Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Boxer001 válasza kilokenyér (#2400) üzenetére


Boxer001
veterán

jaj...én ma már nem nyúznám ilyenekkel, inkább az én beírásomat is vegye semmisnek...most egy kissé feldúlt hangulatban van...mondjuk egyet is értek vele....

(#2402) Rover623 válasza kilokenyér (#2400) üzenetére


Rover623
félisten

Esküszöm, te a halálomat akarod...:C
Épp a napokban ünnepeltem a fennállásomat és elégedetten konstatáltam, hogy valszeg tovább húzom mint a faterom anno...:U
De téged felbéreltek..:Y Mondd meg őszintén: az asszony volt, vagy valamelyik cégtársam...:F

Komolyan: mondd már meg végre hogy milyen procid van!!!! Milyen frekit állítottál be a BIOS-ban a CPU-nak, mint FSB...????

120-125MHz között, vagy 160MHz körül....?:O

primus inter pares

(#2403) killahdrums válasza kilokenyér (#2400) üzenetére


killahdrums
senior tag

...srácok, ha 1szer rájöttök, hogy is van ez, akkor kezdjetek el nagyon spórolni, mert rá fogtok kattani mint állat! ;]

Hajrá! :DDD

There is no God, just Technology...

(#2404) killahdrums válasza Rover623 (#2402) üzenetére


killahdrums
senior tag

...együttérzek, de téged már elkaptak a srácok! :DD

There is no God, just Technology...

(#2405) SlipDevil


SlipDevil
csendes tag

De ha netán beledobnám a samsung pc 2700 ramokat a gépe a noname mellé akkor a jó slotba rakom akkor menn fog dualbai és még válaszolni is fog rendesen?:F
Nem tom hogy hogy lehetne kioldani a bartonom szorzó lockját. Nem tudtok vmódszert mert fsb-t nem akkarok emelni vagy akkor azt megmondani, hogy tudnám rábírni a 6-os osztóra az alaplapom mert akkor már 198-as fsb.n lenne a pci-m 33-as

[Szerkesztve]

Üdv SlipDevil

(#2406) kilokenyér válasza Rover623 (#2402) üzenetére


kilokenyér
tag

Na a valodi orajel 160MHz (QDR)
az effective pedig 640MHz

erre voltááál kiváncsi?
egyépként bocsánat hogy igy megnehezitem a dolgodat ne haragudj ezért:(

(#2407) G.A. válasza kilokenyér (#2400) üzenetére


G.A.
aktív tag

ASUS P4P800 l Intel Pentium 4 2.66GHz @3.20GHzl 512MB/400 ramkingmax
ez van neked.. Ami hiányzik az az FSB (gyári)sebessége....
Amit én csináltam az a következő: (nekem 2 RAmom van igy gyorsabb is természetesen) bocs ha kicsit szemét hangnemmel írom késővan és fáradt vagyok...
1. Overclocking 20% (30% ot is bírt de most már valamitől nem) ezzel a CPU-t FSB-t RAM-ot is 20% al emelem (ugye végig tudod számolni a külömböző variációkat...) (Advanced>>JumperFree Configuration>> kedved szerint pl mint most 20%)
2. PAT bekapcs (Advanced>>Chipset>>Memory Acceleration Mode>> [Enabled])

Lehet neked azért ilyen lasú mert 400Mhz az FSBd alapból (jelenleg 440). Ezt azért gondolom mert nekem az everest 4100 olvasást írt ki... (jó 2x annyi memom is van mint neked). Nézd meg az everstben a FSBdet és ha tudsz szerezz be még egy 512MB/400 as RAMot! De ha a procid 400Mhz-s akkor gondolkozz egy új prociban is 400 ről 533 érezhető a változás és 533 ről 800 ra is (beles se gondolok 400 ről 800 ra váltani milyen jó érzés lehet:D:D:D:D:D)

Na akkor az FSBd 533 úgy tűnik... Akkor rajtad csak a RAM segíthet! (még a HTs proci is javíthat valamit...)

Kivéve a Dual RAM.....

