Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) keIdor válasza mpierre (#14349) üzenetére


keIdor
titán

Pár év múlva az alsó kategóriás is meg fogja verni. Am te tudod. :K

katt777: Nem értünk egyet.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14352) Cyberpunk válasza keIdor (#14345) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért aki ma i7-et vesz az szerintem nem fog rohanni a boltba ha kijön a Sandy Bridge.
ebben a rendszerben még bőven van erőtartalék. Az SSE5, PCIE 3.0 sem mostanában lesz.
Legalább is ebből a PCIE 3.0 érint minket jobban, de erről is még csak pletykákat lehet hallani. Úgy hogy szerintem még legalább egy-két VGA generáció kifog jönni mire megérkezik.
Az USB3.0 az már más kérdés,ez is csak annak lesz fontos aki gyors külső tárolót akar használni a gépére kötve. De erre meg ott van az eSATA.
A SATA 3.0 az meg totál felesleg, legfeljebb SSD-hez jöhet jól mert azok már nyaldossák a SATA 2.0 határait. De ez normál HDD-hez fölösleges azok még a SATA 1.0-át sem használják ki nem hogy a 2.0-át:D
Persze lehetnek olyan emberkék akik azt gondolják hogy ezek nekik létfontosak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14353) mpierre válasza keIdor (#14351) üzenetére


mpierre
veterán

Ebben lehet, hogy igazad van. Nem vitatom. :R

Anno - asszem 2004-2005-ben - vettem egy 775-ös deszkát bele egy P4 520-at, tavaly cseréltem le egy használt P4 650-re. Tehát kihagytam core2 duo, meg quad szériát. A régi gépem is alkalmas a tervező programok jelentős részének futtatására. Sajnos a tervező programok - főként ezeket használom - alig kezdenek valamit a több maggal. A P4-es is megküzdött 2 szállal egyszerre. A játékok másodlagos szempontot képviselnek, noha tényleg nem mindegy, hogy közepes alatt, vagy max grafikán játszik az ember. :K

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14354) katt777 válasza Cyberpunk (#14352) üzenetére


katt777
félisten

:K Persze, vannak olyanok, akiknek ha mondanak egy varázsszót, rögtön rohannak vásárolni, akár van értelme, akár nincs. :DDD Én az E8-cal is így voltam másfél éve (csak aztán jött a lehetőség a jó váltásra), de ezzel tutira kihúzok 3 évet, hogy max. VGA-t cserélek, procit majd max. ha 50k-ért kapok 8 magosat octo-chanell DDR8 RAM-mal. :DDD Eddig az AMD-t kivéve még minden konfigom kihúzott kb 3 évet anélkül, hogy komolyabban aggódnom kellett volna a teljesítményük miatt, persze ez mind Intel volt.
Az még lehet, hogy ha lemennek az árak, és lesz pénzem, a lapot visszacserélem ASUS-ra, de előbb fogok ismét egy Z600-at, +1 HAF932-t venni sztem.

mpierre: Tervező programokhoz beteszed a GPU-t számításokra, aztán szvsz tavasz, megy minden, mint a karikacsapás. Persze jó VGA sem árt hozzá.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14355) Cyberpunk válasza katt777 (#14354) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen az én E6750-esem is kihúzott nálam kb. két évet erről váltottam i7-re.
szerény véleményem szerint egy jó kétmagos prociról pl.: E8400 totál felesleges Quad procira váltani.Teljesítményben nem nagyon lesz előrébb, persze ha a játékokat vesszük alapul. Akkor még mindig egy erős kétmagos E8400 4GHz-re meghúzva azt csókolom:)
Jó persze ha nem nézzük a GTA4-et és társait :DDD
Az i7 az már más bár ez a platform még nem nagyon van kihasználva, legfeljebb 3DsMax s társai amik profitálnak a 8 szálból, de más nemigazán.
Persze ha valaki olyan mint mi hogy kényszert érez arra hogy sűrűbben cserélgesse a dolgait azt is meg lehet érteni, csak bírja is anyagival ;]
Én megkockáztatom azt hogy a C2D-mel még 2010-t is kihúztam volna, csak hát a kényszer ugye :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14356) Qru válasza katt777 (#14348) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

LGA775 mellé tök felesleges DDR3-at venni, nem lesz érdemben gyorsabb mint DDR2-vel. Akkor éri meg ha olcsóbban tudsz ddr3-at venni mint ddr2-t (lassan eljön ez az idő is) és a ddr3-as deszka felára sem mérvadó.

