Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) Sirandrish válasza eami (#7099) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem teljesen értem. Ha az idő lejárta után venném akkor drágább lesz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7102) eami válasza Sirandrish (#7101) üzenetére


eami
Topikgazda

pontosan :K

(#7103) Crytek


Crytek
veterán

Indiegalan elstartolt a Friday#22 bundle.Happy Hourra lehet jelentkezni.

Next PC Upgrade: 2022

(#7104) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne egy kérdésem. Tökre kíváncsi lettem a hsz-eket olvasgatva.
Itt sokan gyűjtik ezeket a filléres játékokat? Úgy értem hogy kb kizárt hogy ennyit játékra bárkinek is legyen ideje, de csak veszitek veszitek meg veszitek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7105) echterion válasza Sirandrish (#7104) üzenetére


echterion
nagyúr

Én csak azokat veszem meg, ami tényleg érdekel.

**********

(#7106) x_o_n válasza Sirandrish (#7104) üzenetére


x_o_n
veterán

én pld van amit magamnak van amiket egy alapitványi iskola gyerekeinek veszek.
de idő azokra sincs amiket magamnak veszek meg...

(#7107) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszönöm a válaszokat és várom a többiektől is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7108) eami válasza Sirandrish (#7107) üzenetére


eami
Topikgazda

én gyűjtöm őket, már közelebb vagyok a 3000 játékhoz mint a 2000-hez :DDD

és ha már itt tartunk akkor szintén groupees mini bundle 7 - 22 óra múlva startol: 5 játék, 1 album = $1.25 zsákbamacsek ár.

[ Szerkesztve ]

(#7109) Sirandrish válasza eami (#7108) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem gyenge :Y
Gondolom ezt is megvetted :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7110) Adam_Shepard válasza eami (#7108) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Es ez mekkora steam lvlt csinal?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7111) zone válasza Sirandrish (#7107) üzenetére


zone
őstag

Én azokat veszem meg, amikben legalább 2-3 játékot érdekesnek találok, vagy amivel régen játszottam "nem hivatalosan", de nekem sincs időm kijátszani ezeket. Ha van szabadidőm, akkor is csak LoL, HS vagy póker megy. Steamen közel 700 játék vár rám. Gyorsan ránéztem a könyvtáramra és csak az A-B betűk alatt 23 cím van, amire azt mondom, jó lenne nekiállni. És persze ott van még a GOG és Origin is.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#7112) AxBattler válasza zone (#7111) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Utólag kamatostul fizetjük meg az ifjúkori "botlások" árát... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7113) bul07


bul07
nagyúr

groupees.com
× Steam keys for Ant War: Domination have been added.
× Steam keys for Stoorm have been added.
× Steam keys for Keen Dreams have been added.
× Steam keys for Porradaria Upgrade have been added.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7114) Sirandrish válasza zone (#7111) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm a kimerítő választ neked is :R
Ezek szerint mindenki másért veszi de ideje jóformán senkinek sincsen.
Én is hasonló cipőben járok, csak én 2 fronton mert PS3-ra is megveszek rengeteg dolgot amivel aztán lehet hogy soha nem fogok játszani időhiány miatt.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7115) Bluerainbow válasza Sirandrish (#7104) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Kb. 7 éve tértem át a legális játékokra. Eleinte nagyon sokat vásároltam , egy csomó pénz elment rá. 2-3 év alatt majdnem 700 játékom lett. Évente max 20-30-at ha kijátszok. Aztán a biztositékot az verte ki nálam,hogy bejött a rengeteg bundle amelyekben nem egyszer AAA játékok voltam NAGYON olcsón. Volt olyan játék amiért én 20€ fizettem , aztán 1 $-ért árulták később bundliban. Ha pedig nem került be bundliba 1 éven belül tuti meg lehet szerezni az eredeti ár töredékéért. Na akkor azt mondtam állj. Mostantól csak ami tényleg nagyon érdekel és csakis akciósan . Amennyi játékom van , ha semmit nem vennék mostantól , akkor is legalább 8-10 évig elég (újra játszásokkal együtt). Ezt a döntést idén januárban hoztam. Azóta max 10 játékat ha vettem.
Én úgy voltam vele , hogy minden hónapban félretettem egy bizonyos összeget játékra. Na ezt az összeget idén megspóroltam - összegyűjtöttem és vettem egy DSLR gépet nemrég. Kb 2 hete nem is játszom , nem is hiányzik. Már a napi akciókat a steamen is elfelejtem megnézni. Fényképezek-természetet járok-gyakorlok-ismerkedem az új szerzeménnyel. Azokat a játékokat amiket még nem vettem meg amúgy is le fogják árazni , megveszem majd olcsón. Nem maradok le semmiről. Valamikor én is megvettem minden bundlit csak a +1 sorért. Semmi értelme -szerintem. Akkor az volt ,hogy minél nagyobb legyen a steam könyvtáram , most meg sorra tüntetem el őket,mert zavar a sok játék amik nem is érdekelnek.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7116) Sirandrish válasza Bluerainbow (#7115) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát ez egy igazi kis sikersztori :)
Én most néhány hónapja kezdtem el egyáltalán a Steammel foglalkozni.
A free keyeket amiket látok általában beaktiválom, és játékokat csak akciósan veszek. 1-2 early accest leszámítva, amikre egyébként felesleges volt a pénzt "kidobni" de már mindegy :D

