Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) bepken válasza FunPro (#17549) üzenetére


bepken
veterán

valószínűleg azért nem beszél róluk senki, mert egyik sem kiemelkedő ajánlat... :DDD

meglepő, ámbár nyilvánvalóan véletlen egybeesés csupán, hogy azóta megint nem volt egyetlen értelmes bundle sem náluk, hogy bejelentették a monthly/choice megújulásást. (november-december időszakban vagy 4 fullos csomagot vettem náluk, csak azért mondom)

szerk.: a while True: learn() kapcsán csak annyit, hogy bár zseniális játék, erre a DLC részére szerintem felesleges úgy ráizgulni. lévén csak egy OST + art pack csomagot tartalmaz :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17552) FunPro válasza bepken (#17551) üzenetére


FunPro
senior tag

A dlc már csak a plusznak a plussza.
A lényeg, hogy nem epic. :D

Egyébként valóban réteg bundle.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17553) bepken


bepken
veterán

HUMBLE CHOICE FEBRUARY 2022

"Join Choice for €9,99.
Own Borderlands 3 for a steal.

Get Borderlands 3 + Director's Cut for an unprecedented price plus 7 more great games in our most explosive monthly mix yet."

ezeket a mondatokat valaki amúgy komolyan is gondolja náluk, az a baj...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17554) 5w40 válasza bepken (#17553) üzenetére


5w40
kezdő

Angolból nem vagyok erős.
Akkor most mi van?

10 euróért előfizetéssel megkapom a Borderlands 3 + Director's Cut-ot meg a resztlit.

Hogy lehet ezt az előfizetést utána azonnal lemondani?
Engem csak a B3 + DC érdekel.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#17555) vidaila válasza bepken (#17553) üzenetére


vidaila
aktív tag

Most expensive - nek olvastam elsőre :))

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17556) warcat válasza 5w40 (#17554) üzenetére


warcat
veterán

Rengeteg dlc hiányzik ebből azt vedd figyelembe, 2 darab season pass van a játékhoz, ez a Director's cut csak az egyiknek az egy része.

EA: It's in the crate!

(#17557) reelc válasza bepken (#17553) üzenetére


reelc
veterán

Aha, szóval ez az előre beharangozott szintlépés!
Ha nem reklámozzák, észre sem veszem.

Átrakták a Settingsbe a Manage Your Plant!
Én meg már azt hittem én vagyok a hülye, nem találtam az eddigi helyén.

Úgy érzem jobban járok helyette mondjuk egy Huniepop 2-vel. Reméltem bekerül, de ahogy elnézem ezt a szintet, túl jó ide. ;]
Nem a Borderlands 3-at bántom, nincs bajom vele, nem is érdekel, de az a DLC igen szép negatív értékelést kapott, ahogy az SP-i is, Steamen.

[ Szerkesztve ]

(#17558) FunPro válasza bepken (#17553) üzenetére


FunPro
senior tag

Hehe.

A borderlands 2-vel, meg az xcom-al megtudott szopatni a 2k, de a borderlands 3-nak már nem dőlök be.

Majd megveszem valamikor a final final final superfinal edition után 15€-ért, amikor majd valóban megjelenik hozzá az utolsó tartalom. :K

Részemről ez egy gyors pause.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17559) bepken válasza 5w40 (#17554) üzenetére


bepken
veterán

így van, ennyiért zsákolhatod az összes játékot, amit ott látsz. a lemondást bármikor elvégezheted ezt követően a fiók beállításokban.

mondjuk értém én, persze ha ez a játék pont érdekel, akkor talán még meg is ér(het)i....csak hát ugye director's cut kiadás esetében 12.42 a historical low ár, tehát én annyira "az eddig legkirobbanóbb csomagnak" nem merném nevezni ezt a valamit.... (bár lehetséges, hogy a plusz játékok között is van valami értékelhető, így gyorsan átpörgetve őket engem egyetlen darab sem fogott meg belőle)

egy szó, mint száz: lesznek még 6 dolláros kuponok, mert szerintem muszáj lesz nekik :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17560) FunPro válasza reelc (#17557) üzenetére


FunPro
senior tag

Az angoloknál most dorgálták meg a microsoftot, mert hülyén kezelték a gamepass előfizetéseket.

