Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) DrTechnoid válasza atiwrc2022 (#17900) üzenetére


DrTechnoid
őstag

2006 novemberi regisztráció a PayPal számlám, és sokkal nagyobb biztonságban van a kártyám ott, mint ha xy kft-nek a honlapján bepötyögném a kártya számot. De te tudod, ha neked ez nem számít, ne használd. Erre nem lehet mást mondani.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#17902) atiwrc2022 válasza DrTechnoid (#17901) üzenetére


atiwrc2022
friss újonc

" nem szoktam kártyával se vásárolni a neten sehol"
Fentebb már írtam, hogy nem írom be sehol a kártyaadatokat és ez alól a paypal regisztráció sem lesz kivétel. Nem szeretném használni a paypalt, ezért kértem segítséget, erre mindenki azzal jött hogy regeljek oda vagy revolut-ra.
Mástól azt az infót kaptam, hogy itt egy segítő közösség szokott lenni ebben a fórumban, ezért bátorkodtam regisztrálni és kérdezni, de segítség és mondatértelmezés helyett csak kioktatást kaptam.

(#17903) ZsZso válasza atiwrc2022 (#17900) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerintem csak jót akartak a piszkálódással, még ha furán is hangozhat. Máskor is felvetődhet hasonló igényed, szerintem is ideálisabb, ha segítség nélkül meg tudod oldani.

PayPalt elutasítod, az egy dolog, de a Revolut az tényleg jó megoldás lehet, ahogy FunPro is írta. Regisztrálsz ingyen. Kapsz egy virtuális kártyát. Töltesz fel rá lóvét (ugyanúgy mintha egy normál netes vásárlás lenne, tehát nem kötöd vele össze a bankkártyád, nem tud róla pénzt leemelni később) és onnantól kezdve annyi pénz lesz a Revolutos számládon, amiből szabadon gazdálkodhatsz.

Tudom írtad, hogy online nem vásárolsz, de talán ez beleférhet még. :B Hidd el, sokan gondolkoztunk egyszer (legalább nyomokban) úgy ahogyan Te is. Milyen abszurd a Te szemszögedből, hogy én pl. a PayPalt a biztonság miatt regisztráltam még x évvel ezelőtt, hogy ne bankkártyám adjam meg fűnek-fának. És akkor még nem volt bankkártyánál a mobilos azonosítás sem. ;)

Szerk: ja látom feleslegesen írtam. Hát mindegy, én megpróbáltam. :B

"Mástól azt az infót kaptam, hogy itt egy segítő közösség szokott lenni ebben a fórumban, ezért bátorkodtam regisztrálni és kérdezni, de segítség és mondatértelmezés helyett csak kioktatást kaptam."
Ha nem akartunk volna segíteni, akkor nem szólunk egy szót sem. Az más kérdés, hogy nem pont úgy segítettünk, ahogy elvártad. Én pl. az átutalástól kapok hülyét, hogy meg kell adnom másnak az adataim, azért nem segítek úgy, ahogy szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17904) Sztiven Segá válasza ZsZso (#17903) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Ha a PayPalban nem bízik meg, majd pont a Revoluton meg fogja adni a kártyaszámát.
Egyébként mindenkinek joga van paranoiásnak lenni, de akkor miért van magyar bankszámlája? Az egy fikarcnyit sem biztonságosabb mint bármelyik pénzügyi szolgáltató.

(#17905) ZsZso válasza Sztiven Segá (#17904) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Mert a PayPalnál összekötöd a fiókoddal a kártyát és utána a PP akkor emel le róla amikor csak szeretne. Revolutnál pedig egy egyszeri vásárlásnak minősül, később ha akar se tud lehúzni róla pénzt többet. Szerintem van különbség a kettő között.

#17906 AtHoS:
Ja, de! Igazad van, csak azt oly' rég nem használtam, hogy azzal nem kalkuláltam.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17906) AtHoS válasza ZsZso (#17905) üzenetére


AtHoS
nagyúr

PayPal-nál is működik a rátöltés, nem kell oda kártyaösszekötés vagy rosszul rémlik ez a rész nekem?

read-only mode on the forum

(#17907) Joccc07 válasza ZsZso (#17905) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem feltétlen. Regisztrál a paypalra majd elintézi a vásárlást és törli róla a kártyát. Ha bármi "baki" lenne akkor a paypal arra a számlára utalja vissza a pénzt amiről a kifizetés történt.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#17908) Joccc07 válasza atiwrc2022 (#17902) üzenetére


Joccc07
addikt

Az infó pedig jó volt. ;) Eléggé segítőkészek itt a legtöbb topikban. Azért akad néhány kivétel. Én például segítettem volna csak elhasználtam a vásárolható mennyiség limitem. :B Sajnos ez van ha egy üzlet beindul. :D

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#17909) Sztiven Segá válasza ZsZso (#17905) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

"PayPalnál összekötöd a fiókoddal a kártyát és utána a PP akkor emel le róla amikor csak szeretne."