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2408) Rover623 válasza G.A. (#2407) üzenetére


Rover623
félisten

Közben kiderült, hogy mégiscsak 100%-ig megegyezik a konfigja a tieddel...
Ettől féltem...

primus inter pares

(#2409) kilokenyér válasza Rover623 (#2408) üzenetére


kilokenyér
tag

ez mit jelent??:F

(#2410) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Hello. Bocs a lol kérdésért.Ez milyennek számít?
Samsung 256 MB PC3200 DDR SDRAM (2.5-4-4-8 @ 200 MHz) (2.0-4-4-7 @ 166 MHz)

(#2411) Füly


Füly
tag

Szijaasztok,
lécci akinek van ddr2es memoja az nézze meg a 2358at nagyon fontos lenne.
Köszönöm,
Üdvicsek

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#2412) Blade_W


Blade_W
tag

Sziasztok van 1 kis :(( ram problemam. Szal samsung 400/512-es melle vettem masik samsung 400/512-est es nem akarnak mukodni. Helyzet a kov.

- Eleinte huzott proci, melle ram 8-4-4-3 beallitasokkal (nem igazan tuning ram mint latszik) beraktam a masikat modult, a gep bekapcsol, procit latja, ramok ''atporgetese'' elmarad, gep nem indul.

- Visszaveszek mindent, ramok 7-3-3-2.5 default FSB miatt csak 333-on. Gep bootol winfos elindul 2mp-re bejon majd resetel magatol.

- Kiveszem az eredeti ramot, benthagyom az ujat, gep be se kapcsol.

- Gondoltam persze rossz a ram, visszavittem samsung helyett hoztam hynixot. Helyzet valtozatlan.

A fenti dolgokat eljatszottam ossze vissza pakolgatva a ramokat. Helyzet valtozatlan.

Valakinek valami 5let?? Azon kivul h dobjam ki az alaplapomat a kukába?

(#2413) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello lenne egy kérdésem:
Az alaplapomba szeretnék tenni 2db 512-es Samsung ramot, vagy csak annak nevezettet, és szeretném tudni, hogy fognak e működni rendesen!
Mert egyszer beleraktam volna egy noname ramot és a gép indulás után lefagyott, ezért nem tudtam beletenni!
Tehát a kérdésem, azokhoz szólna akiknek esetleg van ilyen alaplapjuk, és samsung ramok benne, hogy milyen tapasztalataik vannak, de mások is segíthetnek, nagyon megköszönöm!(ném)
Ha tudtok mondjátok már el nekem milyen ramot lehet ebbe a lapba tenni?
Please, Please!
A samsung ramokról ennyi:
az everest ezt írja: 133mhz-en 2.0, 2, 2, 6
166mhz-en 2.5, 3, 3, 7
200mhz-en 3.0, 3, 3, 8
Ezek jó értékek?

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#2414) Gabeszku


Gabeszku
senior tag

Sziasztok!
Kérdésem nem teljesen vág ide, de a memóriával azért összefügg.
Vettem a napokban 512MB Kingston HiperX 3200 CL-2 es memóriát( 2×256MB KIT ) aminek az időzítése a gyártó specifikációja alapján 2-3-2-6 2,6V os feszültség mellett, 400Mhz-n. A gondom az lenne, hogy az alaplapomba betéve automatikus felismeréssel az időzítést 2.5-3-3-8 ra állítja be. Ha kikapcsolom a tuning opciókat, és gyári alap paramétereken futtatom a vasat, az időzítés akkor sem változik a már leírtnál. Ha kézzel állítom be a memória gyári időzítési paramétereit, a gép nem indul, és pár mp után magától resetel majd az időzítést visszaállítja 2.5-3-3-8 -ra. Az alaplap Egy MSI 875P Neo-FISR (PCB 2.0) bios verzió: 3.60
Everest Home 1.51 el rákukkantva az SPD-nél is a 2.5-3-3-8 as értékek szerepelnek. Ja és még egy érdekesség:Everest:EEC: támogatva / Letiltva. A kingston oldalon azt írják, hogy ez a tipus NEM ECC-s memória. Azért megpróbáltam, és BIOS-ban rátettem az ECC-t is de semmi sem változott a gép működésében vagy teljesítményében. a Memória pontos típusa:KHX3200AK2/512
Van valakinek ötlete mi ez a jelenség?:F
Üdvözlet!

Üdvözlettel: Gabeszku

(#2415) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hogy tudom beállítani, hogy a memóriák 166mhz-en mennyenek, ne 200-on?