Ilyen lépés után a humblira is ráférne.

Én a helyükben a Cookie Policy mellé dugnám el. :D

Hozzáteszem, most háromszor(!) kattintottam rá a kék cseszésre, mire lestoppolta a hónapot. Pedig majdnem rászedtek, mert azt hittem, már elég volt. Szünetnél figyeljetek!

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17561) reelc válasza FunPro (#17560) üzenetére


reelc
veterán

Mindig elolvasom a megerősítő e-mailt. :)

(#17562) gyimger


gyimger
őstag

Nagyon meggondolatlanul mondogatjátok lefelé, pedig nemrég még fenyegettek is, hogy a 20% kedvezményük lemondáskor elveszik és ki tudja, hány hónapnyi aktív előfizu után kapod vissza. Mi lesz velünk anélkül.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17563) FunPro válasza gyimger (#17562) üzenetére


FunPro
senior tag

Remegett a kezem a pause fölött! :DDD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17564) bepken válasza FunPro (#17560) üzenetére


bepken
veterán

fuh ez mindig ilyen volt pedig :D legalábbis az utóbb ~2 évben egészen biztos, hogy ilyen "tapadós" lett folyton a humbli, amikor pause vagy cancel került szóba.... :U

én őszintén drukkoltam amúgy nekik, de ez ebben a formában egy vicc....ha már példaképp hoztad fel a Game Pass-t - egyrészt egyetértek a dorgálással - másfelöl viszont érdemes megnézni, hogy mit is kínál jelenleg az a platform hasonló áron! kis túlzással azt se tudom eldönteni, melyik nagy (és friss) címmel játszak legközelebb (már csak időt kéne keríteni rá valahonnan :) ) - én 300 forintos kedvezmény miatt fizettem elő, de ha ilyen címek jönnek majd mint most január-február eddig, szerintem nem is nagyon fogom lemondani azt az előfizetést!

más persze a két "szolgáltatás", de én arra számítottam, hogy azért legalább egy ilyen 2-3 AAA címet be fognak most tenni....lévén úgy bereklámozták, hogy minden teljesen új alapokra lesz helyezve kb, meg ilyenek :D (mondjuk a fent idézett szövegből ugye valóban az jön le, hogy valamilyen vezető náluk ezt tényleg hatalmas deal-nek tartja)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17565) csuvicsuva válasza bepken (#17564) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az új alapra helyezés szerintem arra vonatkozott, hogy mostantól mindenki nulláról indul. Eddig olcsón csak azok tudták beszerezni a teljes bunde-et, akik a Classicban maradtak. Gondolom nem sokan fizettek €18-kat egy-egy játékért, inkább két napig DDOS-olták a GroupBuys csoportot, hátha elcsípik.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17566) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Olyan van, hogy nekem kötelezően be kell húznom a következő két hónapot?
Volt még vissza 2 hónapom a korábbi éves előfizetésemből, írja is, hogy kövi fizetési időszak április 26, de ha rányomok, hogy "skip a month", akkor nem ezt a hónapot skippeli, hanem azt írja, hogy "You will not get April 2022 games and will lose your monthly membership perks: your Humble Store discount will be reset and you will no longer have access to the Humble App.", s ha jól értem, akkor az áprilist fogja kihagyni? :F

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#17567) reelc válasza gyimger (#17562) üzenetére


reelc
veterán

Régen vásároltam náluk játékot, ami nem bundle.
Nem fog hiányozni a -20%-uk, pl. a Huniepop 2 GMG-n majdnem annyi, mint a Humblén -20%-zal.
Puyo Puyo Tetris 2 pont annyi a Fanaticalon, mint a Humble -20%-szal.
Gondolom van ami úgy érné meg, van ami meg nem.