Te mit szívtál? :Y

(#17910) reelc válasza atiwrc2022 (#17902) üzenetére


reelc
veterán

Ha ennyire elzárkózol a lehetőségektől, akkor miért nem az veszi meg akivel együtt akarsz játszani? Vagy ha még túl fiatal, akkor a szüleitek?
Vagy bármely más rokon?
Neki is kifizetheted.

Amúgy meg ja, nem kell senkire sem hallgatnod.
A tanács adása is segítségnyújtás.

[ Szerkesztve ]

(#17911) ZsZso válasza Sztiven Segá (#17909) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Félek csak az érti félre aki akarja. Nem arra gondoltam, hogy LEGOt, meg csokit fog venni a PayPal-démon, hanem hogy ha pl. nem mondasz le előfizukat, akkor összekötött kártyáról kérdés nélkül fogja lehúzni a lovettát, amíg van a kártyán/bankban pénz. Revolutnál csak a poolból fogyaszt.

De közben rájöttem, hogy ha nem linkeled a kártyád, akkor poolból fog dolgozni a PayPal is, úgyhogy itt sincs feltétlen gond. Na mind1, olyanról vitatkozunk amit mindenki tud és ismer, csak max. hülyén fogalmaztam. Fenéket magyarázkodom, tudjátok, hogy hülye vagyok :D.

Itt és most elhatárolódom magamtól! :DDD

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17912) Sztiven Segá válasza ZsZso (#17911) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Csak a tisztán látás kedvéért: a PayPal soha semmit nem fog levenni a kártyáról, vagy a feltöltött egyenlegből. Kizárólag az a szolgáltató, amelynek erre engedélyt adtál.

(#17913) ZsZso válasza Sztiven Segá (#17912) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Kivéve ha topupolod a fiókod a kártyáról :). Ha már kötekedésmódban vagyunk. ;]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17914) fatal` válasza ZsZso (#17905) üzenetére


fatal`
titán

"Mert a PayPalnál összekötöd a fiókoddal a kártyát és utána a PP akkor emel le róla amikor csak szeretne."

Ez odabaszna, de szerencsére nem így van. Persze előfizetés lehet, de ez lehet máshol is.

De PayPalnál sem kötelező linkelni a kártyát, van hozzá számla is, csak lassabb és szerintem drágább is.

A legegyszerűbb a revolut. Vagy kérni a bankodtól egy internetkártyát, amihez külön számla tartozik, és ezt linkelni a PayPal-lal, nekem így van. Igaz, régi, 10 éves, most már sima virtuális kártyát is tudok kérni a banki appból, de nem használom emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#17915) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

paypal annyira profi cég, hogy amikor bevezették a 2 faktoros azonosítást azzal a lendülettel ki is tiltottak mindenkit, aki nem reagált időben a figyelmeztetéseikre. Azóta se tudom törölni a paypal fiókomat, mert ha írok nekik emailt, akkor választ csak a fiókba lépve tudnám elolvasni (amibe nem tudok belépni, mert nincs 2 lépcsős azonosításom).
Egyébkét a regisztrált emailről érkező adat törlési igényemet is lazán figyelmen kívül hagyják.

Szóval van egy hibás folyamatuk, és finoman szólva nem lelkesek a vonatkozó adatvédelmi törvények betartásában az én tapasztalatom szerint.

Totál megértem, ha valaki nem bízza rájuk a pénzét :D
.

...csak én vagyok helikopter?

(#17916) FunPro válasza Sztiven Segá (#17904) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem még webmoney regisztrációm is van. :D

Lehet már van 20 hitel a nevemen, amit felvettek az oroszok.

Pozitív, hogy én továbbra is üzletelhetek majd Moszkvával. :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17917) Sztiven Segá válasza ZsZso (#17913) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Én nem vagyok kötekedés módban, ellenben te valótlanságot írsz.