#nincsbennetarcsi

(#14357) katt777 válasza Cyberpunk (#14355) üzenetére


katt777
félisten

Olyan kódhalmazt ne nézz, amely optimalizálásról még csak nem is hallott. :DDD Azt azért csinálták, hogy a maflábbak emiatt vegyenek erős VGA-t meg 4 magos procit, közben meg optimalizálással simán megy egy X2-n és 3870-en is.

Qru: Hát én P5Q topicban nem úgy láttam, hogy a DDR3-asok ne lennének gyorsabbak a DDR2-eseknél... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14358) Lauda válasza katt777 (#14357) üzenetére


Lauda
félisten

Kicsit had vedjem meg a gta4-et es tarsait. Annyi minden van belezsufolva abba a jatekba, csoda hogy egyaltalan mukodik, de ilyenek pl a stalkerek is. Egy elo, lelegzo atmoszfera tarul eled, smmi sincs elore scriptelve, mindent az esemenyek alakitanak tovabb. ;)

(#14359) Qru válasza katt777 (#14357) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem azt mondtam, hogy nem gyorsabb ddr3-al mint ddr2-vel, olvasd el szépen újra. ;) Azt akartam kifejezni hogy valós alkalmazásokban nem lesz érezhető különbség, (pl nem lesz +10fps-ed csak azért mert ddr3-ad van). Bőven elég LGA775 alá a ddr2 sávszélessége is ezért felárat nem ér (noha lassan átbillen a hinta) sztem a ddr3-as lap iletve ddr3-as ram.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14360) katt777 válasza Lauda (#14358) üzenetére


katt777
félisten

Oblivionban meg főleg, mégis megy rendesen. STALKER is valójában béta verzió volt az 1.5.10-ig (meg az előző epizód is asszem 1.0.8-ig, vagy hogyan számozták), tele is mindenféle buggal. Nehogy már én szóljam le az ilyen játékokat, amikor eleve félkészen adják ki őket, hogy megspórolják a béta tesztelők fizetését és a tesztelésre fordított időt, a sok mafla user meg a pénzéért maga segít véglegesíteni ezeket a játékokat! :DDD :N

Qru: Mindenhol érdemben is gyorsabb lesz, ahol számít a RAM, márpedig játékoknál és felhasználói alkalmazásoknál is számít. Nem is a plusz FPS-ről van szó, hanem arról az olykor fellépő akadásról, amely sok játéknál is előfordul kevés (v. lassú) RAM ill. csekély cache miatt. Persze ezek is inkább méretfüggőek, de az nem jelenthető ki, hogy a gyorsabb RAM-tól nem lenne gyorsabb a rendszer.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14361) katt777 válasza Qru (#14359) üzenetére


katt777
félisten

Nem notit akartál? :F :))

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14362) Cyberpunk válasza katt777 (#14361) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is akarok egyet most :O :DDD Nekem csak egy bajom van ezzel a géppel a kijelző egy kaki TN :( No meg az ár, ennyiért már Alienware gép bár azok még drágábbak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14363) katt777 válasza Cyberpunk (#14362) üzenetére


katt777
félisten

ASUS azért már LED-es megvilágítással adja a notijait. Mondjuk én kizárólag a VGA miatt nem venném meg, ill. persze a 6 cellás aksi gyakorlatilag a semmivel egyenlő ennél a gépnél. Csak Qru mondta, hogy eladja az ócska GB-OCZ kombóját, és vesz notit, gondoltam, így maradhatna az i7 mellett. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14364) Qru válasza katt777 (#14361) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D :R

Kb a harmadát se szánom rá pénzben. De nem lenne rossz egy ilyen "kicsike".