(#17568) gejala


gejala
őstag

Aki Classic planben volt, érdemes átmenni az új alap Monthly-ba, mert 10 EUR jobban megéri, mint 12 USD. Classicnak már semmi előnye sincs.
Pár hónapja még nem gondoltam volna, hogy HB valamivel ki tud ugrasztani a Classicból, de hát sikerült nekik. :B

(#17569) FunPro válasza gejala (#17568) üzenetére


FunPro
senior tag

:F

Nekem alapból 10 eurót akart elvinni...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17570) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Engem egy PER ASPERA érdekelne occsón ebből a haviból, amúgy repült az insta pause.

(#17571) gejala válasza FunPro (#17569) üzenetére


gejala
őstag

Classic előfizetőknek 12 USD volt eddig is és ezután is annyi. Csak az új planre váltásnál van regionális árazás. Szóval te nem Classicos voltál. :N

Egyébként meg HB jól időzítette ezt a váltást, mert most akarok visszatérni a cserebizniszbe 2 év szünet után, úgyhogy nekem idén bármit el tudnak majd adni. Nem számít, hogy engem érdekel-e, valakinek úgyis kell majd én meg benne maradok a 20%-ban. :D

[ Szerkesztve ]

(#17572) FunPro válasza gejala (#17571) üzenetére


FunPro
senior tag

Hm.

Igazad volt, valóban 12$-t ír, ha SZERKESZTEM AZ ELŐFIZETÉSEMET!

Ha a choice oldalt nézem ez az üzenet fogad (mint gonodlom mindenkit):
This month, Choice members get Borderlands 3 + Director's Cut and more for only €9,99!

Ez már kifejezetten lustaság, hogy egy statikus szöveget raknak be valahova...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17573) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Hol lehet szüneteltetni? Sehol nem találom...

(#17574) gyimger válasza Anonymusxx (#17573) üzenetére


gyimger
őstag

Reelc írta korábban: "Átrakták a Settingsbe a Manage Your Plant!"
Én se találtam elsőre.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17575) bepken válasza csuvicsuva (#17565) üzenetére


bepken
veterán

értem, amit mondasz és valószínűleg ilyesmi volt eredetileg a szándék....mármint, hogy cikinek érezték nyilván, hogy minden egyes hónapban 6 dolláros kuponokkal kell visszacsábítani az embereket, mert különben a kutya nem veszi meg a havi csomagot. muszáj kellett, hogy érezzék ezt a szégyent, mert ha nem, akkor a probléma még ennél is nagyobb náluk....

tehát akkor beharangozták, hogy mostantól változások lesznek, "olcsóbb" lesz a csomag (ha a fél évig 6 dollár ajánlatot nézzük, akkor ugye drágább!) és nyilván törekedniük is kell arra, hogy minőségibb csomagokat állítsanak össze, hiszen azzal fognak előfizetőket nyerni.

na most ez - szerintem - egy ilyen csomaggal nem igazán jött össze....ennél konkrétan az utóbbi 2-3 hónap (kis túlzással) majdhogynem bármelyik heti bundle-ja erősebb ajánlat. épp ezért vagyok csalódott és állok értetlenül az egész dolog előtt. miért nem éri vajon meg nekik egy kvázi "nyitó ajánlatot" olyan címekkel telepakolni, amin mondjuk épp nem nyernek majd olyan sokat?....neadjisten nullára jönnek ki (mert nyilván bukni ne bukjanak rajta) - tehát mint üzleti döntést nem értem valahogy. szerintem legalább most a beharangozást követő első 1-2 havi csomagnak olyannak kellett volna lennie, hogy a sajtó is róluk zengjen, micsoda kihagyhatatlan ajánlattal áltak elő és hogy mennyire megéri manapság előfizetni Choice-ra. szerintem.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17576) ZsZso válasza bepken (#17575) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem értem, hogy mi a gondja mindenkinek. Meg akarták nehezíteni az előfizetés lemondását/szüneteltetését és ez sikerült is. :))

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17577) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#17566) üzenetére


s7evcsenko
addikt

elmúlt. :B
Valami bug lehetett tegnap, mert mára már a februárt skippelte.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#17578) FollowTheORI válasza gejala (#17571) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igazából meg nem, mert átraktak a másikra és a különbözetet refundolták. :)

Szerintem európaiaknak nincs már USD. :N

Nekem classic volt/van és a 132 USD éves volt és mégis átraktak.

