Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) gyimger válasza KaiotEch (#17798) üzenetére


gyimger
őstag

Már fogalmazódott meg bennem a válasz, de ezeket a játékokat konkrétan nem ismerem. :D A sétaszimulátorok, amikkel én játszottam (What Remains Of Edith Finch, Gone Home, Firewatch, Vanishing of Ethan Carter, stb.) játékmechanikát tekintve egyszerűek, de nagyon erős történettel és atmoszférával bírnak. Felfedezel egy házat, vagy egy várost, egy erdőt, és dolgokat találsz, nyomozol, és belecsöppensz a történetbe. Nem annyira interaktív film, mint egy Telltale játék, mert a felfedezés a lényege, saját szemszögből. És ezek a sztorik általában teljesen magával ragadnak és elrepül 8-10 óra.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17802) KaiotEch válasza gyimger (#17801) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Na a Gone Home, Firewatch, Vanishing of Ethan Carter-t ismerem, de ott kell is csinálni valamit, viszont ezekbe, amik most bundle-ba vannak, hát, kb tényleg végigsétálsz azt szevasz :D

(#17803) ZsZso válasza KaiotEch (#17798) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A sztori. Az, hogy kikapcsol, nincs benne frusztráció.

Na, meg is jött a $8 offer a Humble Choice -ra és még csak 15. van. ;]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17805) csuvicsuva válasza ZsZso (#17803) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem már levont négyet, kuponok között megjelent egy újabb, azt mondod, hogy azt is hozzáadja?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17806) KaiotEch válasza #32839680 (#17804) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ne is mond, van egy rakás ilyenem, kell valakinek? Úgyis mindig split-be veszi más. :)

#17803 ZsZso : Nem ugyan az a célközösség vagyunk, akkor. Igaz puzzle game-ket, amiket én tolok más nem szereti :)

(#17807) Vesa válasza KaiotEch (#17798) üzenetére


Vesa
veterán

Általában a történet és a hangulat. Kb. mint egy "vizuális hangoskönyv", némi interakcióval. Egyik, másik zseniális egyébként. A bundle játékait pont nem ismerem.

A tudomány a valóság költészete!

(#17808) ZsZso válasza csuvicsuva (#17805) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem hinném, de nem tudom. Én nem kaptam $4 -os kupont előtte.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17809) Tibler21


Tibler21
friss újonc

Sziasztok!
Ha valakit érdekel Mass Effect LE, Tacoma, Bloodstained, Man of Medan, akkor írjon!
Üdv! :)

(#17810) reelc válasza ZsZso (#17808) üzenetére


reelc
veterán

Ráadásul nem hiszem, hogy halmozni lehetne a kuponokat egyazon termékre.

(#17811) csuvicsuva válasza ZsZso (#17808) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ja, hogy te egy darab $8-ast kaptál? :Y

Beállt €6.35-re, csúnya lenne, ha nem menne el €6.5-ért Mass Effect nélkül.

Des III €2
Medan €1.5
Nickelodeon €1, a többi meg €0.50.

Akinek van tanácsa más árelosztásra, az ne kíméljen. Talán egy €2-s Medannal még €7 is kijönne belőle.

reelc: igen, írja is, hogy másikkal nem kombinálható.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17812) FunPro válasza csuvicsuva (#17811) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem tudom, hogy változtak a piaci igények hó eleje óta. :D

A desperados eddig simán elment 3-ért (én a mass effectet és a deperadost tartottam meg, 5 eurót "fizettem" értük).

A nickelodeon simán mehet 1.5-re. A többire én is 0.5-öt számoltam. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17813) csuvicsuva válasza FunPro (#17812) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igazából az a baj, hogy teljesen kiszámíthatatlan. Aki minden hónapban árul, attól hamarabb veszik, de viszik teljesen irreális ürgéktől is, akik felrakják ME, DIII és Medan nélkül és majdnem kihozzák nullszaldóra.

Én már belefáradtam, hogy minden hónapban csináljak groupbuyt, aztán két-három napokat várjak egy-egy emberre.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17814) ZsZso válasza csuvicsuva (#17811) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem $8 -os kupon, $8 -ért vehetem meg :). Vagy hát $8 -os kupon ha úgy nézzük, de nem a kedvezmény lesz annyi, hanem a végösszeg. Szóval érted. Nekem nem ajánlott fel $4 -os kupont amikor szünteltetni szerettem volna - valószínűleg azért mert a múlt havit is behúztam. Mondjuk én még classicon vagyok, kíváncsi vagyok, hogy ha váltok prémiumra, akkor elveszik -e a kupon.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17815) csuvicsuva válasza ZsZso (#17814) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ja, értem. Néztem is, hogy erre a pakkra bedobnak ekkora kedvezményt? Én is classicon vagyok, de más már nincs is, nem?

