Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI Wind

Hozzászólások

(#5351) stefanitsr válasza Windsurfer (#5341) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerintem teljesen használható a cs3 rajta... lr2 hálózatról 1600 mhz-en egészen használható, sok képpel is...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#5352) RatSon válasza Marc71 (#5350) üzenetére


RatSon
aktív tag

reményeim szerint az eném oldalában elfér majd, de pár nap és megérkezik, akkor beszámolok majd.

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#5353) grais


grais
csendes tag

szasztok. szerintetek mikorra lessz itt az u120 as wind? és milyen áron?

(#5354) paix


paix
tag

Sziasztok!

Látom, hogy sokan kerestek táskát windhez. A kérdésem: miben jobbak ezek a táskák, mint az a tok amit hozzá adtak? Könnyebbek, nagyobbak, jobban védenek? Vagy egyszerűen csak a dizájn miatt akarjátok lecserélni?

(#5355) grais válasza paix (#5354) üzenetére


grais
csendes tag

a gyári tok az ahogy irtad is csak egy tok... a wind belefér és ennyi.. egy táskába még mellé férne a töltő(k) stb. emiatt keresnek táskát.

(#5356) grais


grais
csendes tag

wind tulajokhoz lenne kérdésem:
itt a 2. generációs wind:
http://msiwind.net/u91-and-u120-details/
láthatóan hsdpa modemmel lessz, 2 GB ram 160-as vinyó.
ha jól látom az előző irásokból akkor a processzort leszámítva ezek a bővitések mind elvégezhetőek az u100 esetében is? (ram, winyó, modem)

Itt vannak képek:
http://prohardver.hu/teszt/msi_wind_atommal_nyero_kombinacio/a_belso.html

segitsetek légyszi:hol van itt a memória?
ahogy látom egy bővitési lehetőség van csak rajta? amit a wlan+bt el is foglal?

(#5357) quby válasza grais (#5356) üzenetére


quby
őstag

A ram és a vonyó az tuti. a modemet nemtom hova tehetnéd??? :F

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#5358) adam182 válasza grais (#5355) üzenetére


adam182
csendes tag

plusz rejtélyes karcolások tűntek fel egységesen egy csomó usernél, akik a hozzá adott táskát használták. használható, csak érdemes előtte a hozzá adott neylonba is bebújtatni, és úgy a táskába. a neylon méretei alapján anyu vart puha szövetből egy hasonló alkalmatosságot, s ebbe könnyebb belecsúsztatni a gépet és elegánsabban is néz ki. megvan fillérekből, ajánlom mindnekinek.

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#5359) Windsurfer válasza Marc71 (#5350) üzenetére


Windsurfer
tag

(#5360) grais


grais
csendes tag

nem tudjátok esetleg itthon 6 cellás aksival lehet e kapni, vagy hol lehet kulön ilyet venni hozzá?

még egy kérdés:
olvastam, hogy vagy az eee vagy a wind esetén a memoria bővitéshez nem lehet szétszedni mert garit veszt. Nem tudjátok melyiknél van így? mert nem találom a cikket.

[ Szerkesztve ]

(#5361) kelzsoca válasza grais (#5360) üzenetére


kelzsoca
félisten

6 cellás akksi, még külföldön is hiánycikk, gondolhatod nálunk akkor mi van :)

Az Asus eee-nél nem jár garanciavesztéssel a modul csere!
Az MSI Wind-nél sem, de nem árt hozzá írni egy kérvényt az Albacomphoz (megadják)

(#5362) Windsurfer válasza kelzsoca (#5361) üzenetére


Windsurfer
tag

6 cellás aksit fekete és fehér színben is kapsz 142$-t Ebay-n!
[link]

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#5363) Windsurfer


Windsurfer
tag

Nekem lenne egy kérdésem.
Ugye optikai meghajtó nuku a Wind-be, de ha az asztali PC-ből kiveszem a DVD-Rom-t és USB Rack-be teszem akkor gondnélkül feltolhatom rá az XP Prof-t? csak mert nekem eredeti van és akkor inkább az mint a Home

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#5364) kelzsoca válasza Windsurfer (#5363) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha a gép felismeri a racket mint usb-s eszközt akkor igen!

