ki nem próbáltam.

Megkockáztatom, hogy ennél rosszabb játékdizájnú autós játékkal, én még nem játszottam.
Mi ez a Mario Kart szintű játékmenet? Perfect start, drift, nitro...?! Pont olyan, mint a Nickelodeon-os Mario Kart klón, vagy a Spongyabobos, és a jó isten tudja, hogy mennyi van még belőle. Az arcade legallja.
Direkt beállítottam a kocsi handling-jét, hogy a legkevésbé drifteljen. Úgy esélyed sincs utolérni a mezőnyt. Nincs drift, nincs nitro, nincs win. Win?! Ugyan. 5. hely sincs.

Én általában nyerni szeretek. De el tudom fogadni, hogy itt a pénz gyűjtése a lényeg. És közepes szinten, esélyed sincs sokáig nyerni. Mert az első, az sínen megy. Nem újdonság az NFS-ben ez, de eddig lehetett azért nyerni. Hát itt nem. Oké, ezt el tudom fogadni.

Nade. Minek ez az állandó garázsba járkálás, hogy elmentsd a pénzt?! Ha nem mész, egyre nagyobb a körözési szinted. Úgy meg a városba se lehet szinte kóricálni. Szóval el kell menni pár futam után, szinte kötelező módon a garázsba. Amivel változik a napszak?! Minek?! Dinamikusan nem lehetett volna megoldani?! Semmi értelmét nem látom így ketté osztani a napszakot, és azt elérhető futamokat. Milyen játékmechanikai pozitív hozadéka van ennek?! De tényleg mi?

Azt a dolgot, hogy egyre nagyobb figyelemmel követ a rendőrség, még még jó dolognak is tartanám. Mert ez talán még valósághű is. Na de ez a valóságra való törekvés minek?! Ha a vezetési trauma, a körítés, a látványvilág teljesen elrugaszkodik a valóságtól?!

Ez a játékdizájn számomra így értékelhetetlen. Teljesen el van ba...ltázva. Folyamatosan megtöri a lendületet, ami így nincs is. Nem tudsz haladni szépen, versenyről, versenyre. Mert b*szakodni kell folyamatosan valamivel.

Szerintem ez egy katasztrófa. De komolyan. :( Az egész. Úgy ahogy van. Még mindig ott tartok, hogy minek vegyem meg? Ha jót akarok autózni, akkor inkább elindítom a Forza Horizon 5-öt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#76) boogie84 válasza .LnB (#75) üzenetére


boogie84
veterán

Nade. Minek ez az állandó garázsba járkálás, hogy elmentsd a pénzt?! Ha nem mész, egyre nagyobb a körözési szinted. Úgy meg a városba se lehet szinte kóricálni. Szóval el kell menni pár futam után, szinte kötelező módon a garázsba.
Na most, ha ez fura, akkor nem nézted elég jól az előzeteseket. Hisz valahogy úgy szólt a mondás, hogy no risk no money. Tehát azért kell kockáztatni, hogy legyen zséé.

Amivel változik a napszak?! Minek?! Dinamikusan nem lehetett volna megoldani?! Semmi értelmét nem látom így ketté osztani a napszakot, és azt elérhető futamokat.
Pontosan azért, hogy ha már kockáztatsz és sok a zsé akkor azért tudj "menteni".

Nem tudsz haladni szépen, versenyről, versenyre. Mert b*szakodni kell folyamatosan valamivel.
Nem, nem kell, de ha elviszel egy autót akkor "ingyen" pénzhez juthatsz, ezzel minimálisan de segíti a (nem könnyű , sőt!! ) játék a gyűjtögetést!

Rajzolt effejtek egyáltalán nem zavaróak, én a minimál szürkét használom, azt sem veszem észre versenyzés közben h van...
Sztem egyszerűen csak közepes szinten nehéz a játék! Ez van. Multi részén nincs rendőr, ott csak a grindolás megy...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#77) WATERDACA válasza .LnB (#75) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nem kell driftelni ész nélkül, grip turnért is kapsz boostot, csak meg kell tanulni mindkét stílust megfelelően alkalmazni. Nekem 30 óra után is tud újat mutatni a játék, és még nem végeztem a fősztorival se.
A Horizon 5 más ligában van az biztos, de nekem a Horizon 4. résszel kifulladt, ráadásul nagyon könnyű arcade játék, 3 gombot kell nyomnod végig és király vagy. Ennél a játéknál nagyobbnak érzem a kihívást, és ez tetszik.