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#2416) Rover623 válasza Gabeszku (#2414) üzenetére


Rover623
félisten

Itt válaszolok neked, mert itt már több (és más) információt közöltél...
1. lezárt csomagolásban vetted a ramot?
2. Kingston-nál ilyen baki ritka...
3. Ne hagyd magad! Ez nem az a memó mint amit venni akartál!

primus inter pares

(#2417) Gabeszku válasza Rover623 (#2416) üzenetére


Gabeszku
senior tag

Hali!
Lezárt orig (legalábbis annak látszó) csomagban volt hologrammos matrica stb.
Nagykerben vettem személyesen.
Most kaptam az infót, haver kipróbálta Asus P4C800-E deluxe alaplapban és ott is 2.5-3-3-8 on bír csak üzemelni. Az SPD nála is annyi mint nálam, úgyhogy arra jutottam, a memóriával GOND VAN, és ez nem az amit leírtak róla. Nem hiszem, hogy az ASUS vagy az MSI lapokkal lenne a gond, nem úgy ismerem ezeket a gyártókat mint amivel sok gáz szokott lenni, de be kell vallani a kingston a II. legnagyobb memóriagyártó (állítólag) és eddig nekem etalonnak számított minőség és megbízhatóság szempontjából, de most csalódást okoztak. Kedden irány a nagyker a tuti CL2-es :P memóriákkal a hónom alatt és majd meglátjuk mi volt a gubanc. Mindezeken kívül még mindig nem értem hogy láthatja az everest ECC-s nek a memóriákat mikor nem azok. ja és ha ráálítom az alaplapot ECC-re [ mert azt is tudja:) (futtassuk az msi-t)] akkor is azt mondja hogy ECC támogatva, letiltva.:(
Kösz asegítséget Rover

[Szerkesztve]

Üdvözlettel: Gabeszku

(#2418) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Hello! Van egy hynix d43-s Ramom, és szeretnék hozzá venni egy másikat, hogy Dualba fussanak.

Az a kérdés, hogy melyik sornak kell megegyezni?
446AA
H5DU56822 BT-D43
HWT0505

Good to be good, but better to be lucky.

(#2419) Gabeszku válasza L|zsidoboz (#2418) üzenetére


Gabeszku
senior tag

Hali! Nagyon valószinű, hogy a középsőnek.
Ajánlom vigyelmedbe az itt található képei ennek alátámasztására!
http://www.unlimitpc.com/test/jetram%20bt-d43/DSCF4101.jpg

Üdv

Üdvözlettel: Gabeszku

(#2420) L|zsidoboz válasza Gabeszku (#2419) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ott a ramom tesója!:C
Akkor jól sejtettem, köszi szépen!

Good to be good, but better to be lucky.

(#2421) killer


killer
tag

Tavaly több alkalommal is vásároltam GEIL memókat.

2x2x512 PC3200, CL2,5-lusta vagyok megnézni,
2x2x512 PC3500, CL2,5-6-3-3
2x1024 PC3200 CL3-lusta vagyok megnézni, (eredetileg 4x512 volt, cserélve lett),
2x2x512 PC3200 CL2-5-2-2

Ezekből pillanatnyilag csak a 2x1024 megy hiba nélkül...
Az egyik 4x512-es rögtön rossz volt, alig egy hónap alatt cserélték, állítólag első körben visszadobta a nagyker, hogy nincs baja, csak szerencsémre az üzlet szervizesének is rossznak mutatkozott.

A másik 4x512-es széria egy ideig mendegélt, aztán elkezdett furcsa dolgokat produkálni és kiderült, hogy azok is hibáznak. Ezeket most szétpakoltam 2 gépbe, így ok a dolog. A kb. „csak'' 120k HUF mellett ez az apró kompromisszum belefér :U

A 4db 3500-ös szintén bírta pár hónapig, aztán elkezdett hibázni, majd már kelt-feküdt a gép, memtest nem győzte scrollozni a hibákat, majd kifagyott :) Itt azonban szerencsémre (biztosan a ~160k HUF-os árnak köszönhetően) csak 2 modul volt hibás.

A 4. széria (4x512) szintén ugyanúgy járt, mint a 3500-ösek, az egyik pár nem bírta a kiképzést és megadta magát.

A gépek P4-ek és A64-ek voltak, különböző márkájú lapokkal, tuning nélkül, megvételkor egy adagot (4x512) leszámítva nem voltak hibák, nem fagytak a gépek.