Ilyen levél jött:

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17579) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

A havi Prime Gaming csomagbol Stellaris GOG kod elso jelentkezonek ingyen viheto.

(#17580) csuvicsuva válasza bepken (#17575) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na mondjuk ebben igazad van, de akkor megint az lenne, hogy néhány hónap múlva szépen ellaposodna. Mondjuk ha egy AAA húzócím lesz minden hónapban, szerencsésebb lett volna olyat keresni, ahol a maradék tartalmat nem kismillióért tudod mellécsapni, illetve az indie felhozatal is bőven erősebbnek tűnt a korábbiakban.

Mivel már nem veszek szinte semmit, a kedvezmények nem érdekelnek, az appot eddig sem használtam, nálam szépen elérték a cancelt, de nyilván nem én vagyok a célközönség, aki pedig az, nem hiszem, hogy ettől harapna rá. Végre nem kell minden hónapban ötször kattintani a szüneteltetésre, megjegyzem a 4 dodós kedvezményt most is feldobta. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17581) FunPro válasza csuvicsuva (#17580) üzenetére


FunPro
senior tag

No offense, de nem jelenik meg annyi AAA játék, mint amennyit húzócímnek elvártok. :B

Ha pedig a régebbi felhozatalt vennék elő, akkor vagy az ismétlés lenne probléma, vagy az, hogy már megint milyen régi szart adnak...

De akár jöhet a bennevan a passban, voltingyenepicen, ez van primeban...

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17582) bepken válasza FunPro (#17581) üzenetére


bepken
veterán

mármint azt akarod mondani, hogy az utóbbi 2-3 évben nem készült összesen 24 db (tehát 2 db jusson 1 havi csomagra) AAA játék, amiből lehetne szemezgetnI? ezzel azért tudnék vitatkozni :P :D

mindegy, ha ez a szarság nem megy a heti csomagok kárára (bár tartom a véleményem, miszerint azóta, hogy bejelentették a "nagy változást", nem jött értelmes heti csomag...), akkor még nem temetem őket teljesen. csak a logikát nem értem továbbra is, hogy miért éri meg nekik ütősebb heti csomagot összeállítani, mint hogy a havi előfizetőiket kényeztetnék minden jósággal?...

(szerk.: tudom, hogy nem hetente jönnek mostmár a csomagok, de hirtelen nem tudok rájuk máshogy hivatkozni...régi szép idők emlékére nevezem heti csomagnak őket :DDD)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17583) csuvicsuva válasza FunPro (#17581) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én nem várok semmit, írtam is, hogy régóta nem én vagyok a célközönség, csak igazat adtam bepkennek. Végül a Mafiát sem vettem meg csak azért, hogy ott porosodjon a könyvtárban. Egy kezemen meg tudnám számolni hány játékért fizetnék elő. Három ujjam van, kettőt elvitt a két Quantic Dream játék hetiből. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17584) FunPro válasza bepken (#17582) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát ez egy érdekes kérdés.

Biztos készült, csak ami jó volt, azt még most is el lehet adni akcióban 15-20€-ért mondjuk.

A kiadó sem a saját ellensége, hogy egy ilyenből belerakjon 2-t.

Ami meg szar volt, azért meg nem siránkozunk, hogy nem került be.

Egyébként az a baj, hogy ez így tényleg tarthatatlan. Vagy kukázni kéne a havit, vagy kukázni kéne a hetit, de akkor valami atom havit kéne kiadni...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17585) reelc válasza bepken (#17582) üzenetére


reelc
veterán

Úgy rémlik szó nem volt róla, hogy újabb AAA-t tesznek bele.
Ha találnak egy 8 évest, ami még nem volt bundlizva, az is húzócím.
Persze ebben az esetben fennállhat az, amit FunPro írt.