Itt az Unboundban meg kell tanulni nagyon finoman az irányítást használni, ráadásul még annyira is volt energiájuk, hogy árkád stílushoz képest a Horizonhoz hasonlóan minden autó szó szerint másképp viselkedik. A grip/drift handling még nálam is néha kérdéses, mit hova húzzak egyes autóknál.

Nekem ebben több sikerélményem van, és jobban élvezem, mint a Horizon 5-öt, biztos bennem van a hiba. Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy NFS-t Carbon óta nem nyúztam, a Horizon pedig egy copy paste lett az 5. részre, mexikói pályára átültetve.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#78) Achar válasza .LnB (#75) üzenetére


Achar
tag

Az miért van, hogy ha autóversenyzős játék akkor szisztematikusan a Forzához kell hasonlítani? Nem egy kávéház. Nagyon nem. Egy évtizeted-másfél- az volt a trend, ha open world akkor a GTA volt az etalon ha versenyzős need for speed.
Ez egy árkád autóverseny, a forza meg inkább szim. A közös pont a lincenszelt autók.

"Nade. Minek ez az állandó garázsba járkálás, hogy elmentsd a pénzt?! Ha nem mész, egyre nagyobb a körözési szinted. Úgy meg a városba se lehet szinte kóricálni. Szóval el kell menni pár futam után, szinte kötelező módon a garázsba." - hogy tudjál játszani. Visz bele némi izgalmat, én már ennek is örülök, komolyan. Tudod, hogy van mit bukni, a HEAT-ben nem volt ilyen, bármit csináltál csak gyarapodott a pénzed, a bukás veszélye nem volt ott. A tudat.

"Dinamikusan nem lehetett volna megoldani?! Semmi értelmét nem látom így ketté osztani a napszakot, és azt elérhető futamokat. Milyen játékmechanikai pozitív hozadéka van ennek?! De tényleg mi?" - ha nem dinamikus lenne, az lenne a baj, így nem kell 1-2 órát teljes felesleg a gép előtt ha éjszakába akarsz menni, más hangulat, más jelleg. Ez a Heat-ben is jó volt.

Az ötödik bekezdésed meg ellentmond a másodiknak, elég erősen. Most az a baj, hogy valóságos, vagy az, hogy "mario kart szintű a játékmenet"? Nem tudtam kibogozni. :)

(#79) Sweet Lou 6 válasza Achar (#78) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Ez egy árkád autóverseny, a forza meg inkább szim

Remélem a Motorsportra és nem a Forza Horizon-ra gondoltál :)

sweetlou6.wordpress.com

(#80) WATERDACA válasza Sweet Lou 6 (#79) üzenetére


WATERDACA
őstag

Jogos! :DDD

Egyébként a Horizon a maga játékmódjaival nagyobb arcade őrültség, mint bármelyik NFS, de senki ne értsen félre, ez nem feltétlenül negatívum.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#81) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
PS5-ön játszok (játszanék) az Unbound-dal, van egy RS300 GT kormányom.
Lehet valahol a Forcefeedback-et állítani? A mostani alapértelmezett FF egyenlő a nullával, botrányosan rossz, szinte játszhatatlan.

(#82) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok!

Az utóbbi években csak szimulátorokkal játszottam, need for speedhez utoljára a Carbon idejében volt szerencsém, viszont videók alapján a Heat és az Unbound is visszahozta a kedvem ehhez a szériához. Teljesen Most Wanted, Carbon feelingnek tűnik nekem mindkettő.

A Forzát már próbáltam korábban egyik haveromnál aki istenítette a formulát, de megmondom őszintén fő szál, történet, meg értelmes tuning nélkül fogalmam sincs mit esznek a Forzákon. Egy céltalan kóborlás az egész és még rendőrök sincsenek, hogy legyen egy kis izgalom.

Visszatérve az NFS-re, a Heat-et vagy az Unboundot érdemes inkább beszereznem, hogy ismét belekóstoljak ebbe a világba? Jelenleg a Heat akciós és most is többen tolják mint az Unboundot, viszont utóbbi jobb pontszámokat/kritikát kapott.