Észrevétel: a memók bordáit állandóan nagyon melegnek éreztem. Persze fel lehet fogni úgy is, hogy milyen jól elvezeti a hőt a chipekről, de ez azért elég sánta megközelítés :)

Ok, kifoghatok selejtet, na de ennyit? Megindult bennem a paranoia, hogy 4 GEIL nem szeret egy lapban ülni. Másra nem tudok gondolni. Valakinek vm ötlet? :)

Szerk.: kiváncsiságból egyszer szivesen a bordák mögé néznék, hogy vajh kiderülne-e valami turpisság... :F

[Szerkesztve]

mnx

(#2422) Rover623 válasza Gabeszku (#2417) üzenetére


Rover623
félisten

Sajnos előfordul ilyesmi...
Pláne, hogy a legtöbb magyar forgalmazó nem ''hivatalos'' forrásból szerzi be a Kingston memcsit...:(((
Szóval: a kék hűtőbordák alatt akármi is lehetett...:U
Az ECC-vel ne foglalkozz...az Everest nem a memcsi képességét mutatja ott, hanem a chipset/alaplap/BIOS tulajdonságait...

primus inter pares

(#2423) Gabeszku válasza sosperecek18 (#2415) üzenetére


Gabeszku
senior tag

Hali! Milyen alaplapod van?

Üdvözlettel: Gabeszku

(#2424) sosperecek18 válasza Gabeszku (#2423) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Abit IS7-E2

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#2425) Blade_W


Blade_W
tag

2408-ra nincs valakinek otlete? Annyit fuznek hozza, h egyedul az ujonnan vasarolt ram egyik slotban sem hajlando elindulni (meg a gep sem kapcsol be), ha mind2 benne van a bios latja az 1Gb ramot, de a winfos fagy tole mint a huzat. :F
Memtest folyamatosan porgeti a hibakat, olyan 10000-nel meguntam es kikapcsoltam. Nyomtam a deszkanak egy bios frissitest is, de ofkorsz az sem segitett.

(#2426) Loretto


Loretto
veterán

512/500-as 2-2-2-5 ös alapidőzítésű ram, milyen van kishazánkban?
Corsair és kész?

Soirée...

(#2427) anulu válasza Loretto (#2426) üzenetére


anulu
félisten

500-on 2-2-2-5 gyárilag? :F:Y pontos típust tudnál mondani, illetve, hogy milyen RAM-ok vannak ezen?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2428) anulu válasza mayerlaci (#2410) üzenetére


anulu
félisten

erős közepes RAM-nak, extra nélkül :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2429) Loretto válasza anulu (#2427) üzenetére


Loretto
veterán

Hát ez lenne a kérdés... :U hogy van-e. Amivel a ph-n tesztelnek az enm 500-as?

Mod: benéztem az csak 400-as. Akkor nem tudok semmiről.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#2430) anulu válasza Loretto (#2429) üzenetére


anulu
félisten

tudtommal a Corsair-ek nagy része 500-on 3-4-4-8-at megy, ez alól a TwinX4400c25 a kivétel, ami 550MHz-en 2,5-3-3-7-et megy. Samsung TCCD chipekkel, de kb arany+ árban van :( (az 1GB-os pár uszkve br170-180e pénz...)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2431) Loretto válasza anulu (#2430) üzenetére


Loretto
veterán

Nem tudom ez talán közelít a dologhoz. Bővebben: link

Soirée...

(#2432) Vangelis válasza anulu (#2430) üzenetére


Vangelis
nagyúr

majd lemennek az árak, mit a sima mezei ddr-nél:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2433) anulu válasza Loretto (#2431) üzenetére


anulu
félisten

OK nyertél. :) tudtam erről a VX szériáról, ezzel összesen csak annyi gond van, hogy amellett, hogy nagyon szoros időzítéseket tud (ami nem gond, sőt), kiba' magas VDIMM kell neki (3,3V+). ezt jelenleg 2 módon lehet orvosolni.
1: DFI nF4 lap (3,5V-ig lehet adni a VDIMM-et BIOS-ból)
2: OCZ Booster. 3,9V-ig lehet felnyomni, csak ~15000pénz, már ahol kapható.

Corsair-ek 2,8-2,85V-tal mennek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2434) anulu válasza Vangelis (#2432) üzenetére


anulu
félisten

a Rolls-Royce-oknak sem nagyon akar csökkeni az áruk... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2435) Loretto válasza anulu (#2434) üzenetére


Loretto
veterán

lol. Hát nem lenne eccerű egy ilyen memopárossal.

Soirée...

(#2436) anulu válasza Loretto (#2435) üzenetére


anulu
félisten

anandtech teszt szerint szép meg jó, meg kib' gyors, csak a +tuningpotenciálja minimális :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2437) anulu


anulu
félisten

a ''Bank Cycle Time'' (Trc) mennyire befolyásolja a tunigot? most 7-en van. ha felrakom 10-11-re várható, hogy stabilabb lesz magas (630MHz+) órajelen?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2438) Gabeszku válasza sosperecek18 (#2424) üzenetére


Gabeszku
senior tag

abitból nem vagyok jártas


[Szerkesztve]

Üdvözlettel: Gabeszku

(#2439) Sagittauros


Sagittauros
tag

512Mb ramról 1Gb-ra való váltás sokat jelent a játékok esetében?:F

(#2440) t-rac


t-rac
senior tag

Csá!
A ramot h kell biosban tuningolni?