Már kinéztem az utódot, Asus lesz. Dell elég kemény felárat kér ugyanazért a vasért. Igaz mellette szól a +1 év gar... (2 VS 3 év)

#nincsbennetarcsi

(#14365) Cyberpunk válasza Qru (#14364) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Le is váltod rá az i7-esedet? Vagy lesz új proci + ram?
Mert mostanában én is agyalok rajta hogy eladom az asztalit azt go noti. Mert igazából nekem nincs szűkségem ekkora teljesítményre. Játszani meg manapság nem igazán van mivel ;] Max COD-ok, főleg lanparty-n:D
Egyedül a silány TN panelos kijelzők amiket ki nem állhatok. Bár a led-es háttér világításúak már normálisabbak :U Jó persze lehet hozzá csatlakoztatni normális monitort is, de akkor is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14366) katt777 válasza Qru (#14364) üzenetére


katt777
félisten

Melyik? Én spec. csak 1 évet kaptam a P6T Dlx-ra, ASRock-ra meg 2-t.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14367) Vasinger! válasza katt777 (#14343) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jó. Tegyük fel, hogy veszek egy i7-es konfigot. Mennyire van ez kiforrva? Minden támogatja ezt a technológiát, gondolok én itt alkalmazásokra. Aztán van e hozzá beton stabil BIOS úgy mint S775-höz?

Egyébként akárhogy számítgattam, ram+lap+proci= 100 000 Ft, vagy a fölött lenne. :\
Amitől azért az ember úgy ódzkodik.
És a tuningot hogy bírnál a Mugen 2?

(#14368) katt777 válasza Vasinger! (#14367) üzenetére


katt777
félisten

ASUS és ASRock biztosan elég kiforrott, GB nem feltétlenül, erről érdeklődj Qru-tól. :DDD Természetesen a QVL-t mindig érdemes megnézni, mielőtt belefut valamibe az ember, amibe nem szeretne.
Fölötte lenne, de számold ki, hogy legalább 3 évig nem kellene a gépre költened, max. VGA-ra. Én tuningban a Z600-ra esküszöm: halk és erős, de pl. a 212+-om is éppen hogy csak kevés 4GHz-re, ill. zajos. Szóval a Mugen 2 sem rossz választás. De persze inkább Z600. :R
Számold ki: egy Phenom II is kerülne ennyibe, messze kisebb teljesítménnyel és tuningolhatósággal... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14369) mpierre válasza katt777 (#14368) üzenetére


mpierre
veterán

Khmmm... Speciel nekem - most már - nincs gondom a gigával.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14370) Cyberpunk válasza Vasinger! (#14367) üzenetére


Cyberpunk
félisten

GB-t is nyugodtan vehetsz az is jó.tuningban is mennek annyit mint az ASUS-ok és BIOS is jó. Bár a ventilátor fordulat szám szabályzással vannak problémák.
Legalább is az UD4P-nél az F10b BIOS elvileg javítja ezt a problémát is. Memóriát is megeszik minden félét.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14371) Shkiz0 válasza katt777 (#14366) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Attól is függ hol veszed.
Én pl 3 év gart kaptam a lapra.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14372) Vasinger! válasza katt777 (#14368) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nos még ennek utánanézek. Nem kis döntés ez, valljuk be.
Egyébként lapra egy X58-UD3R-re gondoltam, bár nekem elég lenne egy PCI-E slot is, nah mind1, ram: OCZ platinum 6 gb-os tri-chanel és proci meg 920 természetesen. :B

(#14373) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

(#14374) Qru válasza Cyberpunk (#14365) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, nekem is felesleges ekkora teljesítmény az meg hogy benne álljon/romoljon a pénzem... :( Szóval csak noti.

katt777: Ezt néztem ki első körben. Amire kellene arra bőven elég lenne (CS, 1-2 régi NFS, meg RPG, talán Obli is elfutna rajta... bár az a 80SP nem eget rengető hiába megy 680MHz-en).

mod:

Vasinger! Én jól beszívtam az UD4P-vel meg az OCZ Platinummal. 1600 CL7-es kit 1400 CL9-en stabil 1440 CL9-ben már nem. Hol van ez a gyári sepcifikációtól?! :( Megy is vissza garba, mert a kit a vacak, másik lapban (Zájec Foxijában) sem ment, másnál meg elég jól szaladnak hasonló kombóban. Pedig próbáltam F8, F9 és F10h bios-al is de semmi.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14375) pussymano válasza shabbarulez (#200) üzenetére


pussymano
csendes tag

hogy kell közösségit szerezni?:DD

ρυѕѕу мαησ

(#14376) ATtIs_80 válasza ADAM1337 (#14373) üzenetére


ATtIs_80
tag

Szép darab! Kíváncsi vagyok vajon mennyit verhet elődjére, vagy a konkurensekre!

(#14377) ImI87 válasza katt777 (#14368) üzenetére


ImI87
őstag

Már megint erőlteted a saját vélemyényedet mindenkire........... :((
A Gigabyte hibátlan, 1-2 ember problámáját nem kell általánosítani. UD5-höz eddig minden bios tök jó volt, 210BCLK 24/7-re, és nálam a ramok is rendben vannak.
Én mint márka jobban kedvelem az ASUS-t, de X58 fronton ugyanazt a felszereltséget a Giga olcsóbban adja, mint ASUS. (Lehet más családban is, de ott nem vagyok képben mostanság.)

Egy OFF kérdés:
Win 7-hez már nem kell chipset driver-t tenni? :F Úgy látom magától megatlált mindent. Vagy ettől még ajánlott? Még csak ismerkedek az új OS-sel. :B

[ Szerkesztve ]

(#14378) ATtIs_80


ATtIs_80
tag

Kedves i7 D0 proci tulajok, segítsetek légyszi!
Van valakinek tapasztalata az alábbi FPO-val:
FPO:3931A219
Ha igen, mi a véleményetek róla? Tuningbarát verzió?
Előre is köszi!

(#14379) ATtIs_80 válasza ImI87 (#14377) üzenetére


ATtIs_80
tag

Én is nemrég tettem fel a win 7-et. Én biztos, ami biztos felpakoltam rá a saját drivereket.
Szintén Gigabyte tulaj vagyok és én is elégedett vagyok a lapommal (Extreme). Ráadásul a fordulatszám szabályozással sincs semmi gond, legalábbis az F7-es bios-al.

(#14380) HSM válasza ADAM1337 (#14373) üzenetére


HSM
félisten

Hűh, ez mekkora kalap fos! Hogy lehet ennyire bénán elhelyezni a bővítőhelyeket! :Y A pofám leszakad, ez így semmire sem jó! :W

(#14381) Vasinger! válasza Qru (#14374) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor úgy néz ki ezek a platinumok nem úgy néz ki nem jók DDR3-ban. DDR2-be, csak hasít. :DDD

(#14382) Qru válasza Vasinger! (#14381) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sztem csak én fogtam ki rossz kit-et. Másnál szépen megy GB lapban. És az OCZ-m Foxcon lapban sem ment ahol kb ugyan ilyen Platinum kit elég jól ment.

#nincsbennetarcsi

(#14383) mpierre válasza ImI87 (#14377) üzenetére


mpierre
veterán

Amióta megvan az i7 rendszer nekem w7 van. Nem raktam fel drivert. Egyetlen dolog volt csak, hogy a realtek vezérlőt frissítette a w7 magától. No onnét nem akart menni a hálózat. Le is szedtem a frissítést, azóta minden tökéj.

Magyarán tök felesleges. :K

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14384) ADAM1337 válasza HSM (#14380) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gondolom az ára is alakulni fog rendesen.

(#14385) ImI87


ImI87
őstag

ATtIs_80 és mpierre :
köszi, akkor hagyom így.
elsőre elég szimpatikus, semmi hibát nem találtam benne.
játékot még nem toltam, de hálistennek a "kurzormegnövekedéses hiba" sem jött elő az 5870-nel........