Köszi a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#83) boogie84 válasza PeAdam (#82) üzenetére


boogie84
veterán

Szia,

Heat 13,99€ Steamen, én elsőre azt választanám, de ha tetszik az új akkor az is jó lehet. (69,99€ steamen). Szürke importból sokkal olcsóbban beszerezhető. g2a, cdkeys (13,4K),
Grafikában azért szebb az Unbound. Na meg ugye nehezebb is.. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#84) WATERDACA válasza PeAdam (#82) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nekem a Carbon óta az Unbound hozta vissza a hangulatát annak, hogy megint NFS-el játsszak. Nem csalódtam benne, sőt, néha még többet is adott, mint amit vártam tőle.

Januárban elvileg jön az újabb patch, online featurek, egyebek.

u wanted, i got it \o/

(#85) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Valaki online játszik a játékkal? Mehetne egy kis közös szlalomozás :)

u wanted, i got it \o/

(#86) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Valaki esetleg rájött, hogy mitől lehet az, hogy a játék random blurry, elmosott grafikájú lesz, még olyan helyeken is, ahol pont élesnek kellene lennie?
Pl.: karakterem dumál cutscene közben, és olyan, mintha máshová fókuszálna a kamera, ezáltal el van mosódva a fejem.
Vagy tuning résznél, a kocsi lökhárítójának fele éles, másik fele kicsit blurry.
Minden graf. beállítás ultra. AMD FSR-el, és azt kikapcsolva is ugyanez az eredmény.

Malaka!

(#87) spleenszuru válasza spleenszuru (#86) üzenetére


spleenszuru
őstag

Közben meglett. :)
Depth of field opció ultráról high-ra állítva megoldotta a bajt.

GTA Onlineban ugyanez okozta ugyanezt, legalább megtudtam, ez az opció ezt okozza, de kinek jó ez... ? :D

Malaka!

(#88) L_ajos válasza WATERDACA (#84) üzenetére


L_ajos
őstag

Ezt a filetörölgetős elég ciki hibát illene már kigyepálni a játékból. :((

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#89) WATERDACA válasza L_ajos (#88) üzenetére


WATERDACA
őstag

Sajnos így van. Remélem azt is megoldják a januári patchben. Kezdenék egy új storyt, de nem tudok, mert ha törlöm a filet, akkor az online játékom is nullázódik. :((

u wanted, i got it \o/

(#90) spleenszuru válasza L_ajos (#88) üzenetére


spleenszuru
őstag

Szia!

Olvasok itt felfelé, de nem látom, miről van itt szó, milyen file törölgetésről?

Malaka!

(#91) WATERDACA válasza spleenszuru (#90) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nem tudsz új játékot kezdeni single playerben, csak ha kitörlöd a játékmentésedet a Dokumentumok mappából. Ha kitörlöd azt a fájlt, az online játékodtól is elbúcsúzhatsz, mert újból kell kezdeni az egészet.
Jogos lehet az a kérdés, minek akarom újrakezdeni a Story módot - ki szeretnék próbálni új autókat, illetve a legnehezebb nehézségi szinten is teljesíteni akarom a játékot - a középső difficulty könnyű lett a 2. héttől.

u wanted, i got it \o/

(#92) spleenszuru válasza WATERDACA (#91) üzenetére


spleenszuru
őstag

Oh értem, köszi.

A nehézségre reagálva, nem tartom magam egy gyökér NFS-esnek, gyakorlatilag mindet toltam, de ebben a játékban még easy-n is alig-alig tudom elhozni az első helyet.
Igaz még 2 óra van benne, tehát a kezdő kis Eclipse-el nyomulok minimális tuninggal, de kemény..
Elég egy "felesleges" drift, és buktam, nem bírom beérni az elsőt, vagy első kettőt. :D
Viszont élvezem, ez szerintem ráfért már az NFS-re.

(HEAT-ben meguntam, hogy alig jött pénz, és nem tudtam kipróbálni több autót, szóval ott cheat engine játszott, de itt nem fog)

[ Szerkesztve ]

Malaka!

(#93) WATERDACA válasza spleenszuru (#92) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az első hét a legnehezebb, ahogy írtam, utána már könnyebb lesz, főleg, ha ráérzel az irányításra.