A bundlezással is most ismerkedem, de eddig az Insurgency-s Bundlen kívül én nem találkoztam olyannal ami érdekelt volna. Ezért is kérdeztem rá hogy itt miért veszi ezeket mindenki, mert szerintem nagyon gyengék. Mármint ezek a bundlik. Tele vannak mindenféle kis szirszar játékkal, de komoly cucc egyikbe sincs. És én személy szerint biztos nem adnék még 2 dollárt sem azért hogy legyen +4 cím a steam fiókomban.

Természetesen a gyűjtés más...lehet ennél sokkal-sokkal "haszontalanabb" dolgokat is gyűjteni, szóval azt a részt teljesen megértem egyébként :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7117) bul07 válasza Bluerainbow (#7115) üzenetére


bul07
nagyúr

Viszont ez a megveszem később taktika multira kiélezett játékoknál nem megoldható
Mert ha fél egy évvel később veszi meg az ember nem tudja maradéktalanul kihasználni
Gondolok itt ez alatt a pályák kihalására, meg a játékmódok kihalására
Mert megjelenik a játék , mindenki az adott pályákkal és az új játékmódokkal tolja, 3-4hónap és jön az első DLC csomag ekkor szinte minden játékos átlép az új pályákra, megint 3hónap és jön az újabb DLC csomag, ekkor megint mindenki az új pályákra lép, és ekkor törtnéik meg hogy a szerver bérlők választanak a pályák és játékmódok közül és biza ami nem sikeres kikerül a vérkeringésből, és minden egyes újabb DLC-vel bővül a eltűnő pályák száma

Ott a bf4, ha most megveszi valaki kicsi az esély rá hogy minden pályára talál szervert, és játékmódra
Példa rá a Air Superiority játékmód, most egy szervert se találtam ezzel a játékmóddal igen ám csakhogy egyes fegyver feltételei között szerepel ebben a játékmódban teljesítendő feladat, az UCAV-hoz kell egy Air Superiority ribbon

És pont ezért vagyok bajba Star Wars: Battlefront-al (BETA most megy játszatok vele[link])
Mert jó jó játék de érzésre nem éri meg a 13e Ft-os vételárat , viszont ahogy írtam ez is múltira kiélezett szóval aki nem szinte az elejétől tolja lehet később nem kapja meg ugyan azt a játékélményt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7118) Bluerainbow válasza bul07 (#7117) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Bizonyára igazad van , engem ez nem érint én sosem multizom.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7119) erahurka válasza Sirandrish (#7114) üzenetére


erahurka
félisten

Én is sok dolgot megveszek amit végül el sem indítok, de nagyrészt olyanokat amik tényleg érdekelnek.