Közben eszembe jutott, hogy bedobom a csalit. FunPro tanácsára ráteszek egy felest a Nickre, úgy €7 lesz, aztán mellé írom, hogy az egész pakk vihető €6.5-ért.

Mass Effect is igazából csak gyűjteménybe menne, ha egyszer újra nekifeküdnék, azt úgyis Series X-en tenném.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17816) De4d válasza csuvicsuva (#17811) üzenetére


De4d
őstag

Ha valakinek maradt Desperados 3 2 euróért én is megvenném tőle :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#17817) csuvicsuva válasza De4d (#17816) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Bocs, tegnap valamiért átsiklottam felette. Elvileg viszik, már csak a Nickre és az Evan's Remainsre várok vevőt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17818) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Meh, mondtam én, hogy még ezt sem fogom tudni eladni nullszaldóval. Maradt még egy Evan's Remains €0.40-ért, ha érdekel valakit.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17819) vidaila


vidaila
aktív tag

NICKELODEON ALL-STAR BRAWL 1.35 €
NEBUCHADNEZZAR 1€
EVAN'S Remains 0.2€
Ha valakit valami érdekel

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17820) Samus


Samus
addikt

Kezdő játékosoknak egy jópofa Bundle a Humble-tól.

A teljes ár Ukrajna megsegítésére megy.

Stand with Ukraine Bundle 36.39 euró

Többek között: Back 4 Blood, Metro Exodus, Spire Reignited Trilogy, Max Payne 3 (RSC), Quantum Break, Fable Annyversary, This War of Mine, PGA Tour 2K21, The Long Dark, Kerbal Space Program, mindhárom Amnesia (meg sok más kisebb cím, és némi könyv, pár program és apróság)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17821) Zolás válasza Samus (#17820) üzenetére


Zolás
addikt

Ha nem lenne meg majdnem mind, meg is venném. De a back4blood kivételével az összes húzócím megvan, és a kis címek nagy része is.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17822) vidaila


vidaila
aktív tag

Ezekre vevő lennék ha valaki bontja
Fable anniversary
Back 4 blood
The long dark
Endless space 2

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17823) bepken válasza Samus (#17820) üzenetére


bepken
veterán

egy Satisfactory-t átvennék szívesen :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17824) KaiotEch válasza Samus (#17820) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

0.29-ért engem is érdekelne pár játék. Ha hazaértem átfutom. Várjatok meg vele pls :D

(#17825) ZsZso válasza Samus (#17820) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Satisfactory
Fable anniversary

komolyan érdekelne belőle. :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17826) csuvicsuva válasza ZsZso (#17825) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Amnesia Rebirth foglalóba, ha valaki szervez egy bontást.

Egyébként már 4 van Groupbuysban, pillanatok alatt szétkapkodnak mindent az emberek, úgyhogy ha itt összegyűlünk még páran, akkor utána oda is mehetne a maradék.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17827) Samus


Samus
addikt

Én nem bontok, ami érdekel, mind megvan belőle nekem is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17828) KaiotEch válasza Samus (#17820) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

No akkor részarányosan osztjuk le, vagy hogy lenne? Mert ár tekintetében választok. 1-2 bontást már megnéztem a húzóneveket drágábban adják viszont a "töltőtömeget" 0,15 euro-ért.

#17829 csuvicsuva: Lehet úgy lesz, hogy majd amikor már mindenki megvett mindent utána 1-2 nap múlva könnyebben hozzá lehet majd jutni.

UPD: Áh itt olyan hörcsögölések vannak, hogy ihaj! :D

[ Szerkesztve ]

(#17829) csuvicsuva válasza KaiotEch (#17828) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem mindenki, az első mindent ugyanannyira árazott be. Én egy Amnesia Rebirthre megyek, de lehetetlen lesz beszerezni ismerős nélkül. Bár ráígértem az árra, erre a felettem lévő köcsög átírta az árát.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17830) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Engem a Quantum Break érdekelne.

(#17831) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Egy SATISFACTORY nagyon nagyon komolyan érdekelne.

(#17832) Pedro78 válasza De4d (#17816) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nálam van ha még aktuális.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#17833) FunPro


FunPro
senior tag

Ez itt az életben nem lesz elbontva. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17834) Ferke[HUN] válasza FunPro (#17833) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

:D

(#17835) csuvicsuva válasza FunPro (#17833) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem kell az egészet, szerintem meg tudunk egyezni, hogy senki ne írogasson még hozzá (mindig a multibuyjal van a probléma), aztán a maradékot meg kiszórjuk, ha valaki bevállalja. Én sajnos tőke nélkül nem tudom.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17836) reelc válasza FunPro (#17833) üzenetére


reelc
veterán

Korábban online Excelben megszerkesztette valaki a bontási igényeket az ilyen nagy bundlék esetén. Lehet most is célravezető lenne egy hasonló megoldás.