(#17918) l.skywalker válasza atiwrc2022 (#17902) üzenetére


l.skywalker
félisten

Segítettünk: Ne utalj vadidegeneknek előre soha pénzt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17919) Ferke[HUN]


Ferke[HUN]
tag

Én, aki naivan azt hitte, hogy áprilisi choice leak van. :D

(#17920) eboostr


eboostr
aktív tag

Valakivel előfordult már hogy elfelejtette Pause-zni a choice-t és levonta?

(#17921) Ferke[HUN] válasza eboostr (#17920) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Igen. Ticket a Humblinak, és jön a refund.

(#17922) arty válasza Sethdobaloah (#17915) üzenetére


arty
veterán

jah, mára a paypal kb kuka :( túl nagyra nőttek.
viszont ebayen kb megkerülhetetlenek :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#17923) eboostr válasza Ferke[HUN] (#17921) üzenetére


eboostr
aktív tag

Ferke: Köszii!

(#17924) ivanicht


ivanicht
újonc

Sziasztok!

Akit esetleg érdekelne pár megmaradt kulcs írjon bátran privátban. :)

Desperados 3
Man of Medan
Project Warlock

Illetve van pár korábbi kulcsom is, pü-ben küldeni tudok teljes listát.

(#17925) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Bár biztos nem érint sokakat, azért szólok, hogy tudjatok róla. Humble Choice -on Classic voltam, kupont kaptam. Még aktiválás előtt premiumra váltottam és úgy amikor aktiváltam az előfizut, akkor nem veszett el a kupon, így 7 € -ért kaptam meg. Elképzelhető, hogy aktiválás után is lehet váltani, nem tudom. A fenti biztos módszer volt a $ -ról € -ra váltásra. :B

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17926) sto1911 válasza ivanicht (#17924) üzenetére


sto1911
veterán

Életem egyik legrosszabb döntése volt beaktiválni a Man of Medant :D

(#17927) eami válasza sto1911 (#17926) üzenetére


eami
Topikgazda

kinek mi... én megvettem teljes áron mind a hármat. Az mondjuk igaz, hogy pont az első rész a leggyengébb de az is leginkább azért mert bugos a quick time event sok helyen.

(#17928) ivanicht válasza sto1911 (#17926) üzenetére


ivanicht
újonc

Biztos megvan a közönsége, engem sajnos nem kötnek le az ilyesmik :)

Szerk: Bár most eszembe jutott, hogy az első részről néztem streamet, ahol direkt mindig a rossz döntéseket hozta a srác, az elég mókás volt.

[ Szerkesztve ]

(#17929) gejala válasza eami (#17927) üzenetére


gejala
őstag

Sajnos az Until Dawn után masszív visszalépés a Man of Medan és a két új is csak nagyon kis lépésekben javult. Én még a Quarry-ra kíváncsi vagyok. Ha ez se lesz jó, akkor a Supermassive nálam az a kategória lesz, aki egyszer szerencsés volt, de aztán kifújtak.

[ Szerkesztve ]

(#17930) csuvicsuva válasza sto1911 (#17926) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha tudod, próbáld ki ismerőssel. Mi úgy játszottuk és csak akkor kérdeztük a másikat, hogy mi történt, amikor beszűrődött valami zaj a mikrofonba. Terveztük fordított felállással is végigjátszani, de annyira tényleg nem volt jó.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17931) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Uj humblebol, aki kapja marja:

POLICE STORIES
E9F8C-ETAGH- 7LDWE

(#17932) eami válasza gejala (#17929) üzenetére


eami
Topikgazda

Nem is vágtam hogy valami tök más is jön tőlük, mert még lesz egy 4. záró rész is a többihez. Várós :)

(#17933) gyimger válasza gejala (#17929) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem ugyanez a Quantic Dream is. A Fahrenheittel voltak a csúcson.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17934) juliabrilke


juliabrilke
addikt

A mai Fanatical budliból kell esetleg valakinek valami?
Én egy játékot találtam csak, de 2 a minimum.

(#17935) sto1911 válasza csuvicsuva (#17930) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs ilyen ismerosom :)

Buggal nem talalkoztam, de a nyogvenyelos iranyitas egy rettenet volt. A QTE-knel az osszes segitseget bekapcsoltam, nekem az nem jatek, hogy egy ajtonyitashoz 30x meg kell nyomnom egy gombot :) A sztori joindulattal is csak egy meh, se eleje se vege nincs ugy igazan, megmagyarazva meg nem volt, vagy a vege fele mar annyira untam, hogy atsiklottam rajta. Ennyi sztorit a tinihorrorokban is talalni.