(#14386) radi8tor válasza HSM (#14380) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Túl közel vannak egymáshoz?

⭐ Stella

(#14387) HSM válasza radi8tor (#14386) üzenetére


HSM
félisten

Nem, csak agyatlanul vannak elhelyezve. Gondolj bele, van valami PCI eszközöd, és be akarod rakni 2 VGA mellé. Ezen sem lehet. A régi Extremen volt fenn egy PCI-e 4X slot, az se volt haszontalan. Annak a középső 8X PCI-e slotnak meg még annyi értelme sincs, mintha oda se tették volna... (Najó, esetleg, ha alulra teszel egy VGA-t, akkor hogy két solotod marad...) De elég gáz elrendezés.... Najó, végülis nem sokkal rosszabb, mint volt, de így hidegzuhanyként hatott, hogy tudtak még picit rosszabbat csinálni, mint az előző, ahelyett, hogy kicsit jbbat csináltak volna...

(#14388) Qru válasza ImI87 (#14377) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem is minden drivert megtalált a W7, egyedül a hangkari driverből tette m fel újabbat, mert vhogy a mélynyomóm nem akart zenélni az eredeti driverrel. De a legújabb Realtek megoldotta.
LAN-ból is tettem fel új drivert, nekem nem volt gondom vele, ezt egy felhőtlen LAN party-n bizonyította is a cucc.

mod:

Az mitől van, hogy ha a cpu feszt autora rakom akkor néha 1,3V-ot ad, néha meg 1,256V. Mintha két féle "VID"-et olvasnak ki, mikor épp milyen kedve van. BIOS-ban is egyszer ezt írja (1,3V egyszer meg amazt 1,256V). Nem értem. :(

Most vissza raktam az F8-as bios-t, mem test 2mp után dobta a hibákat. Hnap megy vissza garba a ram kit. Rem nagykerben nem abból áll a teszt hogy betesznek vmi játékot és go, mert úgy elég jól bírja a ram... :( Bár nem hinném, hogy van idejük leülni játszogatni. Küldjék meg vmi stressz progival és sec-perc alatt kibukik a csontváz a szekrényből.

mod2: Nem ide tartozik tudom de GTX 192SP meg GTX216SP megy SLI-ben? Mind a kettő GT200-as (tehát 65nm-es).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14389) ImI87 válasza Qru (#14388) üzenetére


ImI87
őstag

persze, mennek SLI-ben! :K

(#14390) Qru válasza ImI87 (#14389) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Havernak van 192SP-se, lehet átugrik vmikor egy tesztre akkor... :D

#nincsbennetarcsi

(#14391) Qru


Qru
MODERÁTOR

Úgy látszik, nem csak nálam rendetlenkednek UD4P-ben az OCZ Platinum 1600-as ramok. :((( Henk is szenved vele. :( [link]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14392) laragirl83 válasza Qru (#14391) üzenetére


laragirl83
őstag

Mushkin ramot a népnek! :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14393) katt777 válasza Qru (#14374) üzenetére


katt777
félisten

Hát az Oblira még csak ne is számíts. :DDD Olvastad a maxi Obli min pc cikkemet? :F Én spec olyan konfigot keresnék, amelyen újra tudnám játszani a Republic Commando-t, mert az enyémen még 1 CPU-val, HT nélkül, leszabályozott procival, leszabályozott VGA-val, letiltott újabb 3D eljárásokkal sem megy. Első pálya betöltése után kilép hibával. :W Mindig a warezolók járnak jól.

Még mindig próbálkozol? :F :U

ImI87: Én nem erőltetek senkire semmit, csak láttam, hogy GB-tal gondok vannak, ráadásul szolgáltatásban is hiányosak, ezért sztem jobb egy ASUS v. egy ASRock. Lehet, hogy DFI, Biostar, egyebek is jók de ezekről még csak nem is nagyon olvasni, mert nincsenek nagy tömegben i7-tulajoknak.