PS3-on azért nincsenek filléres játékok, ott nem vásárolok ennyit. Másrészt ha úgy adódik jóval többet is kiadok egy-egy címert.

(#7120) Diopapa válasza bul07 (#7117) üzenetére


Diopapa
addikt

Aminek fél év után kihal a multija, az kb annyit is ér, nem kár érte. Szvsz.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7121) Sirandrish válasza erahurka (#7119) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát 1 dollárért nem kapsz 3-4 játékot az tuti. Legalábbis nem sűrűn.
De egyszer volt szerencsém az Amcsi Store-ban elkölteni vagy 1500 forintnyi dollárt, és kaptam érte vagy 6 játékot :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7122) bul07 válasza Diopapa (#7120) üzenetére


bul07
nagyúr

Pedig a bf4 nem egy kis játék és igen megtörtént vele
Túl sok a tartalom és nagyon megoszlik a játékos közösség, nem a múltija hall ki hanem egyes részei ami nem sikerült túl jóra
bf3-at is rengetegen tolják még de annak is van olyan részei ami már ha

Battlefield: Hardline na az már más tészta megjelenés után 3hónappal halott volt PC-n és a friss DLC se tudot már életet verni be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7123) Diopapa válasza bul07 (#7122) üzenetére


Diopapa
addikt

Arma 2-3, TF2, CS, működnek régóta. COD-ok, BF-ek nem. Pont ezt mondom, hogy ez talán jelent valamit.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7124) Vertigo18 válasza Diopapa (#7120) üzenetére


Vertigo18
addikt

A fenti példához nem kell az egész játéknak kihalnia, elég egy-egy hülye mod, ami viszont kell egy acsihoz, fegyverhez...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#7125) eami válasza Sirandrish (#7121) üzenetére


eami
Topikgazda

dehogynem :K

Humble 2 hetesnél 3 játék $1
Humble Weekly 4 játék $1
korábban linkelt groupees.
Indiegala -n 6 különböző bundle is megy legalább 3 játékkal $1ért, de az egyiknél 6 játékot kapsz.
Meg még lehetne sorolni... keress valami bundle követő oldalt :)
Hetente több ezer forintot is el lehet verni dolláronként, annyira sűrű dolog az $1 több játék :DDD

(#7126) Sirandrish válasza eami (#7125) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint PS3 esetén :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7127) eami válasza Sirandrish (#7126) üzenetére


eami
Topikgazda

arghhh, tényleg :DDD

(#7128) Sirandrish válasza eami (#7127) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amúgy kártyákat te mindből kiszedted? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7129) bul07 válasza Diopapa (#7123) üzenetére


bul07
nagyúr

CS GO-t ne vedd ide mert ha nem lenne a mindenfajta biz baz árusítás ötöd ennyi játékos se lenne benne, bár így is legtöbbje csak farmoló felhasználó, egy személy akár 3-4-el fiókkal is játszik

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7130) ruti válasza Diopapa (#7120) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ez a lényeg, én most is BF BC2 (2010 !)-höz nyúlok ha lövöldézni támad kedvem, van szerver, nincs csalás, van élvezet - nyilván nem minden módban és pályán, de itt legalább nincs nyolcezer DLC, ami rostálja a játékosokat
CS ehhez képest "kezdőknek" nem ad élményt, gondolom csak magas szinten, de erről én nem tudok beszámolni :B

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7131) KaiotEch válasza eami (#7125) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Humbliból nekem csak a Gone Home kéne. Van olyan, akinek pont az nem kell?

(#7132) DJGABI válasza KaiotEch (#7131) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem már megvan. pü megy

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7133) KaiotEch válasza DJGABI (#7132) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:R

(#7134) eami válasza KaiotEch (#7131) üzenetére


eami
Topikgazda

huh, az nekem is kellene :)

(#7135) chris0000 válasza KaiotEch (#7131) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
nálam megtalálod.
üdv.

megy eaminak.:)

[ Szerkesztve ]

(#7136) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Esetleg ha valaki "bontana" akkor engem érdekelne a Chaos on Deponia és a Skullgirls.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#7137) eami válasza eami (#7134) üzenetére


eami
Topikgazda

köszi szépen :R

már csak Xenonauts vadászom :)