(#5365) Windsurfer válasza kelzsoca (#5364) üzenetére


Windsurfer
tag

Ahha! és erre hány % esély van? :B

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#5366) icezozo


icezozo
addikt

van esetleg itt valaki aki rendelt az Ebayől a 6 cellás akkumulátorból?

http://qwankido.hu/

(#5367) icezozo válasza kelzsoca (#5361) üzenetére


icezozo
addikt

ez így van :C én is megkaptam az engedélyt !

amúgy köszi a tippet, 1 nap alatt megérkezett de sajna az ajándéknak kicsi a kijelzője így cserélnem kell egy nagyobbra és persze az is Wind lesz!

http://qwankido.hu/

(#5368) Jamy


Jamy
csendes tag

Nincs valami ötletetek, h hova tünhettek a SCM "ikonja"? Már újra telepítettem, többször újraindítottam az XP-t. Pedig alul kint van a kis ikonja, mégse jelennek meg a nagyok a kijelzőn.

HTC P3600 Trinity, MSI Wind White - XPSP3 / Windows 7

(#5369) Windsurfer válasza icezozo (#5366) üzenetére


Windsurfer
tag

ha onnan akarsz rendelni amit linkeltem szerintem nyugodtan tedd persze előtte kérdezd meg, hogy Magyarországra is free e a ship :)
de ha megnézed a feedback-t mindenki elégedett az a kevés negatív mind looserektől van.

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#5370) icezozo válasza Windsurfer (#5369) üzenetére


icezozo
addikt

igazából arra gondoltam ha többen összeállunk és csoportosan rendelünk, akkor egyrészt a szállítási költség kevesebb lesz illetve lehetőség szerint kedvezményt kapunk

http://qwankido.hu/

(#5371) Windsurfer válasza icezozo (#5370) üzenetére


Windsurfer
tag

általában adnak kedvezményt a gond ott van, hogy ezt a 142$ még nem vámolják meg de ha 5-t rendeltek azt már tuti megvámolják és akkor amit spóroltatok mindjárt elvész

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#5372) kelzsoca válasza Windsurfer (#5365) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem nagy valószínűséggel menni fog, mit lehet tudni milyen a rack?
Márka, típus stb..

Vagy viszel tőlem ilyen szettet:

[link]

Ezzel minden IDE/SATA belső egységet rá tudsz kötni a gépre usb-n keresztül!

[ Szerkesztve ]

(#5373) Windsurfer válasza kelzsoca (#5372) üzenetére


Windsurfer
tag

Még egyenlőre semmit holnap megyek le körül nézni.

Köszi de ez nekem nem jó mivel vinni is fogom magammal ha más nem akkor egy vinyót

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#5374) adam182 válasza Windsurfer (#5362) üzenetére


adam182
csendes tag

azt írja, hogy 4400mAh. régen nem 5200mAhról beszéltek?? :F

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#5375) RatSon válasza Windsurfer (#5362) üzenetére


RatSon
aktív tag

azért a pre-order sokat mond a dologról. mellesleg ez a gyári wind oem aksi, de ugyanez a cég gyárt is aftermarket aksikat, hadd idézzek:

We are pleased to announce the upcoming MSI Wind / Advent 4211 battery. So far, the planned specifications are a 9-cell 7800mAh battery. It should be available in either Black or White. We're expecting a target price around US$133.

ez a nem mindegy, pláne hogy októberre igérik. ha lesz én már rendelem is.

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#5376) Stheno


Stheno
csendes tag

Megrendeltem eBay-en a hatcellás akksit. Az eredeti hármas meg jó lesz tartaléknak. ;)

(#5377) FeRkE


FeRkE
őstag

na mostmár nem csak tokom van, Windem is :) Electro Worldből, Synapticos úgynézem,
10 havi kamatmentes részletre:)

(#5378) FeRkE válasza Stheno (#5376) üzenetére


FeRkE
őstag

honnan ?

(#5379) Stheno válasza FeRkE (#5378) üzenetére


Stheno
csendes tag

Innen: [link]

(#5380) rakal válasza Stheno (#5379) üzenetére


rakal
senior tag

145 dollár...
Nem olcsó,de nem is különösebben drága,ha az átlagos akksi árszintet vesszük.
A 7800 mAH-s Asus EEE akku 28000 FT pl.igaz,a Windes csak 4400 mAH.
Mire ideér,majdnem november lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#5381) FeRkE válasza Stheno (#5379) üzenetére


FeRkE
őstag

köszi. autós töltőt rendelt már esetleg vki ? [pl ilyet]

más: nem tudja vki azt a linket ahol le van írva, hogy kell pendrive-ról telepíteni XP-t?
korábban láttam itt, de most nem találom :(

[ Szerkesztve ]

(#5382) Stheno válasza rakal (#5380) üzenetére


Stheno
csendes tag

Valóban nem olcsó, de ha elmegy vele átlagos használat mellett 4 órát, az nekem elég. A háromcellás csak két órát ment, ami nagyon kevés.Nem tudom egy még erősebb akksi mennyi súlytöbbletet jelentene, és egyáltalán eredeti MSI lenne-e, nem beszélve arról, mikor lenne kapható. Ezért bevállaltam ezt, október már nincs messze, remélem küldik rendesen.