(#2441) sz.j válasza sosperecek18 (#2415) üzenetére


sz.j
nagyúr

BIOS > SoftMenu Setup ablakban az N/B Strap CPU As-nél lehet állítani.
Ezek közül választhatsz:
Select (PSB400) for CPU of 100MHz FSB frequency
Select (PSB533) for CPU of 133MHz FSB frequency
Select (PSB667) for CPU of 166MHz FSB frequency
Select (PSB800) for CPU of 200MHz FSB frequency

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#2442) anulu válasza Sagittauros (#2439) üzenetére


anulu
félisten

tavaly/idén megjelent, high-end gépet igénylő játékoknál (pl: FarCry) erősen ajánlott az 1GB.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2443) Ice Man válasza Sagittauros (#2439) üzenetére


Ice Man
csendes tag

Nem egy rossz dolog.

(#2444) killahdrums válasza Gabeszku (#2417) üzenetére


killahdrums
senior tag

Szeva!

Először is:
azok a memók szerintem jók, csak nem jól állítottad be őket.

Tehát:
nekem volt ilyen ramom csak 2x512-es verzióban. Az SPD szerint az általad írtak teljesen rendben vannak, csak a KHX3200ULK2/512 típusú ramok (ugyebár neked KHX3200AK2/512 van) mennek SPD szerint 2-2-2-5-ön mert azok TCCD chippel szereltek.
Szóval nekem az a véleményem, hogy mikor a BIOS-ban beállítod a létenszi értékeket, az egyik beállítás nem stimmel. Ezt azért gondolom mert ugyebár az SPD is (2,5-3-3-8) meg a datasheet-je a cuccnak Bővebben: link is 2-3-2-5-ös sorrendet ír. Namármost mikor ezeket a BIOS-ban állítod, akkor föntről lefelé haladva az értékeken a második és harmadik érték sorrendje fel van cserélve.
Vagyis föntről lefelé haladva 2-2-3-6-ra állítsd az időzítéseket a BIOS-ban.
A feszt pedig elég 2.65-re raknod. Természetsen a datasheet-ban megadott érték csak 400MHz-en megy, talán pár MHz-ét még elbír, de az enyémek 466-on 2,5-3-2-5-ön érezték magukat a legjobban.

Remélem tudtam segíteni rajtad és a lelkeden, mert én nagyon szerettem az ilyen ramjaimat. :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

There is no God, just Technology...

(#2445) t-rac


t-rac
senior tag

A ramot hogy lehet tuningolni? Az advanced chipset beállításainál a cas latency és az az alatt évő cuccokkal? Ha minimumra leveszem őket nem tud elromlani a ram?

(#2446) Ice Man


Ice Man
csendes tag

a procnál ill. a memóknál ahol lehet állítani a szorzókat azokat h kell, meddig érdemes és h kell számolni velük?

gépem: amd athlon xp 2500+barton, 2x256 dual ddr 400 ram, abit nf7-s lap.

(#2447) qisy


qisy
csendes tag

Ha nagyon kis munkával nagyon sokat akarsz keresni akkor nem kell mást tenned mint megnézni ezt az oldalt és elolvasni!!!http://reportking.atw.hu Ha kérdésed van írj msn-en: qisy05@msn.com!!! Ne hagyjátok ki!

(#2448) t-rac válasza qisy (#2447) üzenetére


t-rac
senior tag

Figyu
Tok jobbat!
Ingyen,semmi munkával interneten pénz keresés! Hónapi minimum 30 dolcsi,és müxik.
Ha vkit érdekelne dobjon mailt

(#2449) Gabeszku


Gabeszku
senior tag

Ha semmi munkával akarsz rengeteget keresni, LEGYÉL POLITIKUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdvözlettel: Gabeszku

(#2450) Gabeszku válasza killahdrums (#2444) üzenetére


Gabeszku
senior tag

Köszi a tanácsot, mindenféleképpen kipróbálom, amint a verom visszaadja a ramokat, mert még ide oda viszi alaplapból aplaplapba téve, hátha valahol megindul.
Kösz

Üdvözlettel: Gabeszku

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.