HSM: ASRock szépen leforgatott minden csatlakozót a lap szélén, bármit bele lehet tenni a lapba, amire lehetőség van. Több VGA-nál is marad PCI és PCI-E slotod is. De hát ez olcsó, muszáj jól megcsinálni. :)

Vasinger!: Annyit tudok hozzátenni, hogy pöccre belőttek az OCZ-k. Nálam is ott mennek 1600-on, lejjebb v. följebb nem OK-k, és ez így volt 2 X58 lapomban is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14394) Pópa


Pópa
senior tag

Sziasztok!

Konfig: új D0 steppinges 920 + giga UD5 + 3x2G 1600 + giga 4890 1g
Milyen cpu hűtőt javasoltok, ami nem lóg rá fél métert a memóriákra, satöbbi (esetenként) cserés - mozgó dolgokra?

[ Szerkesztve ]

Trust is good, control is better!

(#14395) Qru válasza laragirl83 (#14392) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szemeztem is egy RedLine-al 1600 CL6. :D Bár BlackLine is elég lenne. Nem drágább mint ez a fos OCZ. :W
Azt néztük még Zájecnél amúgy, hogy ram résznál szinte semmit nem dropol az UD4P, procnál meg elég keményen, loadban ilyen 0,04V-okat. :(

katt777: Két okból. 1: Utolsó elkeseredett kísérlet. :B 2: Megnéztem azzal a beállítással, ahogy ők fogják tesztelni (7-7-7-Auto) 1,65V (1,66V-ot kapott), nehogy lukra fussak.

mod: Nem lesz noti. Nem igazán kapkodnak a cuccaim után. Meg marha sokat buknék. Így is persze de legalább van egy bika gépem. Ma vagy hnap ha lesz időm visszatolom a ramot gariztatni. Addig visszatérek a jó öreg Cerkás géphez. Csak hogy utána élvezzem az i7 erejét. :D

Pópa: Lesz tuning gondolom... Ha nem magasított hűtős ramod van/lesz akkor Mugen 2, TRUE, CM Z600 (csak hogy Katt is örüljön ;] ).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14396) katt777 válasza Qru (#14395) üzenetére


katt777
félisten

A Redline egy elég gagyi játék volt, és sztem már nem is nagyon futna mai gépeken. :U

Hát, arról tudnék mesélni, milyen hatalmas bukta bármit eladni, főleg szükségből... :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14397) katt777


katt777
félisten

Hogy lehet, hogy a Biostar oldalán nincs X58 lap? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14398) kulerr válasza katt777 (#14397) üzenetére


kulerr
őstag

miért ne lenne??? :U

[ Szerkesztve ]

(#14399) Qru válasza katt777 (#14396) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ja ezért marad végül. Ki tudom bekkelni lapos nélkül is.

Redline? Hát azért 1600 CL6-al nem mondanám hogy olyan gagyi lenne... Már ha hozza a ráírtakat, nem csak 1 lapban pl. Lsd OCZ ramom kis története. :D Szegény Henk-nél sem megy gyári órajelen az ugyanilyen kit-je. Kezdek félni, mi van ha mégsem a ramom vacak és két hét után vissza jön, mondván, hogy semmi baja.

#nincsbennetarcsi

(#14400) katt777 válasza kulerr (#14398) üzenetére


katt777
félisten

Hét nekem kiadta az összes alaplapot, és egyetlen X58 sem volt rajta, és a kereső sem dobta ki. Fene sem érti. Csak nézni akartam lapokat, hogy ha majdan lenne pénzem, mire lehetne esetleg lecserélni az ASRockot (bár meg vagyok vele elégedve, ismered az érzést :DDD ). Néztem ASUS-t és DFI-t, de most hogy megvan a PCI-EX1-es tunerem, valahogy a hátam közepére sem kívánom az egyetlen ilyen slotot már egyetlen VGA beszerelésével elfedő lapokat, mint az előbbiek. Ahogy nézem, a Biostar is itt kihullott a rostán. Mégiscsak remek ez az ASRock, igazából csak a 16-fázisos tápellátás és az S3 ES mód hiányzik belőle.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.