(#17586) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok egy realMYST-et átvennék, ha valakinek nem kéne a bundliból. :R

(#17587) TheNewDawn válasza csuvicsuva (#17580) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Az hagyján, de nem 12$ ért adni , ami EPicen kerül keményen 5$ ba, és szinte tuti hogy 1 éven belül ingyenes lesz. Mármint ja... a többi gamet is valszeg el tudod adni a csomagban, kemény 1$ körül, de még akkor is több mint 5$ nem is beszélve milyen macerás.

(#17588) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#17587) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Öreg vagyok én már ehhez. Ha Mafiás bundle-ből csináltam volna egy splitet, akkor a nagy részét biztos elviszik.

Epicen mire gondolsz? Borderlands 3-ra? Abból meg megvan a Stadiás Ultimate verzió 300 forintért. Na annyit még én is kifizettem. Mivel az előző részeket is csak a hörcsög rántotta össze (utána meg az Epic is adta ingyen) és soha nem voltak elindítva, így csak annyira próbáltam ki, hogy mennyire streamelődik stabilan.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17589) TheNewDawn válasza csuvicsuva (#17588) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jah arra. Meg ma este már tényleg beírom mik szerintem a legjobbak kuponnal :)

(#17590) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

pénteken jön egy egész érdekes bundle Fanatical-on:

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#17591) warcat


warcat
veterán

Per Aspera kivételével elérhető a choice többi része.

EA: It's in the crate!

(#17592) KaiotEch válasza warcat (#17591) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

B3+DLC mennyi lenne? :R

[ Szerkesztve ]

(#17593) maross


maross
veterán

A humblebundle 12$ classic planrol ha atvaltok a 9.99 euros premium planre, mit bukok?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17594) FollowTheORI válasza maross (#17593) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem semmit, mert már csak egy plan van és kész ennyi... de nem raktak át automatikusan? :)

Mármint van annual meg monthly, stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17595) maross válasza FollowTheORI (#17594) üzenetére


maross
veterán

Nem, 12$ classicon vagyok, es 9.99 euros premium jobban esne. Kiveve persze, ha ezzel elesek valamitol :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17596) FollowTheORI válasza maross (#17595) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Érdekes, engem ahogy fentebb látszik maguktól átraktak... bár pénz még nem jött vissza, amúgyse lehet nagy összeg, de kíváncsi leszek. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17597) gejala válasza maross (#17593) üzenetére


gejala
őstag

Semmit, én is átmentem. Csak többet nem tudsz majd dollárban fizetni, de belátható időn belül úgyse fogja megérni.

Más.
Automatikusan szerintem csak az éves vásárlókat rakták át meg refundolták, ha úgy volt. Havi előfizetésnél kézzel kell átállítani a settings -> manage planben és ott lehet választani az új 10 EUR/hó vagy 110 EUR/év között.

(#17598) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Hát... nem mintha nagy csodát vártam volna a Fanatical Platinum Bundletől, de még a nem létező várakozásaim is alulmúlták :D
Valaki szerint ők előző fél évben adtak ki egyetlen, értékelhető bundlet is ? Pedig.... olyan biztatóan indultak tavaly az év első felében.... Azért Humble adott, nem is egyet, még ha feltétlen nem is a Choiceot, bár a 12 ből kb 2 értékelhető ott is akadt.

(#17599) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#17598) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Korábban el lettünk kényeztetve. Most már többnyire indiekből is csak azok jönnek, amit a kutya sem vett meg még bundle-ből sem, ezért mindegyikben el kell rejteni, hátha majd most. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17600) Ferke[HUN] válasza TheNewDawn (#17598) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Hirtelen azt hittem, hogy ötvözték a Platinum Collection-t és a Dollar Realms Bundle-t. Ez viccnek is elég durva. Innen már csak felfelé vezethet az út. :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.