(#5383) elkurtuk válasza Windsurfer (#5371) üzenetére


elkurtuk
csendes tag

Sajnos a 142$-t is vámolják.
20$ felett mindent vámolnak, persze van ami átcsúszik
Én kb minden héten rendelek a világ minden tájáról dolgokat, úgyhogy van sajnos tapasztalatom. Tipp: Mondd az eladónak hogy a csomagra írjon 20$-t értéknek, és vagy ne tegyen bele számlát vagy arra is írjon 20$-t. Akkor nem szarakodnak vele.

(#5384) Windsurfer válasza elkurtuk (#5383) üzenetére


Windsurfer
tag

Tudom. Én elég sokszor rendelek kínából műszaki cuccokat.
Tavaly a mobil telefonom 80$ v mennyi volt megvámolták, sima postával érkezett.

Most az új telefonom és még 5db autós mp3 lejátszó több volt mint 400$ TnT-vel jött és nem vámolták.

A legnagyobb t*h*ság pedig, hogy a szállítási költség is vám alapot képez :(((

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#5385) rakal válasza Stheno (#5382) üzenetére


rakal
senior tag

Asszem én megvárom,amíg az EU-ban is kapható lesz,nekem nem hiányzik az,hogy a vámon üljenek rajta x hetet.Lehet,amíg a vámosok rajt csücsülnek,arra az Eu-ban is kapható lesz(ha jól láttam,október 19-től szállítanak).

(#5386) Marc71 válasza Jamy (#5368) üzenetére


Marc71
csendes tag

Igen, én is pont ezt akartam írni!

A napokban nekem is "eltűntek" az ikonok, vagyis az OSD kijelzések!

Minden működik, de nem jelzi ki ikonokkal.

Sem fényerőt, sem webcamot, sem semmit...

Valakinek valami ötlete?

Az scm -ikon a system tray-ban ott van, a feladatkezelő is mutatja, hogy fut az msiservice.exe és az mgssysctrl.exe is.

Én azért nem telepítettem újra...

(#5387) Stheno válasza rakal (#5385) üzenetére


Stheno
csendes tag

Nem lesz rajta vám. ÁFA lesz rajta, vám nem. Több mint 300 dolláros ebook readert rendeltem áprilisban szintén az eBay-en, jött a határozat: vám 0 Ft, ÁFA 11 vagy 12 ezer Ft. Voltak benne összeghatárok is, ha valakit érdekel megpróbálom előbányászni, valahová elsüllyesztettem. Az idő: Amerikából négy nap alatt átért, a nyomkövető szolgáltatásból láttam. Itthon még két hétig eltartott, míg hozzájutottam. Viszont később a 100 dolláros telefonomat Amerikából simán beengedték, Hongkong-ból küldött áruk is simán bejutottak.

(#5388) kelzsoca válasza Stheno (#5387) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nos, ha szerencséd lesz valóban itt lesz hamar, de belecsúszhat ellenőrzésbe is!
Adott napon megvan hogy X csomagot meg kell vizsgálni és különösen figyelnek a Hong-Kong és társai csomagokra :K
Itthon durván 2-3 heteket ülnek a csomagon a csomagkicserélőben, ha olyan kedvük van felnyitják, nézegetik, megszámolják stb..
A teljes értéket sosem szabad a csomagra íratni, mert különben csúnyán lehúznak :)

A pontos kifejezés pedig amikor jön a határozat: VÁM és nem közösségi adó kiszabása!
Itt fizeted ki a vámot+adót is, amit aztán ha postán érkezik a csomag a postásnak kell kifizetni!

