Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#499) StaChys válasza InterFox (#498) üzenetére


StaChys
tag

Szerintem egy eléggé kiegyensúlyozatlan gépet sikerült összeállítanod. Az FX procihoz a 1333MHz-es RAM nem az igazi (jelentéktelen felárral kapsz 1866MHz-est ebben a méretben, szintén Corsair-t ). SSD-ből Samsung 830-as szériát nézd meg, ebben a méretben ~17 Ft. A házat és a benne lévő tápot szerintem felejtsd el, nem biztonságos. HA már elköltesz 150.000,- Ft-ot akkor ne a Codegen táp vigye a másvilágra, egyébként a 450 W elég lenne, de a Codegen-nek konkrétan a 12V-os ága talán ha 300-350W-ot (megnéztem, a google-s adatlapok szerint ~200W-ot) le tud adni akkor sokat mondok, ennek a VGA+CPU párosnak azért ennél egy stabilabb táp szükséges. Valamint egy jobban szellőző, jobban szerelhető ház is sokat dobna az összképen.
Nem tudom szeretnél-e tuningolni, mert akkor egy CPU hűtő sem ártana, de majd valaki nálam hozzáértőbb ad konkrét tanácsokat.

A másik gépösszerakós [topicban] nagyobb az élet, szvsz kérdezd meg ott is, nem árt ha leírod mire szeretnéd használni (milyen programokat futattnál). Milyen felbontású monitorod van...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.