A játék vége felé érdemes a gripre jobban ráfeküdni, illetve online is az a kifizetődőbb. :)

u wanted, i got it \o/

(#94) spleenszuru válasza WATERDACA (#93) üzenetére


spleenszuru
őstag

Week 1-en túl vagyok végre, utolsó versenyt 2x is restartolnom kellett, egyszerűen nem bírtam beérni Yazt, ha nem hibáztam se :D
Mindenesetre azt látom, gyakorlatilag 1-2 kocsival kell végigtolni az egész sztorit, mert egyszerűen annyira nehezen jön a pénz, hogy éppen azt az 1 autóm tudom tuningolni, természetesen optika nélkül :(
Ez elszomorító. Meg az is, hogy a garázsba menet előre kényszerít a sztoriban, esélyed sincs visszatérni grindolni pénzért, hogy esetleg tuningolhass más kocsikat.
A versenybe lépés díja túl drága a kapotthoz képest, még ha 1. vagyok is.
Jó game, de azért bízom benne, hogy lesz esélyem több kocsival csapatni a sztorit, és nem csak a játék 3/4-énél, mert hiába nyertem már 3 másik kocsit, esélytelen tuningolni őket.

Malaka!

(#95) WATERDACA válasza spleenszuru (#94) üzenetére


WATERDACA
őstag

Week 1 minden szempontból a legrohasztóbb, anyagi szempontból is. :) Ne csüggedj, 3. és 4. héten már dőlni fog a lé, főleg hogyha kicsit bevállalósabb vagy a zsarukkal is. Tehát érdemes minél több eventet kipucolni a térképen, a Heat 5 dacára is. Érdemes minden kocsitípusból minimum 1-1-et fenntartani, hogy minél több versenyt teljesíteni tudj. Minden napszak elején ajánlatos a B és A tiereket először teljesíteni, hogy ne a gyenge autókkal kelljen az izmos, heat 5 ellen elmenekülni a végére.

Nekem volt már a 3. héttől olyan napszakom, hogy 250 ezer dollárt zsebeltem be. Plusz az sem elhanyagolható, hogy sok autót meg tudsz majd nyerni 1-1 verseny alkalmával, minimális anyagi ráfordítással.

Én az onlinet nyúzom már egy ideje, lassan megvan az 50-es szint, de várom a januári nagy patchet, mert nagyon kiegyensúlyozatlan a játékmenet sajnos online.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#96) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Sziasztok,

még nem ástam bele magam nagyon a topicba, de nem igazán tetszik maga a játék, igazából eléggé elveszi a játékos kedvét azzal hogy szinte minden esélytelen nyerés szempontból.
Itt ui: valahogy kilehet kukázni a profilod és teljesen újrakezdeni?

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#97) Apollo_21 válasza Apollo_21 (#96) üzenetére


Apollo_21
addikt

Az újrakezdés részt most lestem ki, köszi!
A többit meglátjuk most ha nem mx5el megyek, hátha más az élmény.
YT videókba vigan csapatnak kezdő kocsival 0tuningal gyakorlatilag mindenkit porrá aláznak vele, én meg szenvedek, nem is értem.
Próbáltam h ne drifteljen a kanyarba hátha ott vesztek sebességet, ezáltal előnyt, próbáltam hogy menjen a drift értelmes határok között hogy legyen nitro löket, úgyse jó.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#98) boogie84 válasza Apollo_21 (#97) üzenetére


boogie84
veterán

Az elején nem is biztos h tudsz nyerni ha csak nem kap el traffic-et az AI. Nehéz játék, de ezt többen is írtuk...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#99) sirszevenap válasza Apollo_21 (#97) üzenetére


sirszevenap
őstag

2 tanács.
- Próbálj az elején jó fordulaton indulni, így akár a mezőny élére is tudsz kerülni rögtön. Fordulatszám mérőn van egy zöld sáv. Abban próbálj indulni.
- Szélárnyékot használd.

Bankkártyával? Hát persze!

(#100) spleenszuru válasza Apollo_21 (#96) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nekem is nehéz, még easyn is. Még ha a kocsim éppen az adott class felső határát súrolja is.
(Eclipse)
Engem viszont a kevés pénz jobban elszomorít. Még mindig csak 1 kocsit tudok tuningolni, de azt is csak optika nélkül, különben nem lenne pénzem a teljesítményre sem.
(Week 2 közepe)
Megvettem a rendőr lerázás utáni extra pénz modot tegnap a kocsira, azt is nyilván csak a mainre, mivel 31k :D Ja, és csak miután megveszed 50k-ért a garázsra a szuper fejlesztést..
Palace editionbe igazán belefért volna szerintem egy perma 10% kedvezmény a shopokba, mint az elődökben, de már ezt is kisajnálják.

Malaka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.