(#7138) mmili


mmili
tag

A Razer & Bundle Stars jóvoltából 100 000 db Nosferatu steam key kerül kiosztásra:
Nosferatu: Wrath of Malachi
Jelenleg így áll: 44 623/100 000

(#7139) Sirandrish válasza mmili (#7138) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nem adja ide :N
Comms ID mit takar? Reginél kéri

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7140) mmili válasza Sirandrish (#7139) üzenetére


mmili
tag

Próbálkozom, de eddig nekem sem sikerült :(

[ Szerkesztve ]

(#7141) mmili válasza Sirandrish (#7139) üzenetére


mmili
tag

Sikerült :) .
Regizni kell az oldalra. A Comms ID a felhasználó neved, a Referrer-t hagyjátok üresen. Ha kész, akkor a kulcsnál be kell jelentkezni, és ott az oldalon már mutatja is a kódot.

(#7142) Sirandrish válasza mmili (#7141) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nem megy. Beírom a nevem, alá írja zölddel hogy "Available", majd mikor Submitra nyomok akkor olyan hibát dob hogy "ID is not available" :(

Szerk: Megvan..egy 10. ID-t elfogadott...nem igazán értem :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7143) mmili válasza Sirandrish (#7142) üzenetére


mmili
tag

:C

(#7144) FoxiestFox válasza Bluerainbow (#7115) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Höhöh, én a +1 sort mindig azt hittem, +1 sor elvert játékórát jelent, és nem szó szerint egy sort a Steamen.
:D
Akkor én még jó vagyok, mert csak a gyűjtésért nem gyűjtöttem sosem.
Amit megvettem bundleban vagy máshogy, csak azért, mert egyszer játszani akarok vele.

[ Szerkesztve ]

(#7145) Bluerainbow válasza FoxiestFox (#7144) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

A steam már rég nem a játékról szól. Pénzcsinálás , üzérkedések , kereskedés e-penis stb stb. Valahol ott van a sorban a játszás is. Én is jóval hamarabb kellett volna észhez térjek. Akkor most nem volna olyan problémám (ami bizonyára sokunknak ismerős ) mikor befejezek egy játékot egyszerűen nem tudom melyiket kezdjem el-a bőség zavara.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7146) echterion válasza Bluerainbow (#7145) üzenetére


echterion
nagyúr

Hehe, a régi szép PS1-es idők, mikor 200 lemez várt otthon kijátszásra (mondanom se kell, nem jutottam a végére). :))
Na, ezért nem módosíttatom a PS3-amat sem és ezért is nem warezolok már jó ideje PC-n sem.

**********

(#7147) KaiotEch válasza echterion (#7146) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem inkább az a "baj", hogy felnőttünk, és már nincs annyi időnk a játékokra. De az azért még mindig boldogít, ha meg tudsz venni pár újat, amiről tudod, hogy tán sosem játszol vele, mert az pár perc csak.

(#7148) echterion válasza KaiotEch (#7147) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez is benne van, valóban.

**********

(#7149) FoxiestFox válasza Bluerainbow (#7145) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tedd be a jelölteket egy randomgenerátorba, és amit kidob, azt told végig. :D
Én azon gondolkozom, hogy hétvégente rászánnék pl napi 3 órát, hogy csak olyannal játsszak, ami megvan, de nem játszottam még.

(#7150) Piftuka válasza echterion (#7146) üzenetére


Piftuka
veterán

"[..]mikor 200 lemez várt otthon kijátszásra (mondanom se kell, nem jutottam a végére)."

Sokadszor látom ezt a kifejezést... Teljesen rosszul használod te is. "Kijátszani" a lapokat lehet a kártyában, vagy átvitt értelemben az "ütőkártyákat" egy szituációban, esetleg két személyt, vagy embercsoportot egymás ellen.

Te a "végigjátszani" kifejezést keresed. Azt tessék használni ezentúl! :K Akinek fontos a magyar nyelv helyes használata, az ügyel erre.

"Aquila non captat muscas."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.