(#17936) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Ha vkinek maradt elfekvőben Fable: Anniversary kulcs a HB Ukraine bundle-ból, azt jutányos áron átvenném

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#17937) FunPro


FunPro
senior tag

Mekkora köcsög ez a humble! :D

Van ugye a 20% choice kedvezmény, ami néhány esetben 10.
Nézem a nier replicant-ot, amire ad 10% kedvezményt.

Bementem a profilomba, levettem a csúszkát 10% kedvezmény, 10% adomány állásra.

Visszamentem az áruházba, már csak 5% kedvezményt kapok, és csak 5% menne adományba...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#17938) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

.

[ Szerkesztve ]

(#17939) atiwrc2022 válasza AtHoS (#17906) üzenetére


atiwrc2022
friss újonc

Igen működik, csak nem reklámozzák nagyon, amíg nem regisztráltam a Paypal oldala nem is említette sehol. Az egyik YT leírásban is egy fél mondatban volt csak említve és itt sem írta senki rajtad kívül, hogy nem kell a paypalnak sem megadnom a kártya adatokat, nem kell a számlámmal összekötni, hiszen egy sima netbanki utalással rakhatok összeget a paypal számlára. Én pedig pont így szerettem volna.
Elnézést ha én is hevesebben reagáltam a reakciókra.
Paypal reg pipa. Csomagok begyűjtve pipa. :)

Az rFactor2 és a Nascar5 kulcsok sajnos elfogytak, olvastam mástól hogy járt már hasonlóan.
Ezeket a kulcsokat biztosan megfogom kapni valamikor?
Vagy járt már valaki úgy hogy később sosem érkezett új kód ezekhez?

(#17940) eami válasza atiwrc2022 (#17939) üzenetére


eami
Topikgazda

kapsz majd e-mailt ha megjöttek a kulcsok.

(#17941) peterszky válasza eami (#17940) üzenetére


peterszky
őstag

Igen, én a Sid Meier kulcsokkal jártam így, két hét után azért írtam a supportnak, hogy most már jó lenne, ha pótolnák, rendesek voltak, jóváírtak nekem 4.5€-t (és véletlenül pont aznap este érkezett meg a "kulcsszállítmány").

What else you gonna do on a Saturday?

(#17942) gyimger


gyimger
őstag

Amikor lemondjátok a havi Choice-t, vigyázzatok a kiemelt "Resume" gombbal.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17943) warcat


warcat
veterán

Na mi ez a nagy csend, senki sem szidja az új choice-t? :)
Én megvárom a szokásos kupont, Destroy all humans jó lesz egynek, a Suzeraint meg dicsérték máshol (egy országot kell irányítgatni)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#17944) eami


eami
Topikgazda

már csak 8 játék jön choiceal? :O

(#17945) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Egy Chicken Police-ra vevő lennék.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#17946) K1LLMy53Lf válasza warcat (#17943) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

hát nekem is max a Destroy meg Naruto, ami érne valamit, de szumma 3-4€-nél nem többet, főleg, hogy a naruto historical low-ja 2,2€ hivatalos shop-ból, ami 1 hónapja volt... és ugye a BYOB low nem is látszik (talán 1,8€ volt, ha jól rémlik?)

nekem jobban bejön a fantaical rogue bundle-je, abból szinte összes game érdekel, kivétel a splinter cell klón Intravenous-t, ill az Elderborn-t, ami már megvan, így inkább azt húztam be... :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#17947) csuvicsuva válasza eami (#17944) üzenetére


csuvicsuva
őstag

És pause-nál már csak 2 dodót ad. Nekem legalábbis.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17948) l.skywalker válasza warcat (#17943) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pause. Ha hónap végén felajánlja 8€-ért, akkor azt mondom jöhet. De pont a 2 húzócím nem érdekel annyira. Ghostrunner már volt Amazon Prime-ban asszem, a Destroy All Human meg fent van Game Pass-ban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17949) maross válasza csuvicsuva (#17947) üzenetére


maross
veterán

jovo honapban kapnal 4$-t szerintem, ha mar masodjara pauseolod.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17950) csuvicsuva válasza maross (#17949) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Előzőt megvettem. Ez nem mozgat semennyire. Ha jól emlékszem volt olyan kolléga is, aki egy megvásárolt után semmit sem kapott, csak később a kupont.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.