Én heti rendszerességgel rendeltem régen Ebay-ről és volt olyan csomag ami 1 hét alatt is megérkezett hozzám, és volt ami nem :(((
És küldtem is vissza pakkot, az aztán tényleg szívás (és lehúzás egyben)

[ Szerkesztve ]

(#5389) Stheno válasza kelzsoca (#5388) üzenetére


Stheno
csendes tag

Nem tudtam, hogy fel is nyithatják. Mindegy, az akksit nézegethetik, csak ne sokáig. :)

(#5390) rakal válasza Stheno (#5389) üzenetére


rakal
senior tag

Meg imádkozzál,hogy egy bennfentes vámosnak se legyen MSI Windje....
Veszhetnek el csomagok menetközben ;)

[ Szerkesztve ]

(#5391) Windsurfer válasza rakal (#5390) üzenetére


Windsurfer
tag

erre való a biztosítás ;)

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#5392) Alukard válasza Marc71 (#5386) üzenetére


Alukard
senior tag

Újratelepíteni próbáltad?

https://blackfyre.ninja

(#5393) g@bo


g@bo
nagyúr

urak,

msi wind, vagy asus eee 1000h?

elfogultság nélkül.... :R

(#5394) RatSon válasza g@bo (#5393) üzenetére


RatSon
aktív tag

wind, de kérdezd meg az 1000h topicot is, hátha ott 1000h-t mondanak :)

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#5395) g@bo válasza RatSon (#5394) üzenetére


g@bo
nagyúr

ez az elfogultság.

de én a tartósságra vok kiváncsi... :DDD

(#5396) Marc71 válasza Alukard (#5392) üzenetére


Marc71
csendes tag

Ahogy írtam, nem. Nem is nagyon szeretném újrarakni. Minden flottul megy, csak ezek a nyavajás osd-k nem. Persze nem a világ vége. Csak kíváncsi voltam, miért lehet ez, és a fenti kollegán kívűl tapasztalta-e más.

Meg ahogy ő is írta (Jamy), ő újrarakta, de akkor sem jöttek vissza a kijelzések...

[ Szerkesztve ]

(#5397) Pompi válasza g@bo (#5393) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát az 1000H topikjában azt fogják dícsérni, ebben meg ezt, ez szinte boritékolható ;)
Egyébként ugyanezen szövődtem én is. Az 1000H-ban tetszik, hogy alapból nagyobb akksival jön viszont nekem nem tetszik külsőre egyáltalán. A Wind bejön optikára, de eleinte úgy voltam vele, hogy kár, hogy kisebb akksival jön és külön kell megvennem hozzá a nagyobbat. Aztán megbékéltem ezzel is (igaz plusz pénz, de a kisebb akksival vékonyabb, a két akksival meg még hosszabbra nyújtható az üzemidő) és elkezdtem nézegetni, hogy hol mennyi, mire jött az Asus N10-es hír és most úgy vagyok vele, hogy nekem nem sürgős, megvárom azt, mert nagyon szimpatikus, az ára meg majd kiderül.

Feel Good Inc.

(#5398) Marc71 válasza Pompi (#5397) üzenetére


Marc71
csendes tag

Hát, szép meg minden ez az N10-es. De a másik topikban belinkelt képeken és leírásokon látszik pár dolog.
Ugyanúgy 10 collos kijelző, de másfél centivel hosszabb, és ugyanennyivel szélesebb méretben mint a Wind. Azért ez összes méretben már jelentős, ilyen kicsi paraméterekben! A súlya is 1.40 Kg., és ez is 3 cellás akksival van.

link

Persze írják, hogy lesz/van nagyobb üzemidejű, meg diszkrét vga-s is.

Szvsz, ez tök ugyanaz a kaptafa mint az eddig bevált Asus 1000H és a Wind.

Árban pedig (a "gaming verzió) tuti fölötte lesz (~120K), ha meg nem akkor az 1000H/Wind lesz majd alatta.
alapkiszereltségebn (ahogy a linken van) meg kábé ugyanannyi lesz mint a többi.

Szerintem ez megint csak "ízlés kérdése" lesz, lényegében ugynaz.

[ Szerkesztve ]

(#5399) Pompi válasza Marc71 (#5398) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egyetértek. Ízlés kérdése lesz. Maga a cucc jól néz ki (nekem tetszik), ránézésre minőségi anyagokból és végre nem azt a végig henger zsanért kapta, ami miatt többek közt nem tetszik az 1000H.
A méret dolog miatt lehet, hogy maradok a Wind mellett - nehéz ügy, de egyelőre fekete Windet is nehéz találni - legalábbis a nagykerekben ahol néztem - tehát mindenképp várakozó álláspontra kényszerültem.

Feel Good Inc.

(#5400) g@bo válasza Pompi (#5399) üzenetére


g@bo
nagyúr

fekete windet láttam juventus team... nekem a wind jönne be kinézetre, de az asus tartósságára kiváncsi lennék, a 6 cellás akku egyértelműen előny, de nélkülözhető...

ismerősnek wind-nél a hűtő purcant ki, 3 hó után, asusnál a tft rögzitését tartom talán jónak.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI Wind
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.