Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23404) Vistaboy válasza Gyarmati_ (#23399) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez sosem könnyű döntés. Mi is sok szenvedéstől kímélhettük volna meg Csipikét, ha mindjárt elaltatjuk, amint láttuk rajta, hogy csak nem akar javulni a kezelések dacára. De hát asszony nem engedte, ő bízott benne, hogy helyrejön, az orvosok meg még adták is alá a lovat, hogy fel fog épülni (Nem rosszindulatból, de nekem ma is ez a véleményem, hogy színtisztán üzleti okból tették, hogy minél több kezelésért nyúlhassanak le minket, emberségről szó sem volt ebben az esetben :((( ). Pedig én már akkor azt mondtam, hogy jobb lenne szegénynek békében elmenni, nem gyötrelmek közepette... R.I.P. Csipike. :(

Úgyhogy abban biztosak lehettek, hogy Cilikénél ezt már nem fogjuk eljátszani. Amint látjuk rajta, hogy nagyon rosszul lesz, vagy nem reagál a kezelésekre, inkább mi is el fogjuk őt altatni, mint hónapokig kínlódni hagyni...

#23397 Tsebacsi: Részvétem, tényleg szorulhatott volna belé annyi érzés, hogy legalább szól, mi történt. Senki sem gondolta volna róla, hogy szándékosan ütötte el. De így, hogy nem szólt, bebizonyította, hogy egyáltalán nem érdekelte, elüti-e, vagy sem. :(((

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.