(#17837) Ferke[HUN] válasza reelc (#17836) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Az a valaki már nem nagyon fogja. :)) Max. csak olvasgatja a topikot. :U

(#17838) Samus válasza reelc (#17836) üzenetére


Samus
addikt

Crytek volt az a valaki, még én is vásároltam úgy anno :D Ő volt a fillérb@xás Istene, ha valami 1 centtel drágább volt, mint a két évvel ezelőtti HL ára, nem vette meg, hiába fájt rá a foga, de vagy 15 kommentet írt addig róla. Mikor még volt Indiegala Groupbuy, meg a Fanatical is BundleStars volt...a régi szép idők...mikor még a Humble Bundle bolt nélkül működött, és 10 bunlijából 11 volt BestBuy...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17839) KaiotEch válasza Samus (#17838) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ahogy szokták mondani, a régi jó dolgokból már semmi sem maradt! :O

Szerintem ITT ezt a groupbuy-os vásárlást elfelejthetjük! :)

[ Szerkesztve ]

(#17840) echterion


echterion
nagyúr

Egy Spyro érdekelne, ha lesz egy bontásból. :R

**********

(#17841) reelc válasza Samus (#17838) üzenetére


reelc
veterán

Olyan volt, amilyen, de ő pl. vállalta a bontásokat, vagy az IG HH-t.
Üzletileg korrekt volt.

Számomra legalább annyi értelme van a bundlénak, hogy értesültem ennek a létezéséről. Ingyenes, a DLC van a bundleban.

[ Szerkesztve ]

(#17842) FunPro válasza csuvicsuva (#17835) üzenetére


FunPro
senior tag

Matematikailag halott az ötlet.

Ha visszanézem, 3 ember is a Satisfactory-t vinné. Tételezzük fel tehát, hogy azt a játékot szemeli ki magának a bontó.

Aki van annyira gátlástalan, hogy lebontsa ezt a bundle-t, az lesz annyira gátlástalan, hogy akár g2a-ról megvegye a játékot 18,22 usd-ért, ami 16 és fél euró.

A bundle 36,39 euró. Magyarul, ahhoz hogy nyerjél a bontással, minimum el kell passzolnod
(36,39€ - 16,5€) / 0,45€ (játék darab ára) = 44 játékot. Ekkor vagy 0-ban! Tehát a 45. eladott játékon nyersz 0.45 eurót, ami legyen mondjuk 200 forint (nyilván kevesebb).

A bundle 84 játékot tartalmaz. Több mint a felét fixen el kéne passzolnod, hogy 200 forintal olcsóbban meglegyen a játék, mintha megvennéd g2a-n.

Kilogisztikázni, mindenkire ráírni, lekérni a kulcsot, elküldeni az adatokat, szopni azzal, ha nem jó a kulcs...

Nyilván, ha valakinek 60 játék kell, már megéri bontani. Egyesével nekiállni öngyilkosság. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17843) Sirpi


Sirpi
senior tag

Ha valaki nem akar várni a bontásra, nálam az a 44 játék, ami már megvolt, elérhető.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#17844) De4d


De4d
őstag

Ha lesz bontás érdekelne jó pár cím belőle :)

Nex Machina
Rustler
Endless Space 2
West Dead
Fable Anniversary
Slay the Spire
Liberated

Minden jó, ha a vége jó!

(#17845) vidaila válasza De4d (#17844) üzenetére


vidaila
aktív tag

Mindenki akit érdekel valami, írjon rám privátban. Lehetőleg mindenki minél több játékkal jelentkezzen és csak paypal fizetés játszik. Estig meglátom mi gyűlik össze, természetesen aki előbb ír előnyt élvez és nagyobb prioritás olyan aki minél több játékra pályázik.
Ami tabu mert engem érdekel:
Fable anniversary
Back 4 blood

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17846) vidaila válasza vidaila (#17845) üzenetére


vidaila
aktív tag

Back4blood
Fable legendary
Satisfactory
Foglalva

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17847) Zolás


Zolás
addikt

Ha lesz másik bontás, egy Back4Bloodra jelentkezem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17848) vidaila válasza vidaila (#17845) üzenetére


vidaila
aktív tag

Kis szabály kiegészítés, hogy igazságos legyen:
Jobbára mindneki a húzó cimekért fog jelentkezni ezért kérek bundlesplit fórum átlag árat, így hamarabb össze kalapozzuk a bundle árat. A sok kis apróság ami nem kel el igazságosan elosztom azok között akikkel össze dobtuk a pénzt.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17849) vidaila válasza vidaila (#17846) üzenetére


vidaila
aktív tag

Back 4 blood mégis elérhető, ha valaki emiatt szállna be rá

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17850) Zolás válasza vidaila (#17849) üzenetére


Zolás
addikt

Lecsapnék rá, ha még áll az ajánlat.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.